Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

R33 30.01.2011 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ponury (Post 1043858)
Raczej nie zalecane rozmowy ze sobą :-)

Takie coś odpada ;) . I dodam tylko, żeby we ferie było czynne.

nbp 30.01.2011 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 1043878)
Takie coś odpada ;) . I dodam tylko, żeby we ferie było czynne.

na dworcu głównym pkp masz ' restauracje " - po lewej stronie od wejścia głównego.
NIGDY - ale to nigdy nie widziałem tam więcej niż 2-3 osób łącznie z barmanem :)

W sumie zamówcie sobie po coli i siedźcie do woli

R33 30.01.2011 19:55

Dobra pomyślę, jakby ktoś miał jeszcze jakieś propozycję to niech piszę.

piotrek chicago 30.01.2011 20:22

nie moge znalesc szalika dla syna a wiem ze wyszly jakies szaliczki dla dzieci jezeli ktos znalazl ten temat albo ma zdjecie to prosze o wrzucenie pozdrawiam
sprawa o tyle wazna ze zona chce go przeciagnac na inna strone barykady!!!

master17 30.01.2011 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek chicago (Post 1044085)
nie moge znalesc szalika dla syna a wiem ze wyszly jakies szaliczki dla dzieci jezeli ktos znalazl ten temat albo ma zdjecie to prosze o wrzucenie pozdrawiam
sprawa o tyle wazna ze zona chce go przeciagnac na inna strone barykady!!!

http://www........./gallery/supporters/725/pb210078.JPG tutaj dzieciaki dostały fajne szaliki
"Kto kocha ten wierzy, siła w młodzieży" :)

wiadomo co wpisać na miejscu kropek ;)

przemo 31.01.2011 15:21

Zamierzam na wiosnę zajęć się moim ogrodem i go upiększyć :) w związku z tym mam pytanie: kiedy lepiej kupować rzeczy takie jak agrowłóknina, płotki, żwirek ozdobny itp? Teraz czy przed "sezonem"? Kiedy takie rzeczy są tańsze?

Z góry dziękuje za odpowiedź ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1043698)
Pytanie komórkowe.

Sony Ericsson C902 - aparat 5 mega pixli , zdjęcia zajebista ale filmy nagrywa dosłownie 320 x 200

Czy jest szansa zmienić soft na inny czy po prostu jest to nie do przeskoczenia?

Tez mam ten telefon i tez szukałem jakiegoś magika który by coś na to poradził, nie znalazłem...

WISŁAZWE 31.01.2011 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wieczor (Post 1043620)
Mógłby ktoś podać dokłany remix piosenki z Och Karol 2 --> Morena :) ?
wielkie dzięki

Z tego co jest napisane w soundtrack'u to jest normalna wersja:

14. Tom Boxer ft. Antonina - Morena 3:34.

Więc nie wiem, filmu nie oglądałem, ale może jest jakaś inna wersja, sprawdzę to jeszcze.

jaszczur90 31.01.2011 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 1043992)
Dobra pomyślę, jakby ktoś miał jeszcze jakieś propozycję to niech piszę.

Ja na twoim miejscu wbiłbym na Politechnikę i wbił gdziekolwiek tam ( poprostu znajdź w którymś z budynków mało uczęszczane miejsce i gdzie jest ławka i krzesła ) . Może to być np. GIL ( Galeria inżynierii lądowej ) albo wydział Inżynierii Lądowej i wybierz piętro IV .

Młyniu_Miechów 31.01.2011 18:08

Znacie jakieś sprawdzone krakowskie agencje pracy za granicą?

tomo 31.01.2011 19:02

UWAGA BANDA!

Zobowiązałem się pewnej ważnej osobie że ściągnę program Microsoft Autoroute obojętnie którą wersję od 2007 wzwyż. I teraz zaczęły się schody!! Nie mogę znaleźć nigdzie tego pieprzonego programu. Niech ktoś poratuje byle jakimi linkami tylko nie do torrentów. Może być cokolwiek, tylko żebym miał to jutro na godzinę 8 rano !!! Ściągnąłem jedną wersję ale znowuż nie mam hasła ! :/

Jest mi ktoś w stanie pomóc ?!

@Hudy PW

Hudy 31.01.2011 19:21

http://www.fileserve.com/file/MEm2Eg...010.part01.rar
http://www.fileserve.com/file/cykaqM...010.part02.rar
http://www.fileserve.com/file/4yam69...010.part03.rar
http://www.fileserve.com/file/qg4sQ3...010.part04.rar
http://www.fileserve.com/file/8gkxgs...010.part05.rar
http://www.fileserve.com/file/Usgzdh...010.part06.rar
http://www.fileserve.com/file/7rM2Gn...010.part07.rar
http://www.fileserve.com/file/8KKKzt...010.part08.rar
http://www.fileserve.com/file/vfpytA...010.part09.rar
http://www.fileserve.com/file/sahRd2...010.part10.rar

nbp 31.01.2011 22:48

jak włączyć w Toshibie odczyt linii papilarnych przy włączaniu kompa ?

Gucio25 01.02.2011 00:20

ktoś kto zna w jakimś przyzwoitym stopniu język włoski, mógłby sprawdzić ten dialog? :)

Cytat:

- Pronto?
- Ciao Konrad! Come va?
- Bene grazie.
- Senti, oggi arriva quella mio amico di Bruxelles del Belgio. Ti va di venire con me alla aeroporto?
- Certo, volontieri. Ma chi e' la tua amico?
- Pierre, ma dai! Non ricordi la mia sms?
- Ah si, Pierre e' la tua amico di scuola. Senti ma com'e'?
- Lui e' alto, magro e ha i bruno capelli.
- Come mai e' in italia?
- Perche Pierre ha un lavoro in ristorante per sette mesi.
- Ah, se e' carina posso venire anch'io?
- Tu non cambi mai, eh? Ci vediamo oggi pomeriggio alle 4 davanti alla aeroporto.
- OK, finisco di riulire appartamento e arrivo, ciao.

maro olTSkul 01.02.2011 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 1044800)
Znacie jakieś sprawdzone krakowskie agencje pracy za granicą?

Sprawdź Otto praca. Wysiadasz na głównym i masz pod nosem .Adresowo chyba SZlak 77, w każdym razie te nowe rewiry przy dworcu . Wypełniasz test językowy (ang.) i drugi taki ogólny . Powodzenia .
a moje pytanie dotyczy umowy abonenckiej z Era GSM. Końcem roku zawiesiłem usługe na pół roku, wczoraj wsadziłem sima do komórki, a tu połaczenia aktywne . Pytanie -czy moge lecieć z nimi w przysłowiowego chuja czy i tak mi naliczą .
p.s. wczesniej logowałem się w IBOA i w statusie wyszło : zawieszenie umowy - aktywne .

nbp 01.02.2011 10:05

jeśli masz screena z tego IBOA że usługa była zawieszona, to trzymasz ich za jajca i pisz reklamację do warszawy listownie, zanim oni Ci przyślą rachunek !

PrzemooTSW 01.02.2011 11:09

Witam mam pytanie dla znajomego:

http://www.dobry-kredyt.org/
Korzystał ktoś z tej firmy?
Potrzebuje on Wziąć kredyt i chciał sprawdzić firmy..
Polecacie coś?

T-driver 01.02.2011 12:01

Proponuje sprawdzać bezpośrednio banki a nie firmy pośredniczące.

GOalkeeper 01.02.2011 15:58

Gdzie są napisane nr lakieru na samochodzie (Laguna II)?

Rybka1928 01.02.2011 16:40

Często są na takiej nalepce na drzwiach

blanco 01.02.2011 16:46

Kiedyś na forum ktoś wklejał takiego linka z YT jak jakiś Rumun chyba zbierając truskawki śpiewał jakieś wiślackie przyśpiewki, ma ktoś może owego linka ?

South 01.02.2011 17:34

mam trochę pieniążków około 3,5 koła, gdzie je najlepiej ulokować tak na 3 miesiące ?

adam_09 01.02.2011 18:40

zainteresuj się kupnem złota

wierny 01.02.2011 18:46

15 maja wychodzi wiedźmin 2, spróbuj w akcje optimusa ;)

John1906 01.02.2011 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1045439)
zainteresuj się kupnem złota

Złoto to inwestycja długoterminowa, a nie krótkoterminowa np. na 3 miesiące.

Wujek dobra rada 01.02.2011 19:05

Zakodowało mi sie radio Grundig SC 303 (c) no. 90 381 125 z Opla Astry A . Potrafi ktoś mi pomóc go rozkodować, albo przynajmniej jakiś kod podać do takiego radia?

PrzemooTSW 01.02.2011 19:16

Potrzebuje odpowiedź
Chodzi o umowę/zlecenie o prace na okres 3 mies..
Czy mozna zerwać umowę bez Konsekwencji?

Marszałek 01.02.2011 23:21

Kupię materiały do nauki portugalskiego. Książki, skrypty, notatki, ksera. etc


South, na tak krótki czas to lokata. Nie zarobisz ale przed inflacją Ci kasę ochroni. Lepsze to niż nic.

Kocur 01.02.2011 23:26

petrolinvest - od pojawienia się komunikatu na stronie firmy że wiercenie idzie zgodnie z planem w ciągu niecałych 12 godzin 100%

żeby k...wa człowiek mógł to przewidzieć :/:/:/

szprotson 01.02.2011 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wujek dobra rada (Post 1045448)
Zakodowało mi sie radio Grundig SC 303 (c) no. 90 381 125 z Opla Astry A . Potrafi ktoś mi pomóc go rozkodować, albo przynajmniej jakiś kod podać do takiego radia?

jesli myslimy o tym samym,to kolega mial podobne auto radio padło w serwisie mu powiedzieli ze nie potrafia uruchomic bez kodu i tak do dzis.

Rybka1928 02.02.2011 00:04

A kodu nie można odczytać z numeru seryjnego ? Są takie kalkulatory, że wpisujesz do niego numer i wyrzuca, kod ale czy wszędzie ? nie wiem.

WiselkaMLP 02.02.2011 03:08

http://w305.wrzuta.pl/audio/3QTzUpvj...ful_lies_short

Jak się nazywa utwór, z którego pochodzi zmiksowany głos użyty w Beautifull Lies.Nuta leciała w filmiku z meczu z Widzewem 1.03.08, niestety nie ma tego filmiku już na YT. Pomoże ktoś ?

brzydki.brzydal 02.02.2011 06:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrzemooTSW (Post 1045452)
Potrzebuje odpowiedź
Chodzi o umowę/zlecenie o prace na okres 3 mies..
Czy mozna zerwać umowę bez Konsekwencji?


Masz 2 tygodniowy okres wypowiedzenia - mozesz zlozyc wypowiedzenie i po najpozniej 2 tygodniach pożegnasz sie z firmą. Najpóźniej, bo bardzo prawdopodobne jest, że firma rozwiąże z Tobą umowę za pomocą porozumienia stron (skutek natychmiastowy).

[+]
Cytat:

Pierwotnie napisane przez GOalkeeper (Post 1045366)
Gdzie są napisane nr lakieru na samochodzie (Laguna II)?

Cytat z google:
W Lagunie ph2 i młodszych tabliczka ta umieszczana jest wg instrukcji obsługi (również strona 6.02) w dolnej części prawego słupka środkowego.
Tabliczka znamionowa (m.in. z numerem VIN) _powinna być_ na prawym słupku. Na tejże tabliczce w części owalnej w trzecim rzędzie pierwszy symbol to oznaczenie oryginalnego lakieru (poz.7 na rysunku ze strony 6.02 instrukcji obsługi).

Żmijka 02.02.2011 11:53

Już od dawna mam problem ze str futsalowcow w Mozilli. Jak chce na nią wejśc to zaraz wywala mnie na takie coś: http://i51.tinypic.com/21obhc9.jpg
Ale tylko ja chce wejśc na głowną. Jak wejde sobie przez linka do podstrony lub konkretnego newsa to jest ok ... w operze działa wszystko ok. Aha no i z tego co dopytywałam u innych wszystko działa ok.

Można coś z tym zrobić?

pablo92TSW 02.02.2011 13:20

Poszukuję filmu Husbands and Lovers. Wiem, że jest do tego osobny temat, ale tutaj więcej osób zagląda, a to pilne!

Prezydentowa 02.02.2011 13:44

Co to za nutka, która leci w reklamie Ery z tymi kurami (kura nam uciekła)?

!!IRIVER!! 02.02.2011 14:00

Pytanie o umowę zlecenie.

Załóżmy, że moja umowa była do 30 stycznia. Czy ona wygasa automatycznie (skoro dzisiaj jest 2 lutego, to czy ona jest już nieaktywna), czy należy podpisać, tak czy inaczej rozwiązanie tej umowy, bo ona formalnie nadal trwa?

MłodePokolenie 02.02.2011 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1045729)
Co to za nutka, która leci w reklamie Ery z tymi kurami (kura nam uciekła)?

Mniej operowa wersja.
http://vanhelsing2009.wrzuta.pl/audi...eam_dj_rav_mix

Orginał
http://nacjonalista.wrzuta.pl/audio/...go_al_factotum

snyrting 02.02.2011 15:41

Nie jest jeszcze tak poźno, idź do swojej szkoły średniej i wypełnij odpowiednie papierki w sekretariacie.

mlody_ale_wierny 02.02.2011 15:58

pracował ktoś jako kurier rowerowy? jeśli tak to prosze pw.

jaszczur90 02.02.2011 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1045743)
Pytanie o umowę zlecenie.

Załóżmy, że moja umowa była do 30 stycznia. Czy ona wygasa automatycznie (skoro dzisiaj jest 2 lutego, to czy ona jest już nieaktywna), czy należy podpisać, tak czy inaczej rozwiązanie tej umowy, bo ona formalnie nadal trwa?

Jeśli to umowa zlecenie, to dokładnie w dniu 31 stycznia już nie pracujesz, nie wiąże Cię żadna umowa z pracodawcą. Czekasz tylko na wypłatę, według zasad jakie zostały ustalone w umowie. Oczywiście będziesz musiał się rozliczyć z tej umowy w PIT'cie jeśli umowa trwała jeszcze w starym roku, to wtedy musisz czekać aż Ci firma przyśle rozliczenie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl