![]() |
Elendil , piszesz źle
to dowodzi że każdą dobrą rzecz tutaj zamieni sie w gówno |
Cytat:
|
Granie szrotem krakowskiej piłki - cóż mogło pójść nie tak?
|
Papszun chce do Rakowa ściągnąć Jean Carlosa Silve.
Jak widać warto było go u siebie ogrywać, a potem odpalić przy pierwszej lepszej okazji. Thx Hyballa. |
Cytat:
|
Cytat:
U Stolarczyka zbierał frycowe. Nic niezwykłego. Hyballa się mścił wiadomo za co. |
Cytat:
Później Skowronek próbując ratować posadę zrobił z niego napastnika i faktycznie gość grał do jego zwolnienia. To już w sumie bardziej na niego Stolarczyk stawiał. |
Wraz z rozpoczęciem przez drużynę przerwy świąteczno-noworocznej (2 grudnia 2022 roku) szeregi sztabu szkoleniowego Wisły Kraków opuści Leszek Dyja, który odpowiadał za przygotowanie fizyczne zawodników pierwszego zespołu Białej Gwiazdy. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.
Papa, nikt nie będzie tęsknił raczej. Kolejny po-Brzęczkowy chwast wyrwany. |
Cytat:
|
A to nie Urban jest specjalista od łokci?
|
Urban Urban
|
Wybaczcie pomyłkę. Zatem możemy być spokojni o łokcie :)
|
Cytat:
|
https://www.facebook.com/photo?fbid=...47291265305844 Nie żyje Krzysztof Mrówka, dziennikarz przez wiele lat piszący o Wiśle, w Wiśle zakochany, Wiśle oddany. Był spikerem na meczach Wisły Kraków m.in. podczas pamiętnego 0:6 z Legią https://youtu.be/_c_mNXHbUC4?t=50 . Był absolwentem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w 1981 roku. Dziennikarz, który pracował m.in. w dzienniku sportowym "Tempo", "Gazecie Wyborczej", TV Wizja, Canal+, "Gazecie Krakowskiej", "Gazecie Giełdy i Inwestorów Parkiet".
|
|
Smutna wiadomość - nie żyje Andrzej Iwan.
|
Prawdziwa Legenda Wisły. Spoczywaj w Pokoju!
|
A niedawno mówiono, że mu się poprawia :/
|
smutna wiadomosc
|
Nieodżałowany Ajwen⌠Strasznie to smutne, kawał dobrego człowieka to był, choroba go zeżarła od środka. Wisła zawsze będzie pamiętać!
|
Jeśli wolą rodziny kibice będą mogli uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych, to prosiłbym o wrzucenie informacji tutaj ze szczegółami pochówku.
Brak słów. Ajwen mam nadzieję, że gdziekolwiek jesteś, zaznałeś wreszcie spokoju duszy. Niech Ci świeci Gwiazda Biała... |
Andrzej Iwan, wspaniały człowiek uwięziony w zgniłym umyśle (nie jest to dobre słowo ale nie wiem jakiego innego użyć). Słuchało się go cudownie bo to prawdziwie szczery, dobry mężczyzna ale z drugiej strony ze straszną historią i chorobami, które niszczyły jego oraz najbliższych (co zawsze boli i wzbudza reakcje - jak Ty tak możesz?).
Przykro się patrzyło na jego problemy ale o tym jakim był wyjątkowym człowiekiem świadczy to, że mimo cierpienia jakie sprawiał ludziom, mimo tego, że zawodził, chyba wszyscy go kochali i szanowali. Wielka szkoda, że musiał się męczyć z tymi chorobami, nie zasługiwał na taki los. Odszedł i chyba lepiej dla niego samego, mam nadzieję, że teraz odpoczywa i ma zasłużony spokój i zadośćuczynienie za nędzne życie na tym świecie. Jedna z niewielu obcych osób, a może i jedyna, o której będę pamiętał, szczerze tak w sercu żałuję, że tak się musiał męczyć i czuję, że to był dobry człowiek. Jego szczerość, ten ból, który było po nim widać i nienawiść jaką żywił do samego siebie za to co robił zapamiętam na zawsze. Spoczywaj w pokoju Panie Andrzeju, nasza wiślacka Legendo. |
wstrząsający ten epilog do 2 wydania Spalonego...
https://weszlo.com/2022/12/27/stanow...ndrzeja-iwana/ przy okazji wchodząc po powyżeszego linka na weszło natrafiłem na takiego newsa o franie velezie https://weszlo.com/2022/12/28/fran-v...owe-zachowanie |
|
Cytat:
|
Raz - to gość o sporym boiskowym IQ, dwa - na którymś z portali było info, że ma być alternatywa dla Kuna na wahadło.
|
Polskie kluby na prawdę nie mają skautingu, czego żywym dowodem jest ściąganie szrotu w postaci Forbesa...
|
Cytat:
|
Cytat:
Raków go kupił ponadto z Pogoni za śmieszna kwotę 300k euro. Toż to promocja, patrząc jakie kwoty sobie krzyczą choćby kluby 1 ligowe za swoich zawodników. Czy ja się zdziwię, jeśli Silva na jesień 2023 będzie błyszczał w pucharach? Ani trochę |
To też często zawodzi.
Pamiętamy euforię po zatrudnieniu wujka i praktycznie zero sprzeciwu - w zasadzie oprócz mnie nie było negatywnych opinii. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl