Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Arkadiusz.Czerepach 14.11.2022 15:46

Elendil , piszesz źle

to dowodzi że każdą dobrą rzecz tutaj zamieni sie w gówno

wolfy 14.11.2022 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1594680)
A Paweł Brożek był wielokrotnym królem strzelców w polskiej lidze. Czego to dowodzi? Że są ludzie, którzy dobrze się odnajdują w pewnych realiach, a w innych już nie. Gula może robić na Słowacji wyniki takie jak Skorża w Polsce, ale poza nią sobie nie radzi.

A ja myślę że jednak dostał u nas gówniany skład i kazali mu ogrywać pseudotalenty które teraz brutalnie weryfikuje pierwsza liga. Biorąc pod uwagę że to trener stawiający na grę ofensywną - to się nie mogło udać.

Jagul 14.11.2022 18:19

Granie szrotem krakowskiej piłki - cóż mogło pójść nie tak?

Karherop 22.11.2022 09:28

Papszun chce do Rakowa ściągnąć Jean Carlosa Silve.

Jak widać warto było go u siebie ogrywać, a potem odpalić przy pierwszej lepszej okazji. Thx Hyballa.

Jagul 22.11.2022 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1594960)
Papszun chce do Rakowa ściągnąć Jean Carlosa Silve.

Jak widać warto było go u siebie ogrywać, a potem odpalić przy pierwszej lepszej okazji. Thx Hyballa.

Silva został odpalony w pewnym momencie przez każdego z trenerów, z którymi miał okazje trenować: Stolarczyk, Skowronek i Hyballa.

Karherop 22.11.2022 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1594961)
Silva został odpalony w pewnym momencie przez każdego z trenerów, z którymi miał okazje trenować: Stolarczyk, Skowronek i Hyballa.

U Skowronka grał w 1 składzie do ostatniego meczu. Tam o żadnym odpaleniu nie mogło być mowy, bo jako jedyny rozgrywał bardzo dobry sezon.

U Stolarczyka zbierał frycowe. Nic niezwykłego.

Hyballa się mścił wiadomo za co.

Jagul 22.11.2022 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1594965)
U Skowronka grał w 1 składzie do ostatniego meczu. Tam o żadnym odpaleniu nie mogło być mowy, bo jako jedyny rozgrywał bardzo dobry sezon.

U Stolarczyka zbierał frycowe. Nic niezwykłego.

Hyballa się mścił wiadomo za co.

Pierwszy sezon Skowronka 20 możliwych meczów - 2 występy - zawrotne 42 min.
Później Skowronek próbując ratować posadę zrobił z niego napastnika i faktycznie gość grał do jego zwolnienia.

To już w sumie bardziej na niego Stolarczyk stawiał.

Patryko 29.11.2022 20:58

Wraz z rozpoczęciem przez drużynę przerwy świąteczno-noworocznej (2 grudnia 2022 roku) szeregi sztabu szkoleniowego Wisły Kraków opuści Leszek Dyja, który odpowiadał za przygotowanie fizyczne zawodników pierwszego zespołu Białej Gwiazdy. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Papa, nikt nie będzie tęsknił raczej. Kolejny po-Brzęczkowy chwast wyrwany.

nero 29.11.2022 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1595244)
Wraz z rozpoczęciem przez drużynę przerwy świąteczno-noworocznej (2 grudnia 2022 roku) szeregi sztabu szkoleniowego Wisły Kraków opuści Leszek Dyja, który odpowiadał za przygotowanie fizyczne zawodników pierwszego zespołu Białej Gwiazdy. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Papa, nikt nie będzie tęsknił raczej. Kolejny po-Brzęczkowy chwast wyrwany.

Bardzo zabawne, a jak Sobol nabawi się kontuzji łokcia na tenisie to kto mu go wyleczy?!

azor 30.11.2022 06:46

A to nie Urban jest specjalista od łokci?

Manhunt. 30.11.2022 07:22

Urban Urban

nero 30.11.2022 08:38

Wybaczcie pomyłkę. Zatem możemy być spokojni o łokcie :)

Karherop 30.11.2022 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1595244)
Wraz z rozpoczęciem przez drużynę przerwy świąteczno-noworocznej (2 grudnia 2022 roku) szeregi sztabu szkoleniowego Wisły Kraków opuści Leszek Dyja, który odpowiadał za przygotowanie fizyczne zawodników pierwszego zespołu Białej Gwiazdy. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Papa, nikt nie będzie tęsknił raczej. Kolejny po-Brzęczkowy chwast wyrwany.

Sam odchodzi. Zapewne zakotwiczy u Fornalika

Grisza1 18.12.2022 11:14

https://www.facebook.com/photo?fbid=...47291265305844 Nie żyje Krzysztof Mrówka, dziennikarz przez wiele lat piszący o Wiśle, w Wiśle zakochany, Wiśle oddany. Był spikerem na meczach Wisły Kraków m.in. podczas pamiętnego 0:6 z Legią https://youtu.be/_c_mNXHbUC4?t=50 . Był absolwentem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w 1981 roku. Dziennikarz, który pracował m.in. w dzienniku sportowym "Tempo", "Gazecie Wyborczej", TV Wizja, Canal+, "Gazecie Krakowskiej", "Gazecie Giełdy i Inwestorów Parkiet".

Arkadiusz.Czerepach 25.12.2022 21:14

https://sport.tvp.pl/65221029/quebon...arzem-w-sadzie

Revolver 27.12.2022 15:45

Smutna wiadomość - nie żyje Andrzej Iwan.

KOALIK 27.12.2022 16:51

Prawdziwa Legenda Wisły. Spoczywaj w Pokoju!

WiateritoTSW 27.12.2022 16:54

A niedawno mówiono, że mu się poprawia :/

Arkadiusz.Czerepach 27.12.2022 20:15

smutna wiadomosc

Książę Palownik 27.12.2022 23:51

Nieodżałowany Ajwen… Strasznie to smutne, kawał dobrego człowieka to był, choroba go zeżarła od środka. Wisła zawsze będzie pamiętać!

Eternit 28.12.2022 12:14

Jeśli wolą rodziny kibice będą mogli uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych, to prosiłbym o wrzucenie informacji tutaj ze szczegółami pochówku.



Brak słów. Ajwen mam nadzieję, że gdziekolwiek jesteś, zaznałeś wreszcie spokoju duszy.


Niech Ci świeci Gwiazda Biała...

Jaroo1 28.12.2022 15:43

Andrzej Iwan, wspaniały człowiek uwięziony w zgniłym umyśle (nie jest to dobre słowo ale nie wiem jakiego innego użyć). Słuchało się go cudownie bo to prawdziwie szczery, dobry mężczyzna ale z drugiej strony ze straszną historią i chorobami, które niszczyły jego oraz najbliższych (co zawsze boli i wzbudza reakcje - jak Ty tak możesz?).

Przykro się patrzyło na jego problemy ale o tym jakim był wyjątkowym człowiekiem świadczy to, że mimo cierpienia jakie sprawiał ludziom, mimo tego, że zawodził, chyba wszyscy go kochali i szanowali.
Wielka szkoda, że musiał się męczyć z tymi chorobami, nie zasługiwał na taki los. Odszedł i chyba lepiej dla niego samego, mam nadzieję, że teraz odpoczywa i ma zasłużony spokój i zadośćuczynienie za nędzne życie na tym świecie.

Jedna z niewielu obcych osób, a może i jedyna, o której będę pamiętał, szczerze tak w sercu żałuję, że tak się musiał męczyć i czuję, że to był dobry człowiek. Jego szczerość, ten ból, który było po nim widać i nienawiść jaką żywił do samego siebie za to co robił zapamiętam na zawsze.

Spoczywaj w pokoju Panie Andrzeju, nasza wiślacka Legendo.

Arkadiusz.Czerepach 28.12.2022 16:27

wstrząsający ten epilog do 2 wydania Spalonego...
https://weszlo.com/2022/12/27/stanow...ndrzeja-iwana/



przy okazji wchodząc po powyżeszego linka na weszło natrafiłem na takiego newsa o franie velezie
https://weszlo.com/2022/12/28/fran-v...owe-zachowanie

gizmowisla 29.12.2022 18:47

https://www.meczyki.pl/newsy/rakow-c...HKMF_TM-fG3408

doktor granat 29.12.2022 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1595910)

Co ten Papszun w nim widzi? Ofensywny gracz - 100 meczów/6 goli. Jeszcze na meczykach pojawiło się info, że Brown Forbes może wrócić do Polski (Śląsk).

azor 30.12.2022 06:50

Raz - to gość o sporym boiskowym IQ, dwa - na którymś z portali było info, że ma być alternatywa dla Kuna na wahadło.

tomasz_19 30.12.2022 10:19

Polskie kluby na prawdę nie mają skautingu, czego żywym dowodem jest ściąganie szrotu w postaci Forbesa...

Arkadiusz.Czerepach 30.12.2022 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1595911)
Co ten Papszun w nim widzi? Ofensywny gracz - 100 meczów/6 goli. Jeszcze na meczykach pojawiło się info, że Brown Forbes może wrócić do Polski (Śląsk).

Papszun póki co pokazał że wie co robi

Karherop 30.12.2022 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1595911)
Co ten Papszun w nim widzi? Ofensywny gracz - 100 meczów/6 goli. Jeszcze na meczykach pojawiło się info, że Brown Forbes może wrócić do Polski (Śląsk).

Dlatego jeden jest trenerem przyszłego mistrza Polski, a drugi zwykłym użytkownikiem forum TWSD.

Raków go kupił ponadto z Pogoni za śmieszna kwotę 300k euro. Toż to promocja, patrząc jakie kwoty sobie krzyczą choćby kluby 1 ligowe za swoich zawodników.

Czy ja się zdziwię, jeśli Silva na jesień 2023 będzie błyszczał w pucharach? Ani trochę

KOALIK 30.12.2022 21:59

To też często zawodzi.

Pamiętamy euforię po zatrudnieniu wujka i praktycznie zero sprzeciwu - w zasadzie oprócz mnie nie było negatywnych opinii.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl