Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Henio1 28.02.2012 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 1224778)
zakazac żarcia ku... najeść sie przed meczem i zapier... z dopingiem he he

tylko ze ta musztarda i ketchup to pamjtki z meczu z belgami :) :):)

Smyrgu 01.03.2012 18:38

to tak przy okazji
http://www.tvn24.pl/-1,1736741,0,1,k...wiadomosc.html

ZiKiT :)

Henio1 01.03.2012 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smyrgu (Post 1225851)

hehe jak usłyszałem dzis to w radiu to od razu przyszło mi jedno na mysl :D

kornd 06.03.2012 10:02

Nowy filmik pokazujący strefę Vip. Nie orientuje się ktoś ile biletów średnio sprzedaje się na tę trybunę?
http://www.youtube.com/watch?v=NH4E4...feFAAAAAAAAAAA

W grudniu Basałaj mówił, że wynajęto około 50% skyboxów- nie wiecie jak jest teraz?

Dariook 09.03.2012 03:22

http://img.skysports.com/11/12/660x3...sk_2685783.jpg

Ładnie tam... ....a w jakiej my dupie jesteśmy!

Elefant 09.03.2012 06:24

Chodze na stadion na mecz.

Odpusty to gdzie indziej organizują.

domin_czyzyny 09.03.2012 07:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kornd (Post 1227648)
W grudniu Basałaj mówił, że wynajęto około 50% skyboxów- nie wiecie jak jest teraz?

Ale nie zdziwilbym sie gdyby dziś rzeczywiście sprzedanych skyboxow było 25%. Z Basalajowa prawdomownoscia bywa przeważnie bardzo słabo. On pierniczy to co mu ślina na język przyniesie. Byle zaciemnic obraz i sytuacje.

allon 09.03.2012 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1228513)
Ale nie zdziwilbym sie gdyby dziś rzeczywiście sprzedanych skyboxow było 25%. Z Basalajowa prawdomownoscia bywa przeważnie bardzo słabo. On pierniczy to co mu ślina na język przyniesie. Byle zaciemnic obraz i sytuacje.

To sobie kup bilet VIP policz i sprawdź jak nie wierzysz :haha:

domin_czyzyny 10.03.2012 00:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez allon (Post 1228716)
To sobie kup bilet VIP policz i sprawdź jak nie wierzysz :haha:

Na miejscach VIP bym sie chyba zanudzil na maxa.
Życzę aby sprzedali jakimś cudem jak najwiecej.

Pero 12.03.2012 12:48

Było nagłośnienie na G w meczu z Lechem?

Sardyn 12.03.2012 17:18

Nie. Przynajmniej na samej górze spiker niezrozumiały.

Wojtator 12.03.2012 17:22

Nie było. Dalej prowizorka.

foxtrot_green 12.03.2012 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sardyn (Post 1229626)
Nie. Przynajmniej na samej górze spiker niezrozumiały.


Byłem na G2 w rzędzie XXXI i rzeczywiście nie było nic słychać. Ale jedna rzecz mnie zastanawia - czy chociaż w sektorze gości jest jakiekolwiek nagłośnienie? W przerwie meczu pasiaste bydło wyrywało krzesełka i rzucało nimi w naszych. Potem oglądając nagrany mecz zauważyłem, że spiker się produkował, zwracając się do kibiców gości i już sam nie wiem czy nikt biednemu frajerowi nie powiedział, że nie ma nagłośnienia na trybunie południowej, czy też może jednak sektory G4 i G5 są nagłośnione...

JrQ- 12.03.2012 18:26

Nie są nagłośnione.

ciacho 12.03.2012 22:26

To kto w ogóle dopuścił ten stadion do użytku? Przecież to są jakieś jaja.

kornd 12.03.2012 22:42

A ja mam pytanie w sprawie internetowej sprzedaży biletów. Nie byłem ostatnio w temacie, pamiętam że kilka tygodni temu było nawet głośno o tej sprawie (akcja na fejsie, artykuły w kilku portalach), ale teraz wszystko ucichło. Czy Basałaj wypowiadał się gdzieś na ten temat, czy wiadomo kiedy mają wprowadzić internetową sprzedaż.

vote-for-mikey 12.03.2012 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1228505)
http://img.skysports.com/11/12/660x3...sk_2685783.jpg

Ładnie tam... ....a w jakiej my dupie jesteśmy!

To zobacz, kto ten stadion postawił. (dla ułatwienia - koleżka Kuczmy i Janukowycza - Rinat Achmetow. Znany między innymi z tego, że państwowe spólki kupował w 70% procentowej przecenie)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1229882)
To kto w ogóle dopuścił ten stadion do użytku? Przecież to są jakieś jaja.

Trybuna południowa została dopuszczona po jej oddaniu, i od tego czasu nie trzeba jej było "dopuszczać" po raz kolejny. Powinien się tym zająć PZPN i jego komisja licencyjna, ale jak wiemy oni działają tylko wtedy, kiedy trzeba uratować Pejsy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kornd (Post 1229885)
A ja mam pytanie w sprawie internetowej sprzedaży biletów. Nie byłem ostatnio w temacie, pamiętam że kilka tygodni temu było nawet głośno o tej sprawie (akcja na fejsie, artykuły w kilku portalach), ale teraz wszystko ucichło. Czy Basałaj wypowiadał się gdzieś na ten temat, czy wiadomo kiedy mają wprowadzić internetową sprzedaż.

Teoretycznie? Mówili, że będą wprowadzać sprzedaż internetową po podpisaniu umowy na zarządzanie stadionem. Czyli pewnie na sezon 2012/2013.

ciacho 12.03.2012 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1229892)
...
Trybuna południowa została dopuszczona po jej oddaniu, i od tego czasu nie trzeba jej było "dopuszczać" po raz kolejny. Powinien się tym zająć PZPN i jego komisja licencyjna, ale jak wiemy oni działają tylko wtedy, kiedy trzeba uratować Pejsy.
....

Ja rozumiem, ale czy to nie jest niezgodne z prawem organizacji imprez masowych na takim obiekcie?

vote-for-mikey 12.03.2012 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1229898)
Ja rozumiem, ale czy to nie jest niezgodne z prawem organizacji imprez masowych na takim obiekcie?

No, właśnie tak jak napisałem - w czystej teorii to PZPN-owi powinno zależeć. To chyba działa tak, że przed każdym sezonem, jakiś czas przed wydawaniem licencji każdy klub dostaje pismo, gdzie są ewentualne zastrzeżenia, rzeczy, które należy zrobić, poprawić i tak dalej, żeby dostać licencję. I widocznie, od 7 lat do Wisły takie pismo nie przyszło ani od PZPNu, ani od UEFY, więc nic z tym nie robią.

Osobiście się nie dziwię - jeśli nikt mi każe wydawać 50 tys. złotych, to po co mam je wydawać.

ciacho 13.03.2012 07:37

Po to, że jak się coś stanie na obiekcie za który odpowiadam, a jest niezgodnie z prawem przygotowany to mi zrobią nieźle koło dupy.
Edit. Chociaż z drugiej strony... raczej zrobią koło dupy temu kto wydał pozwolenie.

foxtrot_green 13.03.2012 09:07

Mogliby chociaż spikerowi powiedzieć, żeby się nie wygłupiał. Chyba, że ma za zadanie sprawiać kretyńskie wrażenie, aby kibice na pozostałych trybunach myśleli, że wszystko jest w porządku. :/

Pero 13.03.2012 10:32

Po oddaniu trybuny południowej funkcjonowało na niej nagłośnienie Creativa, czym się nawet chwalono. problem pojawił się po dobudowaniu 3 innych trybun i montażu na nich innego nagłośnienia. Nie wiem czy wtedy zdemontowano stare nagłośnienie (i tak jakość dźwięku pozostawała sporo do życzenia) czy też stało się ono nie kompatybilne ?
Sytuacja jest komiczna kiedy spiker kilkaktrotnie zwraca uwage a i tak nie jest słyszalny :D

medyk 13.03.2012 19:20

Spiker dobrze wie że nie ma nagłośnienia na meczu ze Standardem mowił żeby przekazać osobą które nie słyszą żeby nie rzucac śnieżkami, a śnieżki leciały z G właśnie.

Po drugie wystarczy popatrzeć pod dach na wszystkich sektorach podwieszone są WIELKIE kolumny na G nie ma nic.

PiotrG 14.03.2012 18:06

Trybuna południowa stałego nagłośnienia nie miała nigdy.
Północna też nie miała, wyposażono ją w nie po budowie wnętrza w ubiegłym roku. Tak, to te głośniki podwieszone pod dachem.

Pero 14.03.2012 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1230648)
Trybuna południowa stałego nagłośnienia nie miała nigdy.
Północna też nie miała, wyposażono ją w nie po budowie wnętrza w ubiegłym roku. Tak, to te głośniki podwieszone pod dachem.

Chodziłem na nią za nią zaraz po otwarciu i jestem przekonany, że miała. Nie były to takie duże kolumny jak teraz ale takie małe białe. Jakość była beznadziejna.
Na pewno było na meczu z Iraklisem oraz z Wisłą Płock kiedy bramke zycia strzelił Gołoś :)

PiotrG 14.03.2012 20:34

Dopóki nie było nowych trybun bocznych, to stawiano kolumny. Stałym nagłośnieniem nijak to nie było.
Nie mam pojęcia jak zostanie rozwiązana sprawa nagłośnienia na południowej. Ono musi się pojawić, tylko pytanie, kto za nie zapłaci.

Erich Zann 23.03.2012 00:20

Z Dziennika09.03.2012: "Anglicy wybudują halę Wisły i parking?"

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie ma przygotowanych wiele inwestycji. Nie może ich jednak realizować z powodu braku pieniędzy w budżecie. Intensywnie więc poszukuje partnerów zewnętrznych, którzy zdecydowaliby się wyłożyć swoje pieniądze.

- Rozmawiamy na ten temat z zagranicznymi inwestorami. Budową hali Wisły wraz z parkingiem podziemnym przy stadionie zainteresowani są Brytyjczycy, a także Hiszpanie. Na temat kompleksu basenów przy ul. Eisenberga jesteśmy w kontakcje z Francuzami - informuje Krzysztof Kowal, dyrektor ZIS.

Dodaje, że ta miejska jednostka podpisała umowy z Izbami Przemysłowo-Handlowymi w Londynie i Paryżu. Dzięki tej współpracy Kraków może liczyć na promocję oferty inwestycji sportowych w naszym mieście, które mogłyby powstać na zasadzie partnerstwa publiczno-prywatnego.

Dyrektor Kowal nie ukrywa, że w zainteresowaniu Krakowem wiele może pomóc fakt, iż w naszym mieście podczas Euro 2012 swoją bazę będą mieć reprezentacje Anglii, Holandii i Włoch. Już teraz Angielska Federacja Piłkarska dofinansuje i współuczestniczy w modernizacji stadionu Hutnika na Suchych Stawach, gdzie mają trenować Anglicy.

- W związku z tym w Anglii coraz więcej mówi się o Krakowie. Podczas Euro 2012 do naszego miasta przyjadą przedstawiciele sponsorów i zapewne inwestorzy zagraniczni. Będzie więc okazja do przekonania ich, że warto u nas inwestować w obiekty sportowe - mówi dyrektor Kowal.

Przyznaje, że Brytyjczycy wstępnie zainteresowali się również ofertą budowy kolejnych obiektów w kompleksie sportowym przy ul. Kolnej, gdzie mają powstać jeszcze boiska piłkarskie, korty tenisowe i hala do gry w tenisa.

Miasto szuka także dofinansowania dla inwestycji sportowych ze środków budżetu państwa.W tej sprawie radni Krakowa na ostatniej, środowej sesji przegłosowali rezolucję, w której zwrócili się o wsparcie inwestycji sportowych do Ministerstwa Sportu i Turystyki, władz województwa małopolskiego oraz krakowskich parlamentarzystów.

Wśród inwestycji czekających na realizację są też m.in.: budowa hali sportowej 100-lecia KS Cracovii (ma pełnić funkcję Centrum Sportu Niepełnosprawnych), budowa Centrum Sportu i Rekreacji "Wróblowianka".

Na liście są ponadto zadania, wobec których gmina występuje o dofinansowanie wraz ze związkami sportowymi: budowa Narodowego Centrum Rozwoju Rugby 7 oraz modernizacja stadionu lekkoatletycznego WKS Wawel.

Piotr Tymczak

http://www.dziennikpolski24.pl/pl/re...i-parking.html

MicK 23.03.2012 00:24

W przeciągu ostatnich 10-15 lat przeczytałem około 30 takich samych rewelacji. Po piętnastu przechodzi się z nimi do porządku dziennego.

WislaFan123 23.03.2012 01:07

http://www.freeimagehosting.net/newuploads/7ekjv.jpg

Zapewne wielu juz widzialo ze google zfotografowalo Krakow... Fajne ujecie stadionu :)

domin_czyzyny 23.03.2012 09:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Erich Zann (Post 1232947)
Z Dziennika09.03.2012: "Anglicy wybudują halę Wisły i parking?"

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie ma przygotowanych wiele inwestycji. Nie może ich jednak realizować z powodu braku pieniędzy w budżecie. Intensywnie więc poszukuje partnerów zewnętrznych, którzy zdecydowaliby się wyłożyć swoje pieniądze.

- Rozmawiamy na ten temat z zagranicznymi inwestorami. Budową hali Wisły wraz z parkingiem podziemnym przy stadionie zainteresowani są Brytyjczycy, a także Hiszpanie. Na temat kompleksu basenów przy ul. Eisenberga jesteśmy w kontakcje z Francuzami - informuje Krzysztof Kowal, dyrektor ZIS.

Dodaje, że ta miejska jednostka podpisała umowy z Izbami Przemysłowo-Handlowymi w Londynie i Paryżu. Dzięki tej współpracy Kraków może liczyć na promocję oferty inwestycji sportowych w naszym mieście, które mogłyby powstać na zasadzie partnerstwa publiczno-prywatnego.

Dyrektor Kowal nie ukrywa, że w zainteresowaniu Krakowem wiele może pomóc fakt, iż w naszym mieście podczas Euro 2012 swoją bazę będą mieć reprezentacje Anglii, Holandii i Włoch. Już teraz Angielska Federacja Piłkarska dofinansuje i współuczestniczy w modernizacji stadionu Hutnika na Suchych Stawach, gdzie mają trenować Anglicy.

- W związku z tym w Anglii coraz więcej mówi się o Krakowie. Podczas Euro 2012 do naszego miasta przyjadą przedstawiciele sponsorów i zapewne inwestorzy zagraniczni. Będzie więc okazja do przekonania ich, że warto u nas inwestować w obiekty sportowe - mówi dyrektor Kowal.

Przyznaje, że Brytyjczycy wstępnie zainteresowali się również ofertą budowy kolejnych obiektów w kompleksie sportowym przy ul. Kolnej, gdzie mają powstać jeszcze boiska piłkarskie, korty tenisowe i hala do gry w tenisa.

Miasto szuka także dofinansowania dla inwestycji sportowych ze środków budżetu państwa.W tej sprawie radni Krakowa na ostatniej, środowej sesji przegłosowali rezolucję, w której zwrócili się o wsparcie inwestycji sportowych do Ministerstwa Sportu i Turystyki, władz województwa małopolskiego oraz krakowskich parlamentarzystów.

Wśród inwestycji czekających na realizację są też m.in.: budowa hali sportowej 100-lecia KS Cracovii (ma pełnić funkcję Centrum Sportu Niepełnosprawnych), budowa Centrum Sportu i Rekreacji "Wróblowianka".

Na liście są ponadto zadania, wobec których gmina występuje o dofinansowanie wraz ze związkami sportowymi: budowa Narodowego Centrum Rozwoju Rugby 7 oraz modernizacja stadionu lekkoatletycznego WKS Wawel.

Piotr Tymczak

http://www.dziennikpolski24.pl/pl/re...i-parking.html

jeśli inwestorowi prywatnemu (ze sporym wsparciem miasta) nie opłaca się wybudować parkingu przy Muzeum Narodowym, to tym bardziej nie opłaca się przy stadionie. Albo miasto wybuduje parking - nie wiem, czy musi być podziemny, albo nikt tam tego nie zrobi bo to jest ekonomicznie nieopłacalne.

BlurgH 23.03.2012 11:10

Parking jako taki moim zdaniem byłby opłacalny gdyby:
1. Nie był podziemny ( koszt budowy parkingu podziemnego wielopoziomowego jest dla przeciętnego Polaka ceną wartością kosmiczną, więc później miałoby to przełożenie na koszt 1h parkowania )
2. Miał porządny dojazd - a nie ciasne al. 3 Maja i ( niestety ) Reymonta
3. W okolicy byłoby więcej zabudowy komercyjnej ( i to o klasę lepszej niż stary Petroinform ) - a tak, to głównie studenci, którzy groszem nie zawsze śmierdzą i raczej nie będą docelową grupą klientów dla parkingu
4. Był budowany wg koncepcji inwestora, a nie miasta.

Pewnie znalazłoby się dużo więcej argumentów za i przeciw, ale jest piątek i nie chce mi się myśleć na zapas :P
Mam tylko nadzieję, że coś się w końcu ruszy infrastrukturalnie w okolicach stadionu...

szorstki 23.03.2012 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Erich Zann (Post 1232947)
Wśród inwestycji czekających na realizację są też m.in.: budowa hali sportowej 100-lecia KS Cracovii (ma pełnić funkcję Centrum Sportu Niepełnosprawnych)

Co za przezorność inwestora :) sorry, nie mogłem się powstrzymać

Drozd 23.03.2012 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1232972)
jeśli inwestorowi prywatnemu (ze sporym wsparciem miasta) nie opłaca się wybudować parkingu przy Muzeum Narodowym, to tym bardziej nie opłaca się przy stadionie. Albo miasto wybuduje parking - nie wiem, czy musi być podziemny, albo nikt tam tego nie zrobi bo to jest ekonomicznie nieopłacalne.

A od kiedy Miasto ma budować tylko obiekty ekonomicznie opłacalne? Miasto ma kasę z podatków i zadanie działać tak żeby mieszkańcom życie ułatwiać, a nie zarabiać na premie dla urzędasów.

Podziemny czy nie, jeżeli chcemy mieć ze dwa poziomy potrzebne sa fundamenty więc i tak kopać trzeba. Tuż obok jest park Jordana, błonia, jedna z większych uczelni w Krakowie. To przecież ciężko znaleźć miejsce gdzie parking byłby bardziej potrzebny.

Niestety żyjemy w kraju gdzie najwięcej jest chętnych żeby na wszystkim zarobić na lewo. Po prostu uczciwie zarobić to za mało, to jest wtedy ekonomicznie nieopłacalne. Takie smutne pi....nie. Taki parking powinien wybudować klub najlepiej z własnej kasy i zarabiać na nim przez kolejne 100 lat. Tyle że bez lewizny się nie da i nikomu się nie chce. A jak jest mecz to w promieniu dwóch kilometrów zastawiony każdy trawnik.

markowywislak 23.03.2012 13:44

słyszeliście coś na temat malowania ścian na trybunie zachodniej??ma ktoś jakieś zdjęcia?

Ventigo 23.03.2012 19:09

Tylko to info z konkurencyjnego forum:

W ogóle, to dzisiaj zmierzając na konferencje zauważyliśmy, że
zewnętrzne ściany wjazdów dla autokarów (te prowadzące do podziemnego
parkingu) są malowane. Szef pracujących krzyczał nie wiedząc, że to
słyszymy: "nie wiem jak to zrobicie k..., ale 4 wiadra muszą wam
wystarczyć...!!". :P
Wyjaśniamy - wreszcie zabrano się za elewację trybuny zachodniej, pokrywana jest ona czymś na kształt tynku,</i> <i>
ale natryskiwana z pistoletów ciśnieniowych, tak jak farba np przy
malowaniu samochodów. Kolor można określić jako beżowy, choć
specjalistami w tej dziedzinie nie jesteśmy. Pokryte nim są już niektóre
elementy elewacji i całe wejście główne, wraz z tym przerośniętym
zadaszeniem, nazywanym przez niektórych "skocznią".<br><br> Powiemy tak
- marmur to nie jest, ale wygląda dużo bardziej estetycznie niż brudny,
pełen zacieków beton techniczny. Nie wiemy czy cały stadion zostanie
tym pokryty, czy jedynie trybuna zachodnia. Zdjęcia rzecz jasna
zapomnieliśmy zrobić...:/

andrzej 23.03.2012 19:31

A wiecie czy faktycznie zjeżdżają tam autokary?

allon 23.03.2012 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1232972)
jeśli inwestorowi prywatnemu (ze sporym wsparciem miasta) nie opłaca się wybudować parkingu przy Muzeum Narodowym, to tym bardziej nie opłaca się przy stadionie. Albo miasto wybuduje parking - nie wiem, czy musi być podziemny, albo nikt tam tego nie zrobi bo to jest ekonomicznie nieopłacalne.

A g.... prawda
Parking przy MN jest opłacalny dla prywatnego inwestora ,ale pod jednym warunkiem -miasto musi łaskawie zmienić w końcu swoją politykę parkingową . Powstanie takiego parkingu musi być związane z wprowadzeniem zakazu parkowania na ulicach okalających Błonia tak by samochody ,które chcą się zatrzymać w pobliżu Błoń mogły parkować jedynie na terenie parkingu podziemnego no ,ale niestety od urzędników nie można oczekiwać myślenia kompleksowego.

Rustin 23.03.2012 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1233046)
słyszeliście coś na temat malowania ścian na trybunie zachodniej??ma ktoś jakieś zdjęcia?

Szedłem ostatnio Reymonta z uczelni i zauważyłem, że coś nie tak z kolorem tego dachu przed zachodnią. Uznałem, że coś muszę mieć z oczami, bo to niemożliwe, żeby powstawała elewacja. Wygląda jednak na to, że moje oczy są zdrowe :-D Jeśli nic nie pojawi się do przyszłego tygodnia, postaram się sam zrobić zdjęcie. Faktem jednak jest, że "skocznię" czymś pomalowano.

domin_czyzyny 23.03.2012 23:29

Nawet parking przy Sheratonie nie przynosi zysku. Dlatego inwestorzy sobie odpuscili Kraków z budowa parkingów podziemnych. Zreszta tam są takie ceny, ze naprawdę mało kogo na to stać- więc moze by lepiej na tym wyszli po obniżce cen.

Budowa parkingu w okolicach Wisły musi być połączona z likwidacja miejsc parkingowych, to oczywiste. zgadzam sie, ze jeśli parking zbudowaloby miasto-to ta inwestycja nie musi przynosić w zalozeniu zysku.

WislaFan123 24.03.2012 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rustin (Post 1233210)
Szedłem ostatnio Reymonta z uczelni i zauważyłem, że coś nie tak z kolorem tego dachu przed zachodnią. Uznałem, że coś muszę mieć z oczami, bo to niemożliwe, żeby powstawała elewacja. Wygląda jednak na to, że moje oczy są zdrowe :-D Jeśli nic nie pojawi się do przyszłego tygodnia, postaram się sam zrobić zdjęcie. Faktem jednak jest, że "skocznię" czymś pomalowano.

Ludzie... skocznie wylozono tynkiem i pomalowano ponad pol roku temu i bylo to juz kilkakrotnie pokazywane... Jedynie jak bylem na Wisle w Lutym to wylalaplem ze w zimie rynny wmienili na porzadne, ale sam tynk juz byl na skoczni od ok Pazdziernika.

http://s15.postimage.org/6j57917be/I...209_142128.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl