![]() |
Mam wgraną nawigację w i900 (na karcie pamięci, jednak są pliki nawigacji IGO również w telefonie, soft/rom mam wgrany podstawowy Samsunga - PDA: i900SAID2/SAID1 a chciał bym zmienić na ROM 23563_M2D_2.0 i teraz pytanie.
Jeśli zgram na komp te pliki do programu IGO z tel, do tego wyciągne karte z plikami również do IGO, to jeśli zmienie ROM i zgram spowrotem te pliki to jest opcja, że nawigacja będzie działała? czy nie ma takiej opcji? jeśli ktoś zrozumiał, proszę o pomoc;) |
Siema,
Wiecie gdzie składa się teraz wniosek o dowód osobisty ? Dzielnica to Prądnik B. jesli to potrzebne. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Panowie autko do 12 tys. kombi/sedan, w miarę tanie w utrzymaniu, do jazdy na krótkich odcinkach, parę razy w roku dalszy wypad, mało awaryjne, żeby coś tam miało podstawowego na wyposażeniu: klima, elektryka... myślę o vectrze kombi rok 99/2000 lub też volvo v 40 kombii 99/2000.. Myślę o dieslu. Co uważacie o tych autkach ? Może polecicie coś innego ? Jak się wypowiecie np. o Lanci Lybrze ? Jak macie konkretne auto za np. 14 tyś. też napiszcie, rozważę. I jeszcze jedno mam opcję zakupu Audi A8 poj. 3700, 230KM, w gazie, Full wyposażenie, pewne, od wieloletniego znajomego, znam też mechanika, który robił z tym autem, auto jest świetnie utrzymane itd. ale wiadomo 15-letnie, cena 15tyś. warto wg Was ? Każda porada na wagę złota ! :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Szukasz samochodu to warto zajrzeć na bez-wypadkowe.net. Będziesz miał lepszy obraz o kupowaniu i stanie sprzedawanych samochodów.
|
Cytat:
|
witam, gdzie kupie tanio radio samochodowe w krakowie? pilne, pozdrawiam
|
Poszukuje "kumatej" osoby jeśli chodzi o import towaru z krajów UE. Mam parę pytań.
|
Potrzebuję w pdf. książkę Zofii Dach - Mikroekonomia dla studiów licencjackich, przynajmniej jej pierwsze trzy rozdziały. Jeśli może ktoś pomóc, niech odezwie się na priv.
|
Witam, skoro dział ''mam pytanie'' to zapytam:
Był ktoś z forumowiczów/ forumowiczek w pijalni czekolady ''Wedel'' na krakowskim Rynku ?? Jak wrażenia, chodzi o atmosferę i ogólnie o miejsce - cicho, przyjemnie, czy jednak latają dzieci, hałas itp ?? :) Chyba, że ktoś z Was może polecić podobne miejsce :) Bardzo mi zależy na odpowiedzi. Pozdrawiam. edit Karmelka1906 - dziękuje za informacje. |
Cytat:
Spotkałam tylko jednego maluszka z rodzicami. Można sie tam wybrac na "kubek" całkiem smacznej czekolady, czy tez bajeczny deser. Ja osobiście polecam. |
Witam :) Mam problem..
Ostatnio na moim kompie (asus F2hf) był przeinstalowany XP. Za cholerę teraz nie mogę znaleźć płyty ze sterownikami dźwięku :/ Próbowałem instalować coś z neta, ale nie jestem na tyle w tym biegły, żeby zrobić z tym porządek ;) Druga sprawa: nie wiem dlaczego, ale w Firefoxie nie działa mi przeglądarka na wrzucie, nie chce wyszukiwać i nie podaje podpowiedzi... co zrobić, żeby wszystko działało? pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc :) |
Cytat:
Z budżetowych propozycji: Skoda Fabia (znalazłbyś w tej cenie auta z 2003 roku, więc stosunkowo młode), ewentualnie skoda octavia - ta byłaby trochę starsza, ale autko zdecydowanie większe i wygodniejsze. |
Jakie byście polecili słuchawki do mp/kompa, do mniej więcej 60-80 zł?
Chodzi o douszne (pchełki), do tej pory używałem Creative ep630 i 635 (odmówiły posłuszeństwa po niespełna pół roku), chciałbym kupić coś podobnego do nich. |
Witam. Może ktoś wie skąd wziąć grafikę psa tego z szali który trzyma żydowski szal w pysku ?
|
Cytat:
Jest 6 stron, na pewno coś dla siebie znajdziesz. |
Mam małe pytanie odnośnie naszego prawa i mandatu ;)
Mianowicie chodzi, o to że chcieli mi wlepić mandat za zakłócanie ciszy nocnej, spożywanie alkoholu itp. Mandatu oczywiście nie przyjąłem ponieważ ich zarzuty są dalekie od prawy i mam takie pytanie czy przy odmowie przyjęcia mandatu mam dostać jakiś druk od policji czy też coś podpisać ? |
Żadnego kwitu. Dostaniesz pismo z Sądu Grodzkiego.
|
Cytat:
=== gdy jest się chorym, należy się wygrzewać i wypacać z siebie cały ten syf tak ? Tak za dzieciaka matka mi kazała i tak robiłem. Ale skoro ciepło zabije te wirusy, bakterie itd to nie lepiej pójść do sauny ? W sumie grzanie się pod kołdrą nie równa się temperaturze w saunie, stąd pytam czy sauna zdrowa ? |
Jak ja mam świadków odnośnie mojej wersji ? najlepsze jest, to że zgarnęli mnie na ulicy gdy sobie szedłem i nic nie mogli widzieć z zarzucanych mi czynów, nawet nie kazali mi dmuchać w alkomacik kompletnie nic
|
Potrzebuje pilnie kupic GPS z dokładna mapa Krakowa,jaki polecacie i gdzie jutro mógłbym kupic oprócz Media,Saturna. Z góry dzięki za pomoc.
|
Cytat:
Pozdrawiam :) |
Był ktoś może na pobycie w "Bacówce" w Zakopanem przy Zamoyskiego 1 ( zaraz przy Krupówkach ) ? Chodzi mi o jakieś opinię na temat tego pensjonatu.
|
Cytat:
Na chorobę najlepsza zdecydowanie kołderka i okład z młodych piersi. :) |
Cytat:
Młode piersi są na wyciągniecie ręki, ale śpią w drugim pokoju żeby się nie zarazić :( dzięki za odp. http://img692.imageshack.us/img692/9...3b6tp1sp6d.jpg czy ona przypadkiem nie grała w jakiś pornolach, tyle że inny kolor włosów? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Czy ta karta muzyczna jest zintegrowana z płytą ? Jeżeli nie, to podaj jej model. ------------------------ Nie dysponuje ktoś może .pfd'em z fragmentami książki nauczyciela do repetytorium Longmana (matura rozszerzona) ? Zależy mi szczególnie na testach, bo zamierzam poduczyć się troszkę przez ferie i robienie takich testów byłoby dobrym sprawdzianem dla mnie. Pomoże ktoś ? |
Mógłby ktoś podać dokłany remix piosenki z Och Karol 2 --> Morena :) ?
wielkie dzięki |
Pytanie komórkowe.
Sony Ericsson C902 - aparat 5 mega pixli , zdjęcia zajebista ale filmy nagrywa dosłownie 320 x 200 Czy jest szansa zmienić soft na inny czy po prostu jest to nie do przeskoczenia? |
WAZNE !
Jest w Bonarce jakis kantor ? edit; dzięki wielkie :) |
Cytat:
http://www.kantor-exchange.pl/kantor-bonarka.html |
Cytat:
http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=5SFqjP4S8LbfZS27 |
Cytat:
Niestety nie ma takiej mozliwosci. |
Znacie jakieś miejsce w Krk gdzie można się spokojnie pouczyć we 2-óch? Najlepiej blisko centrum? Jakaś biblioteka, cokolwiek.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl