![]() |
Jeśli się nie mylę to jest teren należący do zakonu, który ten skrawek ziemi wycenił na 1 mln polskich złotówek.....
|
czy zaczeto ukladałac juz krzeselka na zachdniej?ma ktos jakies informacje?pytam bo na ostatniej konferencji mówiono ze zaczna ukladac od polowy wrzesnia:-)
|
Cytat:
Artykuł pisał dziennikarz z POZnan*a, nie siedzi on w temacie stadionu Wisły. |
Cytat:
Dostajesz jakąś kasę za promowanie GayCity? |
Widzę, że używanie sarkazmu na forum jest ryzykowne bo od razu Cię o coś posądzą :D
|
A jaki ma związek to co pisze rav z odpowiedzią cassius? widocznie ja nie kumaty jestem
Nie moge tu wkleić zdjęcia z kamerki na południową ale czyżby ktoś malował schody na czerwono.....albo ja mam cos ze wzrokiem |
Cytat:
|
Cytat:
|
Oprawa, teraz można sobie tylko wyobrazić ile to jest roboty przy niej, oby tylko nie padało. I niech Ci, którzy przez cały mecz zamierzają siedzieć cicho niech chociaż na czas oprawy wstaną, podniosą kartonik, czy tam flagę, to potrwa minutę, nie umrzecie od tego,a efekt wizualny będzie dużo lepszy, wystarczy że parę osób zle uniesie kartonik czy coś innego i oprawa dużo traci na wartości, to jest praca wielu osób od rana do wieczora i uszanujmy, uszanujmy to, a efekt na pewno będzie bardzo dobry
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.krakow.pl/aktualnosci/231...rezydenta.html można sobie będzie poużywać.... Do zobaczenia
E15 16 182 |
patrząc na trzecią kamerkę widać wyraźnie, że rozkładają elektroniczne bandy reklamowe. Chyba jednak ktoś zadbał o tę kwestię :)
|
Ja już uczestniczyłem w 3 takich chatach - nigdy nie przepuszczono niewygodnego pytania.
|
Cytat:
jesteś pewny że to są elektroniczne?? trochę późno się za to biorą.... |
wyglądają tak samo jak te, co był na reprezentacji podczas meczu. Poza tym, gdyby to były zwykłe bandy, to chyba jakieś reklamy by były na nich przyklejone :)
Jak sobie tak przypominam, to przed meczem reprezentacji te bandy też układali w dniu meczu. Na treningi były rozłożone zwykłe bandy oranża. |
Cytat:
|
Zapewne Wisła wypożyczyła. Dobrze, że się pojawią, na takie zwykłe trochę głupio patrzeć teraz.
|
A tak swoją drogą czy nikt w klubie czy wśród SKWK nie może podać informacji co i kiedy ruszy z D, czemu nic tam nie robią?Ja juz nie wymagam jak na stronach legii informacji z budowy codziennie ale czy to taki problem dla klubu żeby sie dowiedzieć co jest grane? to samo jakieś kilku zdaniowe wzmianki podczas fotorelacji które zwykle wprowadzają zamieszanie (vide daszki na pawilonem itp).Niby jest od 2 miesięcy nowy dyr ds.marketingu i nie mógł jednego człowieka przeznaczyć do komunikacji kibice-polimex,zikit.?
|
Cytat:
Stosunki Wisły z inwestorem najlepsze nie są, skoro nic nie piszą o terminach czy jakichkolwiek brakujących rzeczach. |
Cytat:
|
Wejście na E22 to koszmar. Na reprze byłem na E11, wchodziłem godzinę przed meczem ok. Ale dzis co się wyprawiało przed E22 to żenada. Ludzie oburzeni, w końcu otworzyli dodatkowe drzwi i Ci co stali osttani nagle wbili się do nich, bez kołowrotków bez niczego. Dużo pracy przed nami żeby to wszystko wyglądało jak na zachodzie, niestety...... i skąd tyle ludzi na schodach, a na D prześwity....
|
Najlepsze kołowrotki na tym stadionie to ochroniarze przerywający bilet zajebista przepustowość około 300osób w 5 minut(lepszych nie ma na całym świecie,brawo dla magistratu)
|
Ja byłem na E21 i wchodziłem całe 5 minut około godziny 19:20 podobnie z wyjściem nie było żadnego problemu natomiast co do stadionu to wrażenia bardzo pozytywne:)
|
O tej porze może nie ale już o 19:45 lekki sie zaczoł...
|
Bo ludzie mysleli ze jak przyjdą 15 min przed meczem to wszyscy wejdą na raz. O 1930 nawet połowa trybuny nie była zajęta gdy cała D już była stłoczona. Żenada to jest postępowanie ludzi którzy myślą że jak przyjdą na chwilę przed meczem to wejdą bez problemow
|
Cytat:
Generalnie oprócz tego że tak duży sektor jak E23 dzieli wejście jeszcze z innym (na dokładkę otwarta była tylko połowa kołowrotu) to można określić tylko jako efekt pracy pijanego architekta. Każdy z dolnych sektorów, sporo mniejszych od tych górnych, ma osobne wejście z pełnym podwójnym kołowrotem. W efekcie przez cały czas oczekiwania do bramki na E13 nie widziałem kolejki dłuższej niż kilkuosobowa. Cytat:
|
Ale sie zaraz na mnie w....icie. Ale co tam.
Uważam że stadion powinien być cały otwarty a na trybunę zachodnią należało wpuścić ludzi. Dlaczego? Bowiem ludzie nie potrzebują krzesełek, stoją mecz cały. Po co więc mają być krzesełka, lepiej bez nich i taniej i więcej ludzi wejdzie. A tak całkiem poważnie, przez kilkanaście lat chodzenia, zaczynam mieć ochotę siąść na meczu. Mam nadzieję, że jak się wszystko otworzy to spokojnie kupię takie miejsce. Cena nie gra roli. |
Ja wchodziłam lekko ponad godzine przed meczem na E25 i rewelacja szybko bez kłopotów,
Stadion robi wrazenie, nie widać odległości tych sławetnych 17 metrów, na pewno kłuje w oczu brak telebimów, |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl