Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

mIcHaL666 08.02.2012 02:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1215929)
Akurat PZPN mógl mieć siedzibę na Narodowym ale nie chciał bo chodzi o to aby budować. Po co komu siedziba na narodowym skoro można sobie wybudować. Wiadomo ze coś skapnie do kieszeni Laty.

A co do urzędników na stadionie Wisły to wsystko byloby OK gdyby nie to że swoje pomieszczenia ma mieć tam ulokowany ZIKiT

Coś ;) ? W nagraniach z Kręciną chyba bodajże o 5 lub 10% mówił :P.

Matejas_ 08.02.2012 07:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez christof20 (Post 1215787)
To już bardziej podobny do naszego stadionu jest obiekt Saint Etienne: http://stadiony.net/stadiony/fra/sta...ffroy_guichard

No chyba do jednej z trybun GKS Katowice :)

WislaFan123 09.02.2012 18:25

http://s16.postimage.org/y2xvg3cf8/I...209_142128.jpg

Poprawili wreszci te rurki, ogolnie okolica okraglaka tez duzo lepsza - to wyjsci dla mediow z Zachodniek do Okraglaka ma juz normalne schodki, cos typu tych co przed trybunami na boisko

andrzej 09.02.2012 19:05

Jakie rurki?

christof20 09.02.2012 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1215940)
No chyba do jednej z trybun GKS Katowice :)

A od kiedy to na GKS-ie jest piętrowa trybuna ?? :)

WislaFan123 10.02.2012 01:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andrzej (Post 1216501)
Jakie rurki?

Te:

http://stadiony.net/aktualnosci/2011...stadionu_wisly

nawet po poprawieniu te kable i ta rynna zwisaly tak sobie przez dlugi okres

andrzej 10.02.2012 04:03

Super! To jak to teraz wygląda?

BlurgH 10.02.2012 14:52

Na oficjalnej podali, że UEFA doceniła stan murawy na R22. Cieszmy się z małych rzeczy... :)

Voin 10.02.2012 15:15

http://s16.postimage.org/th1r7qqw4/I...209_142128.jpg

Luu... 12.02.2012 11:37

Cytat:

UEFA uznała murawę na stadionie Wisły Kraków za wzór do naśladowania. Mało tego. Osoby zajmujące się utrzymaniem boisk w Polsce i na Ukrainie mają przyjechać szkolić się przy ul. Reymonta w Krakowie. Wysoka ocena dla trawy na Wiśle rozwiewa też wszelkie wątpliwości co do możliwości rozegrania pod Wawelem meczu ze Standardem Liege w Lidze Europy. Szkolenia dla specjalistów od trawy, czyli "greenkeeperów" odbędą 2 i 3 kwietnia. Zapłaci za nie UEFA.

Jesteśmy dumni. To dla nas prestiż - mówi Adrian Ochalik, rzecznik Wisły. Wymienia wiele elementów, dzięki którym odniesiono sukces. Pierwszym z nich jest... Pan Andrzej. - Pieczołowicie dogląda murawy od lat.

Ma ogromne doświadczenie - mówi Ochalik. Kolejną sprawą jest to, że murawa została idealnie położona.

- Co więcej miała czas się zakorzenić. Nie została położona "na chwilę" przed pierwszym meczem - zapewnia rzecznik "Białej Gwiazdy". Władze miasta na stadion wyłożyły 540 mln zł. Mocno przepłaciliśmy i spore kontrowersje budzi wygląd obiektu, ale co do murawy nigdy nie było pretensji. Tymczasem na arenie Lecha Poznań trawa była wymieniana już z sześć razy. Okazuje się, że specyficzna konstrukcja naszego stadionu, choć budzi zastrzeżenia części kibiców, bardzo dobrze służy "zielonej wykładzinie".

Przestrzenie między trybunami i ich oddalenie od boiska oraz umiarkowane zadaszenie pozwalają na lepszą cyrkulację powietrza na stadionie i zapewniają dobre nasłonecznienie murawy. Poza piłkarzami i władzami "Białej Gwiazdy" z wysokiej oceny trawy cieszyć może się reprezentacja Holandii. Jej zawodnicy będą przy Reymonta przygotowywać się do Euro2012.

Trawie na Wiśle może jednak niedługo wyrosnąć, i to dosłownie, ostra konkurencja. 1 marca eksperci z Wysp Brytyjskich zaczną siać trawę na stadionie Hutnika Kraków. Drużyna Anglii ma na nim trenować podczas mistrzostw. - Zapowiedzieli, że będzie to jedna z najlepszych muraw w Europie - mówi Krzysztof Kowal, dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej.
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...alna,id,t.html

R33 14.02.2012 19:42

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._europejskiej/

medyk 17.02.2012 10:39

czy niektórzy w klubie dalej uważają że nagłośnienie na G jest niepotrzebne? pomijam że trzeba być idiotą żeby walić lodem w bramkarza który i tak był tolerancyjny że sie nie położył i udawał że dostał w łeb, ale pewnie niektórzy wogóle nie słyszeli nawoływania spikera

Horn 17.02.2012 11:42

na C chyba też nagłośnienie nie działało ;]

staszek001 17.02.2012 11:46

Taki to problem dla klubu odśnieżyć kilkaset krzesełek?

jaszczur90 17.02.2012 14:05

Panowie nazwa tematu jest nieaktualna już ;] Wg ZiKiT budowa stadionu jest już zakończona ( wypowiedź w dzienniku polskim z wczoraj )

emailowiec 17.02.2012 14:18

Można zmienić nazwę na "Stadion (problemy, modernizacje, dyskusje)" i będzie wieczny. Bo o budowie to już za bardzo nie dyskutujemy, a temat o stadionie musi być :)

jaszczur90 17.02.2012 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emailowiec (Post 1219035)
Można zmienić nazwę na "Stadion (problemy, modernizacje, dyskusje)" i będzie wieczny. Bo o budowie to już za bardzo nie dyskutujemy, a temat o stadionie musi być :)

Właśnie o tym mówię... :-)

piotrek06 17.02.2012 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 1219021)
Panowie nazwa tematu jest nieaktualna już ;] Wg ZiKiT budowa stadionu jest już zakończona ( wypowiedź w dzienniku polskim z wczoraj )

Ale o hali i centrum treningowym ni widu ni słychu:-/ a ja sie do nazwy tego tematu przyzwyczaiłem:foch:

Kibic_1906 18.02.2012 11:22

http://www.weszlo.com/news/9514-Akur...szec_nie_mogli coś o braku nagłośnienia na G :) !

domin_czyzyny 18.02.2012 11:28

ten temat jest "wieczny" i ma swoją tradycje, dlatego warto go zostawić w obecnej formie.
Zresztą do wybudowania została jeszcze hala, centrum treningowe.

Bero 18.02.2012 20:49

„rzędy widmo”

http://stadiony.net/aktualnosci/2012...ktorych_nie_ma

it 21.02.2012 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bero (Post 1219781)

Wyjaśnienie klubu:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_sektora_b12/

mgła 23.02.2012 12:10

http://standard.sudpresse.be/multime...=fr&target=621

Materiał ze strony Stanardu. Zawodnicy przyjezdnych ćwiczą sobie zagrania w toaletach :p. Nie wie ktoś czy powstało w końcu to pomieszczenie do rozgrzewki ze sztuczną nawierzchnią?

Jakubus 23.02.2012 15:26

http://www.verano-konwektor.pl/pl/re...la-krakow.html

nie wiem czy ktoś te zdjęcia widział, ale jedne chyba z lepszych z naszego stadionu:)

kamilo941 23.02.2012 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jakubus (Post 1222392)
http://www.verano-konwektor.pl/pl/re...la-krakow.html

nie wiem czy ktoś te zdjęcia widział, ale jedne chyba z lepszych z naszego stadionu:)

Piękny widok. Tak i tak nie ma piękniejszego widoku niż wypełniony stadion do ostatniego miejsca, doczekamy się kiedyś takich chwil :)?

ciacho 23.02.2012 16:51

Mam głupie pytanie. Czy umowa na operatora stadionu to została już podpisana?

aNouc 24.02.2012 20:20

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...unde_wiosenna/

Pablo84 24.02.2012 20:33

Wszystko super.Tylko, wg mnie priorytetem powinny być jednak skyboksy, tymczasem wchodząc na panoramę z wnętrza tego pomieszczenia, widzimy szary brudny beton z zaciekami.Szefowie klubu uważają, że ludzie , którzy będą płacić kilkadziesiąt tysięcy zł zasługują na coś takiego?
Czy faktycznie nie da się usunąć tego "murka" i zastąpić np jakimś przyciemnionym szkłem z aluminiową obwódką?Czy nie da się na te schody dać jakiś kasetonów , zamontować małego lcd`ka?Przecież to by ogromnie zwiększyło komfort oglądanego meczu....
Skybok to , jak przekonuje klub to także miejsce spotkań biznesowych, ale co z tego, że pomieszczenie będzie bardzo eleganckie, jednak gdy wyjdzie się na zewnątrz, to spotka tych biznesmenów swojego rodzaju kontrast.Rozumiem, że docelowo ta osoba ma oglądać mecz, sęk w tym, że nie każdy interesuje się piłką nożną.
Przeciez w normalnych klubach to głównie skyboksy przynoszą potężne pieniążki- napewno lwią część przychodów z biletów.

Oceńcie sami....
http://www.wisla.krakow.pl/panorama/

Mocny 24.02.2012 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1223194)

co mecz takie atrkacje czy to tylko na otwarcie bylo ?


ogolnie oferta troche malo rozreklamowana , nie wiadomo dokladnie co za ile itd

South 24.02.2012 22:31

a mnie szarego kibica mają w dupie, i nawet nie chce im się odpowiedzieć na maila czemu na lewakach schody była oblodzone i zaśnieżone... nie mówiąć juz o pytaniu czemu został zniszczony współfinansowany przeze mnie transparent,wybieraj dalej basałaj firanki do vipów...

.... że kibice sobie zęby wybiją na schodach,ważne ze vip krewetki zje...

rafalek 24.02.2012 22:43

Byłem w tej strefie na tym otwarciu i muszę powiedzieć, że na prawdę powiało Europą. Na wejście pączki - bo to tłusty czwartek był, potem białe, czerwone, albo grzane winko, catering - full serwis. Napoje do bólu i alkoholowe i bezalkoholowe, jedzenie przepyszne (szynka parmeńska na awokado, łosoś na specjalnym chlebie, sushi) i do tego cały czas ciepłe. W środku fajna atmosfera spowodowana dźwiękami akordeonu. Bardzo mi się podobało.

danpe_ 24.02.2012 22:50

Liczył ktoś kiedyś z ciekawości jakie wpływy ma Wisła ( załóżmy odważnie 100% miejsc zajętych) ze stref wipów z kawiorem i ze stref dla normalnych ludzi (tak - większość wipów dawno już nie jest normalna IMHO) z oblodzonymi schodami i zaśnieżonymi krzesełkami?
Faktycznie wpływy ze stref z kawiorem to - jak określił jeden z przedmówców - lwia część dochodów? Odliczając oczywiście darmowe żarcie.
Może zrobimy takie obliczenia?
Na trybunach za bramkami nawet czerstwych pączków nie było.

Proud 24.02.2012 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez danpe_ (Post 1223259)
Na trybunach za bramkami nawet czerstwych pączków nie było.

Byłem na C i po meczu dostałem pączka ;)

zgrybus 24.02.2012 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 1223250)
a mnie szarego kibica mają w dupie, i nawet nie chce im się odpowiedzieć na maila czemu na lewakach schody była oblodzone i zaśnieżone... nie mówiąć juz o pytaniu czemu został zniszczony współfinansowany przeze mnie transparent,wybieraj dalej basałaj firanki do vipów...

.... że kibice sobie zęby wybiją na schodach,ważne ze vip krewetki zje...

PS. VIPy to też kibice Wisły . Po patrz ile płacą muszą mieć luksusy. Co do nas szkoda tych schodów , ale co zrobic..:mysli:

crazykaro 24.02.2012 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 1223250)
a mnie szarego kibica mają w dupie, i nawet nie chce im się odpowiedzieć na maila czemu na lewakach schody była oblodzone i zaśnieżone... nie mówiąć juz o pytaniu czemu został zniszczony współfinansowany przeze mnie transparent,wybieraj dalej basałaj firanki do vipów...

.... że kibice sobie zęby wybiją na schodach,ważne ze vip krewetki zje...

Skoro masz wyjebane to co sie przejmujesz? Po co ci te odpowiedzi?

Transaprent został zniszczony bo mecz by się nie odbył gdyby coś z nim nie zrobiono.

Poza tym skoro chodzisz na sektor z najtańszymi wejściówkami do którego Wisła musi dopłacać ciągle z powodu wszelkiego typu kar które w tym sezonie będą nie małe ze względu na wysokość kar w pucharach, to sie nie dziw że nikt ci luksusów nie zapewni

jakkfk 25.02.2012 00:01

Brak lodu na schodach to luksus?
Rewelacja.
To jak nazwiesz czyste krzesełko?

crazykaro 25.02.2012 00:06

Jak ludzie chodzą po krzesełkach po każdym meczu co zawsze widać na trybunach C i G to nie dziwie się że krzesełka są brudne. A co do lodu pewnie miotacza ognia jeszcze nie zakupili:lol: Nie tyklko u was był lód. Zapewne pisaku i soli zabrałko ;P Zima była to nie ma się co dziwić że lód jest na stadionie.
A najlepsze jest to że najwiecej narzekają co którzy od innych wymagają ale nie od siebie

dgr 25.02.2012 00:43

A jakby nie kary to by były luksusy ? Nie osłabiaj mnie ...

crazykaro 25.02.2012 01:02

Coś sobie ubzdurałeś i ci teraz słabo?:lol: Jak zwykle wciskanie komuś coś czego nie powiedział.
Czy ja piszę o jakiś luksusach gdyby kar nie było? Co byś chciał jeszcze dostać za 20 zł?

szachmat 25.02.2012 01:31

Ciekawe że mecz w belgii się odbył a o faszyzmie coś tam było... Ale to pewnie moje zwidy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl