![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
http://s16.postimage.org/y2xvg3cf8/I...209_142128.jpg
Poprawili wreszci te rurki, ogolnie okolica okraglaka tez duzo lepsza - to wyjsci dla mediow z Zachodniek do Okraglaka ma juz normalne schodki, cos typu tych co przed trybunami na boisko |
Jakie rurki?
|
Cytat:
|
Cytat:
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...stadionu_wisly nawet po poprawieniu te kable i ta rynna zwisaly tak sobie przez dlugi okres |
Super! To jak to teraz wygląda?
|
Na oficjalnej podali, że UEFA doceniła stan murawy na R22. Cieszmy się z małych rzeczy... :)
|
|
Cytat:
|
|
czy niektórzy w klubie dalej uważają że nagłośnienie na G jest niepotrzebne? pomijam że trzeba być idiotą żeby walić lodem w bramkarza który i tak był tolerancyjny że sie nie położył i udawał że dostał w łeb, ale pewnie niektórzy wogóle nie słyszeli nawoływania spikera
|
na C chyba też nagłośnienie nie działało ;]
|
Taki to problem dla klubu odśnieżyć kilkaset krzesełek?
|
Panowie nazwa tematu jest nieaktualna już ;] Wg ZiKiT budowa stadionu jest już zakończona ( wypowiedź w dzienniku polskim z wczoraj )
|
Można zmienić nazwę na "Stadion (problemy, modernizacje, dyskusje)" i będzie wieczny. Bo o budowie to już za bardzo nie dyskutujemy, a temat o stadionie musi być :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.weszlo.com/news/9514-Akur...szec_nie_mogli coś o braku nagłośnienia na G :) !
|
ten temat jest "wieczny" i ma swoją tradycje, dlatego warto go zostawić w obecnej formie.
Zresztą do wybudowania została jeszcze hala, centrum treningowe. |
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_sektora_b12/ |
http://standard.sudpresse.be/multime...=fr&target=621
Materiał ze strony Stanardu. Zawodnicy przyjezdnych ćwiczą sobie zagrania w toaletach :p. Nie wie ktoś czy powstało w końcu to pomieszczenie do rozgrzewki ze sztuczną nawierzchnią? |
http://www.verano-konwektor.pl/pl/re...la-krakow.html
nie wiem czy ktoś te zdjęcia widział, ale jedne chyba z lepszych z naszego stadionu:) |
Cytat:
|
Mam głupie pytanie. Czy umowa na operatora stadionu to została już podpisana?
|
|
Wszystko super.Tylko, wg mnie priorytetem powinny być jednak skyboksy, tymczasem wchodząc na panoramę z wnętrza tego pomieszczenia, widzimy szary brudny beton z zaciekami.Szefowie klubu uważają, że ludzie , którzy będą płacić kilkadziesiąt tysięcy zł zasługują na coś takiego?
Czy faktycznie nie da się usunąć tego "murka" i zastąpić np jakimś przyciemnionym szkłem z aluminiową obwódką?Czy nie da się na te schody dać jakiś kasetonów , zamontować małego lcd`ka?Przecież to by ogromnie zwiększyło komfort oglądanego meczu.... Skybok to , jak przekonuje klub to także miejsce spotkań biznesowych, ale co z tego, że pomieszczenie będzie bardzo eleganckie, jednak gdy wyjdzie się na zewnątrz, to spotka tych biznesmenów swojego rodzaju kontrast.Rozumiem, że docelowo ta osoba ma oglądać mecz, sęk w tym, że nie każdy interesuje się piłką nożną. Przeciez w normalnych klubach to głównie skyboksy przynoszą potężne pieniążki- napewno lwią część przychodów z biletów. Oceńcie sami.... http://www.wisla.krakow.pl/panorama/ |
Cytat:
ogolnie oferta troche malo rozreklamowana , nie wiadomo dokladnie co za ile itd |
a mnie szarego kibica mają w dupie, i nawet nie chce im się odpowiedzieć na maila czemu na lewakach schody była oblodzone i zaśnieżone... nie mówiąć juz o pytaniu czemu został zniszczony współfinansowany przeze mnie transparent,wybieraj dalej basałaj firanki do vipów...
.... że kibice sobie zęby wybiją na schodach,ważne ze vip krewetki zje... |
Byłem w tej strefie na tym otwarciu i muszę powiedzieć, że na prawdę powiało Europą. Na wejście pączki - bo to tłusty czwartek był, potem białe, czerwone, albo grzane winko, catering - full serwis. Napoje do bólu i alkoholowe i bezalkoholowe, jedzenie przepyszne (szynka parmeńska na awokado, łosoś na specjalnym chlebie, sushi) i do tego cały czas ciepłe. W środku fajna atmosfera spowodowana dźwiękami akordeonu. Bardzo mi się podobało.
|
Liczył ktoś kiedyś z ciekawości jakie wpływy ma Wisła ( załóżmy odważnie 100% miejsc zajętych) ze stref wipów z kawiorem i ze stref dla normalnych ludzi (tak - większość wipów dawno już nie jest normalna IMHO) z oblodzonymi schodami i zaśnieżonymi krzesełkami?
Faktycznie wpływy ze stref z kawiorem to - jak określił jeden z przedmówców - lwia część dochodów? Odliczając oczywiście darmowe żarcie. Może zrobimy takie obliczenia? Na trybunach za bramkami nawet czerstwych pączków nie było. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Transaprent został zniszczony bo mecz by się nie odbył gdyby coś z nim nie zrobiono. Poza tym skoro chodzisz na sektor z najtańszymi wejściówkami do którego Wisła musi dopłacać ciągle z powodu wszelkiego typu kar które w tym sezonie będą nie małe ze względu na wysokość kar w pucharach, to sie nie dziw że nikt ci luksusów nie zapewni |
Brak lodu na schodach to luksus?
Rewelacja. To jak nazwiesz czyste krzesełko? |
Jak ludzie chodzą po krzesełkach po każdym meczu co zawsze widać na trybunach C i G to nie dziwie się że krzesełka są brudne. A co do lodu pewnie miotacza ognia jeszcze nie zakupili:lol: Nie tyklko u was był lód. Zapewne pisaku i soli zabrałko ;P Zima była to nie ma się co dziwić że lód jest na stadionie.
A najlepsze jest to że najwiecej narzekają co którzy od innych wymagają ale nie od siebie |
A jakby nie kary to by były luksusy ? Nie osłabiaj mnie ...
|
Coś sobie ubzdurałeś i ci teraz słabo?:lol: Jak zwykle wciskanie komuś coś czego nie powiedział.
Czy ja piszę o jakiś luksusach gdyby kar nie było? Co byś chciał jeszcze dostać za 20 zł? |
Ciekawe że mecz w belgii się odbył a o faszyzmie coś tam było... Ale to pewnie moje zwidy.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl