Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

kornd 25.01.2012 13:52

Jakimś cudem może uda się ukończyć system oddymiania w wyznaczonym terminie- to chyba pierwszy dotrzymany termin na tej budowie:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...idac_juz_mete/

ardem99 25.01.2012 15:14

http://tsw.com.pl/news/Mistrzostwa-w...-na-Wisle-1711
czemu Wisła nie jest uwzględniana ?

szym_ek 25.01.2012 22:47

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzo...%C5%BCnej_2011
obczaj stadiony na których były rozgrywane mecze
a kto Ci przyjdzie na te mistrzostwa
w takich miastach jak Andrychów, Nieciecza to może z 1000 ludzi przyjdzie ale w Krakowie ... nawet z taką liczbą może być problem

buczo1985 04.02.2012 17:16

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...szanie_wnetrz/

Pojawiła się nowa galeria. Czy część tych prac obejmuje punkty gastronomiczne?

Zwitter 04.02.2012 18:18

Zdjęcia nr 9, 10, 11 to na pewno kiosk, ale czy on będzie wyglądać tak jak na projekcie to nie mam pojęcia, ale raczej nie bo to wygląda na strasznie małe, chyba, że posiłki będą przygotowywane gdzieś na zapleczu. Pewnie PiotrG będzie wiedział więcej.

crazykaro 04.02.2012 21:07

Wygląda na to że wewnątrz szykuje się najlepszy stadion w kraju i nawet narodowy ani PGE go nie prezbiją

Pimko 04.02.2012 22:05

Będzie już zamontowane nagłośnienie na trybunie G na meczu ze Standardem, czy dalej prowizorka? A jeśli to drugie, to może trzeba by w końcu przycisnąć klub...

Marcin_fan 04.02.2012 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pimko (Post 1215169)
Będzie już zamontowane nagłośnienie na trybunie G na meczu ze Standardem, czy dalej prowizorka? A jeśli to drugie, to może trzeba by w końcu przycisnąć klub...

Wydaje mi sie że była mowa tu na forum że to nagłośnienie na G już śmiga. Ale prosze o ewentualne potwierdzenie..

anthony09 04.02.2012 22:21

Wewnątrz Stadion Wisły robi wrażenie to fakt. Ale niestety mamy tutaj do czynienia z niezwykłą dupeczką, z niezłymi nogami ale z mega garbatym nosem... który wszystko przykrywa. Chodzi tutaj o odległość od murawy to tak metafora garbatego nosa. A piękne nogi, czyli wnętrze stadionu nie każdy zobaczy bo nasza dupeczka chodzi w szerokich spodniach... niemniej jednak można wszystko poprawić.
Nie pamiętam, więc teraz zapytam było już oficjalne odebranie części stadionu, chodzi o trybunę wschodnią ??

blanco 05.02.2012 01:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 1215171)
Wewnątrz Stadion Wisły robi wrażenie to fakt. Ale niestety mamy tutaj do czynienia z niezwykłą dupeczką, z niezłymi nogami ale z mega garbatym nosem... który wszystko przykrywa. Chodzi tutaj o odległość od murawy to tak metafora garbatego nosa. A piękne nogi, czyli wnętrze stadionu nie każdy zobaczy bo nasza dupeczka chodzi w szerokich spodniach... niemniej jednak można wszystko poprawić.
Nie pamiętam, więc teraz zapytam było już oficjalne odebranie części stadionu, chodzi o trybunę wschodnią ??

Dobre masz te porównania , rozpisz się bardziej to więcej forumowiczów się rozchmurzy ;))

dostuffca 05.02.2012 02:58

tak jak siedzę na E, to tej odległości nie widzę. Ale może się mylę i gdbym siedział bliżej to bym widział lepiej, śwat byłby piękniejszy, a pensja więkzsa. Nie wiem, nie znam się

Zwierze 05.02.2012 07:54

Nawet jak byś siedział w miejscu gdzie wyjeżdżają kosiarki to zdaje się że nie widziałbyś tej odległości, ale nasze formu lubi ponarzekać i co strona to nowy problem, odległość, elewacja, pleksi, szyby, ubikacje, katering, parking, szatnie, ławki rezerwowych. Śledząc ten temat, tak na szybko tyle sobie przypomniałem.

OpEnTaNy 05.02.2012 08:15

trybuny do murawy nie przysuniesz juz ;] Ale pleksi to jest moim marzeniem zeby kiedys znikly

Szakal 05.02.2012 14:14

http://stadiony.net/konkursy/stadion_roku_2011

Glosujcie na nasz stadion

Marcin_fan 05.02.2012 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szakal (Post 1215235)

Tak wogóle to trudno nasz stadion poznać po tym zdjęciu ;)
5 - Nasz
4 - Śląska

michelangelo10 06.02.2012 11:45

http://www.dziennikpolski24.pl/pl/re...ly-krakow.html

Drozd 06.02.2012 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szakal (Post 1215235)

To na zdjęciu to stadion? Po czym się domyśliłeś. :).

Ciężko było wybrać ......e zdjęcie. Z odlewnika byłoby niezłe.

thechris 06.02.2012 16:09

Zagłosowałem na Cluj Arena. Bardzo ładny stadion za 1/3 kwoty krakowskiego kurnika.

Yo Yo 06.02.2012 16:14

Z zewnątrz może i ładniejszy, ale w środku już niekoniecznie.

JOSE 841 06.02.2012 18:53

Orientuje sie ktoś kiedy kończy sie konkurs na nazwe stadionu Wisły??? i kiedy ogłoszenie zwycięzcy tego konkursu

markowywislak 06.02.2012 20:11

http://stadiony.net/stadiony/chn/longgang_stadium kosztował tyle co nasz stadion:)

markowywislak 06.02.2012 20:15

http://stadiony.net/stadiony/ger/ostseestadion tutaj bardzo podobny do naszego.Oczywiście kolorystycznie nie ale widać podobizne

Eternit 06.02.2012 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1215497)
http://stadiony.net/stadiony/chn/longgang_stadium kosztował tyle co nasz stadion:)

Nie konfabuluj. Koszt tego cacka to 530 mln dolarów, koszt naszego to ok. 550 mln złotych!

kacpaw91 06.02.2012 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1215497)
http://stadiony.net/stadiony/chn/longgang_stadium kosztował tyle co nasz stadion:)

Też chciałbym mieć możliwość kupowania dolarów po kursie 1:1.

A na poważnie to za tyle wybudowano Stadion Narodowy w Warszawie.

BieżanówStary 06.02.2012 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1215497)
http://stadiony.net/stadiony/chn/longgang_stadium kosztował tyle co nasz stadion:)

Kosztował tyle samo , ale dolarów a nie złotych.
Lepszym przykładem z tego konkursu byłby ten stadion:
http://stadiony.net/stadiony/tur/turk_telekom_arena (kosztował w przybliżeniu tyle co nasz)

piotrek06 06.02.2012 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1215444)
Zagłosowałem na Cluj Arena. Bardzo ładny stadion za 1/3 kwoty krakowskiego kurnika.

Jesli dla wielu odległość od murawy to największa wada naszego stadionu to co tam mają powiedzieć??
Cytat:

http://stadiony.net/stadiony/ger/ostseestadion tutaj bardzo podobny do naszego.Oczywiście kolorystycznie nie ale widać podobizne
osobiście to nie widzę żadnej podobizny do naszego stadionu, inny układ trybun, inna elewacja, inny dach i sporo mniejszy rozmiar( patrz ile jest tam miejsc stojących)
Cytat:

http://stadiony.net/stadiony/chn/longgang_stadium kosztował tyle co nasz stadion:)
już inni przedstawili ci różnice między ceną w dolarach a ceną w złotych, ja chciałbym zwrócić twoją uwagę na inny aspekt, mianowicie... Chińska Republika Ludowa, tak to ten kraj w którym robotnicy pracują z miskę ryżu, jakiekolwiek porównywanie kosztów europejskich inwestycji z azjatyckimi nie ma sensu bo tam koszty pracy są dużo niższe
Cytat:

Lepszym przykładem z tego konkursu byłby ten stadion:
http://stadiony.net/stadiony/tur/turk_telekom_arena (kosztował w przybliżeniu tyle co nasz)
I też nie obyło się bez skandalów z jego udziałem( poczytaj o jego otwarciu), a poza tym już pisałem wyżej, inne koszty pracy

bonzaj 06.02.2012 20:56

w tej sondzie zdjecie ilustrujace jest jakas farsa...przeciez jest mnóstwo ujec pokazujacych chociazby od góry specyfike nasszego obiektu i wtedy stadion prezentuje sie całkiem całkiem ale przyjamniej go widac, anie ze pokazuja rog sciany...

thechris 06.02.2012 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek06 (Post 1215510)
Jesli dla wielu odległość od murawy to największa wada naszego stadionu to co tam mają powiedzieć??

Przynajmniej przemyśleli sprawę i zrobili bieżnie bo tak chcieli a nie tylko "tak wyszło", że miejsce na bieżnię jest ale nikomu ta bieżna nie jest potrzebna... Ciężko opiniować na podstawie zdjęć ale jak już to widoczność boiska na Cluj Arenie wygląda na lepszą i trybuny są chyba jednak bliżej tego boiska niż na Wiśle (przynajmniej boczne czyli większość miejsc).

dynek.pl 07.02.2012 09:03

Zastanawiam sie czy w zwiazku z tym, ze pomieszczenia na stadionie beda zajmowac urzednicy to czy na elewacji nie pojawi się taka czerwona tablica informacyjna jaki wydzial sie tu znajduje - tylko jeszcze tego brakuje zeby ten stadion stal sie ewenementem na skale światową :D

Drozd 07.02.2012 09:25

Pewnie będzie tablica. Trzeba na nią wybrać najbardziej odrapaną ścianę ;).

Voin 07.02.2012 11:10

No to by był kabaret gdyby na stadionie powiesili taką tablicę -.-

Mocny 07.02.2012 13:02

patrzac na ten konkurs na stadiony pl , aż zapłakać sie chce widząc ile kosztują jakie stadiony

ciekawe ile debili zagłosuje na nasz - bo Wisły , utwierdzając decydentów że fajnie jest i OK...

christof20 07.02.2012 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1215500)
http://stadiony.net/stadiony/ger/ostseestadion tutaj bardzo podobny do naszego.Oczywiście kolorystycznie nie ale widać podobizne

To już bardziej podobny do naszego stadionu jest obiekt Saint Etienne: http://stadiony.net/stadiony/fra/sta...ffroy_guichard

szamik 07.02.2012 19:12

No słabooo:D

markowywislak 07.02.2012 19:32

bardziej wkurza jedna rzecz: Mianowicie zdjęcie główne stadionu...nosz kur*a nie wiem kto dodawał tam zdjęcie ale to absurd.
Popatrzcie ile można było zdjęć dawać a tutaj dali jak jeszcze budowali.Masakra moge sie założyć ze to jakaś świnia której żal dupsko ściska że mamy piękny stadion.

thechris 07.02.2012 20:05

Piękny od której strony?

JOSE 841 07.02.2012 20:15

ktoś z urzędników widocznie od gapił pomysł od Związku Piłki Nożnej który chciał mieć siedzibę na Narodowym.Wykonanie urzędników jest podobne z tym że zamiast na Narodowym siedziby to pomieszczenia biurowe na nowym stadionie Wisły bo na Cracovii widocznie zabrakło albo za niski standard pomieszczeń

Oldpara 07.02.2012 21:49

Akurat pomysł z umieszczeniem biur Urzędu Miasta na stadionie Wisły uważam za znakomity. Wisła nie będzie musiała płacić za część stadionu którą i tak ciężko byłoby wynająć, miasto ma dobrą miejscówkę na biura - szczególnie Krakowskie Biuro Festiwalowe bardzo pasuje koło Błoń. Wilk syty i owca cała.

Można narzekać że długo to trwało, że nieładny, że coś tam-coś tam, ale akurat ten pomysł to strzał w "10"

markowywislak 07.02.2012 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1215826)
Piękny od której strony?

ty no prosze cie.Od wewnątrz robi wrażenie(nawet jak sie widzi te obsrane mury).

crazykaro 08.02.2012 01:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1215831)
ktoś z urzędników widocznie od gapił pomysł od Związku Piłki Nożnej który chciał mieć siedzibę na Narodowym.Wykonanie urzędników jest podobne z tym że zamiast na Narodowym siedziby to pomieszczenia biurowe na nowym stadionie Wisły bo na Cracovii widocznie zabrakło albo za niski standard pomieszczeń

Akurat PZPN mógl mieć siedzibę na Narodowym ale nie chciał bo chodzi o to aby budować. Po co komu siedziba na narodowym skoro można sobie wybudować. Wiadomo ze coś skapnie do kieszeni Laty.

A co do urzędników na stadionie Wisły to wsystko byloby OK gdyby nie to że swoje pomieszczenia ma mieć tam ulokowany ZIKiT


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl