![]() |
Jakimś cudem może uda się ukończyć system oddymiania w wyznaczonym terminie- to chyba pierwszy dotrzymany termin na tej budowie:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...idac_juz_mete/ |
http://tsw.com.pl/news/Mistrzostwa-w...-na-Wisle-1711
czemu Wisła nie jest uwzględniana ? |
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzo...%C5%BCnej_2011
obczaj stadiony na których były rozgrywane mecze a kto Ci przyjdzie na te mistrzostwa w takich miastach jak Andrychów, Nieciecza to może z 1000 ludzi przyjdzie ale w Krakowie ... nawet z taką liczbą może być problem |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...szanie_wnetrz/
Pojawiła się nowa galeria. Czy część tych prac obejmuje punkty gastronomiczne? |
Zdjęcia nr 9, 10, 11 to na pewno kiosk, ale czy on będzie wyglądać tak jak na projekcie to nie mam pojęcia, ale raczej nie bo to wygląda na strasznie małe, chyba, że posiłki będą przygotowywane gdzieś na zapleczu. Pewnie PiotrG będzie wiedział więcej.
|
Wygląda na to że wewnątrz szykuje się najlepszy stadion w kraju i nawet narodowy ani PGE go nie prezbiją
|
Będzie już zamontowane nagłośnienie na trybunie G na meczu ze Standardem, czy dalej prowizorka? A jeśli to drugie, to może trzeba by w końcu przycisnąć klub...
|
Cytat:
|
Wewnątrz Stadion Wisły robi wrażenie to fakt. Ale niestety mamy tutaj do czynienia z niezwykłą dupeczką, z niezłymi nogami ale z mega garbatym nosem... który wszystko przykrywa. Chodzi tutaj o odległość od murawy to tak metafora garbatego nosa. A piękne nogi, czyli wnętrze stadionu nie każdy zobaczy bo nasza dupeczka chodzi w szerokich spodniach... niemniej jednak można wszystko poprawić.
Nie pamiętam, więc teraz zapytam było już oficjalne odebranie części stadionu, chodzi o trybunę wschodnią ?? |
Cytat:
|
tak jak siedzę na E, to tej odległości nie widzę. Ale może się mylę i gdbym siedział bliżej to bym widział lepiej, śwat byłby piękniejszy, a pensja więkzsa. Nie wiem, nie znam się
|
Nawet jak byś siedział w miejscu gdzie wyjeżdżają kosiarki to zdaje się że nie widziałbyś tej odległości, ale nasze formu lubi ponarzekać i co strona to nowy problem, odległość, elewacja, pleksi, szyby, ubikacje, katering, parking, szatnie, ławki rezerwowych. Śledząc ten temat, tak na szybko tyle sobie przypomniałem.
|
trybuny do murawy nie przysuniesz juz ;] Ale pleksi to jest moim marzeniem zeby kiedys znikly
|
|
Cytat:
5 - Nasz 4 - Śląska |
|
Cytat:
Ciężko było wybrać ......e zdjęcie. Z odlewnika byłoby niezłe. |
Zagłosowałem na Cluj Arena. Bardzo ładny stadion za 1/3 kwoty krakowskiego kurnika.
|
Z zewnątrz może i ładniejszy, ale w środku już niekoniecznie.
|
Orientuje sie ktoś kiedy kończy sie konkurs na nazwe stadionu Wisły??? i kiedy ogłoszenie zwycięzcy tego konkursu
|
http://stadiony.net/stadiony/chn/longgang_stadium kosztował tyle co nasz stadion:)
|
http://stadiony.net/stadiony/ger/ostseestadion tutaj bardzo podobny do naszego.Oczywiście kolorystycznie nie ale widać podobizne
|
Cytat:
|
Cytat:
A na poważnie to za tyle wybudowano Stadion Narodowy w Warszawie. |
Cytat:
Lepszym przykładem z tego konkursu byłby ten stadion: http://stadiony.net/stadiony/tur/turk_telekom_arena (kosztował w przybliżeniu tyle co nasz) |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
w tej sondzie zdjecie ilustrujace jest jakas farsa...przeciez jest mnóstwo ujec pokazujacych chociazby od góry specyfike nasszego obiektu i wtedy stadion prezentuje sie całkiem całkiem ale przyjamniej go widac, anie ze pokazuja rog sciany...
|
Cytat:
|
Zastanawiam sie czy w zwiazku z tym, ze pomieszczenia na stadionie beda zajmowac urzednicy to czy na elewacji nie pojawi się taka czerwona tablica informacyjna jaki wydzial sie tu znajduje - tylko jeszcze tego brakuje zeby ten stadion stal sie ewenementem na skale światową :D
|
Pewnie będzie tablica. Trzeba na nią wybrać najbardziej odrapaną ścianę ;).
|
No to by był kabaret gdyby na stadionie powiesili taką tablicę -.-
|
patrzac na ten konkurs na stadiony pl , aż zapłakać sie chce widząc ile kosztują jakie stadiony
ciekawe ile debili zagłosuje na nasz - bo Wisły , utwierdzając decydentów że fajnie jest i OK... |
Cytat:
|
No słabooo:D
|
bardziej wkurza jedna rzecz: Mianowicie zdjęcie główne stadionu...nosz kur*a nie wiem kto dodawał tam zdjęcie ale to absurd.
Popatrzcie ile można było zdjęć dawać a tutaj dali jak jeszcze budowali.Masakra moge sie założyć ze to jakaś świnia której żal dupsko ściska że mamy piękny stadion. |
Piękny od której strony?
|
ktoś z urzędników widocznie od gapił pomysł od Związku Piłki Nożnej który chciał mieć siedzibę na Narodowym.Wykonanie urzędników jest podobne z tym że zamiast na Narodowym siedziby to pomieszczenia biurowe na nowym stadionie Wisły bo na Cracovii widocznie zabrakło albo za niski standard pomieszczeń
|
Akurat pomysł z umieszczeniem biur Urzędu Miasta na stadionie Wisły uważam za znakomity. Wisła nie będzie musiała płacić za część stadionu którą i tak ciężko byłoby wynająć, miasto ma dobrą miejscówkę na biura - szczególnie Krakowskie Biuro Festiwalowe bardzo pasuje koło Błoń. Wilk syty i owca cała.
Można narzekać że długo to trwało, że nieładny, że coś tam-coś tam, ale akurat ten pomysł to strzał w "10" |
Cytat:
|
Cytat:
A co do urzędników na stadionie Wisły to wsystko byloby OK gdyby nie to że swoje pomieszczenia ma mieć tam ulokowany ZIKiT |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl