![]() |
Cytat:
|
Z FB Polonii:
PILNE: Józef Wojciechowski na zwołanym briefingu dla mediów: Wycofuję się z piłki nożnej. Na zawsze. :D EDIT: Oby zabrał co smaczniejsze kąski (Cani, Dwaliszwili) i poszedł do Lechii. Tylko teraz niech Lechia się utrzyma, żeby nie było żadnych fuzji. |
To jest ten dzień. To jest ten dzień! :D
|
Cytat:
No tak ale widzisz tutaj znów powraca pytanie co lepsze - puchary dla nas = mistrz dla Legii, brak pucharów dla nas = brak mistrzostwa dla Legii, ja zdecydowanie wolę 2 opcję. Oczywiście najlepsza by była puchary dla nas = brak mistrza dla Legii ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Co do grand serbi to dla mnie określenie z dupy przy tych 2 drużynach i chyba masz rację że to dla Amici tylko tak wygląda. Trzeba by Warszawiaków zapytać. A jeszcze co do mistrza dla Legii i rzekomo gorszej formy przez puchary to wg mnie nie trafiłeś bo ten sezon dobitnie pokazuje, że tak nie jest. Legia prowadzi (póki co), osiągnęła wysoki poziom w pucharach, ba, jest w finale PP. Także z dwojga złego wole mistrzostwo dla Ruchu |
Cytat:
|
Lechia teraz wegetuje. Jeśli Wojciechowski ją przejmie to jestem pewien, że w niedługim czasie Gdańszczanie włączą się do walki o Mistrzostwo, bo mają to czego brakuje Polonii tj.stadion i kibiców.
|
Cytat:
|
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/8...cie-brutalnie/
Chyba jeszcze nie było (jeśli tak, to proszę usunąć). Niby nic wielkiego, ale Korona "mocno" się promuje. Może wkrótce ich stadion będzie nosił imię Wojewódzkiego albo Prokopa. O, ewentualnie Drzyzgi! |
Ciekawe, czy licencja Groclinu nie przeniesie się tym razem do Krakowa. Wojciechowski może posprzedawać tych kopaczy co się da sprzedać, a resztę sprzedać razem z licencją Filipiakowi.
|
Żydowskie Dysko-Polo? To już by było przegięcie :lol:
|
Scenariuszy jest mnóstwo. Zapowiada się niesamowity maj. Trzeba już wstawić popcorn i śledzić co się dzieje filipiakowo-wojeciechowskich głowach :D
|
Cytat:
|
Z tego co pisze weszlo! Wojciechowski powiedział to od niechcenia i może (jak zawsze zresztą ) zmienić zdanie
Jeśli dzisiaj wygramy , wciąż będziemy ( o sic) w grze o puchary . Do tego trzeba obstawiać za Legią w starciu z Lechem ( wtedy dojdziemy Lecha na 2 punkty na 3 mecze przed końcem ) Poniedziałkowe zwycięstwo ŁKS nad Koroną ( ŁKS w takiej formie jak 2 połowie z nami jest w stanie to zrobic , Korona zaś ewidentnie "siadła" i fizycznie i mentalnie. Strata do Korony podobnie wynosiła by 2 punkty . Lechia - Śląsk . Co jak co , mecz przyjaźni , ale Lechia walczy o życie i musi zdobyć 3 punkty . Mistrzostwo dla Śląska przy takiej grze to surrealizm , pytanie jak się ma utrzymanie Lechii przy takiej fatalnej grze . Jeśli w tej kolejce wszyscy bezpośredni rywale w walce o puchary polegną ( Polonia , Lech , Śląsk , Korona ) to będziemy o krok bliżej do piłkarskiego cudu . |
Cytat:
Teraz spójrzmy na te passy remisów z początku sezonu i zobaczmy, że gdyby nie te passy tłumaczone el. LM bylibyśmy prawdopodobnie w pierwszej dwójce. Chciałbym bardzo mistrzostwa dla Śląska. Jednak jeżeli nie oni to z pozostałych drużyn nie ma dla mnie różnicy kto je zdobędzie. |
Wy tu sritutitu o pierdołach a wystarczy, że Lechia zdobywa w tej i następnej kolejce łącznie minimum cztery pkt i 30 kwietnia, około godziny 20:15 żegnamy pasiaste damy :-)
I to jest istotne, a nie to czy Legia zdobędzie mistrzostwo, czy nie. Cytat:
Wisła - Podbeskidzie 0:1 Wisła - Górnik 0:1 Wisła - Polonia 0:1 Wisła - Korona 0:1 To tutaj, a nie przy jakichś remisach na początku sezonu zostało wszystko spaprane. |
dorzuciłbym mimo wszystko do tego:
Wisła - Lech 0:0 Wisła - Legia 0:0 ano dlatego że Lech był piekelnie słaby a Legia grała w 10 a potem w 9. |
oczywiście że to że parchy spadną jest najważniejszą rzeczą, ale my tu sobie właśnie tak sritutitu trochę w oderwaniu od pryncypiów, coby się odstresować :D.
I oczywiście też chciałbym żeby Śląsk mistrza zdobył, ale na prawdę bądźmy poważni... Że Ruch miałby 15 mistrzostw - fakt, trochę w....iające, ale zważywszy że my i tak mamy 13 więc i tak jedno mniej niż oni, to zdecydowanie wolę 1 mistrzostwo Ruchu, które będzie wypadkiem przy pracy, niż ewentualne zdobycie przez L mistrzostwo i hipotetycznie dostanie się ich do LM które mogłoby spowodować, że o mistrzu na kilka lat zapomnimy (mogłoby tak być, jak będzie i że nie byłoby sytuacji że ITI "przeje" całe zyski na razie nie wiemy) - więc wolę już ten Ruch. Poza tym remis dziś nic nie daje też Amice, a tych też w pucharach nie chce widzieć. Cytat:
|
Sedzia Malek znowu nie odrobil lekcji pt.Za co dajemy czerwona kartke.Legionista wszedl nakladka w nogi przeciwnika tak mocno, ze az Lehite wywalilo w gore...A sedzia pokazuje zoltko :D
|
Bez przesady, żaden sędzia nie dałby za to czerwonej kartki
|
Wracamy do gry o majstra!!! a już byłem pogodzony z brakiem pucharów ,końcowka ligi będzie mega ciekawa teraz tylko 2 remisy L i tytul wraca tam gdzie jego miejsce:-D
|
Ekhm, z kim ja się tutaj ostatnio kłuciłem a propos tego, czy kibce Legii będą dopingowac czy nie?
Jak widać Błędowski strzelił swojemu klubowi nawet nie w stope a w głowę. Nie przepadam za kibicami Legii, ale oddać im trzeba jedno.Stanowią zajebistą jedność i są bardzo zdyscyplinowani- co naprawdę strasznie mi to imponuje.U nas pewnie piknioki by się wyłamywali i klneli, że nie pomagamy kopaczom. Niektórzy muszą zrozumieć, że z kibicami się nie zaczyna, zwłaszcza wtedy, kiedy są solą tej piłki.Bez nich nie dało by się oglądać żadnego meczu. |
Ale ta Legia jest słaba.. masakra!! Nie wiem kto zdobędzie mistrzostwo, ale na pewno nie będzie to Legia
|
Cytat:
Mysle ze niestety bedzie Mistrzem Polski bo Slask i Ruch chyba nie wytrzymaja cisnienia i tez beda gubic punkty - zamiast wszystko wygrac i czekac ze legia cos zremisuje |
Cytat:
|
Koniec. Dramatyczna Legia przegrywa z dobrym dzisiejszego dnia Lechem
|
Gdyby było 5 kolejek to myślę, ze Lech zostałby mistrzem, a tak boje się, że Stawarczyki i inne Szyndrowskie na swoim
stadionie z innej epoki będą reprezentować naszą piłkę w eliminacjach LM - naszczęście tylko w jednej rundzie. |
Ruch bedzie mistrzem. Gra trzy ostatnie mecze z golasami punktowymi T Mobile ekstraklasy .LKS,Lechias i Cracovia gwarantuja komplet punktow!
|
Albo tez przegra 3 mecze i bedzie najwiekszym frajerem sezonu ;)!
|
Cóż, syndrom Skorży. My też tak mieliśmy w najważniejszych meczach - graliśmy, graliśmy, graliśmy i grać mogliśmy jeszcze ze trzy tygodnie, a i tak nie przyniosłoby to żadnego efektu.
Zapowiada się ciekawy mecz w niedzielę między naszymi zgodami. |
Cytat:
Cóż, ale coś dzsiaj strasznie marnie było.Myślałem, że żyleta nie dopingowała |
Walka o mistrzostwo zaczyna się od nowa. Jak jeszcze Śląsk wygra to będzie naprawdę emocjonujące zakończenie sezonu. I jak dla mnie to Legia przestaje być faworytem w tej walce.
|
Cytat:
Brzydki mecz nam zafundowali dziś kopacze na Ł3. Legia bezsilna, Lech taki sobie, gdyby miał zamiast Ubiparipa (najgorszy na boisku?) i Injaca dwóch niezłych pomocników, to pewnie po pierwszej połowie byłoby po meczu, Legia grała katastrofalnie w obronie, wystarczyło tylko szybciej dawać prostopadłe piłki. Rumak też zmiany z dupy, ale to jego cecha. Natomiast cieszy fakt, że jesteśmy na 4tym miejscu, miesiąc temu popukałbym się w głowę, gdyby mi to ktoś powiedział. Gdyby nie skala zniszczenia, jaka jest w tej drużynie po Bakero, to ten sezon mozna by na lajcie wygrać (zresztą podobna rzecz się tyczy Wisły chyba). Z drugiej strony, z szampanami w Poznaniu bym poczekał co najmniej dwa mecze, bo np z Polonią przegrać nie możemy, a zagramy bez najlepszego zawodnika :/ Tak czy siak, zwycięstwo na Ł3 smakuje zawsze wyśmienicie :)) |
Legia Warszawa nie zasługuje na mistrzostwo choć pewnie je zdobędzie. Życzę z całego serca Ruchowi żeby ich wyprzedził.
Rok temu byliśmy lepsi. Fajnie że Skorżę przedłużyli. To jednak trenerzyna nie trener. |
Ja Śląskowi z całego serca życzę. Legia,Ruch czy Amica- co to za różnica.
|
Cytat:
|
Po dzisiejszej wtopie Legii,Śląsk pewno jutro zwietrzy szanse i nie da wygrać :/ . Z jednej strony nie wypada WKSowi nie życzyć Mistrza z drugiej szkoda Lechii a przede wszystkim wygrana Lechii pogrąża Parchovie..
|
Ruch ma najłatwiejsze mecze...
28 kolejka Ruch Chorzów - : - ŁKS Łódź Śląsk Wrocław - : - Zagłębie Lubin Legia Warszawa - : - Jagiellonia Białystok 29 kolejka Lechia Gdańsk - : - Legia Warszawa Śląsk Wrocław - : - Jagiellonia Białystok Cracovia Kraków - : - Ruch Chorzów 30 kolejka Ruch Chorzów - : - Lechia Gdańsk Legia Warszawa - : - Korona Kielce Wisła Kraków - : - Śląsk Wrocław Ruch 3 mecze ze strefą spadkową, Legia ciężki mecz z Kielcami i być może my się im postawimy... dziś zagrali fatalnie. Śląsk natomiast ma Wisłę i Zagłębie które w tej rundzie mogłoby walczyć o Puchary... kto wie... ja bym powiedział że Ruch ugra 9 a Legia i Śląsk po 7 pktów... w takim wypadku mistrza zdobędzie Ruch... zapowiada się kilka farfocli sędziów w 30 kolejce. Tylko czy dla Elki ? Przykro to mówić ale dla dobra wszystkich Lechia jutro pokona Śląsk :( 1:0 po farfoclu Dawidowskiego :( |
Właśnie z tymi którzy grają o życie jest najgorzej pod koniec się spotykać. Może i marni, ale będą walczyć jak dzikie świnie.
|
W kontekscie naszego wejscia do pucharow rzutem na taśmę to musimy wygrać dwa najbliższe mecz i liczyć, że Sląsk nie ugra więcej niż 3 punkty w swoich trzech spotkaniach - u siebie byśmy ich puknęli w ostatnim meczu ale niestety mają Jagiellonie w przedostatniej kolejce :/
|
Nasze panienki usilnie chca by slowa Macka "Liga bedzie ciekawsza" nie stracily na wartosci :lol:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl