![]() |
Taką sprzedaż przy dobrej woli, dogadaniu się z odpowiednią platformą, można zorganizować bardzo szybko. Nawet allegro ma już system płatności prawie natychmiastowej.
Zresztą o czym my mówimy jak "komputera nie podłączyli"... Internet, szmery bajery. A płatność kartą za bilety? WŚ jest sto lat za murzynami. Ja nie wiem ale nastawienie Wisły do tej sprzedaży jak się nad tym zastanowić to paranoja. Gdyby nie dzisiejsze kolejki i pytania o co tu chodzi to oni nie mieli w planie nawet wszystkich biletów sprzedać. Liczymy 17,5 tyś biletów, 4 kasjerów, 7 godzin sprzedaży dziennie, 5 dni do końca. 17500/8400 minut możliwej efektywnej pracy Aby to sprzedać w minutę każdy z 4 kasjerów musi sprzedać ponad 2 bilety. Z ludzmi non stop podchodzącymi. Przy pisaniu pesel i imię nazwisko, dla mnie niewykonalne. Wiecie co mnie najbardziej denerwuje, nie to że stałem w kolejce bo było miło, słoneczko, żarty itp. Ale to jak się do takich prozaicznych spraw podchodzi w tym klubie. Typowy tumiwisizm. Są kibice, przyszli bez reklam itp a dostają stanie w kolejce, za wcale nie mega tanimi biletami. Kiedy ten klub znormalnieje. |
Odstałem dziś swoje, to czuję się uprawniony do skomentowania forumowego krytytykanctwa.
Sprzedaż biletów zorganizowana była gorzej, niż kiepsko. Ale nie uważam, że jest to jakaś totalna wtopa klubu. Organizacja meczu, a co za tym idzie sprzedaży biletów na niemal ostatnią chwilę to efekt kłopotów z dokończeniem budowy i problem mocno tymczasowych rozwiązań wynajmu stadionu. Klub mocno nie doszacował popytu, a fajnie wyszło, że takowy jest! Oczywistą winą Klubu byłaby dopiero wtopa przy meczu następnym |
Cytat:
|
Moim zdaniem już teraz należy zacząć myśleć o sieci punktów umożliwiających nabicie biletu, kupno karnetu a w najbliższym czasie wyrobienie KK. Mogą to być albo "wyspy sprzedażowe" w galeriach handlowych (jak w Warszawie) albo saloniki prasowe (jak w Kielcach).
W najbliższym czasie w owych punktach powinny być wyrabiane KK (w każdym z tych miejsc winna być prosta cyfrówka połączona z komputerem aby szybko i sprawnie zrobić zdjęcie). Po zakończeniu wyrobu kart kibica, możliwość ich zrobienia powinna być cały czas w WŚ. Karnety - kupno w/w punktach, zniżki dla przedłużających itd. Bilety - 3 możliwości: 1) w punktach sprzedaży nabijane na kartę 2) przez internet, system mniej więcej jak na Legii 3) dla osób bez KK jedyna możliwość nabycia biletu to dajmy na to dzień meczu w kasach biletowych (wraz z wyrobieniem jednorazowej, papierowej KK). Taki bilet byłby droższy o opłatę manipulacyjną. Oczywiście wszystkie punkty sprzedaży i system on-line musiały by być podłączone w sprawnie działająca sieć. Taka moja wizja, raczej nierealna :) |
Cytat:
|
Cytat:
Podchodząc jednak do sprawy biznesowo, gdybym był właścicielem takich automatów to wolalbym nie ryzykowac perdiodycznych dewastacji automatow przez pasiaków za maly zysk jakim jest posrednictwo biletów. Najbardziej racjonalną metodą jest forma internetowa - jak np w Ryanair. Wchodzisz - rezerwujesz - wybierasz miejsca (tego akurat w Ryanair nie ma) - drukujesz bilet - idziesz na mecz. |
Cytat:
|
Cytat:
1. Inwestujesz w dobry skalowalny system Internetowy (nie koniecznie tylko rezerwacyjny) 2. Kazdy uzytkownik dostaje kartę kibica, z chipem na której. - ma zapisany bilet, karnet etc - może przelać kasę i traktować jako prepaid np. puszczasz przelew 200zl. Idziesz do kasy kupujesz 3 bilety na swoja kartę bezgotówkowo, a w przerwie meczu za kasę na karcie kupujesz kiełbachę w systemie pay by pass - co znacząco przyspiesza obsługę. Przed meczem bezgotówkowo możesz kupić także coś w Sklepiku. Za Lojalność wobec klubu dostajesz punkty które możesz wymienić na gadżety z WŚ - tudzież dostać gratisowy bilet np na Puchar ekstraklasy - Klub zyskuje wydajne - nowoczesne narzędzie marketingowe. Wie, że np 45- letni mężczyzna chodzi na mecz 3 razy do roku, z dzieckiem i żoną - kupując bilet na jeden sektor wydając 150 zl w sklepiku rocznie itp. Mając te informacje możesz bardzo skutecznie personalizować promocje a co za tym idzie zachęcić aktualnych kibiców i ściągnąć nowych. - Kibić do jakiegoś terminu może oddać bilet i zwrócić kasę, oczywiście bez potrąceń. 3. System ci się w końcu zwraca bo jesteś w stanie w czasie rzeczywistym reagować na sytuację w klubie. P.S Ciekawe ile statystycznie osób więcej kupiłoby bilet gdyby taki system działał - ja napewno. |
Wy tu narzekacie na to że elewacja nie taka, że zacieki a co mają powiedzieć harcerze .... ?
ps. Harcerze jak widać też używają maczet, chyba że to grupa odwetowa zadziałała :) Cytat:
|
Vodka te rozwiazania sa juz gotowe. W NBA czy lidze angielskiej i dziala to idealnie. Lacznie z mozliwoscia oddania biletu z niewykorzystanego karnetu przez ticket exchange. Tu nie ma co wymyslac tylko trzeba skopiowac caly pomysl.
rav piszcie o kolejkach na stronie jak najwiecej, musimy wytworzyc klimat zbyt malej pojemnosci stadionu przy zaledwie dwoch otwartych trybunach. |
Orientuje się ktoś ile mniej więcej może kosztować wynajęcie niewielkiej powierzchni na Wiśle? Ja bym tam chętnie zamieszkał. Ciekawe czy by się dało:D
|
Średnia cena najmu powierzchni biurowych w Krakowie to 11-15 euro za m2 w zależności od standardu. Do tego Vat, koszty mediów. 2 sprawa czy było by to możliwe aby tam zamieszkać ?:D
|
orientuje się ktoś kiedy będzie oddana trybuna D?
|
Cytat:
22 września 2010 r. o godz. 13.25 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie no bez jaj. Jest jakiś termin mniej więcej podany czy najpierw będzie AB a na D będziemy czekać do wiosny ?
|
Cytat:
Przecież tam się nic nie dzieje! Nawet nie ma rozpisanego przetargu na wykończenie, a wy chcecie znać termin oddania. Zamiast smiecić na forum - piszcie maile do Majchrowskiego - może go to trochę wk...! |
Ja po prostu zapytałem czy może już coś w tej sprawię się ruszyło czy ktoś nie ma jakiejś informacji na ten temat nie trzeba od razu świrować prawda ?
|
Cytat:
http://zikit.krakow.pl/kontakt |
W cieniu wczorajszo-dzisiejszej kolejki i problemu z systemem sprzedaży biletów umknął artykuł na temat Nowej Hali Wisły (dzisiejszy Dziennik Polski)
Cytat:
|
Mamy juz prawie polowe wrzesnia. Ciekawe czy pani N. sama bedzie krzeselka montowac zeby dotrzymac terminu. Coraz bardziej termin Maj/Czerwiec 2011 wydaje sie realny.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Przy ich tempie prac wszystko jest mozliwe
|
Gdyby tylko od montażu krzesełek zalezało kiedy ta trybuna bedzie gotowa, to nie byłby zaden problem. Przeciez to mozna w kilka dni zrobic. Wystarczy odpowiednia ilosc pracownikow, wiercic i montowac mozna jednoczesnie, 24 godziny na dobe, wiec przestancie nad tym dywagowac, bo sensu to nie ma zadnego.
|
Spokojnie, mają czas. Nawet jak teraz zamontują te krzesełka to i tak kilka miesięcy minie, zanim skończą wnętrze trybuny.
|
A jak jest z tym przetargiem na wykończenie D ? Wiadomo już kiedy zostanie ogłoszony ? Rozumiem, że odpowiedzialny za tą szopkę jest ZIKIT ?
|
Nic nie wiadomo. W sierpniu upadł przetarg na zabezpieczenie przeciw pożarowe konstrukcji stalowej i od tamtej pory cisza... A Pani Niedziałkowska tak się tym szczyciła 18 sierpnia, że jest przetarg, a po zabezpieczeniu zaraz ruszą z budową zaplecza. Dzień później przetarg upadł i koniec tematu.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl