![]() |
Cytat:
Żeby nie było OT to również chciałbym aby biała gwiazda znów znalazła swe miejsce na koszulkach. |
Cytat:
|
Cytat:
Dzieki za info, nie wiedzialem tego! Ale takich "postepowych" kibicow zawsze masz, i to wszystko jedno czy w Polsce, w Anglii albo w Niemczech. W Niemczech masz naprzyklad kupa kibicow Bayern Monachium, ktore z miastem nic nie maja wspolnego. Zyja w Offenbach, Potsdam albo gdzie ja wiem i kibicuja tylko dlatego Bayernu, po w latach 80/90 w TV prawie tylko jej mecze pokazywali. Wtedy mieli sukcesy i dzisiaj maja sukcesy, to sie fajnie "kibicuje", po nerwy sie szanuje! A do Agnamir albo jak sie nazywa: daj mu spokoj. To jest jego opinia i niech on ja ma. Jak juz pisalem, tez wolalbym BG na koszulkach, tak jak to bylo w moim dzecinstwie. Teraz mamy logo SSA. Szkoda, ale co jest wazne, ze sie klub kocha. Ja mam BG w sercu! |
Argument o "wierności" od 4 lat powalił mnie na łopatki :rotfl:
Jestem kibicem od pamiętnego sezonu 2002/2003, wtedy też jako 13latek dopiero zacząłem interesować się piłką na poważnie. Za nic w świecie, nie przyszłoby mi do głowy argumentować swojej wypowiedzi "wiernością". Mój staż jest malutki w porównaniu z częścią kibiców. Trochę pokory Angmir! Biała Gwiazda musi wrócić, ale logo Wisły Kraków SA na pewno pozostanie, więc pytanie brzmi: gdzie umieścić BG? Z przodu koszulki jedyne sensowne miejsce zajmuje właśnie logo, może pod szyją? Ale tam będzie sponsor tytularny ligi :/ Pozostaje bark, na którym BG prezentowała się ładnie i było ją widać patrząc frontalnie na koszulkę. |
Ja tam proponuję opaski na czoło z Białą Gwiazdą .... bo skoro tak argumentują młodsi koledzy po szalu że herb Wisły S.A. jest piękny i nie do ruszenia .... przez zasiedzenie takie miejsce mu jest pisane ...
Zawsze można też Białą Gwiazdę dać na spodenkach tyle że z tyłu, zawodnik Wisły mijająć zawodnika przeciwnej drużyny będzie widział oddalającą się Białą Gwiazdę ... i że ma się go centralnie w du..pie ... Niezłe co ? Ciekawym pomysłem mogą być dwie Białe Gwiazdy na getrach. I tym sposobem wywalczymy nie jedna ale już DWIE Białe Gwiazdy. A jak dwie to będziemy 2 razy dumniejsi, mocniejsi i ogólnie dwa razy lepsi. |
@ vaazon i krakus 1976
Bardzo dobry pomysl. Z Niemiec albo z Anglii to znam, ze z tylu na koszulkach, blisko kolnierzu, jest jakies pismo albo haslo klubu. Dlaczego nie proponuje Adidas dla Wisly tam BG? Spolka byla by zadowolona, po z przodu jest jej logo, a kibice tez, po jest BG! To wy byl moim zdaniem dobry kompromis. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam nadzieje, że wszyscy się spotkamy w Rydze na wyjeździe za ukochaną Wisłą.
Czy to z Białą Gwiazdą na sercu czy z logiem S.A. na piersi, ale z miłością do barw równie wielką. Pamiętajcie, że nie liczy się tylko to jakie mamy zdanie na ten temat, ale to że wspólnie dopingujemy Białą Gwiazdę " gdziekolwiek gra ", a nie tylko zza klawiatury. Mam wielką nadzieję, że jednak uda nam się dojść do jednego wspólnego wniosku, że Biała Gwiazda była, jest i będzie symbolem Wisły i umieszczanie jej gdziekolwiek indziej niż na piersi zwyczajnie ją obraża. |
Czytam wynurzenia niektórych forumowiczów i oczom nie wierzę, wstyd mi za niektórych po prostu.
Angmir czy koleżka któremu biała gwiazda kojarzy się z komuną mogliby już w tym temacie zamilknąć. |
Ja osobiście jestem zwolennikiem filozofii małych kroków jeżeli chodzi o Białą Gwiazdę na koszulkach. Bez sensu jest żądanie natychmiastowego zastąpienia loga SA herbem Wisły, bo biorąc pod uwagę, że za prezesa mamy pana Basałaja, który wiadomo jakie ma podejście do kibiców i to, że rządzący klubem ludzie zwyczajnie chcą się odróżniać sekcji TS to natychmiastowe wprowadzenie BG na koszulki jest po prostu niemożliwe. Zacznijmy najpierw od tego, żeby BG pojawiła się GDZIEKOLWIEK na strojach piłkarzy, niech spokojnie sobie koegzystuje z logo SA na sercu przez dwa czy trzy lata. Niech ludzie przyzwyczają się do symbolu Białej Gwiazdy jako symbolu KLUBU PIŁKARSKIEGO TS Wisła (nie jako symbolu krakowskiego Towarzystwa tylko właśnie znanego na całą Polskę klubu piłkarskiego), bo co obchodzi BG 'kibiców sukcesu'? Mają na nią za przeproszeniem głęboko wyj***ne tak jak i na całe TS, oni są kibicami klubu piłkarskiego i TS z całą swoją tradycją ich nie interesuje. Taka nagła zmiana identyfikacji mogła by ich skonfundować, nie mówiąc już o osłabieniu potencjału rozpoznawczego Klubu na cele sponsoringowe i na arenie międzynarodowej. Jak 'zwykli szarzy ludzie'/sponsorzy/cała Polska przyzwyczai się już do stałej obecności BG wtedy można zacząć naciskać aby Gwiazda wróciła na należne jej miejsce na sercu zamiast loga SA (jako znak graficzny, tak jak ma Legia).
|
http://m.onet.pl/_m/feee49c82ce03281...5c710,10,1.jpg - czy mi sie wydaje czy legła ma juz nowe stroje ?? Moze my bedziemy miec podobne ??
|
to są ich stare stroję, były jeszcze przed tymi obecnymi
|
może ktoś wie kiedy można spodziewać się prezentacji nowych stroi
|
tomaslfc14 team Skorży ma jeszcze" stare" stroje ale z tego co się orientuję Jagiellonia ma chyba nowe wczoraj zrobili nieoficjalną prezentacje podczas meczu(zdjęcie poniżej) więc podejrzewam że Wisła podobnie jak Jaga wyjdzie na mecz z Rygą w nowych strojach
http://m.onet.pl/_m/2e0175faf89f825f...677bf,46,1.jpg |
Te stroje jaki sa nowe :)
|
ciekawe czy dla Wisly nowe stroje okażą się szczęśliwe Jaga wyszła wczoraj w nowych i wygrała i teraz tylko do szczęścia brakuje jej remisu
rikut1906TSW chyba Jagi a nie jaki |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Niektórzy nie zauważyli by szydery nawet jakby podeszła do nich i nakopała im w d**ę... |
synek, z takimi tekstami to do rówieśników ;-)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Dobra, ponapinali my się, koniec offtopa, bo już nawet inni podłapali i wyraźnie żyją naszym konfliktem :) |
Na zdrowy rozsądek prezentacja powinna się odbyć w tym tygodniu, bo później to wyjeżdżamy do Estonii, a stamtąd od razu na Łotwę, gdzie zagramy w nowych strojach.
Więc zapewne jedna dużo konferencja - piłkarze plus stroje. |
dzisiaj może będą na oficjalnej zdjęcia nowych koszulek, z zakazanego forum 4 koszulki były przygotowane nie dla nowych zawodników bo na jednej było nazwisko Jovanić
|
co to ....a poczta pantoflowa?
głuchy telefon normalnie |
Jak Wisła maiła zaprezentować koszulki to albo robiła to na pierwszym meczu... ale raczej wypadałoby zrobić to na meczu domowym, albo robiła prezentację no w okolicach rynku na oficjalnej prezentacji stroii (np. Umbro jak wchodziło...)
|
zakazane forum
zakazane imiona ....a. normalnie jak w Harrym Potterze, człowiek którego imienia nie wolno wymawiac. Ja .......e co to sie dzieje. napierdalamy na rzad i reszte, a sami tworzymy "zakazane fora" i temu podobne. tsw biała gwiazda - gdzies tam na fb ktoś pisał ze "są przygotowane 4 koszulki" ale nigdzie nie widziałem tego ze sa to nowe modele koszulek. |
Cytat:
|
Cytat:
ja rozumiem ze info od Voldemortów mozna brać pod uwage, ale nie zeby bezsprzecznie wierzyć. Zresztą każdy chce być teraz mega kumaty ze ma przecieki i wogole, a kiedyś tak fajnie było czekać czekać i końcu jakas niespodzianka. A tak to juz żadnych niespodziewanek ani tego typu akcji nie ma. Druga sprawa. imho te 2 osoby ktore maja informacje skad je mogą mieć? oczywiscie z klubu. Czyli pewnie ktoś z nich pracuje w Wiśle...co nie? Idzmy dalej, pracuje w klubie i co ? I powoduje przeciek. Bedac wlascicielem klubu etc osobą zarządzająca kierownikiem czy kimkolwiek mającym władze byłbys szcześliwy gdyby zaplanowane przez ciebie rzeczy wychodziły kuchennymi drzwiami kilka dni wczesniej ? Zapewne NIE. Wiec kiedy byłbys szcześliwy ? Wtedy gdy te informacje wychodzą a ty chcesz by one wychodziły..... bo gdyby nie pasowało to, to takie osoby sie zwalnia. Działanie na szkoda firmy nie jest pożadane wsrod pracodawców,a skoro pracuja dalej , moze to po prostu przeciek kontrolowany ? |
|
no to juz pokazali koszulki nowe w tvp1 w wiadomosciach sportowych,zadna rewelka
|
Dzisiaj we wiadomościach sportowych TVP był reportaż o przygotowaniach Wisły do LM. Było też pokazane jak piłkarzom w pawilonie medialnym robione były zdjęcia w strojach na nowy sezon (do kampanii reklamowej chyba). Muszę powiedzieć, że niewiele różnią się od tych z zeszłego sezonu. No i nie ma białej gwiazdy na piersi...
|
Jesli to były nowe to rzeczywiscie nic specjalnego.
|
Dla mnie te nowe koszulki wyglądały jak stare dodali chyba tylko jakies kosmetyczne zmiany. Inna - ładniejsza wydała mi sie tylko czarna koszulka Pareiki
|
Czy wiecie może gdzie można oglądnąć te wiadomości sportowe z dziś?
|
Cytat:
|
wiadomości sportowe powinny być już dostępne na stronie TVP. Ktoś znalazł?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl