![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To już wiemy, jak należy przygotować drużynę do rundy wiosennej.
Tak jak to robi trener Fornalik. |
Cytat:
|
Bardzo udana kolejka, a jeszcze nie grało Zagłębie
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
To jeszcze tak hurraoptymistyczne:
Zostało 9 spotkań do końca rundy , wygrana 7 z nich może dać ósemkę. Poniżej tej liczby to już wyższa matematyka i splot wielu szczęśliwych wypadków. |
Dla mnie kluczowe są 3 najbliższe spotkania. Jeżeli udałoby się zainkasować w nich minimum 7 oczek to możemy nieśmiało spoglądać w górną 8 ;)
|
Nie mozemy, bo terminarz. Mamy teraz wyjazd gdzie fajnie byloby wygrac by podtrzymac serie i pozniej 2 mecze u siebie. Mecz o absolutnie wszystko i ktory MUSI byc wygrany czyli Korona oraz rowniez nie jakies oszalamiajace Petro. Nawet 9ptk w tych 3 meczach, nic w kwestii 8 nam nie daje, bo potem mamy ten zjebany maraton z Legia, Amica, derby i Piastem czyli nadal mistrzem Polski.
|
Na ósemkę bym się nie nastawiał ale utrzymanie realniej wygląda.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
zawsze moga komus odebrac na koniec.
|
Cytat:
|
W temacie top8 to zespoły od 8 do 14 potraciły punkty więc odrobiliśmy do wszystkich. Taki miły początek roku.
|
Cytat:
|
a wystarzyło zdobyc 3-4 pkt więcej w ciągu tych 7 porażek i można byłoby realnej patrzeć na TOP8, ehh.. nawet jesli zaliczymy super wiosnę to może braknąć 1-2 punktów niestety..
|
Moi drodzy, przypominam nieśmiało tylko, że nadal jesteśmy na 15 miejscu.
Ten jeden mecz był bardzo ważny, ale nadal przed nami ciężka walka o utrzymanie. Musimy nie przegrać z Zagłębiem i wygrać z Koroną. |
mogę się założyć że wejdziemy do górnej ósemki.
|
O przekonanie? :D
|
...przyjmuję...bo w obu przypdakach bede miał wieksza lub mniejszą satysfakcje..
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak realnie, jeśli wygramy w Lubinie i później z Korona to będzie można przyjąć że jest szansa walki o coś więcej niż miejsca 9-13 |
Doceniam trenera i piłkarzy, którzy mówią wprost, że patrzą tylko na każdy kolejny mecz. To jest dobre, dojrzałe podejście, patrząc na to w jakiej dupie wciąż jesteśmy. A niektórzy już tu mocno odpływają.
Też chciałbym, żebyśmy walczyli w górnej ósemce o jak najlepsze pozycje, ale delikatnie przypomnę, że po 21 kolejkach mamy w sumie zatrważające 6 wygranych spotkań (+2 remisy). Z czego ostatnie 9 punktów to przecież trzy kolejne wygrane z rzędu(!). Dajmy nowemu sztabowi i zawodnikom pracować oraz przygotowywać się do kolejnych spotkań. Jestem dobrej myśli, ale to było jedno raptem spotkanie. Jeszcze sporo trudnych meczów przed nami. |
https://newonce.sport/2020/02/z-noga...c-wisle-krakow
Polecam artykuł Michała Treli bo tu widzę niektórzy zaczynają odlatywać |
oj tam , Pan redaktor przecież to pisał PRZED maczem z Jagą :)
|
Cytat:
|
żeby zdobyć miejsce 8 po 30 kolejkach, potrzebujemy jeszcze jakieś 20 punktów.
Czyli 7 zwycięstw w 9 najbliższych meczach = nierealne :) |
Panowie, o ile zgadzam sie ze składem bijemy na głowę naszych konkurentów z miejsc 16-12, to ciągle jesteśmy pod prawie wszystkimi.
Mieliśmy sporo pecha w tym sezonie, ale to wcale nie oznacza że nie stracimy punków np z Koroną bo Janicki zderzy się z Wasilewskim. Absolutnie nie wierzę w serie samych wygranych, kluczowe jest dla nas wygranie najbliższych 3 meczów, potem nawet gra w kratkę, lub większośc porażek utrzyma nas nad kreską. z psychologicznego punktu widzenia terminarz jest dobry- możemy wyjść poza strefę przed trudnymi meczami, to da dodatkowa wiarę na te mecze. Ale równie dobrze remis w Lubinie i remis z Koroną i sytuacja się odwróci, także, krok po kroku. 8 miejsce to na razie mokry sen. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl