![]() |
http://tinypic.com/r/307xpqc/7
Tańsza wersja adidasa i moim zdaniem lepsza jakościowo ;) |
Może nie dotyczy to bezpośrednio strojów, ale mam pytanie gdzie mogę kupić taki szalik:
http://bi.gazeta.pl/im/7/8033/z80330...z-Glowacki.jpg |
|
Mam takie jedno przemyslenie co do jutrzejszego dnia. Zapowiedziana na jutro jest jakas niespodzianka? Jak myslicie czy moga to byc nowe stroje? Jak tak patrze na Europe to w wiekszosci krajow, gdzie poznalismy juz mistrza zostaly zaprezentowane nowego koszulki(Manchester, Barcelona, Dortmund). Moze teraz kolej na Wisle?;d Taki prezent od Adidasa.
|
Ochalik dziś wypowiadał się tv i mówił że bedzie jakaś niespodzianka ale raczej w oprawie meczu...że piłkarze zostaną godnie przywitani....No ciekawe ciekawe :D Już się nie mogę doczekać!
|
Możliwe że ta koszulką która ma na sobie syn Pareiki to nowa koszulka
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7643408983.jpg |
A jaka ona nib nowa? TO jest obecna w wersji mini...
|
Nowy wzór dla Realu M. Świetnie się prezentują, uwagę zwraca herb. Chyba z jakiegoś plastiku, nawet niezły pomysł.
Mam nadzieję, że nasze stroje też będą tak 'ze smakiem' zaprojektowane. Żeby nie było oczopląsu od patrzenia. http://www.footballshirtculture.com/...ts-leaked.html 2010-07-12 data prezentacji poprzednich kitsów. Oby w tym nowym sezonie były wcześniej. |
Cytat:
Optymalnie, byłoby pozostawienie korony nad tarczą herbową i tyle ... No ale zdaje sobie sprawę, że wtedy nie będzie tego co ma odróżniać logo SSA od herbu TS-u czy nazwa "Sportowa S.A" [już pomijam, że skrót "Spółka Akcyjna" zapisany jest błędnie w j. polskim. Powinno być jednak bez kropeczek]. Czepiam się szczegółów, ale tam właśnie tkwi zawsze przysłowiowy "diabeł". |
Cytat:
|
Ja tam na koszulkach widzę Białą Gwiazdę.
Cytat:
|
fajne te złote paseczki, ale bardziej mi się podobał wzór z promieniami z tego sezonu ;)
wiadomo że każdy by chciał aby Wisła grała z białą gwiazdą na piersi ale chyba nie ma co liczyć na to ;) |
Cytat:
Osobiście, "usatysfakcjonowany" byłbym wyciągnięciem maksimum w obecnych realiach, czyli tarcza herbowa Wisły + korona nad nią + inaczej rozplanowana graficznie nazwa Spółki. |
Jak nie lubię tego Realu, tak znów mają fajne te domówki. ;)
Co do prezentacji nowych trykotów- myślę, że będą wcześniej, bo przecież 12.07 będziemy już grać eliminacje także mi się wydaje, że klub weźmie to pod uwagę. Inna sprawa, że wciąż cicho o nowych strojach... |
Cytat:
gronostajów jeszcze tylko na tym "herbie" telefonicznym brakuje. "Polski real" pozal się Boże. I pomyśleć, że masa typów dalej buja się w gadżetach z logo SA. Biała gwiazda na koszulki i tyle w temacie. Nierealne? Tak. I o to chodzi, ze nie REALne. |
^^też tak masz, że jak widzisz 'kibiców' w szaliku z logiem S.A. i mówisz pod nosem - ja pie**ole... :D ??
Mnie ciekawość nowych koszulek i transferów zżera ciut. Mieli uwzględnić uwagi kibiców. Ciekawe jakie uwagi uwzględnią? Jeżeli jedyną (czyt. jedyną słuszną /ha głos polityka przemawia przeze mnie/) uwagą kibiców była BG na piersi :D Będzie rozczarowanie, przynajmniej dla mnie. BG mało realna, ale może jednak? |
Ważne że wróciły białe getry i białe spodenki. W końcu wyglądają tak jak trzeba
|
Co myślicie o takim typie: http://www.footballshirtculture.com/...das_away_1.jpg ?
Uważam, że fajnie mogło by się to prezentować. |
Cytat:
z tym, że coraz rzadziej pod nosem --- marketing i promowanie loga to jedno druga sprawa to wyczucie smaku - nakładanie sobie jakichś koron insygniów to już nawet nie cepelia poza tym - logo jest upstrzone w taki sposób, że i tak jedynym W MIARĘ czytelnym fragmentem jest emblemat BG. To mówi samo za siebie. Zamiast poprzestać na schludnej, czytelnej obwódce wokół herbu stworzono niewiadomoco. Koronowane niewiadomoco. |
Cytat:
Cytat:
Modle się by w tym sezonie Biała Gwiazda wróciła na koszulkę. Chociaż z drugiej strony jak by była możliwość kupienia samej naszywki z Białą Gwiazdą, wiele osób kupiło by i naszyło na logo S.A (to chyba nie jest profanacja) I tak najlepsze koszulki były za czasów Nike. |
Cytat:
Gładka koszulka, 3 paski i ew. jakiś gadżet jak kołnierzyk, czy skromny detal. Na każdej mojej wiślackiej koszulce mam Białą Gwiazdę. Na jednej nawet dwie. |
Cytat:
Wiadomo, coraz więcej jest gadżetów do dostania z herbem TS Wisła, ale wciąż nie jest to moim zdaniem wystarczające, patrząc na inne kluby szal, czapka, czy inne gadżety tylko z herbem lub gwiazdą TS, ale nie krytykował bym nikogo kto np. ma meczówkę, czy spodenki właśnie z logiem telefonikowym jak to ładnie ująłeś. |
Nie przesadzam
Bardzo antymarketingowa postawa, wiem cieszy mnie to :-) otoż wydaje mi się, że jedynym możliwym pomysłem na przywrócenie Białej Gwieździe miejsca na koszulkach jest olewanie klubowych szmir z logo TF. Po kieszeni i znajdzie sie powod, dla ktorego jednak warto wrócić do tradycji. Szanuje się tylko tych, którzy szanują siebie samych. Tradycja jest istotą szacunku. Tyle w temacie. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie wiem kto się w czym buja a kto nie. I proponowałbym nie dzielić Wiślaków na "typów" z logo SSA i np. z "czystą" Białą Gwiazdą TS-u bo podziały jak ostatnie wydarzenia unaoczniły, do niczego dobrego nie prowadzą. W obecnej rzeczywistości, cel minimum jaki widziałbym (i to moje zdanie) określiłem a nie będę się tutaj rozwodził "która to korona oznacza co". Dla mnie oznaczać może ona królewską rzekę, łączność ze Stołecznym Królewskim Miastem, piłkarskie "panowanie", Królową (Queen). Moja wykładnia w tym momencie jest tutaj nieistotna. Istotne jest jak definiuje ten symbol Sportowa Spółka Akcyjna i czy on jest dla nich "konstytutywny" i aksjomatyczny czy możliwy do zmiany, w jakim zakresie. Celem maksimum jest Biała Gwiazda. Nie można nie dostrzegać jednak faktu istnienia SSA i jej roli . Jako kibice jesteśmy również decydentami ale na dziś to SSA rozdaje karty w omawianym zakresie. Wykłada pieniądze i rozdaje karty. Walka o "czystą" Białą Gwiazdę" nie jest walką o Niepodległość, chociaż i podczas tej walki oznaczono różne drogi do Niej. Powstańcze (w takim przypadku jestem "za") i ewolucyjne. Nie walczymy bowiem z wrogiem ale współistniejemy w obecnej wiślackiej rzeczywistości z naszym Partnerem. Z kimś, kto w ciągu ostatniej dekady stworzył z Wisły Giganta (w odniesieniu do polskich realiów piłkarskich). Wystarczy policzyć Mistrzostwa Polski z tego okresu. Uważam, że przedstawiciele kibiców Białej Gwiazdy, powinni rozpocząć oficjalną dyskusję z SSA na temat logo SSA na koszulkach zawodników. |
Sprawa Białej Gwiazdy była wg mnie bardzo dobrze rozwiązana na koszulkach Umbro. Wiadomo, że SSA nigdy nie zgodzi się na brak jej logo na koszulce, ale czy nie można BG umieścić właśnie jak w Umbro gdzieś na ramieniu, rękawie czy pomiędzy logami Adidasa i SSA? Albo pójść po bandzie i jebnąć wielką BG jako tło na koszulkę ;)
|
Milionowy raz napiszę, że zamienienie loga S.A. na Białą Gwiazdę na koszulce,byłoby najlepszym ruchem marketingowym, który znacząco zwiększyłby sprzedaż koszulek meczowych i akcesoriów (czyt. szalików z BG, co nie wyklucza loga S.A. po jednej ze stron szalika, w materiałach drukowanych niech zostanie S.A, ale na wiślackim gadżecie BG musi być).
Również znak BG, poprzez jej wizerunek na koszulce meczowej poprawił by rozpoznawalność naszego klubu poza granicami Polski. Spółka S.A nic na tym nie traci, może tylko zyskać, panie Basałaj, pan to wie i wszyscy to wiedzą. Więc dla czego by nie! |
Dlaczego Biała Gwiazda na koszulkach miała by poprawić rozpoznawalność naszego klubu za granicą?
Pewnie jestem w mniejszości bo mi się akurat logo S.A. podoba ale sądzę że kompromisem był by powrót Białej Gwiazdy na czerwone (domowe) koszulki. Na spodenkach, 2 i 3 strojach niech już zostanie logo S.A. Osoby które chcą powrotu Białej Gwiazdy na koszulki nie są zadowolone z innego miejsca (umbro miało dobry pomysł), argument - Biała Gwiazda musi być na sercu. Na środku nie może być bo z tego co zauważyłem ekstraklasa zarezerwowała sobie to miejsce na sponsora tytularnego. Nieważne gdzie i czy Biała Gwiazda będzie na koszulkach, ważne żeby była w sercu ;) |
Wg mnie logo SA jest beznadziejne z marketingowego punktu widzenia. Jest skomplikowane, a przez to trudne to zapamiętania i wrycia sobie w banię. No i przede wszystkim, nijak się ma do tradycji TS.
Dla mnie najlepszy byłby powrót do herbu TS z odpowiednią adnotacją i Biała Gwiazda na koszulkach. Jest rozpoznawalność? Jest. Jest powrót do tradycji? Jest. I wszyscy są zadowoleni. A gadania o tym, że nie można używać herbu, tylko loga, nie kupuję. Miklas tak samo gadał w Warszawie, a skończyło się powrotem do herbu z 1957. U Nas też to jest możliwe. |
Hej!
Wiadomo coś o nowych koszulkach? Podobno od nadchodzącego sezonu mia być nowy wzór specjalnie dla Wisły przygotowania lada moment a to cisza:shock: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl