![]() |
hhhmmm ...play - 40 zl x 15 miesiecy - 1 gb net , wszystkie sieci, mms, sms free , stacjonarne 29gr/min , - 600 zl - + telefon z allegro ( w moim przypadku) LG G2 - 1200 zl - - razem 1800 zl - umowa na 15 miesiecy a nie 24-25 - no chyba ze ktos lubi byc dlugo na jednym abonamencie ....jest tez kwestia jaki sie chce miec telefon , bo z tego co widze to do abonamentow W DOBREJ CENIE to daja same badziewne modele , kwestia gustu- albo sie ma rtelefon ktory sie chce albo bierze sie to co ktos narzuca- osobiscie wybieram pierwsza opcje ....czekam do konca roku na jakies niespodzianki propomocyjne od operatorow
|
Też czekam właśnie, ale chciałem zrobić mały rekonesans ;)
|
Cytat:
|
Oby, oby.
A tak z innej beczki, bo szukałem i znalazłem dwie informacje. Mianowicie, na ile przed zakończeniem umowy z operatorem można przenieść numer do innej sieci? 3 miesiące czy 6? |
Ściągał ktoś może simlocka przez strony typu simlock48? Niby przesyłają kod, który pozwala zdjąć simlocka, ale czy to działa? Kupując telefon ze zniżką w Orange zapomniałem, że oni zostawiają ten syf w telefonie.
|
Cytat:
ja ostatnio w samsungu i xperi mialem bez |
Cytat:
|
Cytat:
"wpisz kod odblokowania pin karty sim sieci" czy coś w tym stylu. Cytat:
|
Chciałbym w przyszłym roku (początek roku) zmienić telefon.
Obecnie używam Galaxy S4 i jeśli chodzi o funkcje to telefon jest w zasadzie idealny, ale jakość wykonania jest wręcz fatalna (jako, że używałem wcześniej Galaxy S3 LTE, to jakość tylko poszła w dół). Generalnie chciałbym ekran z przedziału 5-5,5 cala, 1920x1080, najlepiej wodoszczelny, bo prędzej czy później czuje, że dziecko "zwoduje" ten telefon. Nie gram na telefonie, sporadycznie zrobię zdjęcie, używam nawigacji, słucham dość dużo muzyki i dużo czytam (ebooki). Jako, ze telefon często podłączam do tv, to chciałbym, żeby obsługiwał MHL. Zastanawiam się nad LG G3, ale mnie drażni rozdzielczość ekranu - moim zdaniem największa jego wada, gdyby był 1920x1080, to pewnie bym go wziął. Zastanawiam się też nad "chińczykami" - widziałem kilka interesujących mnie pozycji - np: Huawei Honor 6 plus, Lenovo Vibe X2, Xiaomi Mi4 - miał ktoś z tym styczność? Będe wdzięczny za propozycje. :) |
Wymieniam telefon i chciałem sie was doradzic jaki smartfon polecacie?Czy HTC M8 w znaczny sposób rózni sie od HTC M7?Bo M8 odstrasza troche cenowo...
Głównie będe korzystał z internetu,smsy i internet. |
czy wiecie ile może kosztować wymiana gniazda ładowania w sasmungu galaxy?
chodzi mi o to czy wogóle opłaca się to robić... p.s. ponieważ potrzebowałem natychmiast telefonu z internetem zakupiłem bez zastanowienia smartfon marki Manta za 149zł. w Auchan, z androidem, wifi itd itp. i ostrzegam ewentualnych kupujących - mega mega dziadostwo. To że aparat ma 2mpx mozna doczytać, to że jakość rozmów jest bardzo słaba - jakoś można przeżyć, ale to że próba włączenia wi-fi lub transmisji danych momentalnie zawiesza telefon na amen to już za wiele... idę go jutro oddać 0_0 |
jaki telefon do 350zł? ważne żeby był na gwarancji ( np. używany ale po roku ktoś sprzedaje).
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak czy inaczej to odblokowywanie przez stronkę, którą podawałem działa. |
Cytat:
jeszcze jedno pytanie ? sprawdziłem czy mam zablokowany licznik , przy NETWORK po lewej stronie w nawiasie cyfra 0 , po prawej liczba 4 , jak myślisz licznik jest zablokowany ? według instrukcji tak ale zastanawia mnie ta cyfra 4 po prawej stronie ? |
Cytat:
Kupiłem zwykły, nie wchodził więc kupiłem kolejny i dopiero wtedy zadziałało. Z perspektywy czasu już wolałbym iść do Orange i mieć spokój (pomijając fakt, że to banda złodziei). |
A wy te telefony z orange macie wziete np na przeniesiennie nr z innej sieci?
Jesli tak by bylo to orange sciaga sima za free. |
Cytat:
MatMario , od 10-12 lat w orange , są chyba ostatni którzy zakładają simlocka, podobno pisze w umowie , ale nic na ten temat nie mówią |
Smartfon do tysiąca (możliwa niewielka dopłata) ? Internet od czasu do czasu, głównie mp3 i na godzinke-dwie gierka albo ebook?
|
Myślę że można spokojnie kupić Sony Z poniżej kafla - ponad rok używam i jest idealny. Net, rozrywka, biznes.
ps. Dostałem w spadku telefony zza granicy - ichniejsze simlocki. Szkoda płacić bo telefony warte 50 zł każdy ale działające i w bardzo dobrym stanie więc chciałbym sprzedać. Pytanie czy są "domowe" sposoby na simlocki, mogą być bardziej lub mniej kumate. Telefony: Nokia C1 Sony Ericsson walkman w100i Samsung sgh c260 Jak ktoś ma dojścia to jeden telefon w prezencie :) |
Cytat:
Witam, z takiego przedziału cenowego poleciłbym: S4 value edition - 1080zł Sony Xperia Z1 lub Z1 compact - oba zajebiste, wodoodporne, compact nieco mniejszy ale fajnie wygląda - 1200/1100zł LG G2 - 1100zł - najlepszy z wymienionych parametrowo, duży i dobra głębia koloru, fajny soft z duzą możliwością indywidualizacji, moze się wydawać nieco cegłowaty LG G3s - mini wersja G3-ki, która jest decydowanie zbyt klockowata (820zł) Te modele jeszcze rok temu były flagowcami i po takich cenach jakie są teraz naprawdę warto, parametrami az tak bardzo nie odbiegają od dzisiejszych topowych modeli. Jeśli kolega byłby zainteresowany, to posiadam nowe Z1 i S4 value z playa, zaplombowane z 2letnia gwarancją (oczywiście nie jest tak, że polecam je dlatego, ze akurat mam do sprzedania). |
Ja się na tym niezbyt znam. Słyszałem, że ta zetka się dość szybko nagrzewa. Jak jest naprawdę?
Zapomniałem dodać- 4,5-4,7 cala mnie interesuje ;) Aaa- i gdzie najlepiej kupić? Nie ukrywam, najbardziej podobałaby mi się opcja gdzieś w realu, potrzymać w łapie itd. |
Hmmm, po 2-3 godzinach grania jest ciepła ale nie gorąca :)
|
Nie wiem jak można powiedzieć, że LG G2 czy LG3s są klockowate - przecież dzięki temu że ekran wypełnia ponad 90% przedniej powierzchni telefonu, są one jak na swoje spore rozmiary całkiem zgrabne. Klockowate to jest seria Sony Z, gdzie ramki wokół wyświetlacza są duże. W LG ramek niemal brak. Jeśli weźmiesz LG G2 na pewno będziesz bardzo zadowolony, rewelacyjny tel.
Ma ktoś z was doświadczenie w użytkownaniu T-Mobile? Chce odejść od Orange i przejść do T-Mobile skuszony lepszą ofertą na abonament. Jak wypada w porównaniu z chociażby Orange? Zasięg, internet, LTE? |
Jeśli chodzi o zasięg to de facto Orange i T-Mobile niczym się obecnie nie różnią. Stworzona przez obie firmy spółka Networks zapewnia jednakowy dostęp do sieci GSM, 3G i LTE.
|
A ten lg g2 mini?
|
Syf, kiła i mogiła. Lepiej brać flagowca poprzedniej generacji.
Z alternatyw są nowsze średniaki typu Xperia T3, ale te już z dużymi ekranami. |
Cytat:
Tak jak wcześniej wspomniałem, najlepsze opcje za tą kasę to S4, Z1, G2. W elektromarketach nie ma sensu kupować bo ceny są wyższe o 100-150zł niż w necie. |
Sprzedam Sony Xperia Tipo
Sprzedam Sony Xperia Tipo za 150zl
|
Używa ktoś jakiegoś chińskiego smartfon typu: Xiaomi albo Jiayu?
Bo szukam czegoś z dualsimem w rozsądnej cenie i te telefony wypadają bardzo dobrze jeśli chodzi o stosunek jakość/cena. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl