Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

Gwiaździsty 16.04.2012 16:19

Trzymajmy sie tego, że obowiązkiem naszych kopaczy jest nie tylko wygranie meczu z parchami, ale ich totalne zniszczenie, zmiażdżenie. Pokaranie za derby na Suchych Stawach (każdy będący na stadionie powinien je sobie przypomnieć). Wiadomo, ze będziemy mieli przeciwko sobie sędziego (nie miejmy złudzeń, Filipiak działa jak zawsze). W tamtym meczu (na Suchych Stawach) sędzia nie uznał nam prawidłowo zdobytej bramki przez Głowackiego. Teraz tez może być podobnie, są w takiej samej sytuacji jak wtedy.
Dlatego nie mozna im oddać ani 1 punktu. Mają spaść. Walczymy równiez dla Lechii, o jej utrzymanie.

63.5 Kg 16.04.2012 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzideek (Post 1241211)
Kuchenkorz wygra z Legią, po czym zdobędzie jeszcze 4 pkt, a Legia nie wygra do końca sezonu :lol:. Nasz Wisła wygra wszystkie mecze i zrówna się z nimi punktami. W takim wypadku musielibyśmy nastrzelać w cholerę bramek, żeby mieć lepszy bilans bramkowy i wygrać ligę.
Ale patrząc realnie nawet na puchary mamy nikłe szanse. Legia, Ruch mają lepszy bilans meczowy z nami, więc dajmy na to jeszcze Śląsk utrzymałby się w pierwszej czwórce, a jedno miejsce zostałoby dla nas.

Spotkania Lecha (nie może zdobyć więcej, niż 7 punktów):
- wyjazd z Legią; 0 pkt
- u siebie z Groclinem; 3 pkt
- u siebie z Podeskidziem; 3 pkt
- wyjazd z Widzewem; 1 pkt

Spotkania Polonii (maks. 7 pkt):
- u siebie z pejsami; 3 pkt
- u siebie z Ruchem; 1 pkt
- wyjazd z Kuchenkorzem; 0 pkt
- wyjazd z Zagłebiem; 0 pkt
- wyjazd z Podbeskidziem; 3 pkt

Spotkania Korony (maks. 6 pkt):
- wyjazd z Łksem; 3 pkt
- wyjazd z GKSem; 0 pkt
- u siebie z Widzewem; 3 pkt
- wyjazd z Legią; 0 pkt

Jakieś szanse są, ale my musielibyśmy wygrać wszystkie swoje mecze. W takim wypadku Legia zostałaby mistrzem, pejsy by zleciały.


Jaki bilans bramkowy??
Liczy sie bezposredni bilans z dwumeczu pomiedzy druzynami zainteresowanymi...
Ten bilans mamy gorszy i nie mamy juz zadnych szans na mistrza wiec przestancie wypisywac herezje...

Ravers 16.04.2012 17:58

Co do pucharów, mocno plany pokrzyżować może wygrana Polonii z Cracovią, bo wtedy tracilibyśmy do czwartego miejsca, które w przypadku wygranej będzie zajmować Polonia 7 punktów (+ gorszy bilans bezpośrednich meczów z nimi). O to że czołowe drużyny potracą punkty się nie martwię, trudniejszy do zrealizowania będzie komplet punktów naszych piłkarzy w ostatnich czterech meczach.

fantom chicago 16.04.2012 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ravers (Post 1241254)
Co do pucharów, mocno plany pokrzyżować może wygrana Polonii z Cracovią, bo wtedy tracilibyśmy do czwartego miejsca, które w przypadku wygranej będzie zajmować Polonia 7 punktów (+ gorszy bilans bezpośrednich meczów z nimi). O to że czołowe drużyny potracą punkty się nie martwię, trudniejszy do zrealizowania będzie komplet punktów naszych piłkarzy w ostatnich czterech meczach.

Prawde mowiac wolalbym jednoroczna absencje w pucharach europejskich i mozliwosc odbudowania skladu , niz mozliwosc utrzymania sie pejsow w ekstraklasie.

gypsy 16.04.2012 18:24

Dla mnie też puchary nie są niezbędne, nawet przyzwyczaiłam się już do myśli, że w tym sezonie nie pogramy w Europie. Nie jest to dla mnie tragedia, chociaż boli szukanie Wisły w środku tabeli...

!!IRIVER!! 16.04.2012 19:15

No prześmieszna sprawa z karnym dla pejsów. Jasne - kontakt był, ale to był wielki kapelusz, a nie faul. :-)

przemo 16.04.2012 19:18

Jeśli do końca sezonu zagralibyśmy młodzieżą z dodatkiem kilku doświadczonych zawodników ( tak jak ktoś w artykule na głównej napisał: Melikson, Genkow i Iliev) i oni wywalczyliby jakimś cudem awans do europejskich pucharów, to nie miałbym nic przeciwko. Jednak jeśli miałoby to oznaczać że zamiast pożegnać się z z bandą pobierającą wielką kasę a nic nie grającą ( Kirm, Jaliens, Lamey, Diaz, czy nawet Chaves) to wole jednak rok absencji w pucharach i powolną odbudowę Wisły z młodymi polakami w składzie.

tak poza nawiasem to : oj co ja widze Cracovia jest w pierwszej lidze :D i dobrze tam jej miejsce ! :)

Kocur 16.04.2012 19:20

Chyba pierwszy raz w życiu: "brawo Groclin" !!

Eternit 16.04.2012 19:32

http://www.youtube.com/watch?v=xVkSxl0EaTs

piotrek06 16.04.2012 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemo (Post 1241265)

tak poza nawiasem to : oj co ja widze Cracovia jest w pierwszej lidze :D i dobrze tam jej miejsce ! :)

ja was bardzo proszę, choć raz nie zapeszajmy:cenzura::pala:

brylant17 16.04.2012 19:35

Patrzę na terminarz pasiastych i wychodzi na to że zdobędą...1 pkt;

Cracovia-Widzew X
Wisła-Cracovia 1
Cracovia-Ruch 2
GKS-Cracovia 1

Milordzie! wyczuwam 1 ligę :D

ŁKS:

ŁKS-Korona X2
Ruch-ŁKS 1
ŁKS-GKS X2
Jaga-ŁKS 1

w najlepszym wypadku 2 pkt no może gdzieś wygrywają :P

Lechia:

Lechia-Śląsk X
Widzew-Lechia-2
Lechia-Legia X
Ruch-Lechia 1

i wychodzi tak

Lechia-26 pkt
ŁKS 24 pkt
Cracovia 21 pkt :D

Tak to widzę :) Biorę też pod uwagę, że ŁKS i pejsy nie zremisują a nawet nie wygrają wtedy będzie super :D

Kocur 16.04.2012 19:49

Nie ma bata - jak nie zrobią wałka z licencją albo nie sprzedadzą swojej dupy innemu klubowi to sportowo na 200% lecą w dół.
I dzięki temu sezon jednak nie jest tak do końca stracony :)

piotrek06 16.04.2012 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1241281)
Nie ma bata - jak nie zrobią wałka z licencją albo nie sprzedadzą swojej dupy innemu klubowi to sportowo na 200% lecą w dół.
I dzięki temu sezon jednak nie jest tak do końca stracony :)

Rok temu tez mieli lecieć a jak sie skończyło wszyscy niestety pamiętamy:foch:

Ma_niek 16.04.2012 20:23

Proponuje także spojrzeć na Lechie bo łatwego terminarza nie mają a przy ich obecnej formie też bedzie im ciężko się utrzymac,

!!IRIVER!! 16.04.2012 20:58

Zakładasz bardzo optymistyczny wariant brylant a ja jednak obawiam się, że przy aktualnej formie polecą... Lechia i Cracovia.

Nie sądzę by Lechiści uszczknęli punkty w meczach ze Śląskiem i Legią, a na zwycięstwo w Łodzi tez bym nie liczył. Powstaje pytanie, o co będzie w ostatniej kolejce walczył Ruch...

ŁKS grając tak, jak z nami od 0:3, wykartkowaną Koronę może zbić, z Ruchem na punkty raczej nie mają co liczyć, ale z Bełchatowem już jak najbardziej, zwłaszcza, że grają u siebie a GKS jest w zasadzie utrzymany. Z Jagiellonią na pewno stać ich na punkt.

Cracovia, co tu dużo mówić, ma łatwiejszy terminarz niż Lechia, ale trudniejszy niż ŁKS, a do tego ma 4 pkt straty do miejsca bezpiecznego. Widzew mogą pyknąć, z GKS na pewno stać ich na remis... W Derbach nie wyobrażam sobie innego wyniku niż naszej wygranej, natomiast z Ruchem będzie im ciężko o cokolwiek...

To wszystko to jednak gdybanie, ale bardzo, bardzo martwię się o naszych braci z Gdańska...

Eternit 16.04.2012 21:03

Do Lechii oprócz 4 punktów straty to mają jeszcze (póki co) gorszy bilans bramek. Więc muszą odrobić 5 żeby przeskoczyć Gdańszczan.

0 22 16.04.2012 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szarny (Post 1241091)
Ljuboja nie podpisuje kontraktu

Podpisał :)

marek2a 16.04.2012 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ravers (Post 1241254)
Co do pucharów, mocno plany pokrzyżować może wygrana Polonii z Cracovią, bo wtedy tracilibyśmy do czwartego miejsca, które w przypadku wygranej będzie zajmować Polonia 7 punktów (+ gorszy bilans bezpośrednich meczów z nimi). O to że czołowe drużyny potracą punkty się nie martwię, trudniejszy do zrealizowania będzie komplet punktów naszych piłkarzy w ostatnich czterech meczach.

Wtej kolejce drużuny które były nad nami w tabeli straciły łącznie 11 punktów:shock: Trzeba wygrywać wszystko do końca bo jeszcze nic nie wiadomo:mysli:A w następnej stracą minimum 6

Aletsch 16.04.2012 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 1241206)

Jakbyście wyrobili max, to byście mieli 49, tyle co my. Jeżeli tylko Wisła i Legia by miały 49 pkt, to wygrywa Legia ze względu na bilans. Mała tabela też wam nic nie pomaga, jedyna ekipa z czołówki z którą macie lepszy bilans spotkań to Korona (zakładając że w ostatniej kolejce byśmy przegrali z Koroną), ale wtedy Korona zgarnia MP.

Mylisz się. W teorii szansa jest. Jak? Prosta analiza. Wisła wygrywa wszystko do końca, Legia przegrywa wszystko do końca. Śląsk rownież kończy z 49 punktami. W małej tabeli Wisła i Legia mają po 7 pkt i wtedy decydują bramki w tych spotkaniach, a te możemy mieć lepsze. Oczywiście nie należy tego traktować na poważnie, jest to tylko zaprzeczenie tezy że już w teorii straciliśmy szanse na mistrza.

1q2 16.04.2012 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1241281)
Nie ma bata - jak nie zrobią wałka z licencją albo nie sprzedadzą swojej dupy innemu klubowi to sportowo na 200% lecą w dół.
I dzięki temu sezon jednak nie jest tak do końca stracony :)

Nie zapeszaj:>.Sląsk ogra Lechię , parchy wygrają z Widzewem i zrobi się 2(realnie 3) punkty straty do Lechii a Lechia gra jeszcze m.in z Ruchem i Legią.

Co nie zmienia faktu że jeśli Lechii uda się na farcie wygrać w następnej kolejce na wyjeździe z Widzewem a nasze orły zrobią choć jedną dobrą rzecz w tym roku i wygrają derby to żydy lecą już 30 kwietnia

ps chociaż nie do końca - no ale .......jak nie w tym roku to nigdy;)

marek2a 16.04.2012 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1241307)
Do Lechii oprócz 4 punktów straty to mają jeszcze (póki co) gorszy bilans bramek. Więc muszą odrobić 5 żeby przeskoczyć Gdańszczan.

Kuleżanki mają u siebie Ruch i Widzew. Ruch to biedna drużyna ,i mają pewne puchary.Cracxa kasę ma.Z Widzewem jak zagraja mecz życia to mogą wygrać u siebie,bo Widzew o nic nie gra:mysli:

Worcester 16.04.2012 22:28

Z moich wyliczeń wynika, że Lechii brakuje 4 punktów do utrzymania. I powinni je zdobyć w meczu u siebie ze Śląskiem i w Łodzi z RTSem. W innym przypadku możliwe, ze uratuje się ŁKS.

milicjovia - Widzew 1/x
Wisła - pejsovia 1
parchovia - Ruch x/2
Bełchatów - makabi x/2

Faryzeusze maksymalnie zdobędą 7 punktów, co daje im na koniec 27.

ŁKS - Korona x/2
Ruch - ŁKS 1
ŁKS - Bełchatów 3/1
Jagiellonia - ŁKS 1/x

Łodzianie maksymalnie zdobędą 5 punktów, co saje im na koniec 27.

Jesli wszytskie drużyny będą miały na koniec tyle samo punktów, zadecyduje mała tabela, a ta wygląda tak:
ŁKS
Lechia
pasiaste damy

fialo 16.04.2012 22:34

Oj tam spadnie :D

Przecież, właśnie wykluwa się "nowa nadzieja" :D

http://www.cracovia.krakow.pl/read.p...1952640,page=1

Eternit 16.04.2012 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1241328)
Oj tam spadnie :D

Przecież, właśnie wykluwa się "nowa nadzieja" :D

http://www.cracovia.krakow.pl/read.p...1952640,page=1

Już nawet ankietę robią :D
http://www.cracovia.krakow.pl/read.p...1952688,page=2

Wybaczcie link do tego czegoś, ale te tematy są tak żenujące, że trzeba je zobaczyć:D

Wojtas 16.04.2012 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1241328)
Oj tam spadnie :D

Przecież, właśnie wykluwa się "nowa nadzieja" :D

http://www.cracovia.krakow.pl/read.p...1952640,page=1



:lol:

ło k***wa ,fuzja pełną parą ,cóz to by byl za twór :lol:

speedfashion 16.04.2012 22:48

Oni nie będą chodzić? Oni?!?!?!?!?! Ahahahahah, przecież oni zgodziliby się nawet na nazwę "Brukbetovia"!

P.S. Sąsiadko, sięgnęłaś bruku. Ponownie!

!!IRIVER!! 16.04.2012 22:50

W każdym razie chłopaki z Cracovii aż mnie zaskoczyły, bo są przeciwne fuzji, w większości. :foch: Przynajmniej na forum. :lol:

Worcester 16.04.2012 22:54

Boże niech to zrobią. Niczego innego bardziej nie pragnę.
Krakowskie mury wyglądałyby cudownie.

Gucio25 17.04.2012 00:00

w ramach ciekawostki, poczyniłem pewne obliczenia, dzięki którym derby mogą mieć pewien dodatkowy smaczek. :)
przeanalizowałem najbliższe 2 kolejki i obliczyłem, co się musi zdarzyć, zebysmy wygrywając derby spuscili sąsiadke do I ligi (ewentualnie remisujac, ale wtedy to zadna radosc raczej..)

w ramach wytłumaczenia:
- jeśli ŁKS, Lechia i sąsiadka miałyby taką samą ilość punktów, to w małej tabelce byłaby kolejność 1. ŁKS, 2. Lechia, 3. ksc,
- sąsiadka ma gorszy bezpośredni bilans z ŁKSem, natomiast z Lechią ma bilans identyczny, na zero, więc decydowałyby bramki, które w obecnej chwili sąsiadka ma dużo gorsze od Lechii, więc do obliczeń przyjąłem, że na koniec również Lechia będzie mieć korzystniejszy bilans bramkowy od ksc.

i tak:
1. Zakladajac, ze derby wygramy:
a) jeśli Cracovia wygra z Widzewem
- LECHIA 2 zwycięstwa,
- BEŁCHATÓW minimum 2pkt w dwóch meczach
oba warunki konieczne
b) jeśli Cracovia zremisuje z Widzewem
- LECHIA minimum jedna wygrana - 3pkt
- ŁKS 2 zwycięstwa
jeden z tych warunków
c) jeśli Cracovia przegra z Widzewem
- LECHIA minimum 2pkt w dwóch meczach
- ŁKS minimum 4pkt w dwóch meczach
jeden z tych warunków

2. Zakladajac, ze derby zremisujemy..:
a) jeśli Cracovia wygra z Widzewem
- LECHIA 2 zwycięstwa,
- BEŁCHATÓW minimum 3pkt w dwóch meczach
oba warunki konieczne
b) jeśli Cracovia zremisuje z Widzewem
- LECHIA minimum 4pkt w dwóch meczach,
- ŁKS 2 zwycięstwa
jeden z tych warunków
c) jeśli Cracovia przegra z Widzewem
- LECHIA minimum 1 wygrana - 3pkt,
- ŁKS 2 zwycięstwa
jeden z tych warunków

Sartre 17.04.2012 06:23

Cytat:

Mylisz się. W teorii szansa jest. Jak? Prosta analiza. Wisła wygrywa wszystko do końca, Legia przegrywa wszystko do końca. Śląsk rownież kończy z 49 punktami. W małej tabeli Wisła i Legia mają po 7 pkt i wtedy decydują bramki w tych spotkaniach, a te możemy mieć lepsze. Oczywiście nie należy tego traktować na poważnie, jest to tylko zaprzeczenie tezy że już w teorii straciliśmy szanse na mistrza.
W małej tabeli też decydują bezpośrednie spotkania chyba. W sensie - jak w małej tabeli są dwie drużyny z taką samą ilością punktów, to decydują bezpośrednie spotkania. Chyba. :)

TeeS 17.04.2012 06:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 1241358)
W małej tabeli też decydują bezpośrednie spotkania chyba. W sensie - jak w małej tabeli są dwie drużyny z taką samą ilością punktów, to decydują bezpośrednie spotkania. Chyba. :)

Zawsze bierze się pod uwagę tylko bezpośrednie spotkania. Jeśli tu jest remis, to

a. przy równej liczbie punktów, korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
b. przy dalszej równości, według obowiązującej reguły UEFA, że bramki strzelone na wyjeździe liczone są "podwójnie", korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
c. przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,
d. przy dalszej równości, większa liczba bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu,
e. przy dalszej równości, wyższe miejsce w klasyfikacji Fair Play w sezonie 2011/2012,
f. przy dalszej równości, w przypadku, gdy dwoma zespołami o jednakowej liczbie punktów są zespoły zajmujące pierwsze i drugie miejsce w tabeli Ekstraklasy, zespoły rywalizujące o miejsce w rozgrywkach UEFA, a także zespoły których kolejność decyduje o spadku, zarządza się spotkanie barażowe na neutralnym, wyznaczonym przez Ekstraklasę SA, boisku. W przypadku remisowego wyniku spotkania w regulaminowym czasie zarządzona będzie dogrywka 2 x 15 minut, a w przypadku dalszej równości sędzia zawodów zarządza wykonanie rzutów karnych według obowiązujących przepisów.


LUB losowanie jeśli więcej niż 2. (ciekawe czy losowanie też byłoby na stadionie Legii?? ;)


Nie chcę mi się tego liczyć, ale Aletsch właśnie chyba tak to wyliczył. Śląsk (Wisła -,-)(Legia +, -), Wisła (Legia -, remis) (Śląsk +,+), Legia (Wisła +, remis)(Śląsk -,+). Każdy po 7 punktów. Jak chcesz pobaw się w liczenie różnic bramkowych potencjalnych ;)

Sartre 17.04.2012 08:13

TeeS, ale co tu liczyć? :) Mała tabela wygląda tak:

Legia 7 (2-1-1)
Wisła 7 (2-1-1)
Śląsk 3 (1-0-3)

Czyli decydują bezpośrednie spotkania pomiędzy Legią a Wisłą - a tu jest w dwumeczu 2:0 dla Legii.

Żeby Wisła w jakikolwiek sposób wyprzedziła Legię, musiałaby mieć więcej od niej punktów w małej tabeli - a to oznacza, że 49 punktów musiałaby mieć jeszcze jedna drużyna, z którą Wisła ma lepszy dwumecz niż Legia. Jedyną taką drużyną jest Korona (oczywiście przy założeniu, że Legia przegra z Koroną ostatni mecz). Problem w tym, że w takim układzie MP zgarnia Korona, która w małej tabeli miałaby najwięcej punktów.

Tak więc Wisła już nawet matematycznych szans na obronienie MP nie ma.

Edit: mój błąd, jest jeszcze Amica. Amica ma bilans: (Śląsk -,+), (Wisła -,remis), (Legia remis,+), czyli mała tabela wygląda tak:

Wisła 11 (3-2-1)
Amica 8 (2-2-2)
Legia 8 (2-2-2)
Śląsk 6 (2-0-5)

W takiej sytuacji, przy założeniu że wszystkie te drużyny na koniec będą miały 49 punktów, Mistrza broni Wisła, Amica zajmuje drugie miejsce, Legia trzecie, Śląsk czwarte.

Co ciekawe, gdyby z tego równania wyciągnąć Śląsk, mała tabela wygląda tak:

Legia 5 (1-2-1)
Wisła 5 (1-2-1)
Amica 5 (1-2-1)

Czyli trzeba sięgać głębiej - z tego co rozumiem, do korzystniejszej różnicy bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek? W tej chwili bilans wygląda tak:
Legia: +26
Amica: +17 (+2 -> Amica musi wygrać co najmniej dwa mecze, żeby zrobić małą tabelę z Legią i Wisłą, pozwalającą Wiśle na obronę MP)
Wisła: +3

Macie trochę do nadrabiania :)

Luu... 17.04.2012 08:19

Panie i Panowie Wy tutaj o jakieś Ekstraklasie, a dzisiaj mamy wielkie święto piłkarskie !

Legia gra mecz towarzyski z FC Sevilla ! na stadionie Narodowym !

Cytat:

Kibice Legii Warszawa serdecznie zapraszają wszystkich Warszawiaków na mecz naszej drużyny z FC Sevilla, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w dniu 17 kwietnia. Informujemy, że cena wejściówki dla każdego posiadacza Karty Kibica Legii Warszawa wynosi 25 złotych (najtańsze w wolnej sprzedaży 45zł). Pragniemy podziękować Narodowemu Centrum Sportu za organizację tego meczu i zaufanie, jakim obdarzono Kibiców Legii.

Legionisto, przyjdź na mecz i zabierz ze sobą wszystkich tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą pojawiać się na Łazienkowskiej. Bądźmy znowu pierwsi – pierwsi na Stadionie Narodowym zróbmy atmosferę godną tego obiektu.

a pytanie do legionistów, nie miało być bojkotu tego meczu ?

tak czy tak, pamiętajcie godzina 18 Orange sport, wielkie święto piłkarskie !

Gwiaździsty 17.04.2012 08:29

Wielkie święto to ma być trochę później czyli podczas meczu aktorzy kontra medialni propagandziści.

A wracając do szans na utrzymanie, to parchy maja pewne 6 pkt. Kupią najbliższy mecz z Widzewem i jak zajdzie potrzeba ostatni mecz z Bełchatowem. W międzyczasie nie jest powiedziane, że np. nie zremisują u nas czy u siebie z Ruchem. Ruch gdy mu sędziowie nie dyktują karnych ma problem z strzeleniem bramki. Tak, że z moich wyliczeń całkiem realne mogą mieć 7-8 pkt. Pytanie czy Lechia zdobędzie 4 pkt. Szanse na to mają mimo wszystko duże.

Sartre 17.04.2012 08:31

Cytat:

A wracając do szans na utrzymanie, to parchy maja pewne 6 pkt. Kupią najbliższy mecz z Widzewem i jak zajdzie potrzeba ostatni mecz z Bełchatowem. W międzyczasie nie jest powiedziane, że np. nie zremisują u nas czy u siebie z Ruchem. Ruch gdy mu sędziowie nie dyktują karnych ma problem z ich strzeleniem. Tak, że z moich wyliczeń całkiem realne mogą mieć 7-8 pkt. Pytanie czy Lechia zdobędzie 4 pkt. Szanse na to mają mimo wszystko duże.
Ale brednie :lol: Lechia też sobie kupi, 15 punktów do końca sobie kupi. I dorzuci jeszcze karne dla Ruchu przeciwko Cracovii w pakiecie :lol:

Ruch strzelił 37 bramek - czwarty najlepszy wynik w lidze. O ile dobrze pamiętam, przynajmniej ćwierć z tych goli nie była z karnych :lol:

TeeS 17.04.2012 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 1241374)
TeeS, ale co tu liczyć? :) Mała tabela wygląda tak:

Legia 7 (2-1-1)
Wisła 7 (2-1-1)
Śląsk 3 (1-0-3)

Faktycznie coś mi się walnęło z tym Śląskiem, sam sobie wyliczyłem że ma 3 punkty, a napisałem, że 7 ;)
A więc oczywiście przy takim założeniu tabelka jest banalna.

AS82 17.04.2012 09:36

W kwestii utrzymania to chyba najlepszą sytuacje maja Parchy . U siebie mecz z Widzewem który jest już na wakacjach ,więc po prostu musza go wygrać , pozniej mecz derbowy w którym może zdarzyć się wszystko biorąc pod uwagę formę naszych grajków, potem mecz z Ruchem ,który bedzie 3 dni po finale PP ,raz że zmeczony a dwa Ruch jak wygra PP ,moze osiąść na laurach i Parchy mogą wygrać i na koniec mecz z Belchatowem który takze jst do ogrania .

Gwiaździsty 17.04.2012 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 1241379)
Ale brednie :lol: Lechia też sobie kupi, 15 punktów do końca sobie kupi. I dorzuci jeszcze karne dla Ruchu przeciwko Cracovii w pakiecie :lol:

Brednie to sam próbujesz wciskać. Gdyby to było np. z 10 lat temu to mozeby Ci ktoś uwierzył. A tak mamy rok 2012 i przetoczyła się afera korupcyjna przez Polskę. Tak się składa, że rzecz dotyczy klubiku, który z III ligi w błyskawicznym tempie awansował do ekstraklasy kupując mecze, utrzymał się w niej w kolejkach "cudów" a raz jak i to nie pomogło to przy pomocy zielonego stolika.
Nie wszystkie kluby kupują, nie wszystkie kluby grają też na licencjach innych klubów, nie wszyscy kibice dali się zeszmacić jak amikowcy czy groclinowcy.
Dlatego nie przykładaj jednej miary do innych.

Co do Ruchu to patrzmy na to co obecnie prezentuje (to w kontekście szans parchów). W 2 ostatnich meczach ligowych 1 pkt., 0 bramek. A w 3 ostatnich (2 liga i 1 PP) 1 bramka z ...karnego z kapelusza. Coś się więc chyba zacieli.

studio 17.04.2012 10:05

...i dlatego przypadkiem chyba sezon temu wycofali mecz Lechii u buków :lol:

kreseq 17.04.2012 11:18

Patrzac na terminarz i forme Lechii to w tej chwili sa pewniakiem do spadku. Nie wiem jak bedzie z Cracovia czy LKSem, ale Lechia ma prze****. Nie pomoze nawet sportowa zlosc i swiadomosc o co walcza. Ostatni mecz pokazal, ze ich obrona powinna miec zakaz gry w pilke a pomocnicy zamiast biegac, powinni pocwiczyc podania by je opanowac w stopniu chocby podstawowym.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl