![]() |
|
Co tam u Guli wziela go juz Barcelona?
|
Piotr Obidziński z zakazem wstępu na Reymonta?
Tak można wywnioskować z jego wpisu: https://www.twitter.com/piotr_obi/st...10808365006851 PS. Rzecznik klubu Karolina Biedrzycka wciąż głupa pali i nie chce odpisywać na pytania kibiców Wisły. |
Cytat:
|
Na prawdę źle się dzieje. Kuba ma zasady, uratował ten klub ale na prawdę poziom takiego wmawiania sobie, ze wszyscy sa źli, chcą źle, śmieją sie, hejtuja i poziom obrażania sie na wszystkich o wszystko jest zatrważający :/
|
A skąd wiesz jak jest? Bo Obidziński tak powiedział? Kuba nie raz już udowadniał jakimi wartościami się kieruje i zawodowo i prywatnie. Szczerze to wolę wierzyć w Kubę niż w racje Obidzińskiego, które przedstawia w mediach.
|
No chyba widać po wywiadach gdzie juz zdążył sie Kuba na Bonka obrazić swego czasu, akcja z Hyballa itp i te wywiady gdzie Kuba i Brzeczek non stop sobie wmawiaja jak ich ludzie hejtuja, ogolnie jaka ta Polska zla, a oni pokrzywdzeni. Cos tu nie gra i to widać gołym okiem
|
1 bilety
2 sprawa opaski kapitańskiej w reprze (!) |
Cytat:
|
Kuba piłkarzem jest świetnym.
Serce też ma wielkie. Jednak czasami jego rozum nie nadąża za sercem i umiejętnościami zawodowymi. Piszę to z wielką przykrością. A że media to łapią? Trzeba mieć tego świadomość, że "taki mamy klimat" i nie rozmawiać z mediami bez adwokata ;-) |
Od dzisiaj byłym zawodnikiem Wisły jest Felicio Brown Forbes. Dziękujemy!
https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...annSybqVSMqxHM |
Amen.
Cytat:
|
Czyli zrobiono miejsce dla turasa
|
Żenujący spektakl z udziałem Forbsa w końcu dobiegł końca. Powodzenia na piłkarskiej emeryturze w Chinach.
|
To była jedna z najbardziej idiotycznych historii transferowych tego klubu. Pytanie, czy mielibyśmy więcej punktów, gdyby FBF trenował i grał od początku rundy - moim zdaniem tak. Nie wiem, co tam się podziało w ostatnich 2 miesiącach, ale tyle dobrze, że już koniec tej telenoweli.
|
przyjemne zaskoczenie że to nam ktoś zapłaci odszkodowanie , a nie vice versa
|
Cytat:
|
Jakubowi nie ufasz ?? TRIO nie ufasz ???
Boga nie masz w sercu , przez ciebie byłaby 4taliga :P xD |
Poszedł sobie Felo. Jeszcze Klimi i Szkvari i ulubieńcy trenera Guli znikną z Naszego Klubu.
|
Cytat:
Dobrze że odszedł, jeden szrot mniej |
Cytat:
|
każdy by wolał jego w formie , ale w formie to on nie był od ponad roku , więc nie ma co płakać , a tylko sie cieszyć że ta telenowela w końcu sie zakończyła
|
Jeśli był najlepszy z naszych napastników, to tylko pokazuje zapaść Wisły jeśli chodzi o pozycję napastnika.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Inna sprawa że Gula ślepo wierzył w swoją wizję jak i w paru czechoslowakow. Z perspektywy czasu nóż się w kieszeni otwiera. |
|
http://www.90minut.pl/news/318/news3...e-Wojtowa.html
nie tak dawno uważany za duży talent.... |
gdzie ten slynny ostatnio wywiad ze smudą?
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl