![]() |
a ja po dzisiejszym przypadkowym zwyciestwie Slaska wciaz mam iskierke nadziejii .... choc i tak wszystkie pieniadze bym postawil na ta wrwsiawska ekipe .... Ruch mnie dzis zaskoczyl dziadostwem i beznadziejnoscia ....choc i tak lepiej zagrali niz WISLACKIE PRZEREKLAMOWANE GWIAZDY ...... Slask ?? hmmmm ...caly czas wierzew cud ....ale cuda sie po prostu nie zdarzaja ...jak dobrze dal warszawskich wiesniakow ze nawet gdyby jakims cudem nie zdobyli MP to jest gwarancaj PP ...a przynajmniej final ..........a odnosnie dzisiejszego cyrku w Bialymstoku .....chyba nie trzeba nic pisac - kazdy kto zna sie na rzeczy nie wymagal od tej bandy przypadkowych ludzi ktorym ktos dal gore pien iedzy brez jakiegokolwiek sprawdzenia umiejetnosci ...ze cokolwiek sie w tym meczu pozytywnego wydarzy ....... zobaczymy co zrobi w l;ipcu ASmuda majac czysta karte czyli juniorow i Genkowa - moze Wilka i Ilieva ...bo reszta wypier.....la a Melikson idzie za smieszne piniazki .......czyli ok 500 tys - 1 mln euro ..
|
Mozna grac piach i byc wystawianym na dzikiej pozycji, mozna nie wiedziec o co chodzi w takim meczu jak z Ruchem, ale trzeba pamietac po co jest sie na boisku i wypruc flaki by schodzic do szatni nie opuszczac glowy. Za to mam szacunek do tych chlopakow.
http://legionisci.com/zdjecia/kucharczyk_gol4_d.jpg Malecki*,Kucharczyk/Wolski/Wszolek.... i cisza. Brakuje reszty. * - Stary ale jary :D PS: Legia gra nieprzekonujaco w chwili gdy reszta daje dupy na lewo i prawo...zacne :) Anulujmy rozgrywki bo Wisla gra pedalski football :lol: Jestescie w dupie i inni sa slabi bo sa wyzej w tabeli......prosze :) Czekalem na taki sezon, i sie doczekalem :D |
Legia rozegrała osiem ligowych spotkań w tym roku i w jakim zagrała przekonująco? W żadnym (bo we Wrocławiu miała więcej Pietrasiaka niż umiejętności). To jest najgorszy mistrz od wielu lat. Czy po Legii widać jakiś pomysł na grę? Nie. Taktyka według schematu ,,uda się na farcie - będzie dobrze, nie uda się na farcie - może następnym razem". Nie widzę po Legii różnicy na plus względem innych drużyn w ofensywie. Jestem prawie pewien, że gdyby Straka przed przerwą lub Jankowski po przerwie zdobyli gola, to Ruch by tego meczu nie przegrał, bo Legia miałaby ogromne kłopoty ze zdobyciem chociażby jednego trafienia. Mistrz, żeby w naszej lidze miał poniżej 60 pkt, to jest hańba i wstyd. To nie mistrz, tylko coś udające najlepszą drużynę w kraju. Legia będzie kolejnym słabym mistrzem. Na szczęście gorszym niż My w zeszłym roku. Czemu Legia będzie mistrzem? Nie dlatego, że jest najlepsza. Tylko dlatego, że jest mniej słabsza i ma więcej szczęścia niż inni (bardziej niż Wisła w zeszłym roku). Mistrz kraju musi mieć styl, musi często wygrywać pewnie, różnicą kilku bramek, mieć minimum 72 pkt i minimum 65 bramek na sezon. W ostatnich latach trwa zabawa: ,,Kto mistrzem, ten frajer" - bo nikt nie chce wygrać ligi. Ostatnim prawdziwym mistrzem była Wisła w 2008 roku.
Nie piszę tego z pozycji kibica Wisły (bo niestety wiem, że Legia grająca taki syf, to tak lepsza drużyna niż Wisła w tej rundzie). Najlepiej byłoby, gdyby anulować rozgrywki i nie przyznawać tytułu Mistrza Polski, bo żadna drużyna na niego nie zasłużyła. |
Cytat:
Ale wiem, gdzie jestem więc łaskawie wyboldowałem kilka rzeczy i idąc od pierwszego do ostatniego swoje trzy grosze dorzucę. 1. Co Legia ma zrobić by zagrać Twoim zdaniem przekonująco? Gdzie i ile wygrać? 2-0 u siebie z rewelacja wiosny, która leje Was ostatnio jak na zawołanie? Nie? To może przy 35 tysiącach kibiców przeciwnika zlać Śląsk 4-0? No, nie to też było słabe, bo Pietrasiak się potknął. To może granie jak równy z równym 9 na 11 z Mistrzem Polski na jego boisku? Też mało. Czy Ty się czytasz? 2. Najgorszy bo to nie Wisła? Tak się składa, że ma szanse przekroczyć 60 punktów i ma najmniej straconych bramek od wielu lat. Mało? 3. Nie wiem jakie Ty mecze oglądasz. Poważnie. Tak się składa, że mam 'przyjemność' i miewam przyjemność oglądać mecze mojej ukochanej drużyny od kilkunastu sezonów. Poza kultową ekipą z lat 90tych i ze dwoma rundami w XX wieku żadna Legia nie gra tak jak ta. Teraz gramy średnio, natomiast na jesieni widziałem Legię jakiej nie widziałem od kilku lat. Miała zajebisty styl, świetny odbiór piłki, natychmiastowe wprowadzenie jej do ataku i genialnego Ljuboję. Nie widziałem tak dojrzale grającej taktycznie Legii od paru sezonów. 4. Ale nie strzelił. Gdyby, jakby. Zesrał się. Jak wielu przed nim i kilku w niedalekiej przyszłości. Sorry, ale taka gdybologia to jest śmiech na sali, a nie poważna analiza. 5. A tam .......isz. Ostatnim mistrzem były Żydy w 96 jak masakrowały wraz z nami cała ligę na 30-40 punktów. Potem to już tylko komercha. Uwielbiam takie gadanie. :lol: Powiem Ci w sekrecie, że takich mistrzów już raczej nie będzie. Bo coraz więcej klubów z miejsc 4-12 ma kase, stadiony, sponsorów, dochód, piłkarzy z nazwiskami. Nie ma już kompletnej amatorki i rozwalanki połowy ligi 4-0. 6. Anuluj. A po wtorku anuluj puchar. :lol: P.S. Żeby nie było. Legia nie gra super piłki. Ale gra najlepiej w Polsce. Przez cały sezon. Dzisiaj ze sobą grały dwie najlepsze drużyny kraju. Obie spotkają się w finale PP, możliwe że obie zajmą dwa pierwsze miejsca. Nie mówię, że wejdziemy do LM. Wątpie :D Ale na pewno nie mamy się czego wstydzić w porównaniu z mistrzami z ostatnich 10 lat. |
Pocieszcie sie warszawiacy pierwszym od 2006 roku Mistrzostwem Polski - tak dlugo czekaliscie, to jest szok dla takiego klubu :rotfl:
|
Widzę, że w temacie świąteczna atmosfera - czyli jaja:p
Panowie - z obu stron - zluzujcie. Do Legionistów (i Wiślaków poniekąd też): sezon jeszcze się nie skończył, mistrza jeszcze nie znamy, nie wiemy ile punktów zdobędzie i w jakim stylu zakończy rozgrywki zwycięzca ligi w tym roku - jeszcze miesiąc cierpliwości i ewentualnie wtedy będzie można się spierać jaki to ten mistrz 2012 jest słaby / nie słaby. Na dziś my jesteśmy na pierwszym miejscu, ale - spokojnie, poczekajmy. 3 pkt przewagi to raczej marny komfort. 5 kolejek - przecież w czołówce tabeli może jeszcze nastąpić rewolucja. I zapewne nastąpi, aczkolwiek wierzę, że na miejscach od 2 do 6:D Spokojnych świąt, smacznego jajeczka:D |
Cytat:
Chodziło mi o to,ze pajace z ligi polskiej nie potrafią kopnąc piłki po ziemi. Oni przebijają piłkę nad głowami jakby grali w siatko-nogę. Do tego żeby zwodem minąć jednego zawodnika nie trzeba wydać nawet miliona euro. |
Cytat:
Śląsk... no cóż... tam marzenie o wielkiej piłce powoli pryska. A Ruch, Korona i inne wynalazki? To drużyny za słabe nawet na pudło, a ich miejsce w szeregu nie świadczy o ich sile, ale o słabości Wisły czy Lecha. Może i we Wiśle czy Lechu są indywidualności ale nie ma drużyny. Tymczasem w Legii jest drużyna i mimo, że grają piach w niektórych meczach da się to oglądać. Wisły oglądać w tym momencie nie potrafię, bo to co prezentują nasze gwiazdy to poprostu żal.pl! Odnośnie wczorajszego meczu najdziwiniejsze jest to, że Uryga jest najpewniejszym obrońcą, a Pareiko próbuje zdobyć bramkę na koniec meczu. Widać komu zależy. Szukamy na siłę grajków za granicą, a tymczasem w Chorzowie Burliga, w Radzionkowie Nalepa, Czekaj który już chyba niec ochłonął po tych kartkach, bo z Legią zagrał nieźle i wpadający z ME Uryga, który prezentuje się 100 razy lepiej niż Chavez czy Diaz. Mnie osobiście ten sezon ani ziębi ani grzeje. Jestem uczulony na Warszawę, ale już nie tak jak kilka lat temu. Nie pierwswzy raz jesteśmy poza pudłem i pewnie nie ostatni... najważniejsze że przed koleżaną zza Błoń. Ciekaw jestem czy jej ostatni wyczyn z Podbeskidziem to wypadek przy pracy czy powód do obaw przed derbami? Żeby się tylko nie okazało, że jeszcze w tym jakże ważnym meczy nasi pokażą się z "dobrej strony" :haha: |
Ten sezon jest nawet gorszy od 2006/2007, wtedy to przynajmniej cały czas 0:0 było po większości meczy, a teraz remis, 0:1, 0:1, remis itd...
|
Nie ma co się podniecać. Legia zrobiła duży krok do mistrzostwa ale ma przed sobą jeszcze 5 spotkań. Jeżeli znowu przytrafi im się seria 3 remisów z rzędu, to dwie ostatnie kolejki mogą być ciekawe. Najlepszy terminarz ma chyba Ruch, który gra z Polonią, a tak to 3 mecze u siebie w tym dwa z drużynami walczącymi o utrzymanie + mecz z Cracovią co chyba nie jest zbyt wielkim wyzwaniem.
Mimo wszystko dla mnie faworytem dalej jest Legia. I nie ma co gdybać o tym czy mistrz jest słaby czy nie. Mistrz to mistrz nikt nie broni innym wygrywać meczów po 5-0 i golić wszystkich jak leci. Paradoks jest taki, że kiedy niby ten mistrz był "dobry" to pucharach była kompletna klapa. |
Cytat:
|
Zmienily sie zasady kwalifikacji a u nas taka sama pyta.... Gdzie wiec jest blad :D?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
znakiiii |
Cytat:
Cytat:
|
Nie widzę większego przesłania tej dyskusji. Ot zwykle spieranie się nad słabością obecnego (prawdopodobnie) mistrza i nas z tamtego sezonu. Do tego kilka aluzji o kompromitacji w pucharach ze wschodnimi potęgami. Panowie nie nudzi Wam się to? Jeśli Legia dogra przyzwoicie sezon, zdobędzie mistrza. Jak Wisła przestanie uprawiać padakę to może nie spadniemy poniżej 10 miejsca. Tyle w temacie.
|
Cytat:
|
Nie ma co się oszukiwać. Legia może nie gra wielkiej piłki, ale gra na tyle przyzwoicie, że jakos potrafiła wejść na 1 miejsce w tabeli i się na nim utrzymuję. Część osób liczyła, że Ruch ugra coś na Łazienkowskiej. A tu 2:0 w pałę. Legia robi to, co prowadzi do mistrzostwa, powoli, mozolnie, czasem może i topornie, ale prze do tego mistrzostwa. Wisła tez miała takie okresy, że wielkiej piłki( choć w polskich realiach,ten zwrot, brzmi dziwnie) nie grała, ale zbierała punkty. Zobaczymy, zostało 5 kolejek, piłka w grze.
|
Po pierwsze nie piszę tego posta żeby komuś do.jebać, jak często się to zdarza :> , tylko staram się spojrzeć na fakty, z którymi ciężko jest dyskutować i zdecydowana większość z nas się zgadza.
Najsłabszy mistrz od wielu lat ?(jeszcze Legia go nie zdobyła tak na marginesie i nie wiadomo, czy zdobędzie :rotfl:), jak ktoś ośmielił się wspomnieć? Szczególnie tutaj brzmi to dosyć kuriozalnie. ;) To ja się pytam co osiągnęła Wisła w Europie zdobywając ostatnie kilka tytułów mistrzowskich? Grała większy piach od Legii, czy grała zajebiście? Polska liga nie jest wykładnikiem - tu można gówno grać, byle zdobywać punkty i na koniec być pierwszym. Ja nie robiłem Wam wyrzutów, że gracie piach w Ekstraklasie, a macie tego mistrza. Mieliście najwięcej punktów i zasłużyliście. W Europie natomiast robiłem Wam wyrzuty, że słabo graliście. Tak samo jak wyrzuty robiłem Legii, kiedy dawała dupy w pucharach. W Europie trzeba stawać na jajach i zapierdalać. Dawać z siebie wszystko, a do tego dołączyć indywidualności. To inna gra niż w lidze. Ktoś tytuł musi zdobyć co roku i nie rozumiem, że ciągle ma się do kogoś z tego powodu pretensje i żale, że nie ogrywa po 4-0 ogórków tej ligi, a zdobywa 3 punkty. Zwycięzca to zwycięzca, nie wypada sądzić, jak się z nim poległo. Natomiast jak ktoś daje dupy to pośmiać się można, a co. Może to zmobilizuje do cięższej pracy w przyszłości. Kogo Wasza ówczesna - mistrzowska ekipa pokonała w pucharach? Jak pogodziła występy pucharowe z naszą ligą? :shock: Pisaliście, że jesteście tacy ciency? Może niektórzy z Was tak, ale snuliście plany podboju Champions League. Legia jako jedyny klub od wielu lat potrafiła pogodzić wysoką pozycje w lidze z dobrymi występami na arenie międzynarodowej. Słaby mistrz (jeśli uda się go nam zdobyć, ja bym tak do przodu nie wybiegał), który (przypominam w tym sezonie) ograł Gaziantepspor, Spartaka, Rapid, Hapoel, prowadził wyrównane boje ze Sportingiem, który wiadomo gdzie zaszedł. Ja dziękuje... Tak jak wspominał Bobek90. Jakość mistrza weryfikują puchary. Liga Mistrzów, ewentualnie kolejny dobry występ w Lidze Europy. To co było w tym sezonie w pucharach się liczy, ale oczywiście też przyszłe eliminacje i ewentualnie grupa. W tym sezonie jeśli Legii się uda zdobyć tytuł po dobrej grze w pucharach ciężko mówić, że to słaby mistrz. Szczególnie, że z lepszymi drużynami niż nasze, ligowe już zdążyła udowodnić swoją wartość. |
Najsłabszy mistrzo od wielu lat to napewno nie jest, bo najsłabszy był rok temu. Cała W-wa o tym pisała.
Kortez a Wy nie snuliście planów pt "Legia o jakiej marzyłem" i po Arsenalu ? Wróccie sie ileś set stron wstecz i poczytajcie co Wy pisaliście. Oczywiście Nam gul skacze, dla mnie jest to straszne ze warszawska ku*** zostanie (oby nie) Mistrzem Polski. Na osłodę na szczescie sa pasy które muszą wylecieć z ekstraklasy. Z racji że to są święta powiem tak jak kolega Wiślak w redakcji pewnej warszawskiej stacji...Cieszcie się tym dniem, w końcu raz na 10 lat możecie sie poczuć jak my czujemy sie w ostatnim czasie. Naturalnie że nadal Mistrzem Polski jest Wisła i będzie tym mistrzem do momnentu przekazania insygnów przez ekstraklasę.To jest Wasz dzień, bo następnego już Wisłą będzie mistrzem a nie Legia. Wesołych Świąt :) :tsw_wisla_flaga: |
@szprotson
Chłopie nawet nie wiesz jaką miałem bekę z tych co się podniecali po Arsenalu :rotfl:. Kto ze mną wtedy rozmawiał ten wie. Ten mecz nie był w ogóle wykładnikiem czegokolwiek. Liga zresztą juz to zweryfikowała. A co do Twojej przepowiedni odnośnie przyszłego sezonu i kolejnych, życzę żeby to się sprawdziło tak jak Legia dominująca w lidze po Arsenalu :lol: Z tym raz na 10 lat to złośliwość :P . Wy przed erą Waszego możnego sponsora co roku też żeście nie brylowali w lidze. A być może Legia zmieni Was w tej dekadzie i to dla Was będą suche lata? Dla mnie możliwy jest każdy scenariusz. Każdy klub ma swoje lepsze i gorsze okresy. P.S. Cholera, byłbym zapomniał po długim wywodzie w poprzednim poście - aż nie wypada. Wszystkim czytającym to forum - Wiślakom, a także przyglądającym się i czasami piszącym przedstawicielom braci kibicowskiej innych klubów. Wszystkiego Najlepszego i Wesołych Świąt Wielkiej Nocy :piwko: edycja: do posta niżej, @Sartre? To kto na tym etapie rozgrywek był liderem (bo wysoka pozycja, to może złe określenie), ewentualnie zdobył mistrza i w tym samym sezonie udanie grał w grupie i z niej wyszedł? Mam krótką pamięć, albo takie coś nie miało miejsca. Jeśli chodzi Ci o Lecha to zdobyli mistrza kiedy nie weszli do grupy i odpadli w eliminacjach. |
Cytat:
Cytat:
|
Był taki kopacz w ekstraklasie. Co poniektórzy wróżyli mu wielką karierę:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
P.S. Tymczasem na 'wielki' mecz Legia - Sevilla poszło w necie ze.... 100 biletów w dwa dni:D |
Cytat:
|
Najgorszy Bilans Wisły od 1997!
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...od_14_lat.html |
Pytanie do warszawiaków: czy jak rok temu zdobywaliśmy MP to wasze forum było zalewane postami wiślaków?
|
Rok temu też było dużo postów warszawiaków, a Legia nie zdobyła chyba mistrzostwa Polski. Więc nie jest to spowodowane tym, że Legia ma szanse na mistrzostwo.
Czepianie sie się dla samego czepiania czy jest jakiś głębszy morał z Twojego przekazu? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Już dawno moderatorzy powinni wywalać każdy post opieczętowany barwami Legii bo to jest jakaś zaraza na tym forum.Dla przykładu gość 0 22 ma w opisie 9 MP a każdy Wiślak zna historię tego 9 MP odebranego za korupcję w meczu z nami.I ja się pytam czy My Wiślacy chcemy tolerować takiego pajaca?Może w końcu przejrzycie na oczy z kim macie do czynienia.
|
Cytat:
|
Lol, niektorych chyba boli bardziej ze Legia bedzie MP, niz to ze u nas tak zle :mysli: Czepiacie sie o byle gowno. Ja jakos nie zauwazylem by legionisci rozbijali sie w tym temacie. Zluzujcie panowie bo to zalosne jest.
Staraja sie pisac w miare bez napinki, podczas gdy wy sie napinacie od soboty... Co do 0 22 i jego wpisie o 9 MP... Coz, akurat tu mam podobne zdanie. Kiedys czytalem jego wytlumaczenie, i twierdzie ze MP powiniene byc dla Legi bo przeciesz kazdy wtedy kupowal, a tylko Legie ukarano. To jest mentalnie poziom dzieci z podstawowki. Zlapane na sciaganiu podczas sprawdzianu nie pogodzi sie z 1, tylko bedzie ryczalo ze inni tez sciagaja. I co kuzwa z tego? Bylo sciaganie? Bylo. I koniec. Bylo kupowanie? Bylo. I koniec. Tak w nawiasie mowiac, nie wiem co za frajde moglby sprawic taki tytul? Tytul dla samego numerka... --------------------------------------------------- Edit: A dzisiaj Korona- Lech. Jesli wygra Lech to znaczy ze juz na bardzo powaznie zaczal walczyc o europejskie puchary. Ewentualny koncowy sukces, czyli puchary, zalezalby juz tylko od nich. Na nikogo nie musieliby sie ogladac. A jesli Lech dzis przegra to... po pucharach. |
Edson odpowiedziałem.
Rok temu o tej samej porze było mniej więcej tyle samo postów legionistów co i teraz. Niektórzy szukają problemu na siłę, argumentując to tym, że mamy szanse na mistrzostwo Polski. Rok temu nie mieliśmy szans na mistrza i jakoś było dużo komentarzy. Dlaczego wtedy drogi Edsonie nie zadałeś tego samego pytania? Jam wiem dlaczego, ale zostawię to dla siebie. |
Cytat:
Ale bądźcie konsekwentni. Wielokrotnie na tym forum czytałem jak to Legia "kradła" zawodników za komuny. Ale jakoś nigdy nie przeczytałem tego o Śląsku Wrocław. Dlaczego? Bo byli gorszym złodziejem? To już ich usprawiedliwia? Nie bądźcie hipokrytami. |
Do wszystkich Legionistów napinających się na tym forum, czy nie uwłacza wam fakt, że przez 30 minut tego spotkania do zdobycia pierwszej bramki to Ruch was atakował a wy się tylko broniliście, mimo, że graliście u siebie o MP, czy to przystoi mistrzowi, gra z kontry we własnej lidze, którą chce się wygrać? Dla mnie w tym meczu to Niebiescy pokazali jaja bo sie nie bali nie bronili bramki tylko zaatakowali, jakby skupiali się tylko na bronieniu skończyło by się pewnie 0:0. Wy grając u siebie nastawialiście się na kontry, wygraliście, gratulacje za to, tylko że tak jak zagrał Ruch (otwarcie) może zagra z wami jeszcze Lech, pozostałe 5 to wy będziecie musieli atakować, i jeszcze wcale nie musicie zdobyć tego mistrzostwa wystarczą 3 remisy, lub remis i porażka.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl