Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

gizmowisla 07.04.2012 23:34

a ja po dzisiejszym przypadkowym zwyciestwie Slaska wciaz mam iskierke nadziejii .... choc i tak wszystkie pieniadze bym postawil na ta wrwsiawska ekipe .... Ruch mnie dzis zaskoczyl dziadostwem i beznadziejnoscia ....choc i tak lepiej zagrali niz WISLACKIE PRZEREKLAMOWANE GWIAZDY ...... Slask ?? hmmmm ...caly czas wierzew cud ....ale cuda sie po prostu nie zdarzaja ...jak dobrze dal warszawskich wiesniakow ze nawet gdyby jakims cudem nie zdobyli MP to jest gwarancaj PP ...a przynajmniej final ..........a odnosnie dzisiejszego cyrku w Bialymstoku .....chyba nie trzeba nic pisac - kazdy kto zna sie na rzeczy nie wymagal od tej bandy przypadkowych ludzi ktorym ktos dal gore pien iedzy brez jakiegokolwiek sprawdzenia umiejetnosci ...ze cokolwiek sie w tym meczu pozytywnego wydarzy ....... zobaczymy co zrobi w l;ipcu ASmuda majac czysta karte czyli juniorow i Genkowa - moze Wilka i Ilieva ...bo reszta wypier.....la a Melikson idzie za smieszne piniazki .......czyli ok 500 tys - 1 mln euro ..

kreseq 07.04.2012 23:46

Mozna grac piach i byc wystawianym na dzikiej pozycji, mozna nie wiedziec o co chodzi w takim meczu jak z Ruchem, ale trzeba pamietac po co jest sie na boisku i wypruc flaki by schodzic do szatni nie opuszczac glowy. Za to mam szacunek do tych chlopakow.
http://legionisci.com/zdjecia/kucharczyk_gol4_d.jpg



Malecki*,Kucharczyk/Wolski/Wszolek.... i cisza. Brakuje reszty.


* - Stary ale jary :D

PS: Legia gra nieprzekonujaco w chwili gdy reszta daje dupy na lewo i prawo...zacne :) Anulujmy rozgrywki bo Wisla gra pedalski football :lol: Jestescie w dupie i inni sa slabi bo sa wyzej w tabeli......prosze :) Czekalem na taki sezon, i sie doczekalem :D

KOALIK 07.04.2012 23:47

Legia rozegrała osiem ligowych spotkań w tym roku i w jakim zagrała przekonująco? W żadnym (bo we Wrocławiu miała więcej Pietrasiaka niż umiejętności). To jest najgorszy mistrz od wielu lat. Czy po Legii widać jakiś pomysł na grę? Nie. Taktyka według schematu ,,uda się na farcie - będzie dobrze, nie uda się na farcie - może następnym razem". Nie widzę po Legii różnicy na plus względem innych drużyn w ofensywie. Jestem prawie pewien, że gdyby Straka przed przerwą lub Jankowski po przerwie zdobyli gola, to Ruch by tego meczu nie przegrał, bo Legia miałaby ogromne kłopoty ze zdobyciem chociażby jednego trafienia. Mistrz, żeby w naszej lidze miał poniżej 60 pkt, to jest hańba i wstyd. To nie mistrz, tylko coś udające najlepszą drużynę w kraju. Legia będzie kolejnym słabym mistrzem. Na szczęście gorszym niż My w zeszłym roku. Czemu Legia będzie mistrzem? Nie dlatego, że jest najlepsza. Tylko dlatego, że jest mniej słabsza i ma więcej szczęścia niż inni (bardziej niż Wisła w zeszłym roku). Mistrz kraju musi mieć styl, musi często wygrywać pewnie, różnicą kilku bramek, mieć minimum 72 pkt i minimum 65 bramek na sezon. W ostatnich latach trwa zabawa: ,,Kto mistrzem, ten frajer" - bo nikt nie chce wygrać ligi. Ostatnim prawdziwym mistrzem była Wisła w 2008 roku.

Nie piszę tego z pozycji kibica Wisły (bo niestety wiem, że Legia grająca taki syf, to tak lepsza drużyna niż Wisła w tej rundzie). Najlepiej byłoby, gdyby anulować rozgrywki i nie przyznawać tytułu Mistrza Polski, bo żadna drużyna na niego nie zasłużyła.

0 22 08.04.2012 00:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1238719)
Legia rozegrała osiem ligowych spotkań w tym roku i w jakim zagrała przekonująco? W żadnym (bo we Wrocławiu miała więcej Pietrasiaka niż umiejętności).

To jest najgorszy mistrz od wielu lat.

Czy po Legii widać jakiś pomysł na grę?


Nie. Taktyka według schematu ,,uda się na farcie - będzie dobrze, nie uda się na farcie - może następnym razem". Nie widzę po Legii różnicy na plus względem innych drużyn w ofensywie. Jestem prawie pewien, że gdyby Straka przed przerwą lub Jankowski po przerwie zdobyli gola, to Ruch by tego meczu nie przegrał, bo Legia miałaby ogromne kłopoty ze zdobyciem chociażby jednego trafienia. Mistrz, żeby w naszej lidze miał poniżej 60 pkt, to jest hańba i wstyd. To nie mistrz, tylko coś udające najlepszą drużynę w kraju. Legia będzie kolejnym słabym mistrzem. Na szczęście gorszym niż My w zeszłym roku. Czemu Legia będzie mistrzem? Nie dlatego, że jest najlepsza. Tylko dlatego, że jest mniej słabsza i ma więcej szczęścia niż inni (bardziej niż Wisła w zeszłym roku). Mistrz kraju musi mieć styl, musi często wygrywać pewnie, różnicą kilku bramek, mieć minimum 72 pkt i minimum 65 bramek na sezon. W ostatnich latach trwa zabawa: ,,Kto mistrzem, ten frajer" - bo nikt nie chce wygrać ligi. Ostatnim prawdziwym mistrzem była Wisła w 2008 roku.

Nie piszę tego z pozycji kibica Wisły (bo niestety wiem, że Legia grająca taki syf, to tak lepsza drużyna niż Wisła w tej rundzie). Najlepiej byłoby, gdyby anulować rozgrywki i nie przyznawać tytułu Mistrza Polski, bo żadna drużyna na niego nie zasłużyła.

W zasadzie mógłbym skwitować Twojego posta tym : :lol::lol::lol:

Ale wiem, gdzie jestem więc łaskawie wyboldowałem kilka rzeczy i idąc od pierwszego do ostatniego swoje trzy grosze dorzucę.

1. Co Legia ma zrobić by zagrać Twoim zdaniem przekonująco? Gdzie i ile wygrać? 2-0 u siebie z rewelacja wiosny, która leje Was ostatnio jak na zawołanie? Nie? To może przy 35 tysiącach kibiców przeciwnika zlać Śląsk 4-0? No, nie to też było słabe, bo Pietrasiak się potknął. To może granie jak równy z równym 9 na 11 z Mistrzem Polski na jego boisku? Też mało. Czy Ty się czytasz?

2. Najgorszy bo to nie Wisła? Tak się składa, że ma szanse przekroczyć 60 punktów i ma najmniej straconych bramek od wielu lat. Mało?

3. Nie wiem jakie Ty mecze oglądasz. Poważnie. Tak się składa, że mam 'przyjemność' i miewam przyjemność oglądać mecze mojej ukochanej drużyny od kilkunastu sezonów. Poza kultową ekipą z lat 90tych i ze dwoma rundami w XX wieku żadna Legia nie gra tak jak ta. Teraz gramy średnio, natomiast na jesieni widziałem Legię jakiej nie widziałem od kilku lat. Miała zajebisty styl, świetny odbiór piłki, natychmiastowe wprowadzenie jej do ataku i genialnego Ljuboję. Nie widziałem tak dojrzale grającej taktycznie Legii od paru sezonów.

4. Ale nie strzelił. Gdyby, jakby. Zesrał się. Jak wielu przed nim i kilku w niedalekiej przyszłości. Sorry, ale taka gdybologia to jest śmiech na sali, a nie poważna analiza.

5. A tam .......isz. Ostatnim mistrzem były Żydy w 96 jak masakrowały wraz z nami cała ligę na 30-40 punktów. Potem to już tylko komercha. Uwielbiam takie gadanie. :lol: Powiem Ci w sekrecie, że takich mistrzów już raczej nie będzie. Bo coraz więcej klubów z miejsc 4-12 ma kase, stadiony, sponsorów, dochód, piłkarzy z nazwiskami. Nie ma już kompletnej amatorki i rozwalanki połowy ligi 4-0.

6. Anuluj. A po wtorku anuluj puchar. :lol:

P.S. Żeby nie było. Legia nie gra super piłki. Ale gra najlepiej w Polsce. Przez cały sezon. Dzisiaj ze sobą grały dwie najlepsze drużyny kraju. Obie spotkają się w finale PP, możliwe że obie zajmą dwa pierwsze miejsca. Nie mówię, że wejdziemy do LM. Wątpie :D Ale na pewno nie mamy się czego wstydzić w porównaniu z mistrzami z ostatnich 10 lat.

mitmichael 08.04.2012 07:08

Pocieszcie sie warszawiacy pierwszym od 2006 roku Mistrzostwem Polski - tak dlugo czekaliscie, to jest szok dla takiego klubu :rotfl:

zizou 08.04.2012 07:43

Widzę, że w temacie świąteczna atmosfera - czyli jaja:p

Panowie - z obu stron - zluzujcie.
Do Legionistów (i Wiślaków poniekąd też): sezon jeszcze się nie skończył, mistrza jeszcze nie znamy, nie wiemy ile punktów zdobędzie i w jakim stylu zakończy rozgrywki zwycięzca ligi w tym roku - jeszcze miesiąc cierpliwości i ewentualnie wtedy będzie można się spierać jaki to ten mistrz 2012 jest słaby / nie słaby.
Na dziś my jesteśmy na pierwszym miejscu, ale - spokojnie, poczekajmy. 3 pkt przewagi to raczej marny komfort. 5 kolejek - przecież w czołówce tabeli może jeszcze nastąpić rewolucja. I zapewne nastąpi, aczkolwiek wierzę, że na miejscach od 2 do 6:D

Spokojnych świąt, smacznego jajeczka:D

Pan Jotka 08.04.2012 07:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 1238475)
No ale czego Ty się spodziewasz? Gdyby Wisła, tak jak Szachtar, wydała w ciągu trzech sezonów na transfery około SZEŚĆDZIESIĘCIU MILIONÓW EURO, większość na Brazylijczyków, to zapewniam Cię, że poziom byłby porównywalny. Albo, jak wolisz, gdyby wydała w tych trzech sezonach choćby tyle, co Dynamo Kijów tylko w tym aktualnym, mianowicie ponad DWADZIEŚCIA MILIONÓW EURO.

Generalnie zabawne są te wasze porównania :lol:

Gdyby wydawanie pieniędzy stanowiło o tym kto jest mistrzem to Manchester City, Real albo Chelsea byliby mistrzami Świata i okolic. Niejaki Caroll z Liverpoolu strzelałby po 30 bramek na sezon, a Fernando Torres był dożywtonim królem strzelców....
Chodziło mi o to,ze pajace z ligi polskiej nie potrafią kopnąc piłki po ziemi. Oni przebijają piłkę nad głowami jakby grali w siatko-nogę. Do tego żeby zwodem minąć jednego zawodnika nie trzeba wydać nawet miliona euro.

Matejas_ 08.04.2012 08:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobek90 (Post 1238519)
gizmowisla, nie pij tyle bo slepniesz :> Bufonuja to niestety, ale glownie niektorzy z nas. Tym razem.

Poziom mistrza weryfikuja puchary a nie liga. To czy to bedzie najslabszy mistrz to sie okaze, choc obawiam sie ze Levadie bedzie trudno pobic :mysli:

Dokładnie. Widzę że większość nie może pogodzić się z obecną sytuacją Wisły i jadą z premedytacją po Legii. Prawda jest taka, że Legia jako jedyny zespół zasługuje na mistrza, bo... jako jedyna drużyna nie powinna nam przynieść wstydu w Europie.

Śląsk... no cóż... tam marzenie o wielkiej piłce powoli pryska. A Ruch, Korona i inne wynalazki? To drużyny za słabe nawet na pudło, a ich miejsce w szeregu nie świadczy o ich sile, ale o słabości Wisły czy Lecha. Może i we Wiśle czy Lechu są indywidualności ale nie ma drużyny. Tymczasem w Legii jest drużyna i mimo, że grają piach w niektórych meczach da się to oglądać.

Wisły oglądać w tym momencie nie potrafię, bo to co prezentują nasze gwiazdy to poprostu żal.pl! Odnośnie wczorajszego meczu najdziwiniejsze jest to, że Uryga jest najpewniejszym obrońcą, a Pareiko próbuje zdobyć bramkę na koniec meczu. Widać komu zależy. Szukamy na siłę grajków za granicą, a tymczasem w Chorzowie Burliga, w Radzionkowie Nalepa, Czekaj który już chyba niec ochłonął po tych kartkach, bo z Legią zagrał nieźle i wpadający z ME Uryga, który prezentuje się 100 razy lepiej niż Chavez czy Diaz.

Mnie osobiście ten sezon ani ziębi ani grzeje. Jestem uczulony na Warszawę, ale już nie tak jak kilka lat temu. Nie pierwswzy raz jesteśmy poza pudłem i pewnie nie ostatni... najważniejsze że przed koleżaną zza Błoń. Ciekaw jestem czy jej ostatni wyczyn z Podbeskidziem to wypadek przy pracy czy powód do obaw przed derbami? Żeby się tylko nie okazało, że jeszcze w tym jakże ważnym meczy nasi pokażą się z "dobrej strony" :haha:

Kandzior 08.04.2012 09:30

Ten sezon jest nawet gorszy od 2006/2007, wtedy to przynajmniej cały czas 0:0 było po większości meczy, a teraz remis, 0:1, 0:1, remis itd...

Jagul 08.04.2012 09:47

Nie ma co się podniecać. Legia zrobiła duży krok do mistrzostwa ale ma przed sobą jeszcze 5 spotkań. Jeżeli znowu przytrafi im się seria 3 remisów z rzędu, to dwie ostatnie kolejki mogą być ciekawe. Najlepszy terminarz ma chyba Ruch, który gra z Polonią, a tak to 3 mecze u siebie w tym dwa z drużynami walczącymi o utrzymanie + mecz z Cracovią co chyba nie jest zbyt wielkim wyzwaniem.
Mimo wszystko dla mnie faworytem dalej jest Legia. I nie ma co gdybać o tym czy mistrz jest słaby czy nie. Mistrz to mistrz nikt nie broni innym wygrywać meczów po 5-0 i golić wszystkich jak leci. Paradoks jest taki, że kiedy niby ten mistrz był "dobry" to pucharach była kompletna klapa.

Marcin_fan 08.04.2012 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1238760)
Nie ma co się podniecać. Legia zrobiła duży krok do mistrzostwa ale ma przed sobą jeszcze 5 spotkań. Jeżeli znowu przytrafi im się seria 3 remisów z rzędu, to dwie ostatnie kolejki mogą być ciekawe. Najlepszy terminarz ma chyba Ruch, który gra z Polonią, a tak to 3 mecze u siebie w tym dwa z drużynami walczącymi o utrzymanie + mecz z Cracovią co chyba nie jest zbyt wielkim wyzwaniem.
Mimo wszystko dla mnie faworytem dalej jest Legia. I nie ma co gdybać o tym czy mistrz jest słaby czy nie. Mistrz to mistrz nikt nie broni innym wygrywać meczów po 5-0 i golić wszystkich jak leci. Paradoks jest taki, że kiedy niby ten mistrz był "dobry" to pucharach była kompletna klapa.

Była klapa może dlatego że w kwalifikacjach można było trafić na Reale czy inne Milany....

kreseq 08.04.2012 09:56

Zmienily sie zasady kwalifikacji a u nas taka sama pyta.... Gdzie wiec jest blad :D?

Kandzior 08.04.2012 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1238762)
Zmienily sie zasady kwalifikacji a u nas taka sama pyta.... Gdzie wiec jest blad :D?

Złe podejście do piłki, nieodpowiedni ludzie na stanowiskach, złe ruchy transferowe, złe szkolenie młodzieży i piłkarzy i parę innych ale to przecież przerabiamy co rok więc jeszcze będzie czas żeby posprzeczać sie na ten temat :-)

Jagul 08.04.2012 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1238761)
Była klapa może dlatego że w kwalifikacjach można było trafić na Reale czy inne Milany....

I Valerenga, Dinamo Tibilisi, Levadia itp, itd

Marcin_fan 08.04.2012 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1238772)
I Valerenga, Dinamo Tibilisi, Levadia itp, itd

Też
znakiiii

rw88 08.04.2012 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1238745)
Gdyby wydawanie pieniędzy stanowiło o tym kto jest mistrzem to Manchester City, Real albo Chelsea byliby mistrzami Świata i okolic. Niejaki Caroll z Liverpoolu strzelałby po 30 bramek na sezon, a Fernando Torres był dożywtonim królem strzelców.....

Ale co Ty w ogóle porównujesz? :lol: Jak się ma porównanie np. transferów City z transferami dajmy na to United, czy Barcelony, do porownania transferów Szachtara i dowolnego polskiego klubu? City, Real czy Chelsea nie wydają w danym okienku co najmniej dwadzieścia razy więcej pieniędzy, niż Barca i United, tylko GÓRA dwa razy więcej, o ile w ogóle. Zresztą jak mają się do siebie stosunkowe porównanie osiągów Barcelony i Realu, do porównania osiągów Szachtara i Wisły?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1238745)
Chodziło mi o to,ze pajace z ligi polskiej nie potrafią kopnąc piłki po ziemi. Oni przebijają piłkę nad głowami jakby grali w siatko-nogę.

O ile się nie mylę, to choćby oba gole dla Legii padły po ładnych składnych akcjach. Nie był to może fascynujący pojedynek, bo Ruch jest świetnie zorganizowany w defensywie, ale bez przesady, nie było jakiejś tragicznej nędzy...Oglądnij czasem np. ligę rosyjską, tam są piłkarze warci miliony euro, a mecz Spartaka z Anzhi, który nie tak dawno oglądałem nie miał praktycznie sytuacji bramkowych, piłka w powietrzu była częściej, niż na ziemi. Czasem mam wrażenie, że ludzie myślą, iż wszędzie futbol wygląda jak w Premier League.

buczo1985 08.04.2012 11:54

Nie widzę większego przesłania tej dyskusji. Ot zwykle spieranie się nad słabością obecnego (prawdopodobnie) mistrza i nas z tamtego sezonu. Do tego kilka aluzji o kompromitacji w pucharach ze wschodnimi potęgami. Panowie nie nudzi Wam się to? Jeśli Legia dogra przyzwoicie sezon, zdobędzie mistrza. Jak Wisła przestanie uprawiać padakę to może nie spadniemy poniżej 10 miejsca. Tyle w temacie.

Sartre 08.04.2012 11:57

Cytat:

Chodziło mi o to,ze pajace z ligi polskiej nie potrafią kopnąc piłki po ziemi. Oni przebijają piłkę nad głowami jakby grali w siatko-nogę.
Rozumiem, że te podrzutki co robi Barca w każdym meczu to oznaka, że to żenująca ekipa nie umiejąca grać po ziemi? :lol: Po ziemi trzeba umieć grać, góra też trzeba umieć grać. Żenujące to jest opieranie ofensywy na wrzutach na aferę, a nie to że ktoś gra górą albo po ziemi.

Jędruś 08.04.2012 12:49

Nie ma co się oszukiwać. Legia może nie gra wielkiej piłki, ale gra na tyle przyzwoicie, że jakos potrafiła wejść na 1 miejsce w tabeli i się na nim utrzymuję. Część osób liczyła, że Ruch ugra coś na Łazienkowskiej. A tu 2:0 w pałę. Legia robi to, co prowadzi do mistrzostwa, powoli, mozolnie, czasem może i topornie, ale prze do tego mistrzostwa. Wisła tez miała takie okresy, że wielkiej piłki( choć w polskich realiach,ten zwrot, brzmi dziwnie) nie grała, ale zbierała punkty. Zobaczymy, zostało 5 kolejek, piłka w grze.

KorteZ 08.04.2012 14:29

Po pierwsze nie piszę tego posta żeby komuś do.jebać, jak często się to zdarza :> , tylko staram się spojrzeć na fakty, z którymi ciężko jest dyskutować i zdecydowana większość z nas się zgadza.

Najsłabszy mistrz od wielu lat ?(jeszcze Legia go nie zdobyła tak na marginesie i nie wiadomo, czy zdobędzie :rotfl:), jak ktoś ośmielił się wspomnieć? Szczególnie tutaj brzmi to dosyć kuriozalnie. ;)

To ja się pytam co osiągnęła Wisła w Europie zdobywając ostatnie kilka tytułów mistrzowskich? Grała większy piach od Legii, czy grała zajebiście? Polska liga nie jest wykładnikiem - tu można gówno grać, byle zdobywać punkty i na koniec być pierwszym. Ja nie robiłem Wam wyrzutów, że gracie piach w Ekstraklasie, a macie tego mistrza. Mieliście najwięcej punktów i zasłużyliście. W Europie natomiast robiłem Wam wyrzuty, że słabo graliście. Tak samo jak wyrzuty robiłem Legii, kiedy dawała dupy w pucharach. W Europie trzeba stawać na jajach i zapierdalać. Dawać z siebie wszystko, a do tego dołączyć indywidualności. To inna gra niż w lidze.

Ktoś tytuł musi zdobyć co roku i nie rozumiem, że ciągle ma się do kogoś z tego powodu pretensje i żale, że nie ogrywa po 4-0 ogórków tej ligi, a zdobywa 3 punkty. Zwycięzca to zwycięzca, nie wypada sądzić, jak się z nim poległo. Natomiast jak ktoś daje dupy to pośmiać się można, a co. Może to zmobilizuje do cięższej pracy w przyszłości.

Kogo Wasza ówczesna - mistrzowska ekipa pokonała w pucharach? Jak pogodziła występy pucharowe z naszą ligą? :shock: Pisaliście, że jesteście tacy ciency? Może niektórzy z Was tak, ale snuliście plany podboju Champions League.

Legia jako jedyny klub od wielu lat potrafiła pogodzić wysoką pozycje w lidze z dobrymi występami na arenie międzynarodowej.

Słaby mistrz (jeśli uda się go nam zdobyć, ja bym tak do przodu nie wybiegał), który (przypominam w tym sezonie) ograł Gaziantepspor, Spartaka, Rapid, Hapoel, prowadził wyrównane boje ze Sportingiem, który wiadomo gdzie zaszedł. Ja dziękuje...

Tak jak wspominał Bobek90. Jakość mistrza weryfikują puchary. Liga Mistrzów, ewentualnie kolejny dobry występ w Lidze Europy. To co było w tym sezonie w pucharach się liczy, ale oczywiście też przyszłe eliminacje i ewentualnie grupa.

W tym sezonie jeśli Legii się uda zdobyć tytuł po dobrej grze w pucharach ciężko mówić, że to słaby mistrz. Szczególnie, że z lepszymi drużynami niż nasze, ligowe już zdążyła udowodnić swoją wartość.

szprotson 08.04.2012 14:55

Najsłabszy mistrzo od wielu lat to napewno nie jest, bo najsłabszy był rok temu. Cała W-wa o tym pisała.

Kortez a Wy nie snuliście planów pt "Legia o jakiej marzyłem" i po Arsenalu ? Wróccie sie ileś set stron wstecz i poczytajcie co Wy pisaliście.
Oczywiście Nam gul skacze, dla mnie jest to straszne ze warszawska ku*** zostanie (oby nie) Mistrzem Polski. Na osłodę na szczescie sa pasy które muszą wylecieć z ekstraklasy.
Z racji że to są święta powiem tak jak kolega Wiślak w redakcji pewnej warszawskiej stacji...Cieszcie się tym dniem, w końcu raz na 10 lat możecie sie poczuć jak my czujemy sie w ostatnim czasie.
Naturalnie że nadal Mistrzem Polski jest Wisła i będzie tym mistrzem do momnentu przekazania insygnów przez ekstraklasę.To jest Wasz dzień, bo następnego już Wisłą będzie mistrzem a nie Legia.
Wesołych Świąt :) :tsw_wisla_flaga:

KorteZ 08.04.2012 15:02

@szprotson
Chłopie nawet nie wiesz jaką miałem bekę z tych co się podniecali po Arsenalu :rotfl:. Kto ze mną wtedy rozmawiał ten wie. Ten mecz nie był w ogóle wykładnikiem czegokolwiek. Liga zresztą juz to zweryfikowała.

A co do Twojej przepowiedni odnośnie przyszłego sezonu i kolejnych, życzę żeby to się sprawdziło tak jak Legia dominująca w lidze po Arsenalu :lol:
Z tym raz na 10 lat to złośliwość :P . Wy przed erą Waszego możnego sponsora co roku też żeście nie brylowali w lidze. A być może Legia zmieni Was w tej dekadzie i to dla Was będą suche lata? Dla mnie możliwy jest każdy scenariusz. Każdy klub ma swoje lepsze i gorsze okresy.

P.S. Cholera, byłbym zapomniał po długim wywodzie w poprzednim poście - aż nie wypada.

Wszystkim czytającym to forum - Wiślakom, a także przyglądającym się i czasami piszącym przedstawicielom braci kibicowskiej innych klubów.

Wszystkiego Najlepszego i Wesołych Świąt Wielkiej Nocy :piwko:


edycja: do posta niżej, @Sartre? To kto na tym etapie rozgrywek był liderem (bo wysoka pozycja, to może złe określenie), ewentualnie zdobył mistrza i w tym samym sezonie udanie grał w grupie i z niej wyszedł? Mam krótką pamięć, albo takie coś nie miało miejsca. Jeśli chodzi Ci o Lecha to zdobyli mistrza kiedy nie weszli do grupy i odpadli w eliminacjach.

Sartre 08.04.2012 16:41

Cytat:

Legia jako jedyny klub od wielu lat potrafiła pogodzić wysoką pozycje w lidze z dobrymi występami na arenie międzynarodowej.
Od wielu? Ja wiem, czy 3 lata to tak wiele...?

Cytat:

WYPAD pedały z warszawki
Przecież kibice Polonii się nie wypowiadają na tym forum! :lol:

Gwiaździsty 08.04.2012 17:56

Był taki kopacz w ekstraklasie. Co poniektórzy wróżyli mu wielką karierę:

Cytat:

Peszko odsunięty od składu Köln
8 kwietnia 2012, 13:57:19, Źródło: Kicker, Autor: Andrzej Kosowski
"Kölner Stadt-Anzeiger" informuje, że Sławomir Peszko pokłócił się dzisiaj w nocy z taksówkarzem. Kierowca pojechał na komisariat policji, gdzie okazało się, że Polak był pod wpływem alkoholu. Były zawodnik Lecha Poznań spędził kilka godzin na izbie wytrzeźwień.

Wiadomo już, że Peszko został odsunięty od składu Köln, a także będzie musiał zapłacić wysoką karę finansową. Wczoraj "Kozły" zremisowały z Werderem Brema 1-1, a Polak został zmieniony w przerwie.

27-letni zawodnik w tym sezonie strzelił 1 gola w 28 spotkaniach Bundesligi.

rw88 08.04.2012 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1238875)
Był taki kopacz w ekstraklasie. Co poniektórzy wróżyli mu wielką karierę:

Kto mu wielką karierę wróżył, to nie mam pojęcia, ale fakty są takie, że jest bodaj dziesiąty w lidze pod względem asyst, ma tyle asyst co m.in. Kroos, Harnik czy Farfan. W przeciągu całego sezonu jego postawa w Bundeslidze wygląda przyzwoicie. A to, co robi poza boiskiem to już inna sprawa, Peszko zawsze był przyzwoitym grajkiem, ale również był "misiem z bardzo małym móżdżkiem".

0 22 09.04.2012 00:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KorteZ (Post 1238834)
@szprotson
Wy przed erą Waszego możnego sponsora co roku też żeście nie brylowali w lidze.

I to przez jakieś 50 lat z jednym rodzynkiem. Tym bardziej takie wpisy poprawiają humor :)

P.S. Tymczasem na 'wielki' mecz Legia - Sevilla poszło w necie ze.... 100 biletów w dwa dni:D

Jagul 09.04.2012 07:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1238929)
I to przez jakieś 50 lat z jednym rodzynkiem. Tym bardziej takie wpisy poprawiają humor :)

P.S. Tymczasem na 'wielki' mecz Legia - Sevilla poszło w necie ze.... 100 biletów w dwa dni:D

Znowu cudownie powróci łączność??

kha1 09.04.2012 07:06

Najgorszy Bilans Wisły od 1997!
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...od_14_lat.html

Edson 09.04.2012 11:23

Pytanie do warszawiaków: czy jak rok temu zdobywaliśmy MP to wasze forum było zalewane postami wiślaków?

ToTylkoJa 09.04.2012 11:29

Rok temu też było dużo postów warszawiaków, a Legia nie zdobyła chyba mistrzostwa Polski. Więc nie jest to spowodowane tym, że Legia ma szanse na mistrzostwo.
Czepianie sie się dla samego czepiania czy jest jakiś głębszy morał z Twojego przekazu?

Edson 09.04.2012 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1238975)
Rok temu też było dużo postów warszawiaków, a Legia nie zdobyła chyba mistrzostwa Polski. Więc nie jest to spowodowane tym, że Legia ma szanse na mistrzostwo.
Czepianie sie się dla samego czepiania czy jest jakiś głębszy morał z Twojego przekazu?

Wybacz, ale na morały to akurat Wy się silicie. Ja zadałem tylko proste pytanie na które nie odpowiedziałeś.

4fan_player 09.04.2012 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Edson (Post 1238972)
Pytanie do warszawiaków: czy jak rok temu zdobywaliśmy MP to wasze forum było zalewane postami wiślaków?

Ja niedawno pisałem w tym wątku, że co drugi post to post legionisty.. a będzie jeszcze gorzej :)

Gwiaździsty 09.04.2012 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 1238992)
Ja niedawno pisałem w tym wątku, że co drugi post to post legionisty.. a będzie jeszcze gorzej :)

Nie ma co sie dziwić, tak rzadko zdobywają MP :)

Daja`n 09.04.2012 13:00

Już dawno moderatorzy powinni wywalać każdy post opieczętowany barwami Legii bo to jest jakaś zaraza na tym forum.Dla przykładu gość 0 22 ma w opisie 9 MP a każdy Wiślak zna historię tego 9 MP odebranego za korupcję w meczu z nami.I ja się pytam czy My Wiślacy chcemy tolerować takiego pajaca?Może w końcu przejrzycie na oczy z kim macie do czynienia.

7 kotów 09.04.2012 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daja`n (Post 1238998)
Dla przykładu gość 0 22 ma w opisie 9 MP a każdy Wiślak zna historię tego 9 MP odebranego za korupcję w meczu z nami.I ja się pytam czy My Wiślacy chcemy tolerować takiego pajaca?Może w końcu przejrzycie na oczy z kim macie do czynienia.

To swiadczy tylko i wyłacznie o nim, a nie o nas.

Bobek90 09.04.2012 13:45

Lol, niektorych chyba boli bardziej ze Legia bedzie MP, niz to ze u nas tak zle :mysli: Czepiacie sie o byle gowno. Ja jakos nie zauwazylem by legionisci rozbijali sie w tym temacie. Zluzujcie panowie bo to zalosne jest.
Staraja sie pisac w miare bez napinki, podczas gdy wy sie napinacie od soboty...

Co do 0 22 i jego wpisie o 9 MP... Coz, akurat tu mam podobne zdanie. Kiedys czytalem jego wytlumaczenie, i twierdzie ze MP powiniene byc dla Legi bo przeciesz kazdy wtedy kupowal, a tylko Legie ukarano.
To jest mentalnie poziom dzieci z podstawowki.
Zlapane na sciaganiu podczas sprawdzianu nie pogodzi sie z 1, tylko bedzie ryczalo ze inni tez sciagaja. I co kuzwa z tego? Bylo sciaganie? Bylo. I koniec. Bylo kupowanie? Bylo. I koniec.
Tak w nawiasie mowiac, nie wiem co za frajde moglby sprawic taki tytul? Tytul dla samego numerka...

---------------------------------------------------
Edit:
A dzisiaj Korona- Lech. Jesli wygra Lech to znaczy ze juz na bardzo powaznie zaczal walczyc o europejskie puchary. Ewentualny koncowy sukces, czyli puchary, zalezalby juz tylko od nich. Na nikogo nie musieliby sie ogladac. A jesli Lech dzis przegra to... po pucharach.

ToTylkoJa 09.04.2012 15:41

Edson odpowiedziałem.

Rok temu o tej samej porze było mniej więcej tyle samo postów legionistów co i teraz.

Niektórzy szukają problemu na siłę, argumentując to tym, że mamy szanse na mistrzostwo Polski. Rok temu nie mieliśmy szans na mistrza i jakoś było dużo komentarzy.
Dlaczego wtedy drogi Edsonie nie zadałeś tego samego pytania? Jam wiem dlaczego, ale zostawię to dla siebie.

warszawiak&vendeta 09.04.2012 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobek90 (Post 1239009)
Co do 0 22 i jego wpisie o 9 MP... Coz, akurat tu mam podobne zdanie. Kiedys czytalem jego wytlumaczenie, i twierdzie ze MP powiniene byc dla Legi bo przeciesz kazdy wtedy kupowal, a tylko Legie ukarano.
To jest mentalnie poziom dzieci z podstawowki.
Zlapane na sciaganiu podczas sprawdzianu nie pogodzi sie z 1, tylko bedzie ryczalo ze inni tez sciagaja. I co kuzwa z tego? Bylo sciaganie? Bylo. I koniec. Bylo kupowanie? Bylo. I koniec.
Tak w nawiasie mowiac, nie wiem co za frajde moglby sprawic taki tytul? Tytul dla samego numerka...

Tak, masz racje. Jeśli kupili mecz, to kupili i nic tego faktu nie zmienia, nawet jeśli inni też kupowali i należało ich też ukarać. To prawda.
Ale bądźcie konsekwentni. Wielokrotnie na tym forum czytałem jak to Legia "kradła" zawodników za komuny. Ale jakoś nigdy nie przeczytałem tego o Śląsku Wrocław. Dlaczego? Bo byli gorszym złodziejem? To już ich usprawiedliwia?
Nie bądźcie hipokrytami.

Mistal 09.04.2012 20:58

Do wszystkich Legionistów napinających się na tym forum, czy nie uwłacza wam fakt, że przez 30 minut tego spotkania do zdobycia pierwszej bramki to Ruch was atakował a wy się tylko broniliście, mimo, że graliście u siebie o MP, czy to przystoi mistrzowi, gra z kontry we własnej lidze, którą chce się wygrać? Dla mnie w tym meczu to Niebiescy pokazali jaja bo sie nie bali nie bronili bramki tylko zaatakowali, jakby skupiali się tylko na bronieniu skończyło by się pewnie 0:0. Wy grając u siebie nastawialiście się na kontry, wygraliście, gratulacje za to, tylko że tak jak zagrał Ruch (otwarcie) może zagra z wami jeszcze Lech, pozostałe 5 to wy będziecie musieli atakować, i jeszcze wcale nie musicie zdobyć tego mistrzostwa wystarczą 3 remisy, lub remis i porażka.

Sartre 09.04.2012 21:02

Cytat:

Do wszystkich Legionistów napinających się na tym forum, czy nie uwłacza wam fakt, że przez 30 minut tego spotkania do zdobycia pierwszej bramki to Ruch was atakował a wy się tylko broniliście, mimo, że graliście u siebie o MP, czy to przystoi mistrzowi, gra z kontry we własnej lidze, którą chce się wygrać? Dla mnie w tym meczu to Niebiescy pokazali jaja bo sie nie bali nie bronili bramki tylko zaatakowali, jakby skupiali się tylko na bronieniu skończyło by się pewnie 0:0. Wy grając u siebie nastawialiście się na kontry, wygraliście, gratulacje za to, tylko że tak jak zagrał Ruch (otwarcie) może zagra z wami jeszcze Lech, pozostałe 5 to wy będziecie musieli atakować, i jeszcze wcale nie musicie zdobyć tego mistrzostwa wystarczą 3 remisy, lub remis i porażka.
Uwłacza. Obiecujemy zrezygnować z MP, jeżeli jakimś cudem się do niego doczłapiemy. :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl