![]() |
Cytat:
|
Ciekawa informacja o tym młodym słowackim bramkarzu, kogoś takiego się nie spodziewałem. Nie wiem jaką przewagę ma jednak mieć ten chłopak nad np Kacprem Chorążką? Może ktoś mnie oświeci. I trochę to byłoby dziwne gdyby przyszedł do nas za darmo.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kais w 3 lidze zagrał 7 meczy więc raczej nie ma szans na gre u nas.
|
Cytat:
I uważam że takich młodych, zdolnych na których można zarobić powinniśmy szukać. |
Pojawił się temat Kamila Wojtowskiego (tak to ten z RB Lipsk) w Wiśle. Lipsk rozwiązuje drużynę do lat24.
Wojtkowskim interesują się również Anderlecht Bruksela, Pogoń Szczecin i BVB (2 drużyna) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Gdybyśmy sprzedali Brleka to fajnie byłoby powalczyć o Lipskiego.Jeśli chciałby mieć w miarę pewny plac to idealne miejsce dla niego a w takim wieku pierwszy skład jest ważny.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
no i jak by nie był k... to powinien podpisać nowy kontrakt żeby R mógł go potem sprzedać za bańkę euro i żeby działacze mogli zapewne z tego coś przytulić.. tak fatalna postawa tj. największe k.restwo świata! |
Cytat:
Piłkarzom (pracownikom) wytyka się brak zasad? Dlaczego braku zasad nie wytyka się klubom (pracodawcom)? To nie była fatalna postawa i największe kurestwo świata. To było ludzkie, racjonalne zachowanie. Widocznie Lipski nie jest typem człowieka, który pozwala sobie na plucie w ryj. Nie ważne czy takie rzeczy dzieją się w Ruchu, Wiśle, Legii. Piłkarz jest od grania, a klub od płacenia- jak dupy od srania. Ty byś pracował za sympatyczny uścisk dłoni pracodawcy, wiedząc że nie ma perspektyw na wynagrodzenie za wykonaną już pracę, a co dopiero za tą którą wykonasz? |
|
Skoro wraz z kolegami z zespolu swoją grą doprowadzil do tego, ze Ruch spadl z ligi to za co maja mu placic? Jeszcze moze wyroznienie ma dostac? :D chu.ja gral to chu.ja dostal. Takie ku.rwy to powinny jeszcze za kare zrzucic sie na nowe transfery dla ruchu w 1 lidze.
|
Cytat:
Mój post był (w przewrotny sposób) właśnie o tym |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Uważam, że jeśli ktoś widzi problem w podobnych zachowaniach jak zachowanie Lipskiego, to chyba sam jest pracodawcą i "wali swoich podwładnych w kakao". Taki "stosunek" pracy. Przecież to się w głowie nie mieści, że ktoś w ogóle jest w stanie krytykować zachowanie pilkarza w takich okolicznościach... |
Cytat:
|
Cytat:
mam jednak wrażenie, że ciężko będzie znaleźć któremukolwiek klubowi choć paru chłopaków, którzy: 1. coś tam potrafią kopać w piłkę 2. chcieliby kopać przez dłuższy czas za co łaska i kiedy łaska (mimo kontraktu na ileś tam kiedyś tam) 3. nie mają meneżera, który szepcze im świństwa do ucha ("zgłoś opóźnienie do pzpn") |
Cytat:
1. Może jest bardzo młody, wciąż zależny od rodziców, ma wszystko (w tym kasę na potrzeby i rozrywki) od nich na skinienie palcem i pisze bzdury (to co mu się wydaje) 2. Może jest tak jak piszesz 3. Może pracuje w niszowej branży... 4. Może jest po prostu chory na głowę 5. Może sobie robi jaja 6. Może jest zakochanym w klubie acz niezbyt mądrym kibicem, który ma dużą potrzebę dzielić się na forum swoimi śmiesznymi refleksjami 7. ... 8. ... itd. itp. |
Cytat:
Hiszpanie jakoś nie wybrzydzają. |
Cytat:
A dlaczego Gonzo grał najlepiej w pierwszych meczach, a czym dalej to raził nonszalancją i głupim łapaniem kartek w obu kolorach? |
Cytat:
Bo jak pracownik leci w chuja to go po prostu zwalniamy! ... Jesli juz bawisz sie w jakieś bezsensowne porównania reprezentowania barw klubowych do przedsiębiorstwa. |
A Wy dalej łączycie się w bólu z bidulkami, którym nie zapłacono za dwa ostatnie miesiące, a wcześniej kasowali po kilkadziesiąt tysięcy za jeden miesiąc partaczenia? :) Przestańcie porównywać normalnych pracowników do piłkarzy. Zwykły gość za zjebanie roboty dostaje wypowiedzenie i do widzenia...
|
Cytat:
|
Cytat:
To, że piłkarzy nie "zwalnia się" z klubów z dnia na dzień wymusza rynek. PZPN nie narzuca chyba (?) klubom w tym zakresie żadnych regulacji, równie dobrze wszystkie kluby ekstraklasy mogłyby proponować piłkarzom umowy, które można wypowiedzieć z dnia na dzień bez konieczności zapłaty kary umownej - pytanie, czy znaleźliby chętnych na odpowiednim poziomie. Natomiast zgodzę się z Tobą co do negatywnej oceny piłkarza, który gra słabo, bo mu nie płacą. Widocznie nie zrozumiałem, co miałeś na myśli. Co innego jest dążyć do rozwiązania umowy przez PZPN/sąd, a co innego świadomie sabotować wyniki drużyny (ale czy Lipski rzeczywiście to robił?). |
Cytat:
|
Cytat:
|
Więc niech z tych umów wywiązują i zarabiają na siebie to nie bedzie problemów.
Kończąc dyskusje. Nie ma miejsca dla takich skvrwiałych kopaczy w Wiśłe. |
Piszecie, jakby Oni tych pieniędzy mieli nie odzyskać :) Prędzej czy później je dostaną, a że zarabiają kokosy to nie przymierają głodem, tylko żyją sobie jak pączki w maśle nawet pomimo braku wynagrodzeń za dwa, trzy miesiące... Oczywiście, że obowiązkiem klubu jest wywiązanie się ze zobowiązań kontraktowych. Gdzie jednak lojalność przykładowego Lipskiego? Czyż nie zawdzięcza Ruchowi swojej pozycji? Czyż nie Ruch wyciągnął go z zapyziałego klubiku i dał szansę?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl