Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

zbigniew_ramirez 22.09.2021 20:07

Art. 46 Kodeksu karnego:
§ 1. W razie skazania sąd może orzec, a na wniosek pokrzywdzonego lub innej osoby uprawnionej orzeka, stosując przepisy prawa cywilnego, obowiązek naprawienia, w całości albo w części, wyrządzonej przestępstwem szkody lub zadośćuczynienia za doznaną krzywdę; przepisów prawa cywilnego o możliwości zasądzenia renty nie stosuje się.
§ 2. Jeżeli orzeczenie obowiązku określonego w § 1 jest znacznie utrudnione, sąd może orzec zamiast tego obowiązku nawiązkę w wysokości do 200 000 złotych na rzecz pokrzywdzonego, a w razie jego śmierci w wyniku popełnionego przez skazanego przestępstwa nawiązkę na rzecz osoby najbliższej, której sytuacja życiowa wskutek śmierci pokrzywdzonego uległa znacznemu pogorszeniu. W razie gdy ustalono więcej niż jedną taką osobę, nawiązki orzeka się na rzecz każdej z nich.
§ 3. Orzeczenie odszkodowania lub zadośćuczynienia na podstawie § 1 albo nawiązki na podstawie § 2 nie stoi na przeszkodzie dochodzeniu niezaspokojonej części roszczenia w drodze postępowania cywilnego.

Art. 49a Kodeksu postępowania karnego:
Pokrzywdzony, a także prokurator, może aż do zamknięcia przewodu sądowego na rozprawie głównej złożyć wniosek, o którym mowa w art. 46 § 1 Kodeksu karnego.

R33 26.09.2021 20:09

Udany weekend naszych byłych piłkarzy, Jean Carlos Silva z bramką, a Jakub Bartkowski z asystą.

MateuszABG 26.09.2021 20:30

Tradycji stało się zadość. Były piłkarz Wisły, przyjeżdża grać na Reymonta i zdobywa gola

Arkadiusz.Czerepach 27.09.2021 09:30

Stolarski też poprawny mecz

R33 07.10.2021 17:54

Maciej Szczęsny kierował autem pod wpływem alkoholu. 0,36 promila. Bez wypadków, jednak zawieszono go w pracy TVP na kilka tygodni.

AS82 07.10.2021 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1572293)
Maciej Szczęsny kierował autem pod wpływem alkoholu. 0,36 promila. Bez wypadków, jednak zawieszono go w pracy TVP na kilka tygodni.

Jak wróci to niech se strzelą banie w studio meczowym

Arkadiusz.Czerepach 09.10.2021 21:33

starszy Buksa wlasnie pyknął kolejna bramke w kadrze

ciacho 10.10.2021 08:24

Wow. Ma już 5 w kadrze, w tym 4 z San Marino. Pan piłkarz.

azor 12.10.2021 17:17

Marzenka i Damianek wyskoczyli, a tu tak cicho? ;)

mam nadzieje, że dożywotni zakaz stadionowy już dawno wystawiony

Griszka30KR 13.10.2021 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1572358)
Marzenka i Damianek wyskoczyli, a tu tak cicho? ;)

mam nadzieje, że dożywotni zakaz stadionowy już dawno wystawiony

Przecież ich piłka z perspektywy stadionu najmniej interesowała....

siara 19.10.2021 18:04

No to 'Ziemniak" i "Dino" bezrobotni....
http://www.90minut.pl/news/315/news3...zi-z-Arki.html

Heero 20.10.2021 11:30

Marca po cyrku z Młyńskim w ogóle mi nie żal.

Pulpet 21.10.2021 06:32

Marzec - wyjątkowo mały człowiek. Pamiętam jego odpowiedzi na temat Młyńskiego w wywiadzie dla Weszło...
no mi osobiście byłoby wstyd :) rozumiem, że chętnych na karuzeli dużo a roboty mało i każdy się boi wylecieć, ale być takim paziem swojego szefa... ehh zemściło się na nim.

Arkadiusz.Czerepach 21.10.2021 08:28

stresci ktos te afere bo mi umknela ?

ja raczej pamietam Marca jako osobe która ogarneła burdel w Stali Mielec po Skowronku

Heero 21.10.2021 08:50

Marzec najpierw w wywiadzie chwali Rosołka (wypożyczonego z Legii) i żałuje, że mu w przyszłym sezonie odpadnie taki młodzieżowiec, a pytany o Młyńskiego mówi, że muszą patrzeć na przyszłość i dawać szanse tym, którzy będą grali w przyszłym sezonie.



Ogólnie co drugie zdanie to zaprzeczenie swojej wcześniej wypowiedzi: https://weszlo.com/2021/06/01/wywiad...r-arki-gdynia/

Arkadiusz.Czerepach 02.11.2021 12:36

aż sie roi od byłych wiślaków w rozpoczętym 5 minut temumeczu PP
Wieczysta-Garbarnia

warto obejrzeć , bo miło sie na to patrzy w porównaniu z męczarnią z Płocka

czaro 02.11.2021 23:44

Zdaje się, ze były asystent Skowronka z Wisły będzie trenerem Warty.

maciekkk 07.11.2021 16:36

Z ciekawości sprawdziłem sobie naszych byłych zawodników, którzy w tym sezonie są jeszcze w innych klubach Ekstraklasy. Poniżej lista, nie jestem pewien czy, zestawiając zespół z takich graczy w tej chwili bylibyśmy w stanie pokonać. To pokazuje też, że potrzeba nam większej stabilizacji w klubie by nie tracić aż tak dużej liczby niezłej jakości graczy na rzecz innych, tym bardziej, że jak widać w większości nie jest to zmiana na lepsze.

Obrona:
Bartkowski, Abramowicz, Stolarski, Pietrzak, Grabowski, Arsenic, Nalepa

Pomoc:
Jean Carlos, Maczynski, Chrapek, Wolski, Kort, Mak,

Atak:
Kolar, Jankowski, Imaz

maciekkk 07.11.2021 16:39

Bramkarz
Bartkowski - Arsenic - Nalepa - Stolarski
Carlos - Wolski - Chrapek- Maczynski - Pietrzak
Imaz

Noo mogłoby to nieźle wyglądać...

pepe72 10.11.2021 22:46

Nikt tu nie napisał o byłym trenerze Wisły, który właśnie rozstał się ze swoim klubem :>

rafkur 11.11.2021 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1573530)
Nikt tu nie napisał o byłym trenerze Wisły, który właśnie rozstał się ze swoim klubem :>

Czyżby czubek Hyballa?

R33 11.11.2021 16:49

Nie Hyballa, pierwsze słowo się zgadza.

wolfy 11.11.2021 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1573531)
Czyżby czubek Hyballa?

Niektórzy to faktycznie mają .......ca na jego punkcie...

Podpowiedź - dzięki niemu wygraliśmy najwięcej derbów w historii.

czaro 12.11.2021 10:57

Ja pisałem w temacie meczowym!

pepe72 12.11.2021 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1573533)
Niektórzy to faktycznie mają .......ca na jego punkcie...

Podpowiedź - dzięki niemu wygraliśmy najwięcej derbów w historii.

No, jako nasz trener to tylko raz :rotfl:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1573538)
Ja pisałem w temacie meczowym!

To prawda, ale wypadałoby w "byłych" też wspomnieć.

siara 13.11.2021 11:25

Martin Kostal w rezerwach Jagiellonii https://twitter.com/AkademiaJagi/sta...336704/photo/1

majkelson777 15.11.2021 11:03

GUERRIER zawodnikiem Wieczystej.



Cytat:

Dzisiaj kontrakt z Wieczystą podpisał Wilde-Donald Guerrier. 32-letni reprezentant Haiti związał się z nami do końca bieżącego sezonu z możliwością przedłużenia umowy na kolejny rok.

Patryko 15.11.2021 13:12

Dobrze zapłacone to i upadek sportowy nie boli tak bardzo :)

Karherop 15.11.2021 15:38

Niemniej fakt jak Pan Kwiecień przewala kasę jest imponujące.

A później dostaje baty od młodych wiślaków z Garbarnii.

No ale jego zabawki. Ciekawe kiedy mu się znudzą.

Arkadiusz.Czerepach 15.11.2021 17:08

btw co z kolanem Peszkina ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl