![]() |
JoĂŁo Góis https://www.transfermarkt.pl/joao-go...spieler/292736 Podobno jest zainteresowanie .
http://www.wislaportal.pl/32878,Jo&2...ly_Krakow.html A propo Portugali tam sporo zawodników od wakacji wolnych Ruben Dias https://www.transfermarkt.pl/ruben-d...spieler/258004 Rafa Lopes https://www.transfermarkt.pl/rafa-lo...spieler/162819 Miguel Rosa https://www.transfermarkt.pl/miguel-.../spieler/58944 |
Cytat:
jeśli są aż takie statystyki w pierwszej lidze to musi być dobry 33 g/a w 38 meczach... wysmiewacie ze 1 liga , a wyskakujesz teraz z 3cią , gdzie tu logika :mysli: a no i podaj te liczby z kosmosu Drzazgi, bo transfermarkt to chyba jakas nieaktualizaowana strona , 7 goli w CAŁEJ karierze , faktycznie kosmos |
Według tego portalu Gość ma się zjawić w poniedziałek na testy medyczne i podpisać z Wisła roczny kontrakt z opcją przedłużenia
|
|
Cytat:
Prosze bardzo, to jest link jeśli tak ciężko było ci wpisac jego nazwisko w wyszukiwarce http://www.gazetawroclawska.pl/artyk...akow,id,t.html |
Cytat:
21 goli w 18 meczach Polkowic, później 7 goli w naszych rezerwach. |
Mam nadzieje ze Krzycho w niedalekim czasie odpali , a jak reszta wypożyczonych Kuczak , Żemło , Kujawa .
|
https://twitter.com/hanejko_p/status/874925046606831619 Plotki ploteczki ;)
|
Chetnie bym tez widział w składzie :
Filip Kurto https://www.transfermarkt.pl/filip-k...spieler/104376 Hugo Ventura https://www.transfermarkt.pl/hugo-ve.../spieler/58301 Paweł Bochniewicz https://www.transfermarkt.pl/pawel-b...spieler/248395 Michał Chrapek https://www.transfermarkt.pl/michal-...spieler/117683 Michał Mak https://www.transfermarkt.pl/michal-...spieler/143976 Mateusz Mak https://www.transfermarkt.pl/mateusz...spieler/143975 Pavel Savitsky https://www.transfermarkt.pl/pavel-s...spieler/167582 Patryk Tuszynski https://www.transfermarkt.pl/patryk-...spieler/110856 Arkadiusz Piech https://www.transfermarkt.pl/arkadiu...spieler/100485 |
Chłopie poczytaj trochę gdzie kto idzie Chrapi do Śląsk.Maki kontuzje.Piech słaby....
|
Może warto się zainteresować Michałem Makiem i Piotrem Grzelczakiem... Jako zmiennicy byli by w porządku a są uniwersalni zarówno na skrzydła jak i na atak. Zależy ile kasy chcą
|
Temat Maków wałkowany jest od 150 lat na tym forum przy okazji każdego okienka. Może umówmy się, że dajemy sobie spokój z tym pie*doleniem przynajmniej do czerwca 2019, kiedy to kończą im się kontrakty.
|
Co do kontraktu Maka/Maków - zawsze istnieje możliwość rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron. Michał pewnie wie, że sobie w Lechii nie pogra za wiele z takimi graczami w składzie i zawsze może spróbować jakoś się z tej ławki uwolnić, choćby idąc na wypożyczenie.
Drugą sprawą jest ich kontuzjogenność :) |
Patryko
Nie wypożyczenie, tylko definitywnie odchodzi z Lechii i szuka klubu http://radiogdansk.pl/sport/item/618...sie-zastanawia |
W takim razie Michał byłby ciekawą opcją na skrzydło, pytanie tylko jak dużo sobie życzy i jaki jest stan jego zdrowia. Potrzebujemy zawodników grających a nie kolejnych Dawidowskich :P
|
o matko bosko! Mak łączony z Wisłą... odcinek 1203
dajcie już spokój, bo to już nawet nie jest śmieszne... :D |
Cytat:
|
https://zapodaj.net/images/c761e873f1fcb.png
Zapewne chodzi o testy medyczne. Jeśli to prawda to zapowiada się dobry transfer. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dobrze, w takim razie:
1) Podstawowy zawodnik swojego zespołu GD Chaves (Liga NOS-Portugalia) 2) 5 bramek i 2 asysty (Orlando Sa przychodząc do Legii miał 3 bramki i 2 asysty, a wiadomo jak ważnym stał się zawodnikiem dla Legii) 3)Stosunkowo młody piłkarz 24 lata (rocznikowo 25 lat) Wyciągnięcie najbardziej wartościowego zawodnika GD Chaves wg transfermarkt to byłby wg mnie spory sukces. Oczywiście może się spalić jak Crivellaro czy Barientos, ale na papierze wygląda na solidnego piłkarza, a nie zawodnika z łapanki. |
Ten Pęczkowicz przeczytał gdzie indziej o tym i dopisał sobie(strzelił), że będą testy w poniedziałek. On nigdy nie miał swoich informacji.
|
Cytat:
Plus widzę, że nie robi mu specjalnej różnicy, którą nogą strzela, fajnie, zawsze coś :-) |
|
Bramkarz na niewiele wyższym poziomie co Miśkiewicz. Wątpię w prawdziwość tych rewelacji.
|
Cytat:
:haha: |
W artykule o podobnej tematyce sport.pl sugeruje iż "Z Wisły prawdopodobnie odejdzie także powoływany do reprezentacji Iraku Kais Al-Ani." - http://www.sport.pl/pilka/7,65039,21...html#SportLink
|
>>>Bramkarz na niewiele wyższym poziomie co Miśkiewicz.
Mowa o Załusce? Pełna zgoda! :D Ja gry Korony za często nie śledziłem, ale w tych meczach co miałem okazję Borjana oglądać wywarł na mnie dużo lepsze wrażenie od Załuski. Na pewno byłby to ciekawy ruch. Z plusów to jeden jest oczywisty : przynajmniej nie jest legionistą:D |
Przypominam że zakładając pozostanie Valenci w klubie będziemy mieli trzech zawodników spoza uni euripejskiej. Jeśli mnie pamięc nie myli to na boiksu może przybywać dwóch.
W takim układzie ktoś z dwójki Stilić/Valencia siedział by na ławce z powodów proceduralnych |
Cytat:
|
A Stilić, to nie ma polskiego obywatelstwa jeszcze? Może czas się o nie zwrócić?
edit: news o tym, że się o nie stara z 2014: http://www.przegladsportowy.pl/pilka...750,1,727.html |
Cytat:
|
Cytat:
|
walczymy o Janka Muche
Jedyny problem jest taki ze musialbym on sam rozwiazac umowe ze Slovanem bo nas nie stac na gotowkowe. E: o żesz Wątroba. |
|
warto zwrócić uwagę na tych chłopaków, świetne staty
środkowy pomocnik - https://www.transfermarkt.pl/michal-...spieler/104977 skrzydłowy - https://www.transfermarkt.pl/filip-h.../spieler/74707 |
Cytat:
|
Cytat:
za wiki "kanadyjski piłkarz pochodzenia serbskiego występujący na pozycji bramkarza w bułgarskim klubie Łudogorec Razgrad oraz w reprezentacji Kanady." https://pl.wikipedia.org/wiki/Milan_Borjan |
Cytat:
W meczu z Lechią Gdańsk jednocześnie grali Pylypchuk [ ukraina - poza UE] Vanja Marković [serbia, poza UE] oraz Borjan [kanada, chorwacja, serbia - z UE]. Więc jednak zawodnik z UE ;) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl