Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

lukas14 14.06.2017 08:29

JoĂŁo Góis https://www.transfermarkt.pl/joao-go...spieler/292736 Podobno jest zainteresowanie .
http://www.wislaportal.pl/32878,Jo&2...ly_Krakow.html


A propo Portugali tam sporo zawodników od wakacji wolnych
Ruben Dias https://www.transfermarkt.pl/ruben-d...spieler/258004
Rafa Lopes https://www.transfermarkt.pl/rafa-lo...spieler/162819
Miguel Rosa https://www.transfermarkt.pl/miguel-.../spieler/58944

Arkadiusz.Czerepach 14.06.2017 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1472490)
Jeżeli będzie miał takie w ekstraklasie to będą liczby z kosmosu. Drzazga w swojej 2 czy 3 lidze w Polkowicach też miał liczby z kosmosu no ale ok może trochę duży przeskok. Wielu tu płakało że Wisła nie chce Recy z Płocka, a taki zajebisty napadzior w 1 lidze i że zaraz nam go ktoś podkupi. Jakoś Reca ma problemy chyba w tym Płocku teraz nawet


jeśli są aż takie statystyki w pierwszej lidze to musi być dobry

33 g/a w 38 meczach...

wysmiewacie ze 1 liga , a wyskakujesz teraz z 3cią , gdzie tu logika :mysli:

a no i podaj te liczby z kosmosu Drzazgi, bo transfermarkt to chyba jakas nieaktualizaowana strona , 7 goli w CAŁEJ karierze , faktycznie kosmos

opolan 14.06.2017 09:43

Według tego portalu Gość ma się zjawić w poniedziałek na testy medyczne i podpisać z Wisła roczny kontrakt z opcją przedłużenia

opolan 14.06.2017 09:44

http://www.maisfutebol.iol.pt/pacos-...maisfutebol%29

St Yabol 14.06.2017 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach
jeśli są aż takie statystyki w pierwszej lidze to musi być dobry

33 g/a w 38 meczach...

wysmiewacie ze 1 liga , a wyskakujesz teraz z 3cią , gdzie tu logika :mysli:

a no i podaj te liczby z kosmosu Drzazgi, bo transfermarkt to chyba jakas nieaktualizaowana strona , 7 goli w CAŁEJ karierze , faktycznie kosmos

A co ja napisałem? Żę statystyki miał w 2 czy 3 lidze a nie w ekstraklasie czy 1 lidze, a jeśli nie zauważyłeś transfermarkt pokazuje statystyki tylko z ESA, 1 liga i PP.

Prosze bardzo, to jest link jeśli tak ciężko było ci wpisac jego nazwisko w wyszukiwarce

http://www.gazetawroclawska.pl/artyk...akow,id,t.html

jonaf 14.06.2017 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1472497)
jeśli są aż takie statystyki w pierwszej lidze to musi być dobry

33 g/a w 38 meczach...

wysmiewacie ze 1 liga , a wyskakujesz teraz z 3cią , gdzie tu logika :mysli:

a no i podaj te liczby z kosmosu Drzazgi, bo transfermarkt to chyba jakas nieaktualizaowana strona , 7 goli w CAŁEJ karierze , faktycznie kosmos

a po kij się odzywasz, jak nawet nie wiesz jakie statystyki kariery ma piłkarz z TWOJEJ drużyny?

21 goli w 18 meczach Polkowic, później 7 goli w naszych rezerwach.

lukas14 14.06.2017 21:43

Mam nadzieje ze Krzycho w niedalekim czasie odpali , a jak reszta wypożyczonych Kuczak , Żemło , Kujawa .

opolan 15.06.2017 12:23

https://twitter.com/hanejko_p/status/874925046606831619 Plotki ploteczki ;)

lukas14 15.06.2017 14:01

Chetnie bym tez widział w składzie :
Filip Kurto https://www.transfermarkt.pl/filip-k...spieler/104376
Hugo Ventura https://www.transfermarkt.pl/hugo-ve.../spieler/58301
Paweł Bochniewicz https://www.transfermarkt.pl/pawel-b...spieler/248395
Michał Chrapek https://www.transfermarkt.pl/michal-...spieler/117683
Michał Mak https://www.transfermarkt.pl/michal-...spieler/143976
Mateusz Mak https://www.transfermarkt.pl/mateusz...spieler/143975
Pavel Savitsky https://www.transfermarkt.pl/pavel-s...spieler/167582
Patryk Tuszynski https://www.transfermarkt.pl/patryk-...spieler/110856
Arkadiusz Piech https://www.transfermarkt.pl/arkadiu...spieler/100485

brylant17 15.06.2017 17:42

Chłopie poczytaj trochę gdzie kto idzie Chrapi do Śląsk.Maki kontuzje.Piech słaby....

kalafior1993 16.06.2017 12:38

Może warto się zainteresować Michałem Makiem i Piotrem Grzelczakiem... Jako zmiennicy byli by w porządku a są uniwersalni zarówno na skrzydła jak i na atak. Zależy ile kasy chcą

Revolver 16.06.2017 12:47

Temat Maków wałkowany jest od 150 lat na tym forum przy okazji każdego okienka. Może umówmy się, że dajemy sobie spokój z tym pie*doleniem przynajmniej do czerwca 2019, kiedy to kończą im się kontrakty.

Patryko 16.06.2017 12:50

Co do kontraktu Maka/Maków - zawsze istnieje możliwość rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron. Michał pewnie wie, że sobie w Lechii nie pogra za wiele z takimi graczami w składzie i zawsze może spróbować jakoś się z tej ławki uwolnić, choćby idąc na wypożyczenie.

Drugą sprawą jest ich kontuzjogenność :)

kalafior1993 16.06.2017 13:00

Patryko
Nie wypożyczenie, tylko definitywnie odchodzi z Lechii i szuka klubu
http://radiogdansk.pl/sport/item/618...sie-zastanawia

Patryko 16.06.2017 13:08

W takim razie Michał byłby ciekawą opcją na skrzydło, pytanie tylko jak dużo sobie życzy i jaki jest stan jego zdrowia. Potrzebujemy zawodników grających a nie kolejnych Dawidowskich :P

tomasz_19 16.06.2017 13:24

o matko bosko! Mak łączony z Wisłą... odcinek 1203
dajcie już spokój, bo to już nawet nie jest śmieszne... :D

X-Ray 16.06.2017 13:38

Cytat:

ODCHODZĄ

Bartłomiej Pawłowski - kończy mu się kontrakt, który nie zostanie przedłużony

Michał Mak, Michał Chrapek, Gerson - szukają klubów.
Każdego z wyżej wymienionych widziałbym w Krakowie.

krzaq12 17.06.2017 09:58

https://zapodaj.net/images/c761e873f1fcb.png

Zapewne chodzi o testy medyczne. Jeśli to prawda to zapowiada się dobry transfer.

szprotson 17.06.2017 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez X-Ray (Post 1472669)
Każdego z wyżej wymienionych widziałbym w Krakowie.

ale zadnego tematu nie bylo.

filemon 17.06.2017 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1472712)
https://zapodaj.net/images/c761e873f1fcb.png

Zapewne chodzi o testy medyczne. Jeśli to prawda to zapowiada się dobry transfer.

Proszę o uzasadnienie :-)

krzaq12 17.06.2017 10:57

Dobrze, w takim razie:
1) Podstawowy zawodnik swojego zespołu GD Chaves (Liga NOS-Portugalia)
2) 5 bramek i 2 asysty (Orlando Sa przychodząc do Legii miał 3 bramki i 2 asysty, a wiadomo jak ważnym stał się zawodnikiem dla Legii)
3)Stosunkowo młody piłkarz 24 lata (rocznikowo 25 lat)

Wyciągnięcie najbardziej wartościowego zawodnika GD Chaves wg transfermarkt to byłby wg mnie spory sukces.
Oczywiście może się spalić jak Crivellaro czy Barientos, ale na papierze wygląda na solidnego piłkarza, a nie zawodnika z łapanki.

fran23 17.06.2017 10:57

Ten Pęczkowicz przeczytał gdzie indziej o tym i dopisał sobie(strzelił), że będą testy w poniedziałek. On nigdy nie miał swoich informacji.

filemon 17.06.2017 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1472716)
Dobrze, w takim razie:
1) Podstawowy zawodnik swojego zespołu GD Chaves (Liga NOS-Portugalia)
2) 5 bramek i 2 asysty (Orlando Sa przychodząc do Legii miał 3 bramki i 2 asysty, a wiadomo jak ważnym stał się zawodnikiem dla Legii)
3)Stosunkowo młody piłkarz 24 lata (rocznikowo 25 lat)

Wyciągnięcie najbardziej wartościowego zawodnika GD Chaves wg transfermarkt to byłby wg mnie spory sukces.
Oczywiście może się spalić jak Crivellaro czy Barientos, ale na papierze wygląda na solidnego piłkarza, a nie zawodnika z łapanki.

Dzięki.
Plus widzę, że nie robi mu specjalnej różnicy, którą nogą strzela, fajnie, zawsze coś :-)

opolan 18.06.2017 16:52

To by było coś !

http://www.tylkoekstraklasa.pl/milan...-wisle-krakow/

morganfield 18.06.2017 17:06

Bramkarz na niewiele wyższym poziomie co Miśkiewicz. Wątpię w prawdziwość tych rewelacji.

X-Ray 18.06.2017 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morganfield (Post 1472799)
Bramkarz na niewiele wyższym poziomie co Miśkiewicz. Wątpię w prawdziwość tych rewelacji.

PRZEPRASZAM BARDZO, ŻE CO?!

:haha:

amauri1990 18.06.2017 19:13

W artykule o podobnej tematyce sport.pl sugeruje iż "Z Wisły prawdopodobnie odejdzie także powoływany do reprezentacji Iraku Kais Al-Ani." - http://www.sport.pl/pilka/7,65039,21...html#SportLink

s1mone 18.06.2017 20:09

>>>Bramkarz na niewiele wyższym poziomie co Miśkiewicz.

Mowa o Załusce? Pełna zgoda! :D

Ja gry Korony za często nie śledziłem, ale w tych meczach co miałem okazję Borjana oglądać wywarł na mnie dużo lepsze wrażenie od Załuski. Na pewno byłby to ciekawy ruch.

Z plusów to jeden jest oczywisty : przynajmniej nie jest legionistą:D

szym_ek 19.06.2017 11:07

Przypominam że zakładając pozostanie Valenci w klubie będziemy mieli trzech zawodników spoza uni euripejskiej. Jeśli mnie pamięc nie myli to na boiksu może przybywać dwóch.
W takim układzie ktoś z dwójki Stilić/Valencia siedział by na ławce z powodów proceduralnych

jonaf 19.06.2017 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 1472831)
Przypominam że zakładając pozostanie Valenci w klubie będziemy mieli trzech zawodników spoza uni euripejskiej. Jeśli mnie pamięc nie myli to na boiksu może przybywać dwóch.
W takim układzie ktoś z dwójki Stilić/Valencia siedział by na ławce z powodów proceduralnych

o jakim 3 zawodniku mowa? Chyba nie myślisz, że "Irakijczyk Kais" zajmuje miejsce dla obcokrajowców? Jego matka jest Polką i sam jest Polakiem. Obecnie tylko Semir i Ever są spoza Unii.

wściekłe pięści węża 19.06.2017 11:38

A Stilić, to nie ma polskiego obywatelstwa jeszcze? Może czas się o nie zwrócić?

edit:

news o tym, że się o nie stara z 2014:

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...750,1,727.html

d 19.06.2017 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jonaf (Post 1472832)
o jakim 3 zawodniku mowa? Chyba nie myślisz, że "Irakijczyk Kais" zajmuje miejsce dla obcokrajowców? Jego matka jest Polką i sam jest Polakiem. Obecnie tylko Semir i Ever są spoza Unii.

Kolega zapewne miał na myśli Borjana, ale on jest Chorwatem, także problem z głowy.

jonaf 19.06.2017 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1472835)
Kolega zapewne miał na myśli Borjana, ale on jest Chorwatem, także problem z głowy.

dlatego tez nie brałem Borjana pod uwagę :)

szprotson 19.06.2017 12:05

walczymy o Janka Muche
Jedyny problem jest taki ze musialbym on sam rozwiazac umowe ze Slovanem bo nas nie stac na gotowkowe.
E: o żesz Wątroba.

nesta 19.06.2017 12:22

https://twitter.com/janekx89/status/876761729165819905

tomasz_19 19.06.2017 12:57

warto zwrócić uwagę na tych chłopaków, świetne staty

środkowy pomocnik - https://www.transfermarkt.pl/michal-...spieler/104977
skrzydłowy - https://www.transfermarkt.pl/filip-h.../spieler/74707

jonaf 19.06.2017 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1472843)
warto zwrócić uwagę na tych chłopaków, świetne staty

środkowy pomocnik - https://www.transfermarkt.pl/michal-...spieler/104977
skrzydłowy - https://www.transfermarkt.pl/filip-h.../spieler/74707

Dwóch wiodących graczy Mistrzów Słowacji.... kontrakty do 2018 roku. Skvarka już gra w kadrze Słowacji, do tego jest kapitanem Żiliny. no niestety, nie stać nas :)

szym_ek 19.06.2017 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1472835)
Kolega zapewne miał na myśli Borjana, ale on jest Chorwatem, także problem z głowy.

na pewno?
za wiki "kanadyjski piłkarz pochodzenia serbskiego występujący na pozycji bramkarza w bułgarskim klubie Łudogorec Razgrad oraz w reprezentacji Kanady."


https://pl.wikipedia.org/wiki/Milan_Borjan

jonaf 19.06.2017 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 1472845)
na pewno?
za wiki "kanadyjski piłkarz pochodzenia serbskiego występujący na pozycji bramkarza w bułgarskim klubie Łudogorec Razgrad oraz w reprezentacji Kanady."


https://pl.wikipedia.org/wiki/Milan_Borjan

urodził się w byłej Jugosławii. W mieście Knin [Chorwacja]. Jego rodzice są Serbami. Ojciec grał w Hajduku Split. Ma też paszport z Kanady.

W meczu z Lechią Gdańsk jednocześnie grali Pylypchuk [ ukraina - poza UE] Vanja Marković [serbia, poza UE] oraz Borjan [kanada, chorwacja, serbia - z UE].

Więc jednak zawodnik z UE ;)

Marcinnno 19.06.2017 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jonaf (Post 1472846)
urodził się w byłej Jugosławii. W mieście Knin [Chorwacja]. Jego rodzice są Serbami. Ojciec grał w Hajduku Split. Ma też paszport z Kanady.

W meczu z Lechią Gdańsk jednocześnie grali Pylypchuk [ ukraina - poza UE] Vanja Marković [serbia, poza UE] oraz Borjan [kanada, chorwacja, serbia - z UE].

Więc jednak zawodnik z UE ;)

Wisła nie jest zainteresowana tym zawodnikiem. Jest to fake, tylko na podbicie ceny.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl