![]() |
Cytat:
|
mam laptopa Toshiby i zniknął mi nagle WSKAŹNIK POZIOMU BATERII. oczywiście wszedłem z ustawienia paska zadań i zaznaczyłem opcję by ten wskaźnik był cały czas widoczny. NIC TO NIE DAŁO ! dalej się nie pokazuje.
Przy okazji gdy zniknął mi wskaźnik poziomu baterii, zniknęła mi również ikonka tego czarnego głośniczka z tego paska.... analogicznie jak w przypadku ' bateryjki ' dałem na opcję, by cały czas mi się wyświetlał na pasku zadań ten głośnik. Nic to nie daje.... Mam Windowsa XP . Pomóżce proszę PILNE ! |
Cytat:
Zdecydowanie odradzam, po ostrzeniu w DC musiałem wywalić narty, bo się do niczego nie nadawały. Najlepiej oddać jakiemuś góralowi przed stokiem - od ręki i na pewno lepszy fachowiec niż student z DC. |
Cytat:
Cytat:
To, że bardzo droga zabawa to zdążyłem się już zapoznać. Bardziej mnie interesuje kwestia popytu na takie usługi. Niestety u mnie w rodzinie ani wśród znajomych brak doświadczeń z tego typu biznesem wobec czego pytanie skierowałem do Was. W necie też nie za wiele artykułów na temat pojemności tego rynku i ilości przeprowadzonych takich transakcji. |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.gatar-ski-serwis.pl/ Rowery robią dobrze, więc jest nadzieja, że i z nartami sobie radzą. |
Cytat:
Nie mam do czynienia na co dzień ze sprzedażą, ale gołym okiem widać, że popyt na to jest spory. Najczęściej drobne kwoty - 1000zł/2000zł, tak do 5000, ale większe też. Nie wiem ile wniosków wynika z potrzeby, a ile jest wciśniętych, bo plan sprzedażowy trzeba zrobić, ale biorą biorą. Jak nie zapomnę zapytam jutro o jakies dane statystyczne, powiedzmy miesięczne na oddział, to Ci wyślę. |
Cytat:
Wypełnienia Ci raczej nikt od ręki nie zrobi - tak z dzień trzeba poczekać. |
Cytat:
Teraz jest promocja na paradise, że po ugraniu chyba 200 FPP można dostać walizeczkę z żetonami, szczegóły na ich stronie. |
Co do firm przewozowych.
Korzystałem z trzech, TNT, Pocztexu i UPS. O TNT niewiele mogę powiedzieć, raczej wszystko w terminie było. Pocztex. Ich największą zaletą jest że możesz nadać przesyłkę w sobotę, m.in. na poczcie głównej. I z tego w sytuacjach awaryjnych korzystam. Minus dla mnie to solidność. M.in. puściłem kiedyś paczkę do Warszawy, adres i kod pięknie napisany. Po weekendzie lokalizuję zgubę i okazuje się że dojechała do Wrocławia :/. 2 dni w plecy. UPS - od 2-3 lat. Ok. Czasem zdarzy się sytuacja że podrzucą mi coś dzień później vide ostatnio przed świętami ale to normalne że jak czasem mają młyn ciężko im się wyrobić. Z drugiej strony gdy coś szybko potrzebowałem elegancko się z kurierem umawiam na trasie i z wozu do wozu odbieram czy nadaję przesyłkę. Na bazie też ok. Kilka razy elegancko mi poszli na rękę mimo że podwiozłem przesyłkę już po deadline. |
Cytat:
Jedno jest wiadome, żadna firma kurierska nie będzie miała w 100% pozytywnych opinii z wielu względów. Między innymi przez braki kadrowe, częstą rotację załogi, obsługiwanie przesyłek na wielką skalę. Miałem do czynienia z wieloma firmami, wysyłam oraz odbieram parę przesyłek dziennie. Przesyłki szły w różne rejony Polski najmniejsze kłopoty z doręczeniem ma DHL. Podam taki przykład. List zawsze wysyłany pod ten sam adres, wiocha z 2000 mieszkańcami. UPS zawsze w dzień w dzień nawalał z doręczeniem, DHL był pod tym adresem na ogół koło 10-tej rano. Nie można jednak oceniać firm tylko przez ten jeden przykład. Dlaczego tak się dzieje? Wszystko zależy od rejonów podzielonych w firmie. UPS zapewne tak ma podzielony rejon, że jest mu strasznie nie po drodze, musi daleko jechać na tą wiochę, ma tak dużo przesyłek w mieście oddalonym np o 5 km od tej wiochy że nie wyrabia tam podjechać. Natomiast DHL najprawdopodobniej zaczyna od tej wiochy i jedzie dalej z przesyłkami. Z mojej ponad rocznej obserwacji wynika, że jednak DHL najmniej nawala. W razie pytań wal śmiało. Pozdrawiam |
Witam
Robimy Sylwestrowy bal przebierańców i potrzebuje sie przebrac za ksiedza orientuje sie ktoś gdzie moge kupić sutanne?? Jakis sklep w Krk lub okolicy z kostiumami na karnawał??Internetowe sklepy odpadaja bo mało czasu>Z góry dziei za odpowiedz Dzieki za odpowiedz.Byłem w wypożyczalni. |
maniek, taka wypożyczalnia z różnego rodzaju kostiumami była, albo i jest nadal gdzieś w rejonie Miasteczka Studenckiego. Kiedyś w Yakuzie mieli ulotki tej wypożyczalni, sam ją miałem ale wywaliłem do śmieci. Idź się w Yakuzie zapytaj :-)
|
Cytat:
Najprostsze wyjscie to podejdz do ksiedza i pożycz jakąś starą. Ewentualnie zadzwoń do jakiegoś teatru oni czasami mają i udostępniają za drobną opłatą. kupować chyba nie ma sensu bo oryginalna dosc droga. A jeżeli już to możesz popytać w śmieszku itp. |
dwa pytania:
1. Kiedy zostanie zaktualizowana strona wislakrakow.com? (uzupełnione nieuzupełnione działy, stan taki trwa już ponad 7 lat! Kpiny!) 2. Więcej reklam na stronie głównej nie da się umieścić? Bo aktualna liczba jest zupełnie za mała, widok banerów reklamowych po lewej, po prawej, na górze i na środku już nie bawi moich oczów, potrzebuję więcej! Więcej reklam! |
Cytat:
W dziale - Pytania do moderatorów i bieżące działania, prędzej uzyskasz odpowiedź. :) |
Cytat:
|
Słyszałem o tym programie, tylko problem polega na tym, że czasem blokuje przydatne aplikacje na stronie. Moje pytanie to raczej taki krzyk rozpaczy! Właściciele strony idą w złą stronę, w ogóle zapominając o jakiekolwiek estetyce. Mówimy o marketingu klubu, że kuleje.. a co prezentuje ta strona? Nawalić jak najwięcej reklam, w każde możliwe miejsce? Tak wygląda profesjonalizm? Nie!
ps. Oburzyłem się, bo tylko na stronie Wisły, przeglądarka FF czasem mi się wręcz wiesza! |
tylko weź pod uwagę że to prywatna strona i jak każdy tak i właściciel chce zarabiać a że znalazł dobre źródło utrzymania to kwestia drugorzędna. i nie zdziw się jak za jakiś czas dostęp będzie płatny. nie chcesz reklam zapraszam na www.wisla.krakow.pl
|
gdzie w Krakowie dostanę race?
najlepiej okolice Kurdwanowa, Borku, Łagiewnik |
No to tak: Mam nowego beznadziejnego worda. Większość osób, którym coś wysyłam, nie mogą tego otworzyć, tylko im wyskakuje,że mają coś tam instalować..Czy da się coś z tym zrobić żeby mogli to normalnie otworzyć, zainstalować jakiś program na moim kompie?
DZIĘKÓWECZKA:) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Zamieszcze jeszcze tu z racji tego że więcej osób zagląda :
Mam pytanie na temat nowych przepisów, wchodzących 1 stycznia. prawo jazdy zdałem 21 grudnia, ale dzwoniąc dzisiaj wniosek został dopiero wysłany, a więc dokument będę odbierał dopiero w nowym roku, i tu mam pytanie czy będę już objęty nowymi przepisami, czy z racji zdawania w tym roku nie obejmą mnie (miejmy nadzieje) ? |
Czesc.Mam problem z narysowaniem gwintów metrycznych i calowych zgodnie z normami im odpowiadającymi.Mam kilka pytań,jakby ktoś coś wiedział to proszę o kontakt na prv ;)
|
Polecicie jakąs miejscówe na sylwestra w Krakowie? Bo się okazało, że domówki nikt nie robi, a na rynek nie za bardzo mamy ochote iść. Jakiś klub czy coś?
|
Cytat:
|
a czemu boisz się tak zielonego listka? wstyd przed kolegami czy co? będziesz świeżym kierowcom to logiczne, że powinieneś mieć zielony listek!
|
Zna ktoś dobrą stronę z zabawami i grami rekreacyjnymi , w których takie gry są wyjaśniane i szczegółowo opisywane ??
|
Cytat:
|
Cytat:
Z "siódemki" korzystałem przez 8 miesięcy wysyłając w sumie ok 1500 paczek (standardowe: do 30kg), tygodniowo reklamacji było ok 5. Kontakt z nimi to istny koszmar. Szefostwo nie chciało zrezygnować z nich bo byli jednymi z tańszych, nie docierało do nich to, że traciliśmy przez to klientów. Zdecydowanie odradzam Wysyłając przesyłki paletowe(ok 300 w sumie) korzystałem z firmy "JAS FBG" - zdecydowanie polecam, w tym okresie nie było żadnej reklamacji, a kontakt świetny |
Z Siódemką miałem do czynienia parokrotnie i nie było problemów. Zdecydowanie najczęściej korzystałem z usług GLS i też nie narzekam. Jeśli chodzi o usługi paletowe to też nieźle wyglądała współpraca z firmą Schenker. Jeśli zamierzasz skorzystać tylko parę razy to obojętnie kogo wybierzesz, prawdopodobieństwo .......nięcia jest niewielkie :)
|
Zna ktoś dobrze angielski i mógłby mi przetłumaczyć z pol. na ang. dokładnie 5 zdań? Mógłbym się jakoś odwdzięczyć, jakby ktoś chciał.
|
Kojarzy ktoś taką piosenke arabska albo indyjska, która była popularna kilka lat temu! Nawet ne dawno była w liście "10 na 10" na vivie. Jaki tytul ma ta piosenka?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
dzięki wszystkim za odpowiedzi, pytałem bardziej z ciekawości, mając na uwadze to że być może niektóre rzeczy na allegro będę sprzedawał z opcją wysyłki kurierem, ale to nie będzie jakoś często. na pewno nie 1500 paczek jak pff :) |
Słuchajcie mam problem. ściągnąłem sobie grę. w folderze który jest są pliki (dokładnie 4) z rozszerzeniem .bin
wygląda to tak data-a data-b data-c data-d. Powiedzcie co mam z tym zrobić bo wydaje mi się że to są części gry i trzeba to w jadną kupę złożyć i zamontować obraz. I pytanie jak? próbowałem konwertować każdy z nich na obraz i powstały 4 obrazy deamon je widzi ale przy montowaniu zawiesza się. W necie znalazłem odpowiedź jak właśnie przekonwertować każdy osobno ale nie ma nic jak je połączyć w jedną całość. Proszę wytłumaczcie mi tylko językiem łopatologicznym:) |
Możecie wejść na swój profil na allegro ? Bo zaraz zwarjuje ......
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl