![]() |
https://www.prosport.ro/fotbal-inter...aiova-19300470
Cytat:
Po meczu z Uniwersitatea Crajowa Gigi Becali zaczął ponownie przejawiać cieplejsze uczucia wobec czeskiego napastnika. Właściciel przyznał jednak, że nie spodziewał się, że Ondrasek będzie strzelał seryjnie gole dla FCSB, choć przy transferze był niezwykle zadowolony z jego warunków fizycznych i tego, że piłkarz potrafi strzelać głową. "Ondrasek też mi się spodobał. Gdybyśmy z niego zrezygnowali, nie wstawilibyśmy go dzisiaj do składu. Zmieniłem zdanie, jest potrzebny na zmiany innych graczy. Ma problemy ze strzelaniem goli, ale dobrze będzie grał bez piłki", powiedział Becali dla Digi Sport. Tak, że ten.... :rotfl: |
i całe szczęście, i niech tak już zostanie....:D
|
Becali to taki nasz Wojciechowski.
Z tym, że Wojciechowski jeśli chodzi o porywczość to mu do pięt nie dorasta. Sytuacja może zmieniać się w zależności od tego, którą noga Gigi wstanie następnego dnia z łóżka |
|
zrobiłeś mi tym dzień...
Człowiek wychodzi ze wsi, ale wieś z człowieka nie wyjdzie. Poza tym, kto bogatemu zabroni? |
Właściciel FCSB, Becali, powiedział, że zwolni dwóch graczy po tym żenującym odpadnieciu z Ligi Konferencyjnej: Vucur i Ondrasek odpadli. Zostaną uwolnieni. Oba zostały podpisane latem tego roku.
|
Cytat:
|
Cytat:
Z naszej perspektywy głupie to nie jest. Jak zerwie z nim kontrakt to i tak płacić będzie musiał różnice między kontraktem w nowym klubie a kontaktem jaki miał w FCSB jeżeli dostanie niższy, ergo Ondrasek przy tej samej pensji co w FCSB mógłby grać u nas przez rok mimo, że my zapłacilibyśmy znacznie, znacznie mniej : - ) Przecież my to już kilka razy przerabialiśmy jak były zaległości i musieliśmy płacić różnice. |
A moglibyśmy mu płacić 1 euro?
|
może tyle co Kubie
|
Cytat:
Moim zdaniem to nie jest wielki problem znaleźć o 10 lat młodszego chłopa o potencjale i charakterystyce Ondraska za kasę, która mu się marzy. Ja nazwisk oczywiście nie podam bo nikt mi nie płaci za trud oglądania meczów w słowiańskich ligach. A Zdenkowi niech się wiedzie w Rumunii. |
Jak już mamy ściągać wiekowych napastników, to ściągnijmy z emerytury Brożka. To był piłkarz!
|
Jednak Kobra rozwiązuje umowę z Rumunami. Na pocieszenie w ramach odprawy ma dostać 80.000 euro czyli 1000 euro za każdą minutę na boisku w fcsb.
Ponoć szykuje się powrót Ondraska do... Tromso |
Brown Forbes zostaje do grudnia na 100% ,wynajął mieszkanie. Więc napastnik inny nam nie grozi.
|
A czemu ten post w takim razie w temacie o byłych piłkarzach?
|
Brown Forbes >>> Ondrasek. Także cieszę się, jeśli faktycznie zostanie do kolejnego okienka i nie będziemy musieli w panice kogoś ściągać na już.
|
Hyballa odchodzi z Esbjerg.
Coś nie pykło |
Taka ciekawostka. Nasz były zawodnik i mistrz Polski juniorów z 2014 roku - Dawid Kamiński, nowym graczem występującego w okręgówce Borku Kraków.
https://m.facebook.com/story.php?sto...05603011758735 |
Sugeruję zatrudnienie go u nas jako trenera ds. motywacji. Standardowy karomierz:
1) nie wrócenie do obrony - 15 minut szydery za każde 2) odpuszczenie krycia - wykręcanie sutów 3) jeżeli zawaliłeś gola - dajesz Hybali numer do żony/dziewczyny/kochanki. Kary kumulują się. Przy takim karomierzu Kuvejlić sam błagałby o rozwiązanie kontraktu. |
Cytat:
|
Cytat:
Zastanawiałeś się nad tym ile wytrzymywałby Yeboah, gdyby musiał wracać do obrony :P ? |
Cytat:
To prawda, że najczęściej kończy się to około 60 minuty, ale wtedy Yeboah też już niewiele daje i w ataku. |
znawcom nie wytlumaczysz
|
Cytat:
Nota bene nawet ślepiec zauważyłby, że taki styl gry, jaki sobie wymyśliliśmy i próbujemy realizować nie daje efektów w ekstraklasie. Przynajmniej z pozycji gołodupca. Dlatego nikt poza Legią i Lechem, nawet nie próbuje grać jak my. Przepraszam. Próbował ŁKS. I zamiast dalej kontynuować tę dyskusje poczekajmy do 11 kolejki. Będziemy wtedy mieli więcej materiału poglądowego. |
Można jebać Yeboaha za postawę w defensywie ale fakt jest taki, że zaczął się drugi sezon i dalej nie ma w zespole lepszego skrzydłowego.
|
Cytat:
Ale niech błyszczy w ofensywie, niech jakieś Turasy rzuca za niego 2 mln euro. |
Cytat:
To był żart z tą punktacją kanadyjską BTW, Yeboah przecież nikomu nie podaje. |
Cytat:
|
Cytat:
|
A Bury błyskotliwą karierę w Wieczystej robi.
Poza składem pierwszej drużyny, podpora A klasowych rezerw... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl