![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
ale np. firma ochroniarska której lecimy hajs, wytarczy ze jest dzien po terminie, moze cofnac ochrone. I jak wtedy zorganizowac mecz, skoro nie mamy prezesa, nie mamy v-ce. Kto ogarnie ? Kto zadzwoni do firmy i obieca im hajs? Jakiś wytypowany jeleń albo nikt. Miasto odetnie prąd, zamknie wodę i tyle. Ten odgłos gaszonego światał i chichot żydowski w tle, z przyklaskiem wiekszosci Polski. Smutne to. |
up
Jasne masz rację, chodzi mi tylko i wyłącznie o piłkarzy, a raczej wkłady bo to pasuje to wielu z obecnej drużyny. ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Najgorsze dla kibica Wisły jest to, ze nie może nic zrobic. Tylko patrzec jak ukochany klub zmierza ku sportowemu upadkowi.
Przechodzili to kibice w Łodzi z jednej i drugiej strony, przechodzili kibce Polonii, niegdyś kibce Pogoni i Gks. Jesli problemem byłby brak zarządu, byłby to cud. Ale w to chyba tez juz nikt nie wierzy.. Nawet Zdzisław poszedł na urlop zeby go z tym nie wiązali. I to wszystko zapewnił nam w ostatnim prezencie Pan Cupial. Przez prawie 20 lat uczynił Wisle najlepsza w Polsce a na koniec zostawił ja na pastwę losu. Albo i gorzej.. Zobaczymy ilu prawdziwych kibiców zostanie. |
Cytat:
|
Ogryzek, chyba nie zdajesz sobie sprawy z sytuacji... .
To nie jest żadne sianie fermentu. Nowy właściciel będzie miał dwa wyjścia: albo dogadać się z patologią, albo ją zlikwidować. Wyjście pierwsze - nie da się NORMALNIE funkcjonować, mając ... za plecami. Wyjście drugie - bardzo, bardzo trudne zadanie w aktualnej sytuacji. |
Poszukujesz pasjonujacej opowiesci przygodowo-komiczno-kryminalnej na wakacje?
Trafiles w odpowiednie miejsce! Niespodziewane zwroty akcji.. watek goni watek..zadziwienie- przerazenie- pusty smiech.. tu nie ma miejsca na nude.. i nasza obietnica: nie domyslisz sie zakonczenia!! Zapraszamy! Wisla Krakow SA |
opowieść? To jest ....a dramat panie....
|
zwyczajnie TF nie chciała już nic więcej płacić i postanowiła znaleźć słupa... nie było trudno bo 2 takich latało po klubach i chiałbo kupić cokolwiek...
|
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...epne,10503080/
Pierwsza transza przelana oby kolejne nie zostały opłacone. |
Mimo wielkich zasług Cupiała, mam do niego żal. Tak doświadczony biznesmen nie mógł już na wstępie poprosić o zaświadczenie o niekaralności? Prosty kwitek. Sprzedał Wisłę pierwszemu lepszemu i tyle w temacie. Musiał być pod ścianą. Nie wierzę, że mu nie zależało.
|
TF czyli można powiedzieć BC chcieli sie pozbyć nierentownej społki i iddali ją za drobne gołodupcom. Tylko po co BC spłacił 4 mln długu zewnetrznego ? Może tak jak i w innych jego decyzjach na próżno szukać logiki i sensu
|
Cytat:
Pierwsza transza: 2000 zł za prąd ;) Ktoś widział rozpiskę transz? Oczywiście że nie. Więc nie wiadomo czy transza to 1% całości czy 90%. |
Cytat:
jest tak jak piszesz w całej tej transakcji nie ma logiki i sensu. Albo ktoś ( wszyscy ) jest tak bezgranicznie głupi albo jest ukryte 3 lub 4 dno. np. nabycie przez kogoś z skwk |
po pierwsze i podstawowe pytanie co do licencji: kiedy upływają te dwa tygodnie? od 23 lipca, czy 29 lipca?
Juszczyk na twitterze daje znaki między słowami, że sytuacja jest hujowa. Ale teraz napisał, że dokumenty zostaną złożone na czas. |
Ja jestem przekonany że to było tak iż Meresiński miał poważne i realne plany oraz dogadanych sponsorów. Miało być swego rodzaju nowe otwarcie z młodym, dynamicznym właścicielem, ogólnie PRowo wesoło i kolorowo do czego chętnie dołączyliby sponsorzy z którymi był nawet po słowie. Cupiał widząc że facet ma pomysł i zapewnienia potencjalnych sponsorów stwierdził że można sprzedawać, będzie ok. Nikt jednak nie przewidział że zanim owi sponsorzy zdołają popodpisywac rzeczywiste papierki Wisła medialnie zostanie zmiażdzona. O ile wypłynięcie oskarżenia o machloje finansowe pewnie było brane pod uwagę i z jakiegoś powodu zlekceważonie (nie wiem, może facet jest niewinny...?) o tyle nikt pewnie nie spodziewał się że sprawa jakiejś matury sprzed dwunastu lat będzie stanowiła gwóźdź do trumny i powód medialnego linczu. Tak się stało i nagle na ostatniej prostej cały świetlisty plan się posypał bo sponsorzy nie będą chcieli być kojarzeni z Mercedesińskim przekrętasem, choćby nie wiem co teraz zrobił to mleko się rozlało i media pokroju weszło z chęcią robią mu czarny PR żeby ostatecznie odstraszyć potencjalnych sponsorów i przyczynić się do upadku Wisły.
Ja powiem tak: nikt nie powiedział że właściciel klubu musi być koniecznie świętszy od papieża. O ile machloje finansowe na grube miliony go dyskwalifikują doszczętnie, o tyle są to tylko oskarżenia, czy jest winny to się dopiero okaże. Natomiast sprawa matury, choć chwały mu nie przynosi (no ....a ludzie, sam pisałem chwilę po nim, więc wiem jak żenująco łatwa jest...) o tyle to jakaś sprawa sprzed ponad dekady, która można zrzucić na błędy młodości. Summa summarum jak dla mnie z igły widły i dałbym mu kredyt zaufania... ale teraz już jest za późno. Chocholi taniec warszawskich mediów skutecznie odstraszył sponsorów i możemy powoli przyzwyczajać się do myśli o bankructwie. A środowisko kibicowskie w ostatnim czasie uważam za wyjątkowo toksyczne, jak będziemy startować gdzieś z dna z skwk na czele to możemy się już przeżegnac nogą... |
hahaha tak kolejny spiseg warszawy i weszlo przeciwko Wiśle :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
No i powiedz mi po .... wrzucasz takie zdjęcia? Bo można odnieść wrażenie, że ten upadek byłby Ci na ręke. Ustalmy jedno. Jest chujowo. Jest bardzo chujowo. Wisła, niewiadomo jakim cudem, wpadła w ręce jakiegoś podejrzanego typa z niejasymi biznesami i powiązaniami, z podrobioną maturą i z postępowaniem za wyłudzenia VAT na głowie. Ale co chuja pana, czy to oznacza że mamy się poddać? Nie wiem czy wiecie z czym się będzie wiązał upadek. W najlepszym razie wystartujemy od IV ligii. Piąty poziom rozgrywkowy. Kto będzie miał wtedy najwięcej do powiedzenia w klubie? A no właśnie. Wiadomo kto. Czy to będzie dobre wyjście? Niech każdy sobie odpowie na to pytanie. W dodatku to jest start od piątego poziomuy rozgrywkowego, czyli w najlepszym razie - Ekstraklasa w 2021 roku! To by byl totalny dramat, zarowno jezeli chodzi o klub jak i o sytuacje w mieście. Dlatego NASZYM OBOWIĄZKIEM jako kibiców Wisły Kraków jest niedopuszczenie do takiej sytuacji, jaka może mieć miejsce. Musimy być uważni, patrzeć na ręce, trzymać rękę na pulsie na tym co się dzieje w klubie, zdobywać informacje własnymi kanałami, chodzić na mecze w Ekstraklasie (na jaki sektor kto uważa). Nie możemy się poddać i zamiast działać wstawiać debilne obrazki na forum. Ja widzę kilka wyjść z sytuacji. 1. Meresiński da radę jakimś sposobem, pomimo swojej niejasnej przeszłości, skompletować zarząd i dopiąć budżet, wprowadzić jakichś sensownych ludzi do klubu i jakoś to ruszy - wg mnie nierealne. 2. Nie znamy umowy, nie wiadomo co się stanie gdy Mereś nie wpłaci kolejnych transz za zakup klubu. Może Cupiał zabezpieczył się umową zwrotną? Nie wiemy. W takiej sytuacji niezapłecenie przez Meresia następnych transz byłoby na rękę - tylko trzeba byłoby znowu liczyć na łaskę/niełaskę BC. Spekulacje. 3. Meresiński nie powołuje zarządu, nie ma pieniędzy na prowadzenie klubu, ale ma tyle honoru i szacunku do najstarszego polskiego klubu i mówi jak jest. Małopolski i krakowski biznes jest na tyle bogaty, że konsorcjum kilku firm uratowałoby klub. Tylko w tym celu musi być dobry lobbing, i szybkie ogarnięcie w w/w sytuacji. 4. Miasto. Dla mnie to by byl dramat, ale czy Majcher chciałby mieś stadion za 600mln pusty? Kraków to w ostateczności bardzo bogate miasto. Nie płakać. Trzymać rękę na pulsie. Wisła będzie na zawsze, wbrew niektórym. |
Otóż to... Zaświadczenie o niekaralności. Prosty dokument i ile by nieprzyjemności można było uniknąć. Ale za to powinien juz dostać w łeb ten co go rekomendował Bogusławowi. Teksty o winie Cupiała po tym jak przez 20 lat pakował kasę w klub to nic innego jak profanacja. Jeżeli jest ziarno prawdy w tym że Mereszynski miał jakiekolwiek dobre intencje to chcąc osiągnąć cokolwiek powinien wyjść do ludzi i mediów. Tak sam pozbywa się szansy na wybrnięcie z tego obłędu. A to, że o Wiśle piszą teraz więcej niż o Legii którą juz jednym poldupkiem jest w lidze mistrzów to też o czymś świadczy. Przy rozsądnym planie fa się to przekuć w sukces. Problem polega na tym , że z zewnątrz tego planu nie widać. A takie gesty jak pociski Bonkowi czy chowanie się przed awizem to takie kibice.net w kolnierzykach.
|
Cytat:
Gdzie to widzisz? Akurat dziś daje wpisy na uspokojenie atmosfery. Napisał, że do końca przyszłego tygodnia ma nadzieje podać wreszcie jakies dobre wieści, bo zdają sobie dokładnie wszyscy w klubie z obecnej nagonki. A dwa, ze nie potwierdza informacji o zamrożeniu ruchów transferowych i apeluje o zachowanie spokoju. I ze ani nie zapowiadali ani nie zapowiadają żadnej walki o istnienie Wisły. Akurat rzecznika mamy spoko. Myśle ze chłop robi co moze. PS. Brawo fialo. Jak sie nie zgadzamy to tu masz racje. Zachowajmy jakiś umiar w tej dyskusji. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Problem prawdopodobnie jest taki, że sponsorzy się wycofali i nie ma kasy.
Pytanie tylko co to oznacza, nikt nie ma umowy przed oczami, więc ciężko powiedzieć. Cytat:
|
Cytat:
|
1. Wiadomo, że nie mogło się to wydarzyć 12 lat temu, ponieważ przedawnienie karalności przestępstwa fałszerstwa dokumentu następuje z upływem lat 10 od chwili jego popełnienia (nie wykrycia).
2. Jest nierealne, żeby sąd prowadził latami tak proste postępowanie, które kończy się wydaniem wyroku nakazowego. W takim wypadku nie przeprowadza się w ogóle rozprawy, lecz wydaje wyrok na posiedzeniu niejawnym - szybka sprawa. Dlaczego o tym wszystkim piszę? Dlatego, że akurat uważam za istotne czy to są "błędy młodości", czy też przestępstwo popełnione w wieku zapewne blisko 30 lat. O ile nikt rozsądny nie zamierza chyba wytykać zachowań Meresińskiego z okresu bycia nastolatkiem, o tyle w stosunku do w pełni dorosłej osoby można mieć jednak pewnego rodzaju oczekiwania. W szczególności, gdy zamierza ona zostać właścicielem dużego klubu. Takie zachowanie w tym wieku nie wystawia mu najlepszego, nomen omen, świadectwa. |
Może trochę odbiegnę od tematu ale wrócę do Z.Kapki na którego sam najeżdżałem we wszystkich możliwych tematach na forum. Rozmawiałem z kilkoma osobami w klubie w ostatnim czasie i zawsze słyszę od nich "Co Wy wszyscy od niego chcecie?"
Mało tego jedna z tych osób powiedziała że jakby była właścicielem to byłaby to u niej najważniejsza osoba w klubie: -jest to ponoć jedna z nielicznych osób do której wszyscy piłkarze mają respekt -ma wtyki tu i ówdzie co czasami pomaga w dyscyplinie. Zwłaszcza z murzynami którzy co innego mówili co innego robili. Ponoć Zdziskowe pokazanie w których miejscach logował się ich telefon w danym czasie zawsze zamykało usta -jest jedną z nielicznych osób w klubie która ma chłodną głowę -ma zdolności negocjacyjne jak nikt (ponoć negocjacje z Załuską przejdą do Historii) -zna klub od podszewki Mało tego ponoć wcale nie pali się tak do pracy w klubie bo ma wszystkie papiery menadżerskie i mógby tam sobie działać. Jak jest naprawdę nie wiem. Piszę co o nim słyszałem... |
MMiga pisze na TT, ze marketingiem ma zajmować sie Michał Gawior (nie znam), nie sprawdzałem tez.
Z tym Włochem niewiadomo co sie stało. Wyglada na to, ze przestraszyli sie ze bedą wszyscy prześwietlani tak jak JM i postanowili zmienić ludzi. Moze stad to opóznienie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.goldenline.pl/michal-gawior/ |
|
Brawo fialo za madre podejscie do tematu
|
Cytat:
|
Kibic Legii szefem marketingu Wisły :shock:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl