Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

Bronex 04.08.2011 04:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1139788)
Ja bym życzył Legii żeby dostała soczysty w....... u siebie na stadionie. Tego bym im życzył, ale sobie życzę aby przegrali 2:1. Żeby Maciek był trenerem. Żeby Beret był dyrektorem sportowym a Miklas robił dalej dobrą robotę tak jak robili w zeszłym roku.

Albo może nawet niech awansują jedną rundę. Ale następnej niech nie przejdą :D

Awansują będą mieć więcej kasy, a to korzystne dla nas nie jest.

Przyłączam się do życzeń. Z jednym się nie zgodzę. Chyba nikt poważnie nie myśli o tym ,że jak jutro Legia solidnie umoczy to coś się na lepsze w tym klubie zmieni.

lorddavy 04.08.2011 08:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1139747)
Wszyscy co pisza o przejściu Gaziantepu z palcem w $$$@ po prostu pokazują że nie mają pojęcia jak wielki dystans dizeli football w Turcji od Polski. I to mówię ja - główny propagator "siły" Polskiej ligi.

Z jednej strony ludzie gadają głupoty o tym ze nasza liga jest gorsza od Azerskiej, a potem wymagaja wygranej z palcem w dupie z drużyną z zupełnie innego świata piłkarskiego. Wiem 90% kibiców to Laicy i dla nich Turcja czy Azerbejdżan to to samo, ale w takim razie po co sie wypowiadają o czymś o czym nie wiedzą ??

Wygrana Legi w Gaziantepie była wielkim osiągnięciem - praktycznie jak remis Lecha z Juventusem - bo jakby obu drużynom zabrać "nazwę" i markę to by sie okazało ze kadrowo prezentują się podobnie. (Teraz Juve troszkę odżywa).


Grubo, porównujesz Gaziantep do Juve. W Turcji liga jest mocna nie neguje tego, takie kluby jak Galata, Fener, Besiktas czy nawet Trabzon i Bursa już nam daleko odskoczyły. Ale nie takie ogóry jak Gaziantep, typowy średniak jak np. Sivass, który swego czasu w pucharach zebrał oklep 0:6. To, że kasy maja jak lodu nie znaczy, że tworzą zespół. Technicznie są zaawansowani ale taktycznie to jest dno. Na 10 meczów z Juve przegraliby 9. A z Legią są w stanie wygrać ale tylko przy wyjątkowym frajerstwie Warszawki.

Pan Jotka 04.08.2011 08:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1139777)
1. I pisze to kibic Legii... a ja po pierwszym meczu czytalem takie bzdury od naszych kiboli ze zygac sie chciało....
2. Zgadzam sie, ze nie wiele różniło sie od Skonto w postaci sytuacji... nie zrobili nawet sztycha. Oczywiscie byli lepsi piłkarsko taktycznie itd. ale nie potrafili sie przebic przez naszą obrone, ktora moim zdaniem, (łaze na Wisłe kilkanascie lat) nie widziałem takiej dobrej :D
3. co ty porównujesz? mecz z Lechią Belchatowem do meczu pucharowego? Moze powównaj mecz z Widzewem do Litexu to bedziesz pierwszym krolem tego forum :D

A i Nie .......cie, ze w naszej lidze bysmy ich pykneli 4:0. Wisła dlatego wygrała 3:1 po pierwsze:
1. zagrala zajebiscie w def.
2. wykorzystała co miała
3. tamci mieli cienkich stoperów(wszystkie bramki w dwu-meczu oprócz karnego) Zobaczcie wszystkie srodkiem wpadły :D

Ta drużyna byłaby realnym kandydatem do majstra w naszym kraju bez gadania. Maja te indywidualności tak zwane... przegrali, bo:
1. Wisła jest najlepsza :D
2. Bo Wisła jest dojrzalsza taktycznie
3. Bo Wisła ma Melexa Chaveza i Jaliensa :D nawet bramkarze byli bez pracy... :)
4. a w awansie decydowała forma dnia, kibole, stadion, kasa itd.
tylko dla tego

Ale co się dziwisz tej gadce o fuksie itp?? 2 lata z rzędu to forum ciągle pisało o fuksie Amiki i życzeniach w.......u od np.Manchesteru czy Juve...Jak Kali ukraść to dobrze, a Kalemu to źle?

Lechista69 04.08.2011 08:42

To jest piekne ze Wisla wkoncu zbudowala klub na miare aspiracji kibicow, prezesa czy bossa Cupiala, fuksem czy nie cel skrupulatnie wykonuje i juz jest bardzo blisko tego ostatniego ktorym jest historyczny awans do CL, zupelnie nie rozumiem tych dyskusji kibicow kuchenkorza czy Legii na temat przecenienia rywala Wisly, kazdy wie przeciez ze droga do CL jest latwiejsza niz ta do LE ale czy znowu taka prosta ? Juz sam fakt ze Rangersi odpadli pokazuje ze tu niema slabych zespolow, Maaskant wypunktowal Litex taktyka, przygotowaniem fizycznym oraz ambicja zawodnikow no i oczywiscie Wisla posiada tego jedynego niepowtarzalnego dyrektora sportowego ktory moim zdaniem byl glownym tworca sukcesu tego zespolu =)!



Co do dzisiejszych meczy to o Slask jestem spokojny, moim zdaniem szybko strzela bramke i pojada z Bulgarami... Mila cos z wolnego moze wladuje :P!

Niestety o Legie juz taki spokojny nie jestem, sukces z Turcji niewatpliwie moze ulatwic Mackowi jego zadanie, ustawiajac sie bardzo defensywnie i korzystajac z jego taktyki dlugich pilek na wysokiego napastnika moga cos wbic rywalowi... pytanie jest tylko takie czy Legia kogos takiego posiada. (niestety zupelnie mnie Warszawska druzyna nie obchodzi i nie wiem jakich maja napastnikow :P)

Jesli jednak Legia schowa sie zbyt gleboko to moze zostac powieziona i do duzo...


A wiec dzisiejsza dyspozycja dnia Legionistow i Slaska moze byc kluczowa dla wydarzen boiskowych, licze ze ogladali mecz Wisly i beda chcieli dzis udowodnic ze w Polsce nie ma tylko Wisly a sa tez inne zespoly ktore potrafia kopac w pilke :)!

A wiec
Lokomotiv 0:2 Slask
Legia 0:1 Gaziesport (0:0 dogrywka) (3:2 karne)

xD

Oldpara 04.08.2011 08:47

Jestem pod wrażeniem wczorajszego dopingu na Reymonta22. Na trybunach nie da się wysiedzieć, bo uszy bolą....autentycznie.

A pewnie również dziś Legia (przynajmniej kibice) pokaże Turkom jak się w polsce kibicuje. Chociaż Turcy to też europejska czołówka, i pewnie nie uklękną, ale przyjazd do Polski na Wisłę, Legię czy Lecha drużyn z minejszych miejscowości o innej kulturze kibicowania musi robić na przeciwnikach miażdżące wrażenie. Litex grał jakby miał nogi z waty...

A niedługo do drużyn posiadających nowczesny stadion dołączy Śląsk (by awansował do LE!) i Lechia i mamy 2 kotły czarownic więcej.

Proud 04.08.2011 08:55

Liczę na awans Śląska i porażkę Legii.

Tak już mam ;)

Hej Śląsk!

Sartre 04.08.2011 09:16

Cytat:

A pewnie również dziś Legia (przynajmniej kibice) pokaże Turkom jak się w polsce kibicuje. Chociaż Turcy to też europejska czołówka, i pewnie nie uklękną, ale przyjazd do Polski na Wisłę, Legię czy Lecha drużyn z minejszych miejscowości o innej kulturze kibicowania musi robić na przeciwnikach miażdżące wrażenie. Litex grał jakby miał nogi z waty...
Niby prawda, ale to się nie tyczy do końca Gaziantepsporu. Naszych 200 wyjazdowiczów zagłuszało czasami ich naście tysięcy kibiców, zresztą ogólnie doping Turków kompletnie nie powalał. No ale może to dlatego, że dla turków mecz z polską drużyną, to taki standard, jak dla polskiego klubu mecz z drużyną litewską. Słabsza liga, słabsza drużyna, inny klimat emocji. No ale tam nikt się porażki za bardzo nie spodziewał.

crazykaro 04.08.2011 09:25

Dopóki Legia jest niżej niż Wisła to niech sobie awansują gdzie chcą. Po poprzednich wtopach w LE i tak jestem w szoku że wygrali na wyjeździe nawet jeśli było to fuksem.

Liczę przede wszystkim na awans Śląska. Lokomotiv nic nie pokazał w pierwszym meczu. Jedna brameczka dla Śląska i bedzie następna runda.
Polski futbol klubowy już się poniżał przez wiele lat, a ten rok może być przełomowy, wiec liczę na jakieś lepsze występy zespołów. Najchętniej widziałbym wszystkie polskie zepoły w kolejnej rundzie. Jedyny klub któremu zawsze będę życzył odpadania niezależnie od rozgrywek to Kuchenkorz.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1139841)
A niedługo do drużyn posiadających nowczesny stadion dołączy Śląsk (by awansował do LE!) i Lechia i mamy 2 kotły czarownic więcej.

Kotły czarownic to może na Śląsku a nie u nas :p

Angmir 04.08.2011 09:39

Zobaczcie jakie drużny wyprzedził ten Gaziantespor w swojej lidze - kidyś żeczywiście w Turcji liczyły się 2,3 kluby, teraz 3/4 ligi prezentuje poziom co najmniej zbliżony do Wisły, albo lepszy. A taktycznie odstaje nie tylko Gaziantespor ale nawet i Fenerbahnce - ogólnie taka specyfika tamtej ligi.

Ja tam Legii jak i każdej innej polskiej drużynie w pucharach dobrze życzę, no może jakby Parchy występowały (nie wiem jakim cudem) to było by innaczej.

Chciałbym żeby Legia dziś zagrała mecz życia i do%^$ła Turasom tak z 3-0 (wiem że to S-f) ale nie mogę już słuchać wypowiedzi tego Kafki - trenera Gazintepu. Gość normalnie puszy się jakby prowadził Manchester United. A polska to była jakaś prowincja na Syberii Za jego butę i lekceważenie należy mu sie w........

Dlatego LEGIO do boju - i tak odpadniecie w 4 rundzie ale dziś zróbcie w końcu coś pożytecznego dla Polski i utrzyjcie nosa temu Bufonowi.

A Śląsk - biorąc pod uwagę kompletny brak klasy rywala mam nadzieje że zrobi to co powinien już tydzień temu - brutalnie zweryfikuje róznicę w poziomie gry w Polsce i Bułgarii...

zim zum 04.08.2011 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1139871)
Chciałbym żeby Legia dziś zagrała mecz życia i do%^$ła Turasom tak z 3-0 (wiem że to S-f) ale nie mogę już słuchać wypowiedzi tego Kafki - trenera Gazintepu. Gość normalnie puszy się jakby prowadził Manchester United. A polska to była jakaś prowincja na Syberii Za jego butę i lekceważenie należy mu sie w........

.

Dokładnie. Powinni im wbić 3 bramki a potem Polsat powinien pokazywać ciągle Pana napinacza w TV

el Nuero 04.08.2011 10:14

Jak to inni grali
 
Angmir - parchy raz jeden w tym wieku występowały w europejskich pucharach (w sezonie "8" miejsca Wisełki). Wprawdzie było to tylko InterToto, ale dzięki dwumeczowi Białorusini z Szachtiora Soligorsk mieli przynajmniej okazję zasmakować podwójnego zwycięstwa. Ile wtedy było? 3:0 i 2:1 :lol: :rotfl: Na następny występ niech pasiaki poczekają kolejne 100 lat.

Co do kibicowania innym drużynom prawdopodobnie każdy ma swoje priorytety. Wiadomo, że wielu naszych będzie duchowo wspierać Śląsk, licząc na "bułgarską poprawkę" i 2:0 w bezpośrednich meczach polsko-bułgarskich. Legii można życzyć dziś zwycięstwa, niech sobie awansują. Wtedy Maciuś (i spółka) zostaną u nich jeszcze długo.

Przy okazji - popatrzyłem na nasz ranking klubowy. W tym roku, aby być rozstawionym w 3. rundzie do LM, potrzebne było ponad 10 pkt. Na przyszły rok będziemy mieli tylko 8 pkt., zatem Wisła musi sporo sama zebrać w kolejnych meczach. Dodatkowo 20 % z rankingu krajowego, uzyskane przez pozostałe kluby, też będzie mile widziane. Zatem do boju, bijcie Turków i Bułgarów!

szprotson 04.08.2011 11:21

mam nadzieje że Wks strzelil dziś gola co zapewne da mu awans.
Dzieciom Warszawy ...standard. Porażka u siebie na stadionie boli podwójnie, do boju brudasy turasy.

Gordian 04.08.2011 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1139951)
mam nadzieje że Wks strzelil dziś gola co zapewne da mu awans.
Dzieciom Warszawy ...standard. Porażka u siebie na stadionie boli podwójnie, do boju brudasy turasy.

Powiedz mi co tobie, i innym, zależy na tym żeby Legia dostała w cymbał dziś? Może za stary jestem żeby to zrozumieć, ale na prawdę nie potrafię. Nie lepiej mieć wyjebane na inne drużyny i patrzeć tylko na swoją?

Kibicował Legii nie będę, ale prawdą jest, że lepiej żeby oni gali jak najdłużej w tych pucharach. Wszystkim wyjdzie na dobre. Wszystkim to znaczy nam, bo Legia nie ma składu na trzy fronty. Wisła ma dwudziestu-kilku w miarę równych zawodników i to też nie wystarczy na trzy rozgrywki. Dlatego jeśli Legia dziś odpadnie to pociśnie później ligę, bo jedyną konkurencję będzie miała w ułomnym Lechu*. Dobrze dla Polskich klubów, bo wiadomo punkty do rankingów. I siłą rzeczy dobrze też dla Legii.


*Lech ma ułomną kadrę zawodniczą i raczej krótką ławkę. Kilku bardzo dobrych zawodników, przemieszanych z młodzikami, a wszystkim tym dyryguję Nikodem Dyzma.

palikot 04.08.2011 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 1139993)
Powiedz mi co tobie, i innym, zależy na tym żeby Legia dostała w cymbał dziś? Może za stary jestem żeby to zrozumieć, ale na prawdę nie potrafię. Nie lepiej mieć wyjebane na inne drużyny i patrzeć tylko na swoją?

Kibicował Legii nie będę, ale prawdą jest, że lepiej żeby oni gali jak najdłużej w tych pucharach. Wszystkim wyjdzie na dobre. Wszystkim to znaczy nam, bo Legia nie ma składu na trzy fronty. Wisła ma dwudziestu-kilku w miarę równych zawodników i to też nie wystarczy na trzy rozgrywki. Dlatego jeśli Legia dziś odpadnie to pociśnie później ligę, bo jedyną konkurencję będzie miała w ułomnym Lechu*. Dobrze dla Polskich klubów, bo wiadomo punkty do rankingów. I siłą rzeczy dobrze też dla Legii.


*Lech ma ułomną kadrę zawodniczą i raczej krótką. Kilku bardzo dobrych zawodników, przemieszanych z młodzikami, a wszystkim tym dyryguję Nikodem Dyzma.

Jak ktoś Ci pluje w twarz, śpiewa o nozownikach itd. to mam im kibicować?

Sory, ale jestem kibolem Wisły i mam w dupie Legie Lecha itp. I w dupie mam czy oni Wiśle kibicują w pucharach... serio... pewnie dosyć młody jestem i tego nie rozumiem.

Gordian 04.08.2011 12:26

Skoro masz ich w dupie to wypada zachować konsekwencję i mieć ich w dupie zawsze, wszędzie i cały czas, a nie zachowywać się jak ci z gorszej strony Błoń i wypisywać: "Do boju Turasy".

Cytat:

Jak ktoś Ci pluje w twarz, śpiewa o nozownikach itd. to mam im kibicować?
Kibicować? Czytanie ze zrozumieniem to podstawa. Nigdzie nie napisałem, żeby im kibicować. Coś takiego jest nawet nie do pomyślenia. Nigdzie też nie pisałem, że oni kibicują nam w pucharach. Nie wiem skąd to wziąłeś.

Więc jeszcze raz, pisze tylko o tym, żeby mieć wyjebane na nich i zająć się Wisłą.

0 22 04.08.2011 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1139777)
3. co ty porównujesz? mecz z Lechią Belchatowem do meczu pucharowego? Moze powównaj mecz z Widzewem do Litexu to bedziesz pierwszym krolem tego forum :D

Nic nie porównuje tylko stwierdzam fakt, że skoro z marną Lechią byliśmy w stanie u siebie przegrać 0-3 to znaczy, że możemy w pucharach przegrać tak prawie z każdym rozstawionym. Krótko mówiąc jestesmy zupełnie nieprzewidywalni, a jak przewidywalni to raczej w negatywnym sensie.

Kociewiak 04.08.2011 13:12

skoro Lechia była w tamtym meczu marna to jaka była wg Ciebie wtedy Legia? ;)
A co do meczu z turasami to nie spodziewam się odpadnięcia Legii. Pewnie będzie remis...

0 22 04.08.2011 13:14

A jak myślisz?

Kociewiak 04.08.2011 13:17

Spoko to było pytanie z przymrużeniem oka :)
Ale wracając już do tych pucharów to dla mnie niespodzianką będzie jak WKS albo Legia odpadną dzis.

szprotson 04.08.2011 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 1139993)
Powiedz mi co tobie, i innym, zależy na tym żeby Legia dostała w cymbał dziś? Może za stary jestem żeby to zrozumieć, ale na prawdę nie potrafię. Nie lepiej mieć wyjebane na inne drużyny i patrzeć tylko na swoją?

Kibicował Legii nie będę, ale prawdą jest, że lepiej żeby oni gali jak najdłużej w tych pucharach. Wszystkim wyjdzie na dobre. Wszystkim to znaczy nam, bo Legia nie ma składu na trzy fronty. Wisła ma dwudziestu-kilku w miarę równych zawodników i to też nie wystarczy na trzy rozgrywki. Dlatego jeśli Legia dziś odpadnie to pociśnie później ligę, bo jedyną konkurencję będzie miała w ułomnym Lechu*. Dobrze dla Polskich klubów, bo wiadomo punkty do rankingów. I siłą rzeczy dobrze też dla Legii.


*Lech ma ułomną kadrę zawodniczą i raczej krótką ławkę. Kilku bardzo dobrych zawodników, przemieszanych z młodzikami, a wszystkim tym dyryguję Nikodem Dyzma.

skoro 40 tys ludzi na rynku krzyczy "gdzie Twoje berło ..." to potem raczej nie wypada nawet im kibicować :)

Zreszta, ja tam Legii zawsze zycze źle, jestem kibicem Wisły Kraków a nie kibicem polskich druzyn w pucharach.
Sam piszesz zeby miec wyjebane na inne teamy i patrzeć na swój, a potem piszesz ze to dobrze by było jakby (L) grała na III frontach bo nie maja szerokiej kadry. Czyli jednak patrzysz na tą Legie.
Ja jednak patrze dalej, bo widze i wiem jakie korzyści może dać gra w europejskich pucharach i nie życze im tego.
Ale przecież w Warszawie to rozumieją :)

kreseq 04.08.2011 13:20

Wrszcie normalny glos. Ja zycze Wisle jak najgorzej i szlus :D

Co do krzykow to postawic trzeba znak rownosci :lol: Wy krzyczycie jedno, my drugie i kazdy jest szczesliwy :)

yogul 04.08.2011 13:49

każdy niech patrzy na siebie i będzie super!

ja np Legi i Lecha nie lubię ale traktuje ich jako rywala sportowego którego mogę nienawidzić ale muszę mieć szacunek. Dlatego gdy wygraliśmy u siebie 4:0 to razem z całym stadionem strasznie głośno odśpiewaliśmy 'Legła Warszawa' takie zwieńczenie pokonania wiecznego rywala sportowego.
Jak sam gram mecz to też mogę rywala nie lubić szukać zaczepki kontaktu gdzieś zawsze zostawić łokieć kolano ale zawsze po meczu przybiję piątkę wymienię dwa słowa.


Jak zaczynam oglądać taką Legie to z góry jeb*e mnie wynik. Podchodzę do meczu kalkulując co dla Wisły będzie lepsze, np że nie mają szerokiej kadry więc w lidze będzie im ciężko, nabiją nam punktów do rankingu ale z drugiej strony zarobią kasę i się wypromują.
Jednak mimo wszystko radość sprawia mi gdy polski klub wygrywa i to jemu kibicuje.



zupełnie inna kwestia jest z gorszą stroną błoń gdzie ta nienawiść już jest w krwi. zresztą jaki tam z nich przeciwnik sportowy :D


Tak więc apeluję jeszcze raz, niech każdy sam sobie odpowie komu chce kibicować i przestańmy tu tyle o tym pisać, a piszmy o rzetelnych faktach które się czyta 100 razy lepiej!

ladek1989 04.08.2011 13:53

Panowie, dalsze wymienianie się kto komu i co życzy mija się z celem. To nie koncert życzeń. Legia awansuje-ok, nie awansuje też ok, nie ma sensu się ekscytować w jedną i drugą stronę.

a wracając do meritum, ciekaw jestem z jakim nastawieniem wyjdzie Legia? czy totalna obrona Częstochowy i długa piłka na ,,Lutoboję'', który coś zrobi, czy dadzą wyszaleć się Turkom na początku i z biegiem czasu przejmą inicjatywę?

pozdro

Sartre 04.08.2011 14:47

Cytat:

czy totalna obrona Częstochowy i długa piłka na ,,Lutoboję'', który coś zrobi, czy dadzą wyszaleć się Turkom na początku i z biegiem czasu przejmą inicjatywę?
"rozum mówi - obrona częstochowy, serce mówi - z biegiem czasu inicjatywa" ;) Trudno powiedzieć w sumie. Niby zagramy na bank 3 def pomocnikami, ale Gol jest przekwalifikowywany na rozgrywającego, więc to nie jest do końca takie jednoznaczne. Skorży raczej chodzi o to, żeby było w środku pola komu odbierać piłkę, a Gol się do tego nadaje dużo lepiej niż Radović.

No i chyba zależy od tego, co pokażą Turki. U siebie oni są kozaki, na wyjazdach się prują - może i tym razem tak będzie? W takim wypadku spodziewałbym się jakichś 30-50 minut nudnej młóćki w środku pola, a potem lekkiej przewagi Legii. Ale równie dobrze wyobrażam sobie autobus w polu karnym przez cały mecz i dwójkowe / trójkowe akcje w ramach kontry.

Dzida na Lutoboję będzie niezależnie od tego którą z powyższych wersji zobaczymy :D

Birsa 04.08.2011 15:16

Jeżeli Śląskowi dziś nie uda się wygrać to to będzie wielka niespodzianka. Stawiam na gładkie 2-0 dla WKS-u. Co do Legii to mi tam ona zwisa. Pewnie zagrają z kontry a turasy znowu będą klepać na 40 metrze przez pół meczu a 2 razy się zorientują, że chyba wypadałoby coś strzelić. Jak Legia przejdzie to trafi na Atletico Madryd czy jakieś PSG i się skończą podboje. Liczę jednak na 3 kluby w fazie grupowej. Nie, nie kibicuje Legii. Po prostu dobrze by było się podnieść trochę w rankingu bo sama Wisła nic nie ugra dla Polski.

PhantomRanger 04.08.2011 18:04

Jeśli Legia straci w pierwszych 10 minutach bramkę to zrobi się jej naprawdę cieplutko. Skorża pod presją nie radzi sobie.

panew 04.08.2011 18:08

jest gdzies transmisja?

thomasson 04.08.2011 18:11

Na Polsacie Sport Extra, albo choćby tu: http://huckenbusch.dbv.pl/viewpage.php?page_id=12 :-)
PS Polsat Sport, właśnie miałem się poprawić

piter116 04.08.2011 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thomasson (Post 1140233)
Na Polsacie Sport Extra, albo choćby tu: http://huckenbusch.dbv.pl/viewpage.php?page_id=12 :-)

Na Polsacie Sport, Na PS Extra leci Śląsk : )

Marcin_fan 04.08.2011 18:16

Przecież Śląska pokazuje otwarty Polsat!

ManiekTS 04.08.2011 18:31

boze ci komentatorzy na meczu Loko-Slask to chyba komentuja ten mecz przez Skype'a

rozarian 04.08.2011 18:40

Transmisja z Bułgarii jest nielegalna!Na banerach reklamują bukmacherów internetowych,a reklama tego typu jest w polskich stacjach zabroniona.Co na to wiceminister finansów Kapica?

PotiWisla 04.08.2011 18:43

Jak graliśmy w Rydze to tez były reklamy Bet-at-home na banerach. Oni mogą sobie reklamować co chcą , nic nasza ustawa do tego nie ma.

szczepek19 04.08.2011 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ManiekTS (Post 1140241)
boze ci komentatorzy na meczu Loko-Slask to chyba komentuja ten mecz przez Skype'a

a ja myślałem że przez kalkulator :D

studio 04.08.2011 18:50

Oni w toi toiu siedza, kibicow w miare normalnie slychac wiec innej mozliwosci nie ma.

rozarian 04.08.2011 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 1140248)
Jak graliśmy w Rydze to tez były reklamy Bet-at-home na banerach. Oni mogą sobie reklamować co chcą , nic nasza ustawa do tego nie ma.

Napisałem to z przekąsem.Suma sumarum,jednak reklama wchodzi na polski rynek.Jaka to różnica,na jakim stadionie ją zainstalowali?Idzie na Polskę,ale ktoś taki jak pan K.nie potrafi tych sprzeczności wytłumaczyć.

PotiWisla 04.08.2011 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 1140253)
Jaka to różnica,na jakim stadionie ją zainstalowali?Idzie na Polskę,ale ktoś taki jak pan K.nie potrafi tych sprzeczności wytłumaczyć.

Jest różnica bo nie maja prawa nałożyć kary na bułgarski klub za te reklamy. A gdyby to było w Polsce to byśmy mieli kabaret niesamowity potem.

MicK 04.08.2011 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 1140253)
Napisałem to z przekąsem.Suma sumarum,jednak reklama wchodzi na polski rynek.Jaka to różnica,na jakim stadionie ją zainstalowali?Idzie na Polskę,ale ktoś taki jak pan K.nie potrafi tych sprzeczności wytłumaczyć.

To samo było z reklamami papierosów na bolidach F1. W kraju gdzie było to dozwolone jeździli z nimi, a tam gdzie zabronione zastępowali to czymś.
Potem dopiero wprowadzili całkowity zakaz reklamowania firm tytoniowych na bolidach. ciekawostka: Oficjalna nazwa Teamu Ferrari wciąż brzmi "Scuderia Ferrari Marlboro"

Pancratius 04.08.2011 19:12

Nie mogę się już patrzeć na ten mecz z Lokomotiem.Straszna chu.jnia........

WiślakMyślenice 04.08.2011 19:15

Coś mało legionistów na Ł3....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl