![]() |
To już dawno wisiało w powietrzu. Szczerze mówiąc miałem nadzieję gdy otwierałem artykuł że nie ujrzę:
Cytat:
|
I co z tego, że Czerwiński wraca jak pionem sportowym nadal będzie się zajmował Łysol? Czerwiński sam nic nie zrobi, bojkotu raczej samą swoją osobą nie zakończy, pikników na stadion nie przyciągnie, bo do tego potrzebne są wyniki, a dopóki łysy będzie odpowiadał za zawodników to wyników nie będzie. Sądzę, że Czerwiński będzie raczej figurantem (nawet nie powiedzieli czym się będzie zajmował!) w marnej próbie uspokojenia kibiców.
|
Nowy wiceprezes do spraw PR i marketingu, Janusz Kozioł to były redaktor naczelny Gazety Krakowskiej.
|
poczekajmy na konkretne działania Czerwińskiego. Zobaczymy co może zrobić...jeśli będzie tylko robił dobrą minę do złej gry kibice szybko to zobaczą. Szkoda, że Jacek "Wodogłowie" jeszcze pracuje w Wiśle S.A.
Pozostałych zmian nie potrafię ocenić, może ktoś bardziej zorientowany coś więcej napisze. |
Cytat:
Janusz Kozioł to b. redaktor naczelny "Gazety Krakowskiej", który w 2005 roku wraz z red. Jerzy Sasorskim z "Dziennika Polskiego" otrzymali od właściciela klubu... zakaz wstępu na mecze Wisły w związku z krytycznymi publikacjami... http://sportowetempo.pl/glowna_ekstr...l_wiceprezesem Pytanie czy to jakiś starszy facet ? Bo moim zdaniem za ten szczebel powinien odpowiadać ktoś kto podążył za nowymi trendami i zdobyczami cywilizacyjnymi. Nie twierdzę, że ktoś starszej epoki nie mógł tego zrobić ale jest mniejsze prawdopodobieństwo że będzie ogarniał. |
Cytat:
Masz racje Westersyl, prezesem od marketingu powinien być ktoś z doświadczeniem w branży, ale raczej doświadczeniem 10 - 15 letnim. edit: do Westersyl niżej - zgadzam się, ale nie skreślam wiek nie jest najważniejszy, liczą się pomysły. A tak naprawdę to Ty powinieneś pracować w dziale marketingu Wisły ;-) |
Cytat:
|
Wiesz Phil Schiller, dyrektor marketingu Appla ma lat 51. Czyli za stary, co?
Nie przesadzaj z tym wiekiem, że jak ktoś ma więcej niż 30 lat to nie ogrania nowych narzędzi. |
obiecanki czy możliwa rzeczywistość ?
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...akow,id,t.html nowi pracownicy i ambitne zadania przed nimi postawione. Ciekawe czy możliwe do zrealizowania, bo nie wierzę że sama znajomość z żydem prezydentem wystarczy do podpisania korzystnej umowy o stadion, lub czy te osoby będą mogły znaleźć sponsora, którego nie mamy od kilku lat lub sprzedadzą drogie sky-boxy. |
Jeśli miałoby się sprawdzić to co pisze w tym artykule to bardzo dobrze by było.
Ale jak dla mnie ten artykuł to takie pieprzenie. Mydlenie oczu. Już tyle czytałem o róznych cudach jakie miały być w Wisle - zaplecze, akadamia, skauting, muzeum itd., że nie wierze już w takie artykuły. Nawet wizualizacje już były i g. z tego. Niech może zaczną najpierw coś robić, a potem piszą artykuły. |
TF w Katowicach już ma biuro, a przynajmniej tak wygląda z zewnątrz.
|
heheh.. to gotowy artykuł pewnie sprzed 10 lat, który jest odświeżany ilekroć we władzach klubowych następują jakieś zmiany. :D
|
liczą sie czyny nie słowa panie łysa głowa
|
no tak... celem jest budowa "nowej" Wisly po spuszczeniu z niej najlepiej zarabiajacych.
Rozumiem, że o mistrzostwo i o awans do LM będziemy bili się piłkarzami zarabiajacymi po 3-5 tys zlotych miesiecznie. Zatrudniać więc Wisła będzie nie tyle dobrych, co tanich. Polityka minimalizmu i nadziei, że "jakoś to będzie" z góry skazana na porażkę. |
Chyba nie o to chodziło autorowi raczej o koszt/efekt, taki Guła, Genkov i Jaliens zarabiaja nieproporcjonalnie do tego co dają Wiśle.
|
Nowa Legia, Nowa Wisła, ...
|
Władysław Szyngiera - członek RN - był selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej !
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_sie_o_19_06/
pomysł ciekawy.... ale wykonanie słabe, dobrze byłoby znać tekst hymnu. Dlaczego ta data? (11.01 ?) |
Mało kto wspomina o człowieku, który jest być może najbardziej odpowiedzialny za cały ten burdel ostatnich lat. Mowa o Krystianie Rogali. Dziwnym trafem kiedy trafil do Wisly (2005 r.) zaczęło się też dziać źle. Pojawiły się nazwiska Liczki, zabawa z trenerami, Basałaje, Bednarze itp itd. Oczywiscie jakby ktos nie wiedzial, ten facet dalej jest w Wisle i dalej jest bardzo blisko Cupiala. Wszystko skupia sie na Bednarzu, a osoby rzeczywiscie odpowiedzialne za dany stan rzeczy - Cupial, Rogala itd. unikaja wszelkiej odpowiedzialnosci.
|
Cytat:
Rogala wczesniej byl chyba prezesem Ruchu ,i zdazyl zrobic tam niezly bajzel zdajsie.Potem Cupial niewiem po co zrobil sobie z niego taka "prawa reke" i jak dodamy do tego Zdziska to upadek Wisly wcale nie dziwi. |
Cytat:
Nawet jesli to prawda; juz Kapka i spolka postaraja sie by przykladowa akademia produkowala nie Furmany a Drewniaki :pijak: Doslownie. Zeby nie bylo; Cupial nie jest wyjatkiem. Kazdy ligowy wlasciciel ma na sumieniu kilku fatalnych dyrektorow czy prezesow. Przyklad pierwszy z brzegu; ktos jeszcze pamieta Trzeciaka i "Lewandowski nam nie potrzebny"? He, he. Grunt to wyciagac wnioski :einstein: |
|
Albo Jacus dostal awans za dotychczasowe osiagniecia albo, kto s juz tu nawet wazeline odstawil wchodzac mu w zad!
|
Oj tam, oj tam, jak zwał, tak zwał. Fajnie, że tam poleciał, zobaczy na żywo swój wynalazek Sarkiego, tętno mu skoczy do 250 i w trosce o swoje zdrowie poda się do dymisji...
Ta, pobożne życzenia... |
Cytat:
Bardziej prawdopodobna wersja jest taka, że zobaczy swój wynalazek i postanowi ściągnąć następne ;) (to nie jest pobożne życzenie) |
Cytat:
Kop w d... w lecie i nadzieja na lepsze albo... jeszcze jakiś czas pocierpimy:( |
Jacek, jak to Jacek, w czasie okresu przygotowawczego (i przypadkiem transferowego tez) jest na urlopie w Turcji, po prostu ;)
|
Cytat:
A tak poważniej to koleś jest niepodrabialny. Na wakacje sobie skoczył, piłeczkę pokopie. Prezes klubu sportowego kopie się po czole na treningu swoich pracowników. Jak wróci niech sobie mopa kupi i z ASPENEM razem sobie posprzątają. Albo niech w politykę idzie. Donek mu dobre miejsce na liście skołuje bo pewnie i w sejmie jest deficyt LO a we wtorki ktoś popykać z pierwszym musi popykać... Paranoja :) |
Panowie, nie przesadzajcie. Valckx też jeździł po zgrupowaniach i nikt nie narzekał. Wręcz przeciwnie. Zachwycano się, że interesuje się drużyną itd.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rocilo_slonce/ http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_zalozeniami/ Cytat:
|
oczywiście, że jeździł to nawet dobrze, że "Prezes" zobaczy sobie ten szrot i stwierdzi, że nie tędy droga i że Selera trzeba natychmiast odesłać skąd przyjechał.
Apropos "prezesa" - to przychodzi mi do głowy scena z Killera, kiedy Siara dzwonił. To w przypadku Jacka też taka scenka mogłaby powstać i mogłaby wyglądać tak: - DZWONI JACEK DO URZĘDU PRACY NA WĄWOZOWĄ I MÓWI: "TU PREZES. I WSZYSTKO JASNE..." - I ZJEŻDŻAJĄ SIĘ NA TESTY MIEJSKIM PRZEDSIĘBIORSTWEM KOMUNIKACYJNYM BEZROBOTNI Z HUTY I OKOLIC. JEŚLI DALEJ WSZYSTKO BĘDZIE SZŁO W TYM KIERUNKU TO SIŁĄ TRZEBA BĘDZIE ŚCIĄGAĆ PIŁKARZY DO KLUBY. A ABY ICH ZATRZYMAĆ TO TRZEBA BĘDZIE ZBUDOWAĆ JAKIEŚ WIĘZIENIE (NAJLEPIEJ Z CZARCIĄ ZAPADKĄ ;-) ). A NAD BRAMĄ WEJŚCIOWĄ NA TEREN WIĘZIENIA (TFU - STADIONU) POWINNIŚMY WSTAWIĆ NAPIS: "ARBEIT MACHT FREI". I TAK SIĘ ZASTANAWIAM CZY JEDYNYM KRYTERIUM PRZYDATNOŚCI DO DRUŻYNY DLA "PREZESA" JACKA NIE JEST DŁUGIE I ŁADNE ŚPIEWANIE: "ŁUBU DUBU, ŁUBU DUBU, NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU.... NIECH ŻYYYYJEEEE NAMMMMM". TO ŚPIEWAŁEM JA.....BEZROBOTNY, PRZEPITY I ZNUDZONY STUDENT Z AKADEMIKA AGH. |
Cytat:
Odbieram to co robi Bednarz jako wchodzenie w paradę Kulawikowi. Ciężko mi sobie tez wyobrazić sytuację gdy przełożony uczestniczy aktywnie w zajęciach podwładnego. To tak jakby prezes McDonalds poszedł z pracownikami myć kible pod czujnym okiem kierownika. |
Dziecinne i w ogóle nie na miejscu, ale co tam
http://www.sadistic.pl/uzyteczny-tatuaz-vt172094.htm |
Pilch nie był osoba, która kibic Wisły powinien żałować, ale Cupial zamiast wyjebac Bednarza zrobił z niego prezesa! ....a!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rezesa_pilcha/ |
mowcie co chcecie ,ale Cupial ma duze zaufanie do Bednarza
|
Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu niech żyje nam!
Jacku ten awans ci się należał za to co robisz, z tobą Wisła wejdzie albo spłynie do nowej ery PS:Świetne transfery te przedsezonowe i te teraz :) |
Cytat:
|
moje w....ienie w skali 1 do 10 wynosi obecnie 15!!!!! Cupiał napluł kibicom w twarz!!!!!!!!!
coraz bardziej myślę, że powinniśmy rozpocząć akcję WISŁA KRAKÓW BEZ CUPIAŁA. |
O, ferie się zaczęły.
|
Ech wywołałem wilka z lasu.
W sumie nic się nie zmieniło - jedynie kurczak obrósł w pióra. Cupiał ma centralnie w d* rozwój klubu co własnie dobitnie pokazał. |
Cytat:
rozwaliles mnie na lopatki .... jak dla mnie, post miesiaca :-D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl