Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7417)

Reserve 08.01.2013 21:01

To już dawno wisiało w powietrzu. Szczerze mówiąc miałem nadzieję gdy otwierałem artykuł że nie ujrzę:
Cytat:

Stanowisko wiceprezesa do spraw sportowych pełni Jacek Bednarz

riv 08.01.2013 22:45

I co z tego, że Czerwiński wraca jak pionem sportowym nadal będzie się zajmował Łysol? Czerwiński sam nic nie zrobi, bojkotu raczej samą swoją osobą nie zakończy, pikników na stadion nie przyciągnie, bo do tego potrzebne są wyniki, a dopóki łysy będzie odpowiadał za zawodników to wyników nie będzie. Sądzę, że Czerwiński będzie raczej figurantem (nawet nie powiedzieli czym się będzie zajmował!) w marnej próbie uspokojenia kibiców.

Bartosz 08.01.2013 22:56

Nowy wiceprezes do spraw PR i marketingu, Janusz Kozioł to były redaktor naczelny Gazety Krakowskiej.

domin_czyzyny 08.01.2013 22:57

poczekajmy na konkretne działania Czerwińskiego. Zobaczymy co może zrobić...jeśli będzie tylko robił dobrą minę do złej gry kibice szybko to zobaczą. Szkoda, że Jacek "Wodogłowie" jeszcze pracuje w Wiśle S.A.

Pozostałych zmian nie potrafię ocenić, może ktoś bardziej zorientowany coś więcej napisze.

westersyl 08.01.2013 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 1293970)
Nowy wiceprezes do spraw PR i marketingu, Janusz Kozioł to były redaktor naczelny Gazety Krakowskiej.

Czyli to ta sama osoba, które dostała od bossa zakaz stadionowy :)
Janusz Kozioł to b. redaktor naczelny "Gazety Krakowskiej", który w 2005 roku wraz z red. Jerzy Sasorskim z "Dziennika Polskiego" otrzymali od właściciela klubu... zakaz wstępu na mecze Wisły w związku z krytycznymi publikacjami...
http://sportowetempo.pl/glowna_ekstr...l_wiceprezesem

Pytanie czy to jakiś starszy facet ? Bo moim zdaniem za ten szczebel powinien odpowiadać ktoś kto podążył za nowymi trendami i zdobyczami cywilizacyjnymi. Nie twierdzę, że ktoś starszej epoki nie mógł tego zrobić ale jest mniejsze prawdopodobieństwo że będzie ogarniał.

domin_czyzyny 08.01.2013 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1293972)
Czyli to ta sama osoba, które dostała od bossa zakaz stadionowy :)
Janusz Kozioł to b. redaktor naczelny "Gazety Krakowskiej", który w 2005 roku wraz z red. Jerzy Sasorskim z "Dziennika Polskiego" otrzymali od właściciela klubu... zakaz wstępu na mecze Wisły w związku z krytycznymi publikacjami...
http://sportowetempo.pl/glowna_ekstr...l_wiceprezesem

Pytanie czy to jakiś starszy facet ? Bo moim zdaniem za ten szczebel powinien odpowiadać ktoś kto podążył za nowymi trendami i zdobyczami cywilizacyjnymi. Nie twierdzę, że ktoś starszej epoki nie mógł tego zrobić ale jest mniejsze prawdopodobieństwo że będzie ogarniał.

czyli jak zwykle Cupiał miota się od "lewa do prawa" od skrajności w skrajność. Byle tak samo zmienił swoją opinię o akademii i infrastrukturze treningowej.

Masz racje Westersyl, prezesem od marketingu powinien być ktoś z doświadczeniem w branży, ale raczej doświadczeniem 10 - 15 letnim.

edit: do Westersyl niżej - zgadzam się, ale nie skreślam wiek nie jest najważniejszy, liczą się pomysły. A tak naprawdę to Ty powinieneś pracować w dziale marketingu Wisły ;-)

westersyl 08.01.2013 23:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1293973)
czyli jak zwykle Cupiał miota się od "lewa do prawa" od skrajności w skrajność. Byle tak samo zmienił swoją opinię o akademii i infrastrukturze treningowej.

Masz racje Westersyl, prezesem od marketingu powinien być ktoś z doświadczeniem w branży, ale raczej doświadczeniem 10 - 15 letnim.

Chodziło mi np o kogoś kto wie, że istnieje coś takiego jak internet, facebook, youtuube, photoshop. Będzie potrafił pogadać z kibicami i "czuł" ich potrzeby.

ooona 09.01.2013 00:27

Wiesz Phil Schiller, dyrektor marketingu Appla ma lat 51. Czyli za stary, co?
Nie przesadzaj z tym wiekiem, że jak ktoś ma więcej niż 30 lat to nie ogrania nowych narzędzi.

domin_czyzyny 09.01.2013 00:58

obiecanki czy możliwa rzeczywistość ?

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...akow,id,t.html

nowi pracownicy i ambitne zadania przed nimi postawione. Ciekawe czy możliwe do zrealizowania, bo nie wierzę że sama znajomość z żydem prezydentem wystarczy do podpisania korzystnej umowy o stadion, lub czy te osoby będą mogły znaleźć sponsora, którego nie mamy od kilku lat lub sprzedadzą drogie sky-boxy.

Coglin 09.01.2013 07:58

Jeśli miałoby się sprawdzić to co pisze w tym artykule to bardzo dobrze by było.
Ale jak dla mnie ten artykuł to takie pieprzenie. Mydlenie oczu.
Już tyle czytałem o róznych cudach jakie miały być w Wisle - zaplecze, akadamia, skauting, muzeum itd., że nie wierze już w takie artykuły. Nawet wizualizacje już były i g. z tego.
Niech może zaczną najpierw coś robić, a potem piszą artykuły.

iiYama 09.01.2013 08:26

TF w Katowicach już ma biuro, a przynajmniej tak wygląda z zewnątrz.

Pero 09.01.2013 10:48

heheh.. to gotowy artykuł pewnie sprzed 10 lat, który jest odświeżany ilekroć we władzach klubowych następują jakieś zmiany. :D

szprotson 09.01.2013 11:37

liczą sie czyny nie słowa panie łysa głowa

FraMat 09.01.2013 11:40

no tak... celem jest budowa "nowej" Wisly po spuszczeniu z niej najlepiej zarabiajacych.
Rozumiem, że o mistrzostwo i o awans do LM będziemy bili się piłkarzami zarabiajacymi po 3-5 tys zlotych miesiecznie.
Zatrudniać więc Wisła będzie nie tyle dobrych, co tanich.

Polityka minimalizmu i nadziei, że "jakoś to będzie" z góry skazana na porażkę.

borys 09.01.2013 12:16

Chyba nie o to chodziło autorowi raczej o koszt/efekt, taki Guła, Genkov i Jaliens zarabiaja nieproporcjonalnie do tego co dają Wiśle.

Maciuś 09.01.2013 12:49

Nowa Legia, Nowa Wisła, ...

ociec Ciemka 09.01.2013 12:51

Władysław Szyngiera - członek RN - był selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej !

Luu... 12.01.2013 12:58

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_sie_o_19_06/

pomysł ciekawy.... ale wykonanie słabe, dobrze byłoby znać tekst hymnu. Dlaczego ta data? (11.01 ?)

nesta 12.01.2013 19:37

Mało kto wspomina o człowieku, który jest być może najbardziej odpowiedzialny za cały ten burdel ostatnich lat. Mowa o Krystianie Rogali. Dziwnym trafem kiedy trafil do Wisly (2005 r.) zaczęło się też dziać źle. Pojawiły się nazwiska Liczki, zabawa z trenerami, Basałaje, Bednarze itp itd. Oczywiscie jakby ktos nie wiedzial, ten facet dalej jest w Wisle i dalej jest bardzo blisko Cupiala. Wszystko skupia sie na Bednarzu, a osoby rzeczywiscie odpowiedzialne za dany stan rzeczy - Cupial, Rogala itd. unikaja wszelkiej odpowiedzialnosci.

Wojtas 13.01.2013 01:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1294424)
Mało kto wspomina o człowieku, który jest być może najbardziej odpowiedzialny za cały ten burdel ostatnich lat. Mowa o Krystianie Rogali. Dziwnym trafem kiedy trafil do Wisly (2005 r.) zaczęło się też dziać źle. Pojawiły się nazwiska Liczki, zabawa z trenerami, Basałaje, Bednarze itp itd. Oczywiscie jakby ktos nie wiedzial, ten facet dalej jest w Wisle i dalej jest bardzo blisko Cupiala. Wszystko skupia sie na Bednarzu, a osoby rzeczywiscie odpowiedzialne za dany stan rzeczy - Cupial, Rogala itd. unikaja wszelkiej odpowiedzialnosci.



Rogala wczesniej byl chyba prezesem Ruchu ,i zdazyl zrobic tam niezly bajzel zdajsie.Potem Cupial niewiem po co zrobil sobie z niego taka "prawa reke" i jak dodamy do tego Zdziska to upadek Wisly wcale nie dziwi.

Bobek90 13.01.2013 09:16

Cytat:

Rogala wczesniej byl chyba prezesem Ruchu ,i zdazyl zrobic tam niezly bajzel zdajsie.Potem Cupial niewiem po co zrobil sobie z niego taka "prawa reke" i jak dodamy do tego Zdziska to upadek Wisly wcale nie dziwi.
Z tego samego powodu nie grzeja mnie te ploty jakoby Cupial chcial znowu budowac Wielka Wisle, tym razem z Akademia.

Nawet jesli to prawda; juz Kapka i spolka postaraja sie by przykladowa akademia produkowala nie Furmany a Drewniaki :pijak: Doslownie.


Zeby nie bylo; Cupial nie jest wyjatkiem. Kazdy ligowy wlasciciel ma na sumieniu kilku fatalnych dyrektorow czy prezesow. Przyklad pierwszy z brzegu; ktos jeszcze pamieta Trzeciaka i "Lewandowski nam nie potrzebny"? He, he.

Grunt to wyciagac wnioski :einstein:

TOMEK 11 22.01.2013 11:52

http://www.lajt.wisla.krakow.pl/pl/l...ezesa/strona/0

haha, prezesa kur.wa

borys 22.01.2013 13:11

Albo Jacus dostal awans za dotychczasowe osiagniecia albo, kto s juz tu nawet wazeline odstawil wchodzac mu w zad!

gypsy 22.01.2013 20:03

Oj tam, oj tam, jak zwał, tak zwał. Fajnie, że tam poleciał, zobaczy na żywo swój wynalazek Sarkiego, tętno mu skoczy do 250 i w trosce o swoje zdrowie poda się do dymisji...

Ta, pobożne życzenia...

WISŁAZWE 22.01.2013 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1295723)
Oj tam, oj tam, jak zwał, tak zwał. Fajnie, że tam poleciał, zobaczy na żywo swój wynalazek Sarkiego, tętno mu skoczy do 250 i w trosce o swoje zdrowie poda się do dymisji...

Ta, pobożne życzenia...


Bardziej prawdopodobna wersja jest taka, że zobaczy swój wynalazek i postanowi ściągnąć następne ;)

(to nie jest pobożne życzenie)

arti 22.01.2013 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez borys (Post 1295679)
Albo Jacus dostal awans za dotychczasowe osiagniecia albo, kto s juz tu nawet wazeline odstawil wchodzac mu w zad!

To na tej zasadzie jak jest wywiad w tv np. z wicepremierem i rozmówca zwraca się premierze. Albo niedawno był wywiad z Wałęsą i dziennikarka zwracała się Panie Prezydencie, pomimo, że już 100 lat nim nie jest.
Kop w d... w lecie i nadzieja na lepsze albo... jeszcze jakiś czas pocierpimy:(

dj_ibutti 23.01.2013 00:25

Jacek, jak to Jacek, w czasie okresu przygotowawczego (i przypadkiem transferowego tez) jest na urlopie w Turcji, po prostu ;)

MatMario 23.01.2013 09:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1295747)
Jacek, jak to Jacek, w czasie okresu przygotowawczego (i przypadkiem transferowego tez) jest na urlopie w Turcji, po prostu ;)

Się czepiacie, skoczy na rafę, coś zanurkuje, złapie oddech. Wróci wypoczęty, będzie dalej likw.... o przepraszam modernizował z większym zapałem.

A tak poważniej to koleś jest niepodrabialny. Na wakacje sobie skoczył, piłeczkę pokopie. Prezes klubu sportowego kopie się po czole na treningu swoich pracowników. Jak wróci niech sobie mopa kupi i z ASPENEM razem sobie posprzątają. Albo niech w politykę idzie. Donek mu dobre miejsce na liście skołuje bo pewnie i w sejmie jest deficyt LO a we wtorki ktoś popykać z pierwszym musi popykać...

Paranoja :)

mr_kwolf 23.01.2013 09:13

Panowie, nie przesadzajcie. Valckx też jeździł po zgrupowaniach i nikt nie narzekał. Wręcz przeciwnie. Zachwycano się, że interesuje się drużyną itd.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rocilo_slonce/
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_zalozeniami/

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1295732)
To na tej zasadzie jak jest wywiad w tv np. z wicepremierem i rozmówca zwraca się premierze. Albo niedawno był wywiad z Wałęsą i dziennikarka zwracała się Panie Prezydencie, pomimo, że już 100 lat nim nie jest.
Kop w d... w lecie i nadzieja na lepsze albo... jeszcze jakiś czas pocierpimy:(

Nie do końca tak jest jak mówisz. Tytuł Prezydenta dostaje się dożywotnio dlatego do nieurzędujących Prezydentów można i należy mówić Panie Prezydencie.

domin_czyzyny 23.01.2013 09:29

oczywiście, że jeździł to nawet dobrze, że "Prezes" zobaczy sobie ten szrot i stwierdzi, że nie tędy droga i że Selera trzeba natychmiast odesłać skąd przyjechał.

Apropos "prezesa" - to przychodzi mi do głowy scena z Killera, kiedy Siara dzwonił.
To w przypadku Jacka też taka scenka mogłaby powstać i mogłaby wyglądać tak:

- DZWONI JACEK DO URZĘDU PRACY NA WĄWOZOWĄ I MÓWI: "TU PREZES. I WSZYSTKO JASNE..."
- I ZJEŻDŻAJĄ SIĘ NA TESTY MIEJSKIM PRZEDSIĘBIORSTWEM KOMUNIKACYJNYM BEZROBOTNI Z HUTY I OKOLIC.

JEŚLI DALEJ WSZYSTKO BĘDZIE SZŁO W TYM KIERUNKU TO SIŁĄ TRZEBA BĘDZIE ŚCIĄGAĆ PIŁKARZY DO KLUBY. A ABY ICH ZATRZYMAĆ TO TRZEBA BĘDZIE ZBUDOWAĆ JAKIEŚ WIĘZIENIE (NAJLEPIEJ Z CZARCIĄ ZAPADKĄ ;-) ). A NAD BRAMĄ WEJŚCIOWĄ NA TEREN WIĘZIENIA (TFU - STADIONU) POWINNIŚMY WSTAWIĆ NAPIS: "ARBEIT MACHT FREI".

I TAK SIĘ ZASTANAWIAM CZY JEDYNYM KRYTERIUM PRZYDATNOŚCI DO DRUŻYNY DLA "PREZESA" JACKA NIE JEST DŁUGIE I ŁADNE ŚPIEWANIE: "ŁUBU DUBU, ŁUBU DUBU, NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU.... NIECH ŻYYYYJEEEE NAMMMMM". TO ŚPIEWAŁEM JA.....BEZROBOTNY, PRZEPITY I ZNUDZONY STUDENT Z AKADEMIKA AGH.

Lukasz 23.01.2013 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1295757)
Panowie, nie przesadzajcie. Valckx też jeździł po zgrupowaniach i nikt nie narzekał. ....

Tyle że w piłkę tam nie kopał.
Odbieram to co robi Bednarz jako wchodzenie w paradę Kulawikowi. Ciężko mi sobie tez wyobrazić sytuację gdy przełożony uczestniczy aktywnie w zajęciach podwładnego.

To tak jakby prezes McDonalds poszedł z pracownikami myć kible pod czujnym okiem kierownika.

xanti1906 01.02.2013 09:06

Dziecinne i w ogóle nie na miejscu, ale co tam
http://www.sadistic.pl/uzyteczny-tatuaz-vt172094.htm

domin_czyzyny 05.02.2013 21:54

Pilch nie był osoba, która kibic Wisły powinien żałować, ale Cupial zamiast wyjebac Bednarza zrobił z niego prezesa! ....a!

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rezesa_pilcha/

lopez80 05.02.2013 22:11

mowcie co chcecie ,ale Cupial ma duze zaufanie do Bednarza

TymonPRO 05.02.2013 22:21

Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu niech żyje nam!

Jacku ten awans ci się należał za to co robisz, z tobą Wisła wejdzie albo spłynie do nowej ery

PS:Świetne transfery te przedsezonowe i te teraz :)

Lysy 05.02.2013 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1297535)
Pilch nie był osoba, która kibic Wisły powinien żałować, ale Cupial zamiast wyjebac Bednarza zrobił z niego prezesa! ....a!

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rezesa_pilcha/

No to k.. pięknie. To tak jakby pedofila mianować dyrektorem żłobka.

domin_czyzyny 05.02.2013 22:31

moje w....ienie w skali 1 do 10 wynosi obecnie 15!!!!! Cupiał napluł kibicom w twarz!!!!!!!!!

coraz bardziej myślę, że powinniśmy rozpocząć akcję WISŁA KRAKÓW BEZ CUPIAŁA.

Rob_Zombie 06.02.2013 00:09

O, ferie się zaczęły.

Lukasz 06.02.2013 00:13

Ech wywołałem wilka z lasu.

W sumie nic się nie zmieniło - jedynie kurczak obrósł w pióra.
Cupiał ma centralnie w d* rozwój klubu co własnie dobitnie pokazał.

AntyMod 06.02.2013 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1297538)
No to k.. pięknie. To tak jakby pedofila mianować dyrektorem żłobka.


rozwaliles mnie na lopatki .... jak dla mnie, post miesiaca :-D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl