![]() |
Cytat:
|
|
i dobrze niech im zamkną w....u ten stadion, to może sie naucza:)
ps. prosze nei kasowac moich postów:) ja wam bede w śledziowie pomagał a Wy moje posty kasujecie:P |
Krzesełka na wrocławskim stadionie, zdjęcia Smir1 ze SSC, linki zapodam tylko:
http://img696.imageshack.us/i/p2190002n.jpg/ http://img38.imageshack.us/i/p2190003.jpg/ |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Z obecnie budowanych stadionów < 30000 pojemności najciekawiej prezentuje się ten przy Łazienkowskiej.
Całkiem fajnie to wygląda,zwłaszcza trybuna ze skyboxami,dobrze dobrana kolorystyka krzesełek,poprawna fasada.Lekkim minusem jest dach który moim zdaniem mógł bardziej "zachodzić" na trybuny. U Nas mozna jeszcze kilka spraw poprawić ,okrąglak zupełną porażką jest podobnie jak głowne wejście . Poznański prezentuje się solidnie ale tylko w tv.Trybuny za bramkami jak i te narożne to jakas pomyłka (zwłaszcza te na wiszących konstrukcjach) widać tutaj ręke laika i totalne przekombinowanie,szkoda tylko ,że tyle kasy poszło w błoto. |
Cytat:
-A4 Szarów - Brzesko ............................... 23,1 km.....12/2009 - 12/2011 -A4 Brzesko - Wierzchosławice .................... 20,8 km.....02/2010 - 02/2012 -A4 Wierzchosławice - Krzyż ....................... 13,0 km.....01/2010 - 01/2012 -A4 Krzyż - Dębica Pustynia ....................... 34,8 km.....07/2010 - 06/2012 -A4 Dębica Pustynia - Rzeszów Zachodni ...... 32,8 km.....05/2010 - 06/2012 -A4 Rzeszów Zachód – Rzeszów Centralny ...... 3,5 km.....04/2010 - 10/2011 -A4 Rzeszów Centralny - Rzeszów Wschód ...... 6,9 km.....02/2010 - 08/2011 -A4 Rzeszów Wschód - Jarosław .................. 41,2 km.....09/2010 - 05/2012 -A4 Jarosław, w. Wierzbna - Radymno ........... 25,0 km.....07/2010 - 04/2012 -A4 Radymno – Korczowa ............................ 22,0 km....12/2009 - 04/2012 Małe sprostowanie w tej kwestii. A4 ma być cała ukończona jeszcze w 2012 roku. |
Cytat:
Na pewno będzie wybudowana obwodnica Rzeszowa w biegu A4 i Jarosławia DK4 więc przejazd będzie i tak płynny (większość drogi w strone Ukrainy od Krk jest po remoncie) A cała reszta jest bardzo zagrożona, a niektóre odcinki jak Dębica - Rzeszów, Rzeszów - Jarosław czy ostatnio głośny środkowy odcinek Szarów - Tarnów są wręcz nierealne |
Byłem dzisiaj w gdańsku... Szkoda ze u nas nie ma takiego stadionu, normalnie zazdroszczę Lechii... Widziałem też stadion śledzi, nic ciekawego, tylko fajnie krzesełka wyglądają tak ułożone, ale podobne są na legii...
|
Fajny będzie jak zostanie zapełniony choćby 50% (choć i wtedy komicznie to będzie wyglądać)
Bo równie dobrze po euro może się okazać że błędem było go budowanie, więc nie zachwalajcie dnia przed zachodem słońca :) Po mojemu przesadzilili z tymi stadionami we Wrocku i Gdańsku, Lech, który ma największy potencjał jeśli chodzi o frekwencję zapełnił swój w 70-80% w meczu z nami. Reszta meczów i 50% wolnego. Poznań ma całą Wielkopolskę dla siebie a i tak się męczy by połowę stadionu zapełnić na większość meczów. Nie pesymistą, a realistą, porównania robię z Lechem i nie widzę przesłanek by ten stadion był jako tako zapełniony (wiadomo, na pierwsze mecze to będzie bum, bo nowy stadion i trzeba zobaczyć). Oczywiście życzę Wam pełnego stadionu na każdym meczu :) czas pokaże.. |
a Ty nie musisz być takim pesymistą :) Znasz sytuacje w Gdańsku, Trójmieście czy ogólnie na pomorzu? Jeśli nie to nie osądzaj przedwcześnie.
Edit. Dokładnie czas pokaże co i jak. Ja jestem optymistycznie nastawiony |
Trzej królowie wielkich miast będą mieli stadiony na ponad 110 tys. miejsc (razem). Nikt nam nie podskoczy frekwencyjnie :). Dla przykładu Amica ze swoimi szaraczkami z noymi kurnikami znacznie mniej. A wię czas pracuje dla naszych klubów.
|
Ja .......e,widzę w Gdańsku stadion zapełniony w 100%( w snach).Przy dobrych wichrach z Wisłą lub Śląskiem będzie max 25-30 tysiaków .Nie oszukujmy się ,poziom naszej piłki to dno do kwadratu a 30000 tysiaków w Gdańsku to szczyt mozliwości a raczej marzenie.Ale kto wie ,może za kilka lat....
|
I własnie o to chodzi z tymi stadionami. Wlodarze klubu beda teraz mieli o czym myslec i co robic zeby takie stadiony pozapelniac. Co za tym idzie powinien byc prestiz klubow podnoszony, lepsze transfery, wyzsze cele sportowe, lepszy marketing, cos co przyciagnie kibicow. I tak machina miejmy nadzieje bedzie sie nakrecac
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Zdjęcia z Gdańska: http://sport.wp.pl/gid,13136823,kat,...iazdjecie.html |
No i wkracza CBA
http://sport.interia.pl/raport/lech-...-lecha,1600444 My też czekamy po wybudowaniu na panów w kominiarkach :D |
POZnań* know how, "A nam już trawa gnije"
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Nowa szatnia Arki: http://arka.gdynia.pl/images/galeria...57606576b3.jpg |
Cytat:
|
Ważne żeby stwierdzili, ze zostały zawyżone koszty budowy stadionu. Wtedy Wisła mogłaby wystąpić o zmniejszenie ceny najmu.
|
Cytat:
Myślałem, że tylko u nas takie cyrki były związane z projektem jednak okazało się, że Ci z Poznania biją nas na głowę. |
A u nas to co?Przeciez u nas suche jest jedynie 2 piętro trybuny
|
:rotfl:
Chodzi o to, że im zalewa pomieszczenia, o trybunach nie wspominając... |
Świadczy to o poziomie inżynierów i projektantów. Nawet stadionu nikt porządnie wybudować nie potrafi, bo chyba nie ma co mydlić oczu ludziom farmazonami o drobnych usterkach.
edit: czyli zagrożenie lawinowe w Wielkopolsce, dobre hehe. :lol: Wiosną powódź i wodospad kaskadowy z górnych partii na dolne. :lol: |
mnie bardziej rozwalił ten fragment:
Cytat:
|
Tzn. że w Poznaniu pownien być w zimie zakaz wstępu w wyższe partie stadionu, a w dolne tylko ze sprzętem alpinistycznym i po powiadomienu GOPR-u. :)
|
:lol::lol::lol:
|
http://www.youtube.com/watch?v=Dvzq2D8uy0Q
Jak Polonia Bytom przyjedzie to nie będzie chciała wracać. |
Cytat:
|
Czy wie ktoś jak jest umiejscowiony sektor gości na stadionie Bałtyku? (przypominam że Arka gra tam gościnnie bo na ich terenie mogą sobie pograć ale w tenisa). Wogóle jak są ustawione kamery? Będzie widać w tv sektor gości?
|
Cytat:
|
Nowy stadion jest postawiony w miejscu starego stadionu Bałtyku Gdynia...
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.arkowcy.pl/artykul,1549,1...on-w-gdyni.tag |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl