Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

crazykaro 18.02.2011 01:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 1052533)
Obserwując jaja przy stadionie w *POZnaniu zastanawiam się jak to będzie u nas kiedy przyjdą jakieś mecze w pucharach. Chodzi mi głównie o wyjścia z trybun południowej i północnej. Stojąc nie tak wysoko muszę czekać dobry kwadrans żeby wyjść z G, tym z najwyższych punktów zajmuje to spokojnie z 20, 25 minut. Nie znam się na przepisach, regulaminach, wytycznych itp ale tak na chłopski rozum, moim zdaniem za mało tych wyjść z trybun. Oby i nam uefa nie pogroziła paluszkiem w tym względzie bo projektant nie żyje, prezydent umyje ręce, odpowiedzialnego nie będzie, pieniędzy na poprawki też nie, i co wtedy? Kiszka.

Jak u nas na G3 pół luda z G idzie, to się nie ma co dziwić że wyjście trwa 15 min. Bedą puchary wtedy się o tym pomyśli póki co nie ma co gdybać

crazykaro 18.02.2011 22:32

Znowu o stadionie w Poznaniu

http://sport.interia.pl/euro-2012/ne...poznan,1599400

wanciak86 18.02.2011 23:43

i dobrze niech im zamkną w....u ten stadion, to może sie naucza:)

ps. prosze nei kasowac moich postów:) ja wam bede w śledziowie pomagał a Wy moje posty kasujecie:P

63624 19.02.2011 13:39

Krzesełka na wrocławskim stadionie, zdjęcia Smir1 ze SSC, linki zapodam tylko:

http://img696.imageshack.us/i/p2190002n.jpg/
http://img38.imageshack.us/i/p2190003.jpg/

WCracow 19.02.2011 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wanciak86 (Post 1052884)
i dobrze niech im zamkną w....u ten stadion, to może sie naucza:)

Czlowieku, lecz sie :shock:

crazykaro 19.02.2011 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63624 (Post 1052993)
Krzesełka na wrocławskim stadionie, zdjęcia Smir1 ze SSC, linki zapodam tylko:

http://img696.imageshack.us/i/p2190002n.jpg/
http://img38.imageshack.us/i/p2190003.jpg/

Czyzby te same "kibelki" co na Legii? :>

Donki 19.02.2011 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WCracow (Post 1053019)
Czlowieku, lecz sie :shock:

Dlaczego sie ma leczyc ? dobrze napisał.

philips kr 19.02.2011 16:33

Z obecnie budowanych stadionów < 30000 pojemności najciekawiej prezentuje się ten przy Łazienkowskiej.
Całkiem fajnie to wygląda,zwłaszcza trybuna ze skyboxami,dobrze dobrana kolorystyka krzesełek,poprawna fasada.Lekkim minusem jest dach który moim zdaniem mógł bardziej "zachodzić" na trybuny.
U Nas mozna jeszcze kilka spraw poprawić ,okrąglak zupełną porażką jest podobnie jak głowne wejście .
Poznański prezentuje się solidnie ale tylko w tv.Trybuny za bramkami jak i te narożne to jakas pomyłka (zwłaszcza te na wiszących konstrukcjach) widać tutaj ręke laika i totalne przekombinowanie,szkoda tylko ,że tyle kasy poszło w błoto.

Siwy_89 19.02.2011 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 1052228)
- dostepnosci komunikacyjnej miasta: Balice w 2007 roku - 3mln pasazerow, Ławica - 0,8 mln. Krakow - autostrada do Niemiec i w planach na Ukraine (powstalaby do 2012 gdyby bylo EURO w Krakowie), Poznan, autostrada do Łodzi i Nowego Tomysla (do Niemiec pewnie by nie powstala kosztem A4 gdyby nie EURO)

-A4: 223,1 km w budowie
-A4 Szarów - Brzesko ............................... 23,1 km.....12/2009 - 12/2011
-A4 Brzesko - Wierzchosławice .................... 20,8 km.....02/2010 - 02/2012
-A4 Wierzchosławice - Krzyż ....................... 13,0 km.....01/2010 - 01/2012
-A4 Krzyż - Dębica Pustynia ....................... 34,8 km.....07/2010 - 06/2012
-A4 Dębica Pustynia - Rzeszów Zachodni ...... 32,8 km.....05/2010 - 06/2012
-A4 Rzeszów Zachód – Rzeszów Centralny ...... 3,5 km.....04/2010 - 10/2011
-A4 Rzeszów Centralny - Rzeszów Wschód ...... 6,9 km.....02/2010 - 08/2011
-A4 Rzeszów Wschód - Jarosław .................. 41,2 km.....09/2010 - 05/2012
-A4 Jarosław, w. Wierzbna - Radymno ........... 25,0 km.....07/2010 - 04/2012
-A4 Radymno – Korczowa ............................ 22,0 km....12/2009 - 04/2012

Małe sprostowanie w tej kwestii. A4 ma być cała ukończona jeszcze w 2012 roku.

Martinho 19.02.2011 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Siwy_89 (Post 1053125)
-A4: 223,1 km w budowie
-A4 Szarów - Brzesko ............................... 23,1 km.....12/2009 - 12/2011
-A4 Brzesko - Wierzchosławice .................... 20,8 km.....02/2010 - 02/2012
-A4 Wierzchosławice - Krzyż ....................... 13,0 km.....01/2010 - 01/2012
-A4 Krzyż - Dębica Pustynia ....................... 34,8 km.....07/2010 - 06/2012
-A4 Dębica Pustynia - Rzeszów Zachodni ...... 32,8 km.....05/2010 - 06/2012
-A4 Rzeszów Zachód – Rzeszów Centralny ...... 3,5 km.....04/2010 - 10/2011
-A4 Rzeszów Centralny - Rzeszów Wschód ...... 6,9 km.....02/2010 - 08/2011
-A4 Rzeszów Wschód - Jarosław .................. 41,2 km.....09/2010 - 05/2012
-A4 Jarosław, w. Wierzbna - Radymno ........... 25,0 km.....07/2010 - 04/2012
-A4 Radymno – Korczowa ............................ 22,0 km....12/2009 - 04/2012

Małe sprostowanie w tej kwestii. A4 ma być cała ukończona jeszcze w 2012 roku.

Poczytaj SCC,
Na pewno będzie wybudowana obwodnica Rzeszowa w biegu A4 i Jarosławia DK4 więc przejazd będzie i tak płynny (większość drogi w strone Ukrainy od Krk jest po remoncie)

A cała reszta jest bardzo zagrożona, a niektóre odcinki jak Dębica - Rzeszów, Rzeszów - Jarosław czy ostatnio głośny środkowy odcinek Szarów - Tarnów są wręcz nierealne

ciesla093 19.02.2011 20:36

Byłem dzisiaj w gdańsku... Szkoda ze u nas nie ma takiego stadionu, normalnie zazdroszczę Lechii... Widziałem też stadion śledzi, nic ciekawego, tylko fajnie krzesełka wyglądają tak ułożone, ale podobne są na legii...

aNouc 19.02.2011 20:40

Fajny będzie jak zostanie zapełniony choćby 50% (choć i wtedy komicznie to będzie wyglądać)
Bo równie dobrze po euro może się okazać że błędem było go budowanie, więc nie zachwalajcie dnia przed zachodem słońca :)
Po mojemu przesadzilili z tymi stadionami we Wrocku i Gdańsku, Lech, który ma największy potencjał jeśli chodzi o frekwencję zapełnił swój w 70-80% w meczu z nami. Reszta meczów i 50% wolnego.
Poznań ma całą Wielkopolskę dla siebie a i tak się męczy by połowę stadionu zapełnić na większość meczów.

Nie pesymistą, a realistą, porównania robię z Lechem i nie widzę przesłanek by ten stadion był jako tako zapełniony (wiadomo, na pierwsze mecze to będzie bum, bo nowy stadion i trzeba zobaczyć).
Oczywiście życzę Wam pełnego stadionu na każdym meczu :) czas pokaże..

JoeyLG 19.02.2011 20:41

a Ty nie musisz być takim pesymistą :) Znasz sytuacje w Gdańsku, Trójmieście czy ogólnie na pomorzu? Jeśli nie to nie osądzaj przedwcześnie.

Edit. Dokładnie czas pokaże co i jak. Ja jestem optymistycznie nastawiony

Gwiaździsty 19.02.2011 21:27

Trzej królowie wielkich miast będą mieli stadiony na ponad 110 tys. miejsc (razem). Nikt nam nie podskoczy frekwencyjnie :). Dla przykładu Amica ze swoimi szaraczkami z noymi kurnikami znacznie mniej. A wię czas pracuje dla naszych klubów.

philips kr 19.02.2011 21:58

Ja .......e,widzę w Gdańsku stadion zapełniony w 100%( w snach).Przy dobrych wichrach z Wisłą lub Śląskiem będzie max 25-30 tysiaków .Nie oszukujmy się ,poziom naszej piłki to dno do kwadratu a 30000 tysiaków w Gdańsku to szczyt mozliwości a raczej marzenie.Ale kto wie ,może za kilka lat....

Jaroo1 19.02.2011 22:19

I własnie o to chodzi z tymi stadionami. Wlodarze klubu beda teraz mieli o czym myslec i co robic zeby takie stadiony pozapelniac. Co za tym idzie powinien byc prestiz klubow podnoszony, lepsze transfery, wyzsze cele sportowe, lepszy marketing, cos co przyciagnie kibicow. I tak machina miejmy nadzieje bedzie sie nakrecac

Siwy_89 20.02.2011 01:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 1053242)
Poczytaj SCC,
Na pewno będzie wybudowana obwodnica Rzeszowa w biegu A4 i Jarosławia DK4 więc przejazd będzie i tak płynny (większość drogi w strone Ukrainy od Krk jest po remoncie)

A cała reszta jest bardzo zagrożona, a niektóre odcinki jak Dębica - Rzeszów, Rzeszów - Jarosław czy ostatnio głośny środkowy odcinek Szarów - Tarnów są wręcz nierealne

Niby czemu? Rok 2012 nie kończy się w czerwcu.

Pan Jotka 20.02.2011 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Siwy_89 (Post 1053318)
Niby czemu? Rok 2012 nie kończy się w czerwcu.

W okolicy Rzeszowa nie dzieje się prawie nic. Cos niby grzebią przy dojazdach ale to wszystko. Budowa opóźniona już o 200 dni a teraz ma zaatakować zima i roboty ziemne szlag trafił. Na 2012 zdążą tylko jeśli będą pracowąc 24h. A na to się nie zanosi.

Q13SON 21.02.2011 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Siwy_89 (Post 1053318)
Niby czemu? Rok 2012 nie kończy się w czerwcu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1053331)
W okolicy Rzeszowa nie dzieje się prawie nic. Cos niby grzebią przy dojazdach ale to wszystko. Budowa opóźniona już o 200 dni a teraz ma zaatakować zima i roboty ziemne szlag trafił. Na 2012 zdążą tylko jeśli będą pracowąc 24h. A na to się nie zanosi.

Czy obwodnica Rzeszowa to obiekt sportowy?


Zdjęcia z Gdańska:
http://sport.wp.pl/gid,13136823,kat,...iazdjecie.html

crazykaro 22.02.2011 10:53

No i wkracza CBA
http://sport.interia.pl/raport/lech-...-lecha,1600444

My też czekamy po wybudowaniu na panów w kominiarkach :D

Gwiaździsty 22.02.2011 11:22

POZnań* know how, "A nam już trawa gnije"

Pan Jotka 22.02.2011 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Q13SON (Post 1053864)
Czy obwodnica Rzeszowa to obiekt sportowy?


Zdjęcia z Gdańska:
http://sport.wp.pl/gid,13136823,kat,...iazdjecie.html

A do Lwowa to czym? Wodolotem się dostaniesz?

crazykaro 22.02.2011 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1054270)
A do Lwowa to czym? Wodolotem się dostaniesz?

To nie temat o Euro2012 tylko o stadionach

Q13SON 22.02.2011 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1054241)
No i wkracza CBA
http://sport.interia.pl/raport/lech-...-lecha,1600444

My też czekamy po wybudowaniu na panów w kominiarkach :D

W naszym przypadku główny "sprawca" stadionu już spieprzył tam gdzie go nikt nie znajdzie.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1054270)
A do Lwowa to czym? Wodolotem się dostaniesz?

?


Nowa szatnia Arki:
http://arka.gdynia.pl/images/galeria...57606576b3.jpg

crazykaro 22.02.2011 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Q13SON (Post 1054340)
W naszym przypadku główny "sprawca" stadionu już spieprzył tam gdzie go nikt nie znajdzie.

Projektantem jest Studio Architektoniczne a nie pojedyńczy projektant i to ono ma bulić kasę spowrotem

Gwiaździsty 22.02.2011 18:34

Ważne żeby stwierdzili, ze zostały zawyżone koszty budowy stadionu. Wtedy Wisła mogłaby wystąpić o zmniejszenie ceny najmu.

PhantomRanger 23.02.2011 10:44

Cytat:

Okazało się, że projektant nie uwzględnił faktu, że deszcz czasem nie pada pionowo, ale zacina - stwierdził z rozbrajającą szczerością Ryszard Dembiński, prezes spółki Poznań Euro 2012

Myślałem, że tylko u nas takie cyrki były związane z projektem jednak okazało się, że Ci z Poznania biją nas na głowę.

Pablo84 23.02.2011 10:47

A u nas to co?Przeciez u nas suche jest jedynie 2 piętro trybuny

bloodraven 23.02.2011 10:55

:rotfl:

Chodzi o to, że im zalewa pomieszczenia, o trybunach nie wspominając...

_ukoL 23.02.2011 10:57

Świadczy to o poziomie inżynierów i projektantów. Nawet stadionu nikt porządnie wybudować nie potrafi, bo chyba nie ma co mydlić oczu ludziom farmazonami o drobnych usterkach.

edit: czyli zagrożenie lawinowe w Wielkopolsce, dobre hehe. :lol: Wiosną powódź i wodospad kaskadowy z górnych partii na dolne. :lol:

KoPer 23.02.2011 10:59

mnie bardziej rozwalił ten fragment:

Cytat:

Radni dopytywali, czemu przed stadionem pojawiły się tablice z informacją "Uwaga lawina" (wisiały podczas niedzielnego meczu z Polonią Warszawa). Powodem jest prawdopodobnie śnieg zsuwający się z dachu obiektu, ale urzędnicy nie odpowiedzieli na to pytanie.


Gwiaździsty 23.02.2011 11:13

Tzn. że w Poznaniu pownien być w zimie zakaz wstępu w wyższe partie stadionu, a w dolne tylko ze sprzętem alpinistycznym i po powiadomienu GOPR-u. :)

Jazon 23.02.2011 13:37

:lol::lol::lol:

-ja123- 24.02.2011 00:45

http://www.youtube.com/watch?v=Dvzq2D8uy0Q

Jak Polonia Bytom przyjedzie to nie będzie chciała wracać.

dj_ibutti 24.02.2011 00:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1054579)
A u nas to co?Przeciez u nas suche jest jedynie 2 piętro trybuny

Głupoty opowiadasz. Stałem w czasie ogromnego deszczu na dole G, na dolnym F i nie zauważyłem niczego niepokojącego. Jak sobie wyobrażasz dach, żeby w ogóle nie padało na trybunę? Może cały zadaszony? To byśmy musieli wymieniać murawę co 2 mies.

jaro1985r 24.02.2011 07:04

Czy wie ktoś jak jest umiejscowiony sektor gości na stadionie Bałtyku? (przypominam że Arka gra tam gościnnie bo na ich terenie mogą sobie pograć ale w tenisa). Wogóle jak są ustawione kamery? Będzie widać w tv sektor gości?

crazykaro 24.02.2011 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1054987)
Czy wie ktoś jak jest umiejscowiony sektor gości na stadionie Bałtyku? (przypominam że Arka gra tam gościnnie bo na ich terenie mogą sobie pograć ale w tenisa). Wogóle jak są ustawione kamery? Będzie widać w tv sektor gości?

Jak to na Bałtyku? Przecież dopiero co było otwarcie ich stadionu

88tajfun 24.02.2011 11:15

Nowy stadion jest postawiony w miejscu starego stadionu Bałtyku Gdynia...

SZYMEK_TSW 24.02.2011 12:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1054987)
Czy wie ktoś jak jest umiejscowiony sektor gości na stadionie Bałtyku? (przypominam że Arka gra tam gościnnie bo na ich terenie mogą sobie pograć ale w tenisa). Wogóle jak są ustawione kamery? Będzie widać w tv sektor gości?

W narożniku między główną trybuną a boczną więc raczej nie będzie go widać w tv w planie głównym

Donki 24.02.2011 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 1055049)
W narożniku między główną trybuną a boczną więc raczej nie będzie go widać w tv w planie głównym

Sektor gosci jest w narozniku, i chyba bedzie go widac bo kamera jest na trybunie głównej.
http://www.arkowcy.pl/artykul,1549,1...on-w-gdyni.tag


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl