Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Boks na świecie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5159)

wiesniak842 15.03.2015 04:42

Glazkov wygral ale trzeba przyznac, ze sie Cunningham postawil calkiem calkiem.

IncognitoTSW 15.03.2015 11:59

Słabiutki Wach, zero dynamiki, przereklamowana siła ciosu, technika jak u juniora a nawet gorsza.
Walka Głazkow - Cunningham ciekawa, bliska remisu. Głazkow teraz obowiązkowym dla Kliczki ale widzę tu ciężki nokaut na Wiaczesławie.
Dobra walka Pascal - Kowaliow.

brylant17 25.04.2015 05:42

Szpilka i Sułęcki wygrali swoje walki poprzez nokauty w drugiej rundzie to się na boksowali.Sułęcki mi się bardziej podobał

gypsy 25.04.2015 10:25

Tutaj cała walka Szpilki z Cobbem dla tych, co nie widzieli. No Polak zmasakrował rywala, wydaje mi się, że to nie był dla Szpili równorzędny konkurent: https://www.youtube.com/watch?v=VEbx20et4G0

Paweł 25.04.2015 10:46

Wystarczy posłuchać co mówi Andrzej Kostyra, żeby wiedzieć, że ten cały Cob nawet w szczycie formy nigdy bokserem nie był.

63.5 Kg 25.04.2015 11:09

Ta walka to była taka rozgrzewka dla Szpilki na powitanie w stanach...

Kocur 03.05.2015 07:58

Nie dałem rady wstać ale chyba oglądnę sobie powtórkę:

Cytat:


Floyd Mayweather Jr. w kasynie MGM Grand w Las Vegas pokonał jednogłośnie na punkty Manny'ego Pacquiao, wygrywając bokserską walkę stulecia.
Sędziowie punktowali 118:110, 116:112 i 116:112 dla Amerykanina. Stawką starcia o mistrzostwo świata w kategorii półśredniej (66,7 kg) były należące do Amerykanina pasy WBC i WBA oraz pas WBO, którego właścicielem był Filipińczyk.

wiertar 03.05.2015 09:58

imo nie warto. pacman coś probowal, atakowal pare razy mocniej trafil floyda, a floyd jedynie kontrowal prostym i spierdalał po ringu. jedna najbardziej przereklamowanych walk w historii...

IncognitoTSW 03.05.2015 11:00

Cytat:

Myślę, że w poniedziałek oddam wszystkie swoje pasy - powiedział "Money" Floyd. - Moja ostatnia walka nie będzie walką mistrzowską.

- Kiedyś kochałem boks, ale przez te wszystkie lata straciłem miłość do tego sportu - dodał najlepiej zarabiający sportowiec globu.
38-letni Floyd we wrześniu chce stoczyć ostatnią walkę. Kocur, warto obejrzeć żeby zobaczyć jaka różnica tak naprawdę dzieli tych dwóch pięściarzy. Floyd nie dał sobie zrobić krzywdy, Manny był bezradny, jego ciosy spływały głównie po gardzie. Statystyka ciosów mówi swoje :

Floyd Mayweather Jr - Manny Pacquiao
148/435 (34%) Ciosy ogółem 81/429 (19%)
67/267 (25%) Ciosy proste przednią ręką (jabs) 18/193 (9%)
81/168 (48%) Pozostałe mocne ciosy (power punches) 63/236 (27%)

Piękne kontry Floyda.

Kamson 03.05.2015 11:40

Znajdę gdzieś w sieci całą walkę?

emj10 08.05.2015 20:08

Tak się złożyło, że oglądałem tą walkę w niemiecko-rosyjskim towarzystwie i czułem się, że tylko ja kibicuję Mayweatherowi.

Walka delikatnie mówiąc była rozczarowująca jak na ten cały hype, ale pokazała jednak jaka różnica dzieliła tego geniusza boksu względem goniącego go peletonu, a także dlaczego miał on na rozkładówce kilkunastu mistrzów różnych kategorii wagowych. Pacquiao pokazał, że ząb czasu okrutnie wykastrował go z jego atutów, czyli szybkości i kombinacji, a zryw w 4 rundzie i ten celny lewy cios to było za mało, aby zaistnieć w tej walce.

Rewanżu nie będzie i dobrze, bo po co?

PS. Dzisiaj Golowkin szykuje kolejną masakrę.

_bzyku_ 08.05.2015 20:25

Floyd niekwestionowany mistrz i tyle w temacie - mówi, że ostatnia walka we wrześniu, ale nie sądzę, żeby skończył karierę z rekordem 49-0 jak Rocky Marciano. Na pewno będzie chciał pobić jego rekord i zakończyć z 50-tką zwycięstw na koncie. Podkręca tylko temat pewnie bo mu się kontrakt kończy z Showtime i będzie chciał jak najwięcej wycisnąć za "powrót z emerytury" na ring.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1399741)
PS. Dzisiaj Golowkin szykuje kolejną masakrę.

Chyba coś pomyliłeś bo GGG za tydzień [16] walczy ;-)

tofik 08.05.2015 21:00

Ludzie juz się nie nabiorą na gadki o super walce z udziałem Mayweathera. Walki z jego udziałem to borefesty. W usa 90 dolców za walkę z Pacem trzeba było zapłacić - niezły przekręt..

_bzyku_ 09.05.2015 10:57

^ Z tego co piszą* to wynik PPV zbliżony do to tej walki z ODH więc jak na taką kwotę to poszło sporo. Oczywiście przyznaję Ci rację, że walka poziomem - zwłaszcza ze strony Pacmana rozczarowała i ludzie są na pewno rozgoryczeni tym co zobaczyli za te 90 dolców. Ale myślę, że Money chce jak najwięcej ugrać za tą 50 walkę i do tego zmierza. Pożyjemy zobaczymy :)

*
Cytat:

Pierwotnie napisane przez ringpolska (Post 1399747)
Satelitarne DirecTV i Dish Network sprzedały w sumie 1,65 mln, AT&T plus Verizon następne 600 tysięcy. Oznacza to, że tylko dwóch przekaźników TV satelitarnej oraz firmy telefoniczne sprzedały 2,25 mln abonentów. Czyli już dziś walka z Las Vegas jest na drugimi miejscu w historii najlepiej sprzedanych PPV - tuż za starciem Mayweather Jr - De La Hoya, które w 2007 roku oglądało w systemie telewizji płatnej 2,48 mln kibiców
Największym przekaźnikiem PPV w USA są jednak telewizyjne stacje kablowe, które według Iole stanowią około 55 do 65 procent całej sprzedaży. Gdyby taki podział procentowy utrzymał się w przypadku walki Mayweather - Pacquiao, minimalna liczba sprzedaży wyniosłaby 5 milionów, przy maksymalnej liczbie 6.43 mln PPV.


Kocur 18.06.2015 17:40

Podobno Szpilka tydzień temu walczył ale gość tak upadł na dno że już nawet onet tego nie wspomina - kolejny kelner.

A w najbliższy piątek:

Mariusz Wach (30-1, 16 KO) - Konstantin Airicha (21-10-2, 17 KO)


Transmisję z gali Wach-Airich, na której będą walczyć również m.in. Robert Parzęczewski, Michał Gerlecki i Michał Żeromiński, przeprowadzi Polsat Sport. Początek w piątek o 20.00.

serek.c2 18.06.2015 17:49

Czy ja wiem, czy Szpilka upadł? Wg mnie planowo w tym roku z nowym trenerem porozbija sobie ze 3-4 kelnerów i na początku przyszłego roku dostanie coś większego. Co z tego wyjdzie - zobaczymy.

Odnośnie walki Wacha - jak zobaczyłem ważenie, to dałem sobie spokój z tą walką. Wach otłuszczony, a jego przeciwnik może mu wejść pod pachę. Zapowiada się ekscytująco ;)

Kocur 19.06.2015 11:17

No właśnie to ciągłe obijanie kelnerów mnie rozwala. Jego rówieśnik w USA co ma za sobą 10 walk by go rozrzucił po ringu jak gnój po polu :)

Pojawił się taki Jennings i pokazał mu miejsce w szeregu. Ale zobaczymy.

liber 20.06.2015 09:15

Lennox Lewis powidział: "Szpilka to zakopany w piasku diament" i ja mu wierzę

IncognitoTSW 20.06.2015 09:35

12 września prawdopodobnie Mariusz Wach będzie walczył w Londynie z Anthonym Joshua

wiesniak842 20.06.2015 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IncognitoTSW (Post 1405221)
12 września prawdopodobnie Mariusz Wach będzie walczył w Londynie z Anthonym Joshua

Daj Boże:)

serek.c2 20.06.2015 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1405224)
Daj Boże:)

Chyba "o mój Boże..." :D

wiesniak842 20.06.2015 10:51

"O mój Boże", to coś czuję, Wach po walce będzie mógł powiedzieć:D Miłoby było jednakże pójść na galę Polaka "u siebie", tymbardziej że delikatnie to ujmując, mamy( wiślacy z Londynu) dobry kontakt z panem Mariuszem.

tofik 20.06.2015 14:50

Szminka ostatnio miał takich leszczy jak w początkach kariery. Robił co chciał z nimi. Nie wiem co mu to da oprócz tego że zgarnie check w amerykańskich dolarach. Musi walczyć z lepszymi by robić postępy.

Kocur 20.06.2015 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1405234)
Chyba "o mój Boże..." :D


Hehe, no Antek jest szybki cholernie ale czy ma aż taką petardę w łapie ...?
Jakieś szanse są :)

Kocur 12.08.2015 19:29

Cytat:

Już w piątkową noc Artur Szpilka (19-1, 14 KO) skrzyżuje rękawice z cenionym Yasmany Consuegrą (17-1, 14 KO)
Cytat:

Jest już pewne, że 4 listopada podczas wielkiej gali w Kazaniu dojdzie do bardzo ważnego pojedynku w wadze ciężkiej. Mariusz Wach (31-1, 17 KO) skrzyżuje rękawice z mistrzem olimpijskim z Aten z 2004 roku Aleksandrem Powietkinem (29-1, 21 KO).

Coś się Mariusz rozszalał .. za miesiąc Joshua, potem "chwila" odpoczynku i Powietkin ... bez kitu :)

serek.c2 15.08.2015 09:24

Głowacki... Świetna walka, nie spodziewałem się.

IncognitoTSW 15.08.2015 10:11

Jak dla mnie to walka roku na świecie jak do tej pory.

TSWthedues 15.08.2015 13:57

Oglądałem dzisiaj powtórkę, ależ go rozkwasił, huknął o ring aż miło:) brawo dla Polaka!

Kocur 15.08.2015 16:35

Cała walka jak ktoś chce:

https://www.youtube.com/watch?v=-OvTSkswwHk

Kompletnie mi wyleciała z głowy ta walka ale tym bardziej szacun podwójny. Brawo !!!

Kocur 05.11.2015 16:22

Oglądał ktoś Wacha wczoraj?

Przez chwilę miałem nadzieję na niespodziankę niestety przewaga w szybkości była miażdżąca ...

sandomingo 05.11.2015 16:38

Trochę to wyglądało tak, że Wach walczył z tym ruskim głównie po to, żeby spłacić promotora.

Teraz przy dobrych wiatrach załapie się na PBN

Kocur 29.11.2015 09:58

..uj z KSW
Cytat:


W zakończonym pojedynku Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) przegrał na punkty z niedocenianym Tysonem Furym (25-0, 18 KO)! Mamy nowego mistrza wszechwag według organizacji WBA, WBO i IBF!


Sędziowie punktowali 115:112, 115:112 i 116:111 - wszyscy na korzyść Anglika! Umarł król, niech żyje król! Wzruszony Fury aż się popłakał...

LanceTS 29.11.2015 11:32

No ....a jak raz w życiu człowiek postawi hajs na Kliczke to akurat wtedy musi przegrać...

ABGwislakABG 29.11.2015 11:41

11 lat czekalem na ten dzien :)

wiesniak842 29.11.2015 11:46

Mowi sie trudno. Sportowo moze i w HW poziom siegnal dna ale przynamniej cos ciekawego w koncu sie zacznie dziac.

wiesniak842 09.12.2015 06:53

No i się dzieje.Szpilka z Wilderem o pas 16 stycznia:lol:

ABGwislakABG 09.12.2015 07:57

To dobitnie ukazuje dno i wodorosty jeśli chodzi o ciężką.

wiesniak842 09.12.2015 08:23

A wole takie wodorosty niż niewyrywalne i monotonne przez 10 lat chwasty pokroju kliczkow. Co do walki. W walce szpilka nie ma szans. Ma za to szanse w cyrku jak fury:)

ABGwislakABG 09.12.2015 10:23

Apropo Fury:

http://www.meczyki.pl/newsy/tyson-fu...o-pasa/14912-n

Kocur 10.12.2015 09:49

Niezła beka - jak się Wilder potknie o własne nogi to jakaś szansa jest ...

Ps.

Cytat:

Niepokojące doniesienia napływają zarówno z Rosji, jak i zza oceanu. Mariusz Wach (31-2, 17 KO) do tej pory nie otrzymał pieniędzy za walkę z Aleksandrem Powietkinem (30-1, 22 KO), a wszystko przez rzekome wykrycie w jego organizmie niedozwolonych środków wspomagających.

Nie ma jednak wciąż oficjalnych komunikatów, a człowiek z otoczenia Wacha zapewnia, że zawodnik był "czysty". - Dlaczego to wychodzi dopiero teraz, po 34 dniach? Najpierw były niezliczone wymówki, byleby tylko nie wypłacić gaży, aż nagle spada taka informacja - powiedział człowiek pragnący zachować anonimowość.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl