Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

Gucio25 28.12.2008 19:03

wiedzieliśmy że wrócisz.. eh..
:)

pio 28.12.2008 19:04

Gość w dom, Bóg w dom, nie ma co :D
I jeszcze resztkami ze świątecznego stołu zostałaś poczęstowana :lol:

Ni_Ma 28.12.2008 19:13

aż strach było jeść bo Wigilia to parę dni temu była.... :)
tak to jest jak coś na siłę wymyślam..

pio 28.12.2008 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 648806)
aż strach było jeść bo Wigilia to parę dni temu była.... :)
tak to jest jak coś na siłę wymyślam..

I jak mówisz jedna osoba padła :lol:

Ni_Ma 28.12.2008 20:07

dobrze że ja z umiarem jadłam, dzięki temu jeszcze żyję :D

a na dwójce neonówka :)

Wojtek 1906 28.12.2008 20:10

przełączam na neonówke a tam:
"-już wy mnie nie denerwujcie (ksiądz)
-a czemu ksiądz mówi do mnie w liczbie mnogiej (kościelny)
-przyzwyczajenie z poprzedniego systemu (ksiądz)
-a kto był księdza oficerem prowadzącym (kościelny)"
:D

Ni_Ma 28.12.2008 20:18

rewelacyjni są !!! normalnie padam :D:D

a ten kawałek to mistrzostwo :D

a teraz Czesław śpiewa :D

rafiABG 28.12.2008 20:54

na turnieju noworocznym u naszych koleżanek z gorzej strony Błoń kręcony będzie film pt: "Zagubieni w kałuży". Trzeba będzie znaleźć niejakiego AA.
na potwierdzenie moich słów daje link do bannerka nagłaśniającego całą akcje.
http://img442.imageshack.us/img442/2161/giftz3.gif
dodam,że zobaczyłem to na opisie gg pewnego żydka co by mnie ktoś,o coś,nie posądzał ;>
na ich forum też chyba coś o tym jest

South 28.12.2008 20:57

http://www.i-am-bored.com/bored_link.cfm?link_id=22913

potrzebny ciemny pokój, słuchawki ! i zamknięte oczy !!

czek dis ałt :D

(nic strasznego serio :))

Gucio25 28.12.2008 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 648859)
http://www.i-am-bored.com/bored_link.cfm?link_id=22913

potrzebny ciemny pokój, słuchawki ! i zamknięte oczy !!

czek dis ałt :D

(nic strasznego serio :))

oo tak, zajebisty efekt. dźwięki 3D na słuchawkach niesamowicie wychodzą..

_ukoL 28.12.2008 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 648832)
rewelacyjni są !!! normalnie padam :D:D

a ten kawałek to mistrzostwo :D

a teraz Czesław śpiewa :D

A ten Czesław śpiewa to na śmieszno był, bo tam nic ciekawego nie zauważyłem. :-P

P.S. Janek to teraz jakiś pedros. :lol:

pio 28.12.2008 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 648866)
...

P.S. Janek to teraz jakiś pedros. :lol:

W końcu Pedros czy Gajos? :D

Ni_Ma 28.12.2008 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 648866)
A ten Czesław śpiewa to na śmieszno był, bo tam nic ciekawego nie zauważyłem. :-P

yyyy no to był Czesław śpiewa - raczej w formie gościa... w tym drugim numerze coś próbował pożartować bo w końcu taka konwencja programu była - ale jednakowoż wole jak tylko śpiewa :)

Wojtek 1906 28.12.2008 21:18

w pewnym momencie gdy są odgłosy nożyczek a potem maszynki to aż odruchowo się chciałem dotknąć głowy ;) miazga już kiedyś słuchałem czegoś takiego jakbym stał przy drodze i samochody przejeżdżały.

_ukoL 28.12.2008 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 648868)
W końcu Pedros czy Gajos? :D

:D no tu był chyba Pedros, chociaż głowy nie położę, może padło mi na słuch.

pio 28.12.2008 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 648874)
:D no tu był chyba Pedros, chociaż głowy nie położę, może padło mi na słuch.

Biorę Twój głos jako wyrocznię w tej kwestii :)

BTW: co u Was teraz na głośnikach leci, bo nie wiem co zapuścić sobie na wieczór?:D

_ukoL 28.12.2008 21:27

Jak zawsze Ich Troje, Doda i Feel. Nie ma to jak kawał polskiego popu.

emsi 28.12.2008 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 648877)
Jak zawsze Ich Troje, Doda i Feel. Nie ma to jak kawał polskiego popu.

Kawał w przypadku Feela jest nie odpowiednim stwierdzeniem, ponieważ każdy wie, że ich lider Kupicha jest budowy ciała gęsi wyścigowej i jak dowiedziałem się z audiotele kolacji nie jada choć ponoć potrafi się poświęcić i ją opierdzielić jak pasterz owce.

_ukoL 28.12.2008 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 648880)
Kawał w przypadku Feela jest nie odpowiednim stwierdzeniem, ponieważ każdy wie, że ich lider Kupicha jest budowy ciała gęsi wyścigowej i jak dowiedziałem się z audiotele kolacji nie jada choć ponoć potrafi się poświęcić i ją opierdzielić jak pasterz owce.

Nie to jest skandal. Proszę mi tu mojego idola nie szykanować! Z nieoficjalnych wiadomości wiem, że na kolacji wigilijnej był najaktywniejszy przy stole. Oczywiście aktywność przejawiała się w ilości spożytego karpia wschodnioindyjskiego. :foch:

Ni_Ma 28.12.2008 21:41

a u mnie 4fun tv leci bo mi sie z łożka nie chce tyłka ruszyć....

kupiłam sobie swego czasu płytę feela - może byc... ale już mi się nieco przejadł :)

pio 28.12.2008 21:47

ja już śłedzi wolę słuchać, choć też mi się nieco przejadły :lol:

Ni_Ma 28.12.2008 21:50

a miałam dodać że przejadł mi się jak śledzie w śmietanie :)

przestali grać - zaczeli gadać. jak ja tego nie lubię... jednak trzeba będzie ruszyć 4 literki.... :)

pio 28.12.2008 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 648896)
a miałam dodać że przejadł mi się jak śledzie w śmietanie :)

przestali grać - zaczeli gadać. jak ja tego nie lubię... jednak trzeba będzie ruszyć 4 literki.... :)

Może zamień Rubina na jakiś Tv z pilotem? Nie będziesz musiała 4literek ruszać... ;)

Ni_Ma 28.12.2008 21:58

4 literki miałam ruszyć by skierować się do półki z płytami :-P

Jachcik 28.12.2008 22:07

U mnie jak zwykle Paktofonika, Kaliber,i OSTR

pio 28.12.2008 22:08

Jogging do płyt, może być :)

Ni_Ma, jak daleko masz ten regał :lol:?

Tiramisu 28.12.2008 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jachcik (Post 648902)
U mnie jak zwykle Paktofonika, Kaliber,i OSTR

O :) U mnie podobnie,,, Grammatik "Pamiętam" :)

WiselkaMLP 28.12.2008 22:18

a u mnie teraz TVN i szukam paszportu polsatu :lol:

Ni_Ma 28.12.2008 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 648903)
Jogging do płyt, może być :)

Ni_Ma, jak daleko masz ten regał :lol:?


leże i się gapię na niego..... nieeeeeee to żaden jogging to MARATON!! :lol:
no z jakieś 3 - 3,5 metra będzie :)

pio 28.12.2008 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 648908)
leże i się gapię na niego..... nieeeeeee to żaden jogging to MARATON!! :lol:
no z jakieś 3 - 3,5 metra będzie :)

Ustawiamy Seiko Watch na 00:00:00 i zrobimy pomiar czasu, a w przyszłości będziesz mogła pobijać rekordy ;>

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP
a u mnie teraz TVN i szukam paszportu polsatu

a kropka przygarnąłeś? :)

Ni_Ma 28.12.2008 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 648910)
Ustawiamy Seiko Watch na 00:00:00 i zrobimy pomiar czasu, a w przyszłości będziesz mogła pobijać rekordy ;>

i wszystkie czasy wraz z datami i godzianmi będe notowac w zeszyciku i robic analizy :) ale co to znaczy "w przyszłości"? że ja tak od razu tych rekordów nie mogę pobijać? ;)


nudzę się ....

pio 28.12.2008 22:41

Ależ możesz, po prostu wszystko co wydarzy się po pierwszym maratonie (ah to nazewnictwo:D), wydarzy się w przyszłości :D

Sportowcy się nie nudzą, sportowcy trenują :)

Tiramisu i Jachcik, dzięki za wskazówki - nastawiłem się na Eldo i starego Pezeta ;)

Barthez 28.12.2008 22:44

Ja natomiast po usłyszeniu najnowszej płyty Molesty byłem... zmieszany :P

WiselkaMLP 28.12.2008 22:45

tylko SoLUfka jak narazie z nowosci mozna sluchac bo rychu to znawca :>

konrad1991tsw 28.12.2008 22:51

a u mnie bez przerwy leci Rychu Peja SoLUfka

WiselkaMLP 28.12.2008 22:52

Rap jest moja kokaina

Getto

Zmieni sie na lepsze

Na dnie

Braga

to moj chleb codzienny musi byc poporstu odsluchane i tyle

konrad1991tsw 28.12.2008 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 648922)
Rap jest moja kokaina

Getto

Zmieni sie na lepsze

Na dnie

Braga

to moj chleb codzienny musi byc poporstu odsluchane i tyle

Do tego co wypisałeś dodałbym Regulamin zabijania, Staszica Story Czwórka i Tak bardzo chcę:> .

WiselkaMLP 28.12.2008 23:03

wsumie Regulamin Zabijania nie podoba mi sie az tak bardzo ... no ale kaseta w aucie smiga ze wszystkim :D

Ni_Ma 28.12.2008 23:04

8.26 - w tym: szperanie w lodówce i otworzenie piwa. Wynik zanotowany :)

WiselkaMLP 28.12.2008 23:08

to pijocka jestes :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl