Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

For_FuN_ 28.04.2010 20:51

Narazie to jest mecz Inter vs Sedzia...co ten pan odpieprza, to jest poprostu skur... UEFA poraz kolejny chce ustawic final, juz rok temu pan norweg przekrecil Chelsea. Wstyd, ze taki klub jak Barcelona musi wygrywac dzieki pomocy sedziow.

Teqcontroller 28.04.2010 20:52

dajcie linka do meczu ;/

qchar90 28.04.2010 20:53

choć lubie Barcelona to marnie to widze, Mourinho stary wyjadacz, mam de javu z tamtego roku, tak samo sie broni Inter jak Chelsea.

Kris54 28.04.2010 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 890301)
Narazie to jest mecz Inter vs Sedzia...co ten pan odpieprza, to jest poprostu skur... UEFA poraz kolejny chce ustawic final, juz rok temu pan norweg przekrecil Chelsea. Wstyd, ze taki klub jak Barcelona musi wygrywac dzieki pomocy sedziow.

przeciez narazie nie wygrywa

qchar90 28.04.2010 20:54

For_Fun_
Busqutes nie zle przyaktorzył
ale Chelsea w tamtym roku na wlasne zyczenie przerabalo final, Drogba mial trzy setki i nie strzelil...sami sa sobie winni

For_FuN_ 28.04.2010 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 890304)
przeciez narazie nie wygrywa

Oczywiscie, ze nie, ale jest cala druga polowa, a w takim tempie w jakim kartkuje graczy Interu, to pewnie skoncza mecz w 9, moze w 8.

Luk_Biala_Gwiazda 28.04.2010 20:56

Mourinho mistrz :-)

qchar90 28.04.2010 20:57

ja jak widze jak obrona Interu sobie radzi z Barcelona to narazie marnie widze gole dla Barcelony
jedynie ze opadna z sil kolo 70minuty gracze Interu
chociaz graja w 10 to Inter ma bardzo duze szanse na gre finale

kpn 28.04.2010 20:58

Barecelona powinna 2:0 spokojnie wygrac. Inter nie istnieje

!!IRIVER!! 28.04.2010 20:59

Dostali 4 żółte kartki - wszystkie prawidłowe, nie wiem o co wam k...a chodzi i jakiego przekrętu się dopatrujecie? :|
jakoś w zeszłym tygodniu, jak ewidentnego karnego nie podyktował Barcelonie to nikt się nie udzielał...

tofik 28.04.2010 21:00

murinjo ma pecha zawsze muszą mu zawodnika wyrzucić gdy gra na cn w 11 jeszcze chyba nie przegrał w każdym razie barca całkiem nieźle ciśnie jeszcze ze 2 graczy interu sędzia wywali i może coś strzela ha ha

SpoXsteR 28.04.2010 21:00

nudny mecz.. wolalbym obejrzec jeszcze raz Amika - Lechia
FCB jak i Inter lata mi kolo freda, ale wolalbym zeby to Inter awansowal.. cieszy mnie ze odpadly druzyny Angielskie, teraz czas na FCB a na ich miejsce nowe, czesto slabsze z mniejszymi budzetami kluby

prober 28.04.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 890311)
Barecelona powinna 2:0 spokojnie wygrac. Inter nie istnieje

Istnieje, istnieje. I ma się dobrze. Dobry kanał w TV włączyłeś?

Zbyychu 28.04.2010 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 890312)
Dostali 4 żółte kartki - wszystkie prawidłowe, nie wiem o co wam k...a chodzi i jakiego przekrętu się dopatrujecie? :|
jakoś w zeszłym tygodniu, jak ewidentnego karnego nie podyktował Barcelonie to nikt się nie udzielał...

mecz w zeszłym tygodniu to pierwszy od daaaaaaaaaaaaaawna, w którym sędziowie nie gwizdali pod Barcę. A cóż, od dawna FCB nie wygrała ciężkiego dwumeczu w lidze mistrzów bez pomocy sędziów. Zresztą, jest różnica pomiędzy nieodgwizdanym karnym w jednym meczu a systematycznie nieodgwizdywanymi przez kilka ostatnich sezonów karnymi przeciwko Barcy, systematycznie wyrzucanymi i kartkowanymi zawodnikami przeciwników itd.
ehehehe, wszystkie prawidłowe. Zwłaszcza ta dla Julio Cesara jest standardową praktyką sędziów w 30 minucie :)

gromaders 28.04.2010 21:17

aż niedobrze mi się robi jak widzę grę Interu ...

qchar90 28.04.2010 21:19

Inter gra to samo co Chelsea w tamtym roku, dobrze im to wychodzi

!!IRIVER!! 28.04.2010 21:24

Fatalny jest ten mecz.. Nie da się oglądać.

qchar90 28.04.2010 21:27

tego sie nie da ogladac, powtorka z tamtego roku
a Barcelona klepie i klepie i gowno z tego ma. nic nie ma z posiadania pilki.
fatalny mecz.

For_FuN_ 28.04.2010 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 890312)
Dostali 4 żółte kartki - wszystkie prawidłowe, nie wiem o co wam k...a chodzi i jakiego przekrętu się dopatrujecie? :|
jakoś w zeszłym tygodniu, jak ewidentnego karnego nie podyktował Barcelonie to nikt się nie udzielał...

Zartujesz chyba?

Za co kartka dla Julio Cesara? Wznawia dlugo, ale w granicach normy(na codzien to widzimy).
Kuriozum z faulem Chivu, ktory jak pokazaly powtorki, czysciutko wygarnal pilke, tyle ze pozniej trafil w noge zawodnika Barcelony...mozna bylo puscic, mozna bylo gwizdnac faul, ale napewno nie karac zolta kartka.
Jeszcze wieksze kuriozum z faulem Motty, ktory jedynie dotknal(nie uderzyl!) twarzy przeciwnika. Po drugie nawet nie widzial, kto jest za nim, bo gdyby to byl jakis normalnie zbudowany mezczyzna, a nie konus, to ta reka znajdowalaby sie na wysokosci piersi takiego pilkarza. Gdyby karac w meczu za dotkniecia twarzy przeciwnika, to kilka czerwonych kartek by sie uzbieralo.

brylant17 28.04.2010 21:34

Wszystko wskazuje,że Barca odpadnie i dobrze nie lubię ich Interu też no ale nie gra MU Inter zapewne zgarnie LM :P

prober 28.04.2010 21:37

Ciekawy mecz, ale jak widzę nie wszyscy doceniają rzemieślnictwo mediolańczyków :) Taktyka Mourinho na najwyższym światowym poziomie.

Posiadanie piłki:
FCB - Inter 73%-27% :shock:

qchar90 28.04.2010 21:39

Mourinho swietny taktyk, gratuluje mu udzialu w finale, Barcelona nie strzeli

ladek1989 28.04.2010 21:42

Niestety LM wygra moim zdaniem Bayern, najgorzej jak może być, ale swoim niemieckim charakterem zwyciężą;/ Finał czyli mecz Bayern-Inter coś czuję, że będzie meczem walki i mało będzie jakiś porywających akcji....

Zbyychu 28.04.2010 21:42

prober, chyba "rzemiosło"
qchar90, już był dzisiaj jeden taki, co Lechii gratulował remisu na piętnaście minut przed końcem :P

Kamson 28.04.2010 21:44

Catenaccio... tego sie oglądać nie da.

DevilMayCry 28.04.2010 21:47

Ehhh tylko nie to.Mam nadzieję, że chłopaki wytrzymają jeszcze te 10 minut .

prober 28.04.2010 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbyychu (Post 890339)
prober, chyba "rzemiosło"

Właśnie nie, rzemieślnictwo w sensie uciążliwej i skrupulatnej pracy. Rzemiosło oznaczałoby ich fach, czyli granie w piłkę.

LuKiTS89 28.04.2010 21:55

To co robią redaktorzy to jest tragedia tak za Barcą byc:/

Zbyychu 28.04.2010 21:55

jedno, czy drugie, pozdrawiam ;)
i znów ręka w polu karnym Barcy. No przecie mnie krew zaleje.

!!IRIVER!! 28.04.2010 21:57

Żenada. Niech to Bayern wygra, bo sie załamię.

spirit 28.04.2010 21:57

.......ony antyfutbol.

banasik 28.04.2010 21:57

KO-NIEC ! Uff - mam nadzieję, że skończy się czczenie BArcelony, bo wynik dwumeczu pokazuje, że Barcelona NIE JEST najlepsza na świecie

DevilMayCry 28.04.2010 21:57

ten Mourinho ma coś z głową :) Cieszy mnie awans Interu bardzo.

Kluvi 28.04.2010 21:57

tak pisaliście że pod Barce sędziowali, a na koniec sędzia okradł z gola Barce..

LuKiTS89 28.04.2010 21:58

Inter w finale-zasłużenie za 1 mecz teraz się pięknie obronili i zasłużyli na ten finał:)

kpn 28.04.2010 21:58

Przypomina mi sie mecz Wisla - Valerenga, tylko ze Wiselka nie strzaliła gola:) mecz do jednej bramki. Tyle.

!!IRIVER!! 28.04.2010 21:59

Nie chcę sobie nawet wyobrażać tego niemiecko-włoskiego finału. Największa krzywda spotkała kibiców PRAWDZIWEGO futbolu, a nie 'szachów'.

gromaders 28.04.2010 21:59

anty-futbol zwyciężył, szkoda gadać, już widzę jak będzie ten finał wyglądał

Zbyychu 28.04.2010 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 890354)
tak pisaliście że pod Barce sędziowali, a na koniec sędzia okradł z gola Barce..

a Inter z karnego i zawodnika i bramki straconej ze spalonego. ;p

DevilMayCry 28.04.2010 22:00

Hmmmm jasnowidz jakiś??? a może akurat będzie to np. porywające widowisko?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl