![]() |
Bardzo dobrze się stało, niech pogonią kijami tych komuchów z PZPN-u. Czas jest odpowiedni bo już UEFA się z EURO w Polsce nie może z byle powodu wycofać po ostatnim zebraniu, a nowego prezesa PZPN-u jeszcze nie wybrano.
Mnie tylko nurtuje, czy sprawnie oczyszczą związek z tego towarzycha czy będzie taka fuszerka jak za Lipca. |
Cytat:
A o Listkiewicza (cwanego lisa) sie nie boj, on juz sobie odpowiednia posadke zagwarantowal, takze o prezesa sie juz starac nie musi. |
POkazowka i tyle.
|
Zgadzam się że akcja w PZPN to POkazówka, boję się że za 2 miechyalbo wcześniej znowu kuratorzy i komisarze będą uciekać przed "betonem" z podkulonymi ogonami ,mam też obawy co do losów WISEŁKi w puefa. ale szczerze mówiąc to nieważne, potop przetrzymamy a stajnię jaką jest PZPN, z zarządem, wszystkimi tymi dostojnymi "członkami", niezastąpionymi dziadami, 80-letnimi innowatorami, całą tą odporną na krytykę sitwą, klakierami z okręgu ,szarymi eminencjami trzeba raz na zawsze wysprzątać. Już od jakiegoś czasu raz ten raz inny dziad wysyłają w wywiadach sygnały że ich zdaniem jest dobrze,nic i nikogo nie trzeba zmieniać,dziady są niezastąpione itd.Wybory mają być z góry ustawione .Ciemny lud wszystko przyjmie?? O nie kolesie , mam nadzieję że nie tym razem.
|
A mnie się wydaję, że Listek o wszystkim wiedział, dostanie w ramach zadośćuczynienia lepszą fuchę w komitecie EURO, byleby pozwolił poodczepiać tłuściochów od stołków i troszkę załagodził sprawę z UEFA. Tzn, chciałbym żeby tak było, wtedy jest szansa na normalność w PZPN i brak dyskwalifikacji przez Platiniego.
|
Listek jest niestety nie do ruszenia, do tego ta menda ma niestety dobre kontakty ze swoimi zagranicznymi odpowiednikami wiec niech on w tym euro2012 zostanie.
A czy to POkazowka czy nie, okaze sie...Ja sam nie wiem czy znow to by nie byla zmiana kosmetyczna, ale mimo ze do konca zaufania do Bonka nie mam, to mysle ze jest on najbardziej rozsadna kandydatura i jesli rzeczywiscie ten roz**** jest chocby po to, to zawsze cos. ps. reakcje dochodzace z burdelu bezcenne:> I proponuje w tym akurat przypadku wzniesc sie ponad upodobania polityczne - przynajmniej do czasu gdzie zobaczymy czym to sie skonczy. Ja bardzo anty co do poprzedniego rzadu, kibicowalem Lipcowi a ze nic nie wyszlo to trudno.Moze teraz sie uda choc nadgryzc ten uklad. |
Wprowadzenie kuratora w tym momencie to totalny idiotyzm. Nie wiem o co chodzi PO w tym momencie ale raczej nie o dobro polskiej piłki. Prędzej to zagranie pod publiczkę. Usuwanie Listkiewicza na siłę kosztem wyrzucenia z rozgrywek międzynarodowych przyniesie moim zdaniem więcej złego niż dobrego.
|
Arked - ale jakie wyrzucenie? - w najgorszym wypadku skonczy sie tak jak za Lipca, czyli powrot do przeszlosci.
Co jak co ale PO dobrze kalkuluje - odebranie euro to by byl totalny samoboj i uwierz mi , oni tego sobie nie strzela:> |
Zgadzam sie z 1q2, PO nie pozwoli sobie na utrate euro, nie ma takiej szansy. Niemniej jednak podchodze do tego z nadzieja bo oczekuje konkretnych dzialan juz od lat a to co bylo dotychczas mozna nazwac tylko sciema.
Ja kuratorowi kibicuje, ale zdaje sobie sprawe ze sam nic nie zrobi. By dokonac zmian potrzeba konkretnych i przemyslanych zmian w statucie zwiazku a do tego trzeba tych delegatow i innych pijawek zeby to przeglosowaly. Oni sami z siebie tego oczywiscie nie zrobia, bo straca swoje wplywy i interesy. Dlatego trzeba znalezc na nich bata. Ostatecznym rozwiazaniem kwestii pezetpeenowskiej byloby rozwiazanie w ****u tego towarzystwa i utworzenie nowego zwiazku z nowymi ludzmi. Problem jednak bedzie z tym jakie to pociagnie konsekwencje na arenia miedzynarodowej, ale moze warto kiedys taka cene zaplacic. |
Cytat:
:-) |
Cytat:
|
Co do kuratora ,to napewno ma to zwiazek z wyborami i chyba jedyny sensowne uzasadnienie ze stalo sie to wlasnie teraz ,ze Boniek ktory gral z Platinim w jednym klubie :lol: bedzie "silowo" przez Ministerstwo Sportu obsadzony na funkcji prezesa PZPN.Chca sie zabezpieczyc aby Listek i jego ludzie nei wygrali wyborow w PZPN.Mam nadzieje ze nie wyp*erdola tylko Wisly z pucharow,ale jak odpadniemy w czwartek to moga robic coc chca na reprezentacji mi wogole nei zalezy ,moga nas wywalic ,jesli to przyczyni sie do zmiany w PZPN
|
Cytat:
|
Na razie to dobrze Iwańskiego dożywiliście ;)
|
Cytat:
|
Rozśmiesza mnie ten Drzewiecki. Myślał, że jest sprytny. Wykorzystał trybunał arbitrażowy przy PKOL, by wprowadzić kuratora do związku - i myślał, że UEFA z FIFĄ to zaakceptują. :lol:
Panie Ministrze, co wolno wojewodzie (Włochom), to nie nam, Polakom. Rozwalił mnie również dziennikarzyna sportowy z TVN24, który twierdził, że UEFA i FIFA "z pewnością nie przeczytały" raportu o nieprawidłowościach, bo gdyby czytały - to by uznały racje trybunału i ministerstwa. To tak, jakby wymagać od Dona Corleone, by ukarał Lukę Brasiego - przecież on mordował ludzi! Przecież Platini i spółka świetnie wiedzą, co się dzieje w PZPN. Bo Listkiewicz i jego spółka to tylko pionki w globalnej piłkarskiej "rodzinie". Słowem - smutne to i śmieszne zarazem. Smutne - bo beton w PZPN jest nie do ruszenia, chyba że doczekamy Putina, albo choćby Łukaszenki. Śmieszne - bo to nie do pomyślenia, żeby na takim stanowisku (minister w rządzie) zatrudniać tak naiwnych ludzi. Najwyższa pora powiedzieć Panu Drzewieckiemu, że to nie św Mikołaj roznosi prezenty. Tylko nie w tym tygodniu, za dużo przykrych rewelacji może go załamać. |
Cytat:
Ja myślę, że nie do końca masz rację. Oczywiście może się okazać, że PZPN jest nie do ruszenia, jest to całkiem prawdopodobne. Ale jeśli jest cień szansy i już próbujemy cokolwiek z nimi zrobić, to uważam, że Drzewiecki wybrał bardzo dobry moment na działanie. Zresztą temat jest bardzo ładnie przewałkowany w temacie o przekrętach i aferach :> |
Całe to zamieszanie z wprowadzeniem kuratora tymczasowego do PZPN jest źle przygotowane i skończy się tym co zawsze czyli podkuleniem ogona i dalszym panowaniem piłkarskiej mafii Misia Listkiewicza. Moim zdaniem rząd z ministrem sportu Mirosławem "ogórki na kaca" Drzewieckim wykonuje pochopny i nastawiony na medialny oddźwięk ruch (z resztą nie jest to pierwsza tego typu akcja chłopaków Słońca Kaszub). Wszyscy ludzie PZPN-u mają jedną rzecz wypisaną na twarzy mówiąc piękne słowa o autonaprawie i samoczyszczeniu - "ch uja nam zrobić możecie ,za nami UEFA ,za nami FIFA a wy misie nie zaryzykujecie". W tej chwili w całych naczelnych władzach związkowych nie ma nikogo kto by mógł doprowadzić do rewolucji mentalnej i organizacyjnej kto nie zostanie wybrany (Lato ,Boniek - to chyba jakiś żart te kandydatury) i tak będzie to samo. Problem leży w tym ,że związek paraliżowany jest przez struktury lokalne (doły) które składają się albo ze sprytnych małych geszefciarzy którzy cała swoje komusze życie tylko żerowali na systemie i doili państwo, albo ludzi ociężałych umysłowo dla który komuna nigdy się nie skończyła. Tego się nie przeskoczy bo oni nikogo młodego nie dopuszczą. Muszą te wszystkie hieny odkorkować może wtedy odczepią się od koryta.
|
Tylko ze zanim wykorkuja wyszkola sobie nastepne pokolenie dzialaczy, ktore wyroslo w tym bagnie i ktore bedzie sie niewiele roznic od obecnego zarzadu. Po za tym ja nie chce czekac 20 lat zeby sie przekonac czy mialem racje czy nie. Akcja z kuratorem faktycznie wyglada na zle przygotowana. Jak juz sie za cos takiego biora to niech za kuratorem idzie caly zespol prawnikow, menedzerow i specjalistow a nie ze kurator przychodzi, rozglada sie i chce tam jakies papiery itp. Liste dokumentow do sprawdzenia powinni miec gotowa zanim wogole przekrocza prog pzpn a zespol glodnych hien prawniczych i audytorow powinien czekac za rogiem zeby to wszystko analizowac jak najszybciej. A tu znowu pewnie jakas wymiana dokumentow i pism i tak do usranej smierci.
|
Kurator w pojedynkę sam nic nie zrobi, może co najwyżej Koźmińskiemu zaparzyć herbaty a Listkiewiczowi umyć samochód. Tutaj powinien wejść prokurator , policja ,prawnicy, specjaliści od finansów cały zespół ludzi. Zabezpieczyć każdy papierek a wszystkich cwaniaków z Misiem Listkiewiczem na czele wymieść i nie wypuszczać do budynku. Przecież w tym PZPN-ie to jest taki bałagan w papierach ,że hej. A najlepiej się kradnie wtedy kiedy jest burdel w papierach i do niczego nie można dojść. Leni ,złodziei w autobus i do Wrocławia i niech nas zawieszą. Tusk zrób wreszcie coś dobrego dla tego kraju bo na razie to mielisz jęzorem. Wykastruj PZPN z polskiego sportu. Na czele związku to powinien stać zespół ekspertów z prawdziwego zdarzenia ,którzy znają się na administrowaniu i zarządzaniu a nie tabun niedokształconych byłych trenerów i piłkarzy ,którzy dobrze czytać i pisać nie potrafią. WSI i PZPN to ostatnie relikty komunizmu. Zdeptać sowieckie systemy kontroli na naszą ojczyzną.
|
ale czemu piszecie o pzpnie w tym temacie?
fifa nam ligi akurt nie zawiesi. a jestem jak najbradziej za rozpie*doleniem tego bajzlu. nawet kosztem reprezentacji czy wyrzucenia naszych klubów na jakiś czas (jeśli nie przejdziemy totenhamu to mi wszystko jedno ;) ) |
Cytat:
|
Jak zawsze chujowa godzina
|
omfg, co jest grane z tymi godzinami ?
to jest jakas szersza akcja przeciwko Wiśle czy co ? |
ale pieprzycie. 17.00 to idealna pora jak na spotkanie na wyjeździe, przynajmniej nie wracasz do domu nad ranem w poniedziałek...
|
co nie zmienia faktu, że jeden z hitów całego sezonu, zaczyna się jeszcze przed zmrokiem.
ja się pytam, co z całą oprawą meczu, co z pokazywaniem jaka ta polska liga fajna i jak się fajnie rozwija. wszyscy chcą do tego przekonywać, a działają wbrew temu. btw. Lech - Legia o której? TVP planuje jakieś studio, czy srru odrazu na pierwszy gwizdek? |
Ja już wolę ta 17:00 niż gdybyśmy mieli grać o 12 albo 14.
|
no a dziś wracamy po europejskich pucharach do naszej ekstraklasy.
w Gdyni będzie ciekawie, choć chyba wszyscy czekamy na niedzielę i mecz w Zabrzu. LECHIA GDAŃSK! edit: ToTylkoJa - no to też rewelacja.. pewnie 4 mecze w sezonie TVP, zamiast je jak najbardziej wypromować i pokazać szerszemu gronu odbiorców, że na meczach Ekstraklasy można się dobrze bawić, że niekiedy piłka na tych spotkaniach nie jest zła, to odbębnią je byle jak. |
Cytat:
Znając życie, to tvp zacznie mecz dopiero od gwizdka sędziego. Kaszana na maxa |
TVP zawsze kpi sobie z transmisjii plkarskich Polskich druzyn.
Studia przed Liga Mistrzow trwaja tam po 20-25 minut i pitolą jakies Engele i Gmochy wokolo o tych samych Liverpoolach czy Barcach a jak przyjdzie zrobic transmisje jak np wczoraj to studio ,trwa 2 minu ,potem reklamy 5 i sklady pokauzja juz prawie jak pilkarz graja.No czy to jest normalne???????? I potem niech sie niedziwia ze ludzie im abonamentow nie placa itd,bo to jest smiech na sali jak traktowany jest pilkarski kibic w tym kraju przez Publiczną. |
rozbawiła mnie rozkmina pejsów:D
Na wczorajszym meczu Amici z Austrią były kilkakrotne ,,pozdrowienia,, dla Lechii.A pejsy juz rozkminiają o co biega. pejs1 Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
myślenie nie boli. treść jednej z vlep w 100% rzeczywiste: IQ na kałuży trudno dostępne:lol: P.S ale i tak atmosfera jest lepsza po zmroku chyba że wyłączą światło ;) |
Cytat:
|
A jak na razie "nasz" człowiek - zwany doktorem wykonuje swój plan w 100% :D
|
żeby tylko doktor nie spuścił Craxy do ligi niżej. Obojętnie, co o tych z Kałuży myślimy to bez derbów Krakowa dla mnie liga będzie o wiele uboższa.
To 100 lat tradycji, a tradycja rzecz święta :) |
I jeszcze jedno minimum 4 punkty pewne!!!
|
A mi tam nie będzie ich brakować,niech wracają tam gdzie ich miejsce - do 1 ligi
|
Cytat:
|
Lechia jak na razie wygrywa z Arką!!!
|
w zeszlym sezonie tez grali fatalnie jesienia a wiosna sie odbili od dna(Cracovia)
|
W sumie za spuszczenie zespołu z tak solidnymi zawodnikami doktorat by się należał.
Bo to sztuka jest grać tak źle, mając w składzie Wasiliuka, Pawlusińskiego, Nowaka, Kłusa, czy Karwana - sami solidni ligowcy, nawet ponad ligową średnią. Może więc - po udanym sezonie - namówię szefa, by wystąpił na senacie z wnioskiem o uhonorowanie Majewskiego dr honoris causa naszej alma mater:-D No i Stefan wreszcie byłby doktorem lege artis. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl