![]() |
CZemu wy wszyscy piszecie że Szachtar grał z nami rezerwami? Błagam..za nim wypowiecie się na forum, poczytajcie trochę, żeby poźniej nie gadać bzdur!
|
Cytat:
|
Wolfy poruszył temat, który chodzi mi po głowie od kilku dni. Legia ma bardzo ciekawy sztab jeśli chodzi o asystentów. Fizjologów, trenerów bramkarzy itd. Nawet nad techniką pracuje z nimi Brychczy. Nie mam tu na myśli Urbana i tandemu jego asystentów, ale właśnie ten głęboki, podstawowy sztab. Ciekaw jestem jak prezentowaliby się nasi piłkarze gdyby z nimi popracowali jacyś fachowcy zamiast anonimowych Włochów, Kazimierskich i innych Janasów.
|
Cytat:
|
Cytat:
P.S. I tez nie mówie o Urbanie. Przecież tam też wieczne kontuzje: Grzelak połamany non stop, Chinyama co drugi mecz pauzuje - cały czas te same kwiatki. A zdjęcie brzucha Iwańskiego to już synonim słabego przygotowania fizycznego. |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...w_pike_reczna/
"Goły" do formy wraca.:) |
Cytat:
Po drugie skąd gadanie, że jest typem czlowieka, który potrzebuje zmiennika żeby grać jak miał go tylko raz i wtedy nie bronił ? :) A pisanie, że Pawełek jest aktualnie najlepszym bramkarzem ekstraklasy to jakaś istna fanaberia. pokażcie mi który bramkarz oprócz Pawełka i Cabaja ma taką ilość puszczonych szmat w rundzie ? Czekam na konkrety Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Wreszcie, bramki z >35 metrów zdarzały się nie gorszym od Pawełka bramkarzom. Cytat:
Pawełka zniszczył Kazimierski i to jest fakt. W Odrze nie potrafią się nadziwić, co się z Pawełkiem stało, bo w Wiśle pokazuje ułamek tego, co potrafi, to też jest fakt. Wreszcie, faktem jest, że na Pawełku ciążą błędy popełniane przez niego - to taki (zachowując proporcje) Dida - najpierw wybroni fantastyczną piłkę, żeby później wrzucić ją sobie za kołnierz. I podobnie jak Dida ocenia się go tylko względem popełnionych błędów, a nie licznych znakomitych interwencji. I na koniec - ludzie muszą mieć ofiarę, w którą można ciskać każdym łajnem i która niezależnie od wszystkiego będzie krytykowana i obwiniana za wszystko. Dla niektórych ku mojemu politowaniu jest to Skorża, dla wielu kiedyś był to Zieńczuk, teraz jest to Pawełek. Jednak to, że wiele osób uważa go za marnego piłkarza nie oznacza, że tak jest. Porównanie do Cabaja uważam za niesmaczne i poniżej poziomu tego forum. |
Cytat:
Chociaż pewnie byle kibic Legii szybko wytłumaczyłby mi, że nie mam racji i zaczął narzekać na swój sztab :) Tak, czy siak, całe szczęście, że pozbyliśmy się Kazimierskiego. |
Cytat:
Ja się zgodzę że wywiało z ligi dobrych bramkarzy, ostał się jedynie Mucha a reszta to mniejsi lub więksi przeciętniacy. Zresztą - każdemu z forum można zarzucić że się nie wiadomo dlaczego uwziął , natomiast zwolenników teorii o dobrym bądź nawet bardzo dobrym bramkarzu , powinna szokować odyseja pt. konkurencja lub jak kto woli zastępstwo dla Pawełka - Ponad 20 bramkarzy w krótkim czasie, z większości kontynentów - Rekord Guinessa(gdyby była taka kategoria) gwarantowany...i po co to wszystko jak mamy takiego wspaniałego goalkeepera?Trener też uprawia nagonkę?Jak bramkarz jest dobry to ma przy sobie młodzika(Cebanu) i wszystko gra a nie przeszukuje się pół świata - a forum to komentuje - Bo Mariusz by dobrze bronić musi mieć konkurenta.Czyli co, gra dobrze czy nie?Jeśli nie to dla tego że ma to w dupie i potrzebuje bata(konkurencji) by mu się zachciało? Wielu trenerów wyznaje zasadę że akurat bramka to taka pozycja gdzie bramkarz powinien mieć względny spokój jeśli chodzi o swoją pozycję.Ja patrząc na tą nerwowość i babol za babolem(choćby ostatnie 2 mecze i 100% skuteczność), to myślę że gdyby tu pojawił się konkretny konkurent to Mariusz by dopiero był kłębkiem nerwów. To byłby solidny bramkarz gdyby nie psychika.Natomiast żeby nie było - Pawełek nie zawalił nam żadnego mistrza(choć w Gdańsku był o krok), nie zawalił nam żadnego meczu w pucharach ani nie zawalił nam żadnego meczu w tej rundzie - co też jest dużą zasługa obrony - często 2 max 3 interwencje na mecz(i to nie jakieś ciężkie) wychodzi. Dlatego ja spokojnie podchodzę do tego że nadal będzie niekwestionowanym nr 1 bo główny problem tej drużyny leży gdzie indziej - Co nie zmienia faktu że po rundzie liczę na to że pozyskamy lepszego bramkarza. |
Cytat:
Legia mimo to trzyma się w czubie (głównie przez Wisłę - wygranie jednego z trzech przegranych meczów praktycznie załatwiłoby sprawę mistrzostwa) i myślę że to jest raczej sukces niż porażka Urbana i sztabu. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
a za fuck you w strone kibiców, to szacunku u pewnych ludzi nigdy nie będzie miał |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Artur Sarnat to jak dla mnie jedna z ikon Wisły. Obok Grzeli Patera jeden z ulubionych zawodników ostatniego dziesięciolecia. Tyle w temacie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Faux pas, ale przeszkadzanie własnemu bramkarzowi podczas meczu to skrajny debilizm. Pomaga mu to w bronieniu lepiej? Nie, wręcz przeciwnie. Tak więc nie widzę powodu, żeby takie zachowania wspierać, ponieważ szkodzą one klubowi. |
Cytat:
Sądzę,że problem leży w mentalności. Niektórzy mieszkańcy Polski lubią szydzić gdy widzą,ze komuś idzie coś źle, lub,że jest słabszy od niego. Tu widziałbym przyczynę napierdalania podczas meczów na Pawełka. Ciężko mi sobie wyobrazić,że robi on wszytko aby specjalnie puszczać farfocle i być niepewnym w interwencjach. W Odrze czasami wręcz rewelacyjnie mu szło, u nas jakby inny człowiek. Jakaś przyczyna tego jest. Wszyscy w sumie wiemy jaka. U mnie ma szacunek za to,że widać u niego pracę,chociażby poprawił grę nogami. Wszystko inne nadal jest raz lepsze raz gorsze. Nie wygląda na troglodytę i pewnie przezywa to w jakiś sposób, i takie mu docinanie w czasie meczu niczemu dobremu nie sprzyja ani nic nie wnosi,poza tym,ze facet jest jeszcze bardziej spięty i wnerwiony. Bo w sumie w jego sytuacji nie każdy by chciał być. Trener średnio rozgarnięty nie zauważył,że facet potrzebuje kogoś lepszego do trenowania,bo dyspozycja gdy był w Odrze a kiedy gra u nas jest ewidentnie różna. Widać ciężko to zauważyć. Robi mu do tego Skorża pośmiewisko testując gości z każdego niemal zakątka świata,sugerując przez to,że gość jest tak beznadziejny,iż bramkarze z byle ligi mogą być lepsi. Zapewne Pawełek zdaje sobie sprawę, że nie ma szans na zmianę trenera bramkarzy. A do Skorży nie pójdzie,panie kto to mnie trenuje?bo zaraz by miał problem,bo ten tak murem stoi za swoimi kolegami,że aż niesmacznie. Tak więc weźcie to wszystko pod uwagę i czasami tamujcie swoją złość względem Pawełka. Ja tylko mam nadzieje,że kiedy przyjdzie nowy trener ściągnie ze sobą fachowców,bo myślę,że i on sam takim będzie. Z tym szkoleniowcem na nic nie liczę. No może na kolejną nie spodziewaną kompromitacje. A jak się nie rozwijasz to się cofasz. Truizm ale w przypadku Pawełka sprawdza się to aż nadto. |
Cytat:
|
Cytat:
Ogólnie - robili wiochę, ponieważ Wisła przegrywała wysoko z Amiką u siebie, a oni musieli jakoś dać ujście własnemu żalowi i frustracji. Na pewno ten "fuck" nie poszedł niczym nie sprowokowany, możesz być o to spokojny. Jest tak jak Marszałek napisał - zbiera się taka banda frustratów w przeświadczeniu, że jest anonimowa i korzysta z tego tak, jak potrafi. To co teraz napiszę będzie bardzo niepopularne, ale trudno: dostali "fucka", a powinni dostać z liścia. Tak więc moim zdaniem - nie mają absolutnie żadnych podstaw do narzekań. |
faux pas to chyba były te bramki którym sobie "zasłużył" na to "wsparcie". rozumiem też, że ja sobie zapracowałem na jego podziękowanie bo wybrałem nieodpowiednią trybunę. brawo.
|
Gratuluję Ci wolfy że tak łatwo udaje Ci się wytłumaczyć denne zachowanie naszego super bramkarza.
Mam za sobą dziesiątki, a najpewniej setki meczów na Wiśle i uwierz mi, takiego nieudacznika by nie napisać patałacha Wisła nie miała nigdy. A Gołosie, Kwieki czy Pawełki w SKWK tylko mnie w tym utwierdzają. |
Cytat:
EOT. |
Ta miał podziękować jeszcze tym wszystkim tak zwanym kibicom co? No pewne granice są i to że Pawełek się tak zachował też nie jest dobre ale zrobił to nie bez przyczyny. Dopóki dany zawodnik jest częścią drużyny Wisły Kraków niegodne jest tak go traktować jak wówczas potraktowano Pawełka.
|
Kibice nie wytrzymali, Pawełek nie wytrzymał głupia sytuacja która nie powinna mieć miejsca.
Natomiast co do całej tej dyskusji na temat Pawełka: Nie mam nic do niego ale po tym co pokazuje w Wiśle (jako całokształt) można powiedzieć że jest to bramkarz średni. Coś tam wybroni coś zawali, dobrze gra na linii gorzej z wyjściami i chwytaniem górnych piłek, nogami też gra słabo. Wiadome też że łatwo nie ma, presja duża w dodatku ciągle mówi się o ściągnięci rywala dla niego co pewnie też mu nie pomaga. Nie daje mu się poprostu spokojnie rywalizować o miejsce w bramce. Pawełkowi napewno brakuje rozegrania kilku spotkań wybitnych takich po których każdy mógłby powiedzieć bez wahania że uratował nam spotkanie, wystarczy przykład Boruca który kilka takich spotkań rozegrał i choć puszcza gorsze babole niż Pawełek to i tak jest uznawany za dobrego bramkarza. Ile w tym wszystkim winy Kazimierskiego nie powiem bo się nie znam, nigdy nie widziałem jak trenują, nie wiem jak powinien wyglądać trening bramkarski. |
Panowie, nie jestem od tego - ale coby się nam bałagan nie zrobił do końca, to zmieńmy temat na bardziej związany z tym działem.
|
Wisła Kraków: z Rużomberokiem zagrają, tylko nie wiadomo gdzie...
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...dzie,id,t.html |
Tak sobie myślę skoro gramy z MFK Rużomberok sparingi, może by nawiązać jakąś współprace? Co roczny sparing,my wypożyczamy im grajków którzy się nie mieszczą w 11,a oni nam i może jakiś zastrzyk gotówki.Nie jest wcale zły taki pomysł.
|
Cytat:
|
wolfy Chyba nie, bynajmniej nie przypominam sobie tego.Może jakaś podpowiedź?
|
Miroslav Bozok, mówi ci to coś ? :D
|
Cytat:
|
someonewisp No tak teraz mi zaczyna świtać. :P Oj może się nie, obrażą przecież chcą grać teraz :D ale współpraca by była dobra
|
|
Cytat:
Dziwny, to jest co najwyżej język w tym artykule - są pewne granice, tego się nie da czytać. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zero szacunku dla tego rodzaju błaznowania w plugawych mediach. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl