![]() |
Co by nie mówić, kawał dobrej roboty odstawia tam Petrescu.
|
Jestem troche w szoku,mały klub a Dan potrafił wziasc chłopakow za jajca i walczyc z Steuą,czy Cluj.
Naprawde wielkie brawa dla niego ,ale trzyma ich tam ostro i sie nie patyczkuje i sa efekty. |
|
|
Grzegorz P., zwany dawniej Paterem - obchodzi dzisiaj 35 urodziny ;]
|
Kuba Błaszczykowski strzelił bramke dla Borrusii Dortmund, narazie prowadzą 1:0, prawie koniec pierwszej połowy
|
No, to wykorzystał limit na następne 7 miesięcy ;]
|
|
Cytat:
...... hmmmm i dość oryginalny sposób wyrażenia radości ....... :-) |
No to mamy trochę zaskakujące porównanie Dana i Kaspra... Dan walczy o LM, a Kasper o utrzymanie i jak na razie jest za drużynami typu ŁKS, Piast, Polonia i Odra, które mają mniejszy budżet (ŁKS to chyba w ogóle nie ma budżetu tylko długi) i chyba jednak gorszych piłkarzy, a trenerów bez nazwisk i osiągnięć... I na dodatek te opnie "Górnik jak straci bramkę to już koniec", "Górnik nie umie kreować gry" i chyba najgorsza: "Górnik nie walczy" (ostatnia Liga+). Ale jak sobie przypomnę to Wisła z Dynamem tez nie za bardzo walczyła...
|
Cytat:
to tak jak pisanie że gdyby Kasperczak nie odszedł to było by lepiej, może byłoby a może nie |
Franek sie zaciął (Jaga gra cholernie słabo teraz), ale przynajmniej asystuje
http://transfermarkt.de/de/spieler/1...ungsdaten.html |
Drużyna Dana Petrescu zremisowała 1:1 w ostatnim meczu kolejki z aktualnym mistrzem i uczestnikiem LM - CFR Cluj.
Właściciel Dinama Vasile Turcu twierdzi, że bez Dana na lawce trenerea drużyna z Urziceni bylaby co najwyżej na szostym, siódmym miesjcu w lidze. Tabela przed ostatnimi 4 meczami: 1. Dinamo 62 2. Urziceni 60 3.Timisoara 58 4.Steaua 52 5.Craiova52 6.CFR Cluj 52 7. Rapid 51 strona ze skrotami z meczu http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/urma...00-137642.html |
Powiedzmy sobie szczerze - gdyby nie Dan to Unirea prawdopodobnie skończyła by swoja przygodę w ekstraklasie rumuńskiej na jednym sezonie.Nie zebym robił z niego Hiddinka od razu, ale to bardzo solidny trener i przyszłość jest przed nim...Oby za wcześnie nie poszedł do Steauy bo to wariatkowo przy którym Dysko-polo to normalny klub;)
a przed Unireą prawdziwy horror na koniec.Dinamo,Timisoara,Steaua...Myślę że mistrza nie zdobędą , o drugie miejsce dające eliminacje do LM też będzie bardzo ciężko , ale brązowy medal jest jak najbardziej w zasięgu. |
Unirea spotka się kolejno z
Otelulem - w pierwszym meczu było w domu 3:1 (zw.Unirei) Dinamo - w pierwszym meczu na wyjeździe było 0:1 (zw. Unirei) Timisoarą - w pierwszym meczu było w domu 1:1 Steauą - w pierwszym meczu było na wyjeździe 1:0 (zw. Steauy) |
|
Cytat:
Zawsze wiedzialem ze jakby wybieral Wisla czy Widzew to wybrał by Widzew.Choc z tamtad nie jest. |
Adam Nawałka i Marek Motyka są kandydatami do objecia posady trenera Korony Kielce
http://goool.pl/main_v3.php?id=19833 |
|
Najmniejszy na boisku Frankowski strzela bramkę głową ;p
|
Borussia z Błaszczykowskim awansowała na 5 miejsce w bundeslidze, premiowane awansem do Ligi Europejskiej (dawniej p. UEFA) jednej wygranej potrzeba do 100% pewności występu
Będzie za to Wisła miała pieniądze jak w zeszłym sezonie?:D |
Marek Motyka trenerem Korony
http://goool.pl/main_v3.php?id=19883 http://www.mks-korona-kielce.pl/imag...0518122530.jpg |
Cytat:
|
Sędzia też czasem się pomylić musi.
|
Cytat:
|
Najladniejsza bramka nieuznana, to chyba bomba Moskalewicza w poprzeczke na Konwiktorskiej.
Tyle ze te warszawskie papusniaki mialy bramke pod katem chyba 45st! Nie pamietam tylko co o on nam dawal, ten gol. Zwyciestwo czy remis ? |
spalony duzy nie był, a strzał głową z 11 metra...
|
Cytat:
Taki lajf :lol: |
Piłka nożna bez pomyłek sędziowskich moim zdaniem straciłaby swój urok.
Byłaby jak hokej ;) Ale to tylko moja subiektywna opinia. Ps. Swoje zdanie o Frankowskim mam i zachowam je dla siebie, by nie wzbudzać niepotrzebnej dyskusji, ale przyznać trzeba, że bramka przedniej urody. |
Marek Penska, pomyłka sędziego i co z tego wyszło
Cytat:
A konkretnie: Marek Penksa, nasz były "turbokrasnal" i jego gol w Atenach na 2:2, ukradziony przez Mike Riley'a. Szacunek dla Marka, pogarda dla nieuczciwego Anglika z gwizdkiem. Między innymi dlatego jestem za ścisłą video-kontrolą tego co się dzieje na boisku. Może wtedy wzbudzający tyle kontrowersji Frankowski dalej by u nas grał? |
Cytat:
Do dziś gdy oglądając Premiership widzę że z gwizdkiem biega ta łysa pała to zaczynam go wyzywać...:evil: A złodziej to najdelikatniejsze z tych wyzwisk |
Cytat:
Sędzia to sędzia - równie dobrze można przyjąć że życie straci urok jak na sali sądowej nie będą zdarzały się pomyłki:> Dlatego jak najszybciej skończyć ten cyrk i dać arbitrom oręż w postaci powtórek video.Oczywiście to nie jest tak proste do zrobienia jak by się wydawało i nigdy nie wyeliminuje to wszystkich błędów bo inaczej trzeba by co kilka minut przerywać mecz ale w najważniejszych rzeczach typu - czy był spalony przy bramce, czy piłka przeszła linie całym obwodem , czy był karny - spokojnie można to zrobić bez większego uszczerbku tak na samej grze jak i czasie gry.Tylko te przypadki bądź np jeśli sędzia nie jest pewien czy dać żółtą, czy czerwoną kartkę. - często te wszystkie przepychanki, kłótnie ,zabierają więcej czasu niż chwila na analizę.My w tv już dobrze wiemy jak było po kilku powtórkach a na murawie nadal zadyma;) |
Ktos pamieta jeszce Marka Penkse ??
Wg 90 minut gral nawet ładnie w Dynamie Dreznie (34 mecze),a potem trafil do siebie na Slowacje i gra ,lub nie gra (?? bo statystyk brak) w TATRAN Prešov . Gdyby nie Riley ............... |
Nie wiem dlaczego ale ostatnio przypomnial mi sie Dominik Husejko, Smuda sie bardzo nim podniecal, mowil ze chlpk ma papiery na granie. Byl nawet w kadrze pierwszego zespolu choc glownie grywal w rezerwach. Wg mnie byl calkiem niezlym juniorem ale chyba niezbyt po kolei w glowie bo kariery zadnej nie zrobil.
Teraz kopie sie po kostkach z rolnikami w 3 lidze zachodznio pomorskiej w klubie Slawa Slawno. P.S. I jeszcze byl Rafal Waksmundzki, ktory mial byc drugim Zurawskim a gra w...4 lidze. Dramat. |
Cytat:
przede wszystkim a i z tym talentem ... nie wystarczyło i tyle. Jako prawy pomocnik był całkiem niezły, ale miętki chłopak był i jak ktoś w niego ostrzej wjechał to mu się grać odechciewało albo i psuć się zraz zaczynał... |
Cytat:
http://www.rapidarchiv.at/spieler/im...nksa_marek.jpg zajebisty dżoker z niego był i walczak szacun |
Zgadza się mały szybki zadziorny z kręconymi włosami prawie jak Frodo Baggins :)
|
Błaszczu strzelił przed chwilą dla Borusii, jest 1:1 : )
|
Cytat:
Oprócz umiejętności, trzeba mieć też szczęście i poukładane w głowie. Pozdro |
dzisiaj przedwczesny finał rozgrywek ligi rumuńskiej: prowadzona przez Dana Petrescu Unirea Urziceni (2 miejsce w tabeli 63 punkty) podejmuje lidera Dinamo Bukareszt (65 pkt). W rundzie jesiennej w Bukareszcie ta prawie najslabsza finansowo drużyna ligi (chłopcy Dana wraz z nim wyznający filozofię hard work) pokonała Dinamo na wyjeździe.
Teraz Unirea stoi przed niepowatrzalną szansą: mistrz Rumunii zyskuje 13 mln euro i udzial w LM bez kwalifikacji. Uklad tabeli jest taki, ze w najgorszym razie zakonczy rozgrywki na 4 miejscu (mogą ja wyprzedzic w przyapdku przegrania trzech ostatnich spotkań - Cluj i Poli Timisoara), alei tak Unirea zagra w Lidze europejskiej. Dan przejął druzynę beniaminka po odejsciu z Wisly i z konca tabeli w pierwszym sezonie wyprowadził ją do środka tabeli. W nastepnym roku przyszło 5 miejsce w lidze i ten wynik może być tylko poprawiony. Dan udowadnia, że jest bardzo dobrym trenerem -z niedrogich piłkarzy (na poziomie zarobkow ŁKS czy Jagiellonii), ale takich, ktorzy odpowiadają mu cechami psychicznymi i predyspozycjami do cięzkiej pracy stworzył drużynę, która jak rowny z równym, a nawet lepiej gra z tuzami rumuńskiej piłki. W tyle są na razie najbogatsze: Cluj, Timisoara, Steaua, Rapid. Pamiętam jak po wyrzuceniu Dana z Wisly pojawiły sie głosy, ze to zaden trener i dopiero praca ze średnią drużyną bez gwiazd pokaze co potrafi tak naprawdę. I pokazuje. Jak dla mnie, niezależnie od ostatecznego wyniku, postawa drużyny Dana i sukces jego myśli trenerskiej jest dowodem na to, że w Polsce grają lenie, minimaliści i karierowicze, a nasz zarząd wolał pozbyc sie dobrego trenera i zachowac w zamian skóropów goniących za pieniędzmi a nie za pilką |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl