Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

jaro1985r 12.04.2009 06:38

Manchester City-Fulham 1 1,85
Sv Kapfenberg-Red Bull Salzburg 2 1,62 0-2
Dalin Myślenice-Orlicz Suchedniów 1 1,65 1-0

2z3 za 99 zł do wygrania 287,83 zł

Real-Valladolid 1 1,30
Granat Skarżysko Kamienna-Puszcza Niepołomice 2 1,40 0-6
Inter-Palermo 1 1,40 2-2

2z3 za 99 zł do wygrania 184,80 już tylko 60 zl do odrobienia

rocco_1906 12.04.2009 08:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 707524)
Działa Wam bet-at-home? Ja mam od wczoraj jakieś problemy i nie wyświetla mi strony całej albo wyświetla częściowo.

może mają przerwe świąteczną:lol: mnie tez nie działa.wczoraj wieczorem expekt mi tez nie działał:)

WESOŁYCH ŚWIĄT :)

PrawdziwośćDlaGry 12.04.2009 08:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 707280)
PAOK wygrał po dogrywce 77-76. nie mam pytań:D
kocham kosza :D

ja na nocke zagram PHO i OKC w NBA
i na Chicago Cubz większą kaskę przyłożę w MLB. może nawet z handi.

PHO siadło, OKC tym razem nie. Cubz spokojnie i jest spory plus :)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 707394)
Orlando po takim kursie dla mnie nie bardzo, aczkolwiek można grać.
NYY? może bym się skusił ku NYY over +5.5 (over punktów samych Yankesów)

Orlando.. no właśnie. nie podobne do nich dwa razy spotkanie pod rząd przegrać. no ale cóż tak jak pisałem. NYY również siadło.
a tak wogóle to nie grał Lewis i stracili do tego Turkoglu (bo sobie kostkę skręcił) . no i przegrali również bo Dwight nie grał na swoim poziomie tylko odwalał kichę.


co do BAH mi również nie chce działać. pozdro.



LuKaS TSW 12.04.2009 08:39

3 kupony na każdym po jednej porażce:/ i jeszcze pani w okienku mi powie wesołych świąt :)
na dziś na podwójnej szansie:
Reggina-Udinese X
Huesca-Vallecano x
Teplice-Bohemians 1

mac251_251 12.04.2009 09:24

Witam Ma ktoś składy i w jakiej dyspozycji są piłkarze Lyonu bo chcę zagrać za grubo 1 i myślę a nie mogę znaleźć nigdzie , wyraźcie się na temat tego meczu czy 1 jest pewnym rozwiązaniem i warto grać i do tego jeszcze chcę dodać real jak myślicie ? pozdrawiam W$

PrawdziwośćDlaGry 12.04.2009 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 707568)
Witam Ma ktoś składy i w jakiej dyspozycji są piłkarze Lyonu bo chcę zagrać za grubo 1 i myślę a nie mogę znaleźć nigdzie , wyraźcie się na temat tego meczu czy 1 jest pewnym rozwiązaniem i warto grać i do tego jeszcze chcę dodać real jak myślicie ? pozdrawiam W$

Lyon: Govou nie zagra, a Toulalan nie wiadomo.
Monaco: Roma, Simic, Diaz, Alonso i Licata na pewno nie zagrają, a Adriano i Muratori nie na 100% bowiem też mają drobne urazy.
OL musi bronić lidera i na stratę punktów ze średniakiem Ligue1 nie może sobie pozwolić. Myślę że dadzą sobie radę, a po takim kursie nie wiem czy warto bo już nie raz mogliśmy się przekonać jak to bywa z takimi meczami. Aczkolwiek można probówać nawet z handi bo jak mająwygrać to 3:0, 2:0 a nie 1:0. Real mi się podoba. Wraca Robben i Pepe. Sezon temu 7:0 ich rozjechali. Valla nie jest dobra, a Real jeżeli myśli jeszcze o tytule to musi grać idealnie. Bo tylko oni mająjeszcze szanse na ogranie Barcy. Kuon wygląda spoko, ale jeżeli ja bym grał to myślę że oba mecze z handi i zagraćza 1/3 tego co chcesz włożyć. Ale to tylko takie moje zdanie :)
Pozdro i Wesołych wszystkim ! ;)

LuKaS TSW 12.04.2009 10:32

Wie ktoś z Was może kiedy jest/był mecz niemieckiej koszykówki Trier-Giessen? z góry dziękuje za odpowiedź.


Już znalazłem więc można usunąć mój post jak myślicie na dziś zagrać:
Lyon-Monaco 1
Real-Valladolid 1
Rapid-Sturm 1
Marsylia-Grenoble 1

El'kabat 12.04.2009 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 706813)
Alkmar elegancko :)


Standard:
Wisła-Jaga 1 1.37 (wyjatek,polskiej ligi nie gram i kurde obym sie nie pomylil )
FC Twente-Roda 1 1.37
S: 100zł
W:168zł

Uwagi ?:)


Weekend,jak i piatek udany :)

PrawdziwośćDlaGry 12.04.2009 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 707597)
Wie ktoś z Was może kiedy jest/był mecz niemieckiej koszykówki Trier-Giessen? z góry dziękuje za odpowiedź.


Już znalazłem więc można usunąć mój post jak myślicie na dziś zagrać:
Lyon-Monaco 1
Real-Valladolid 1
Rapid-Sturm 1
Marsylia-Grenoble 1


Jutro jest mecz.

http://www.livesports.pl/koszykowka/ WBIJCIE SOBIE TO DO ULUBIONYCH :P

Lukas. do dwóch meczy sie juz wypowiedziałem. Rapid - Sturm to nie moja działka i na Austrii się nie znam. Ale OM.. Niby ok ale we Francji takie kursy śmierdzą. Możliwe że Grenoble może nam wałka wycisnąć bo widzę że ten mecz staje siętrochę masówką. Z drugiej strony OM musi takie coś wygrywać.

El'kabat 12.04.2009 16:22

Pilne !
Kojarzy ktos moze w ktorym miejscu Konopnickiej jest Fortuna ? UL. M. KONOPNICKIEJ 92 C
Edit: Dzieki bardzo Johnny B :)

Na jutro:
St.Gallen-Schaffhausen 1 1.23
Fc Kopenhaga-Vejle 1 1.25
Ako:1,38

Johnny B 12.04.2009 17:03

Fortuna jest zaraz przed przystankiem w strone Grunwaldzkiego od strony Matecznego.
Ech Estudiantes zawaliło ciekawy kupon

WiślakNH 12.04.2009 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 706777)
Real M. - Valladolid 1
Szachtar - Arsenal Kijów 1
Dynamo K. - Chernomorets 1
Barca 1
Sporting 1
Kurs tych pięciu to : 3,16

Po nieudanej LM w końcu wygrany kupon :)

LuKaS TSW 12.04.2009 18:11

na dziś na podwójnej szansie:
Reggina-Udinese X
Huesca-Vallecano x
Teplice-Bohemians 1


weszło,trochę bardziej radosne te Święta:)

a na jutro daje:
Trier-Giessen 1 (kosz.Niemcy)
Prestatyn-Rhyl 2
Włochy--Wielka Brytania 1 (hokej)
Lakers-Memphis 1

Johnny B 12.04.2009 18:49

[quote=El'kabat;707701]Pilne !
Kojarzy ktos moze w ktorym miejscu Konopnickiej jest Fortuna ? UL. M. KONOPNICKIEJ 92 C
Edit: Dzieki bardzo Johnny B :)

Jest prawie przy samym rondzie Matecznym, za hotelem Forum.
Czyżby chodziło o to, że jutro tylko Fortuna jest czynna z bukmacherskich zakładów? :P

Co myślicie jutro o Realu Madryt w kosza? kurs 1,53

El'kabat 12.04.2009 18:51

Heh johnny B,dokladnie tak :)Rozszyfrowales mnie :)

LuKaS TSW 12.04.2009 18:51

Johny B ja myślałem żeby dać ich zwycięstwo końcowe,w razie remisu ale biorąc pod uwagę że dziś poległem na Estudiantes-Granada a wczoraj na Treviso-Biella to chyba z koszykówką dam sobie spokój

ps a dla mnie szczęśliwa Fortuna jest na Długiej 2 razy tam grałem i dwa razy weszło :D
mi kuponu nie wtopił bo nie stawiam na Olympiakos gdy ma pewnego mistrza,ogólnie to najlepiej mi siadał curling ostatnimi czasy

Johnny B 12.04.2009 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 707745)
Johny B ja myślałem żeby dać ich zwycięstwo końcowe,w razie remisu ale biorąc pod uwagę że dziś poległem na Estudiantes-Granada a wczoraj na Treviso-Biella to chyba z koszykówką dam sobie spokój

Coś właśnie wiem o Estudiantes. A miało być w rytmach Vayamos Companeros skończyło się na jednej wtopie na kuponie. W MLB można stawiać dziś na NYY Z handim
Btw. Żurawski strzelił gola Olympiakosowi na wyjeździe i ciekawe ilu osobom wtopił kupony:-P

WiślakNH 12.04.2009 19:08

STS jutro też jest czynny :D

Na jutro rozkminiłem kilka meczy,które pewnie na 2 kupony rozłoże

Birmingham - Plymouth 1
Sheffield Utd. - Nottingham 1
FC Kopenhaga - Vejle 1
St.Gallen - Schaffhausen 1
Malmoe FF - Orgryte 1
Kurs : 5,81

El'kabat 12.04.2009 21:35

Wiślak w jakich godzinach,wiesz moze ?:) Bo na sts.pl nie laska podac :)
Co do Kopenhagi i St.Gallen to gram sam,malmoe widzialem gdzies po 1,62 ,pozniej po 1,4 wiec rozbieznosci spore :)

WiślakNH 12.04.2009 21:54

Pewnie tak jak normalnie w poniedziałki czyli chyba 10-18 czy jakoś tak

rocco_1906 12.04.2009 22:23

sts od 10 do 14... w koncu jutro tez święto...

edit: 9:30-14:30 :P

kameleon2323 13.04.2009 09:29

a wie ktos moze jak WZB?? z gory thx:D

thx :D:)

kameleon2323 13.04.2009 11:07

Sheffield U.-Nottingham 1
J.Hampel (10,5 pkt) 1
FC Kopenhaga-Vejle 1
H.Andersen (9,5 pkt) 1
Birmingham-Plymouth 1

wklad 10zl
Do wygrania 116.07 zl
Jak to oceniacie??:P

Nawzjaem Wesolych Wszystkim!! :D

rocco_1906 13.04.2009 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 707971)
Sheffield U.-Nottingham 1
J.Hampel (10,5 pkt) 1
FC Kopenhaga-Vejle 1
H.Andersen (9,5 pkt) 1
Birmingham-Plymouth 1

wklad 10zl
Do wygrania 96.94 zl
Jak to oceniacie??:P

Piłka powinna wejść:) a na żużlu to ja sie nie znam.

i z okazji kończących się Świąt życzę sobie i Wam zeby nam tak mecze wchodziły jak w miniony weekend:D

edit:kameleon nie wiem kiedy masz ten żużel ale... weź pod uwage że może sie nie odbyć bo pewien idiota ogłosił właśnie 3-dniową żałobę narodową.....

MISTA92 13.04.2009 11:15

Zakład: Akumulowany Stawka: 5.00 Wygrana: 648.20
3003 Barnsley - Swansea x
3004 Birmingham - Plymouth 1
3007 Cardiff - Burnley 1x
3009 Derby - Wolves x
3013 Sheffield Utd. - Nottingham 1
3025 Tranmere - Hereford 1
3026 Millwall - Peterborough x
Co myslicie?:P

WiślakNH 13.04.2009 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 707972)

i z okazji kończących się Świąt życzę sobie i Wam zeby nam tak mecze wchodziły jak w miniony weekend:D

Dołączam sie do życzeń :-)

Kobieta w STS pomyliła sie w numerkach i zamiast Malmoe dała mi Coventry,stwierdziłem,że to nie może być przypadek i sie nie wróciłem :D

bula1010 13.04.2009 12:29

mam do was pytanie jak chce grac w bet at home system to jak zrobic grupy ??

bula1010 13.04.2009 12:30

bo jak wybieram spotkania to nigdzie nie moge znalezc np grupa a itp

Mamba 13.04.2009 12:50

Derby County - Wolverhampton Wanderers 2
Sheffield United - Nottingham Forest 1
Kurs: 3,57

oraz

Malmö FF - Örgryte IS 1
Kalmar FF - AIK 1
FC Kopenhagen - Vejle BK 1
Kurs: 3,53

pan Dudi 13.04.2009 12:58

Chyba 95% grających osób na świecie gra dziś na Sheffield. ;) Obyśmy się nie pomylili...

LuKaS TSW 13.04.2009 14:01

ja na dziś dałem :
Beitar-Yehuda 1
Lens-Strasbourg 1
Sundsvall-Falkenberg 1

a co myślicie nad takim czymś na lige mistrzów:
Chelsea-Liverpool X
Bayern-Barcelona 2
Porto-Manchester X
Arsenal-Villarreal 1
można to zagrać np systemem 2 z 4

MCX 13.04.2009 14:10

Manchester formą nie powala, ale to jest LM, dadzą z siebie wszystko, a potencjał mają większy od Porto. Dla mnie pewna 2. Bayernu z Barceloną bym nie stawiał, za to skusiłbym się na postawienie na Liverpool i Arsenal.

Zwierze 13.04.2009 14:48

Jak dla mnie też można stawiać awans ManUtd Barcelony bym nie stawiał bo może być remis albo jakaś minimalna wygrana Bayernu

Martinho 13.04.2009 15:00

Najpewniejszy z LM jest Arsenal, w Villareal nie zagra Senna i Cazorla
Dodałbym tez Marsylię u siebie i awans Porto :)

Mamba 13.04.2009 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 708022)
Chyba 95% grających osób na świecie gra dziś na Sheffield. ;) Obyśmy się nie pomylili...

No i dali dupy a grali w przewadze 1 zawodnika...

El'kabat 13.04.2009 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 707701)
Pilne !
Kojarzy ktos moze w ktorym miejscu Konopnickiej jest Fortuna ? UL. M. KONOPNICKIEJ 92 C
Edit: Dzieki bardzo Johnny B :)

Na jutro:
St.Gallen-Schaffhausen 1 1.23
Fc Kopenhaga-Vejle 1 1.25
Ako:1,38

Elegancko :)
Na LM:
1
Barcelona strzeli 1 1.2
Arsenal-Villareal 1 1.55
Ako:1.,67
2
Bayern-Barcelona 2 2.3

Bo:Barcelona strzeli 1 1.2
Nie widze takiej opcji,aby cos tam nie strzelili.Niby duzo osob twierdzi,ze Barcelona wystapi w tym spotkaniu w okrojonym skladzie,ja uwazam przeciwnie.Z Huelvą juz wystawiony byl słabszy skład,aby dac odpoczac trochu najlepszym.Na Alianz Arena czuje,ze pojda prawie najmocniejszym i moze byc poprawka z Camp Nou.
Arsenal-Villareal 1 1.55
Villarreal zagra w meczu z Arsenalem bez: Marcosa Senny, Santiego Cazorli, Matiego Fernandeza i Caniego. Czyli druga linia poszła w cholere,a co najwazniejsze podpora druzyny czyli Senna...

pan Dudi 14.04.2009 06:52

A mi się wydaje, że dziś wygra Bayern. Hitlerowcy dadzą z siebie wszystko, żeby zmazać plamę z poprzedniego tygodnia, co im się do końca nie uda, bo dalej raczej awansuje Barcelona, ale wydaje mi się, że wygrają (przypomnijcie sobie rewanżowy mecz Wisła- Barcelona). Typ over 2.5 na ten mecz chyba jest optymalny. Sam nie wiem jeszcze czy cokolwiek dziś zagram, ale tak tylko głośno myślę ;) Dzięki Bogu wczorajszą wtopę na piłce udało mi się odegrać w nocy na nba.

LuKaS TSW 14.04.2009 07:57

a mnie kusi dziś dać na Polskę w hokeja :) kurs bardzo duży a jak chcą awansować to takie mecze trzeba wygrywać.
a tak to zagram chyba tenis:
Schiavone-Dominguez Lino 1
Jans/Rosolska-Borwell/Grandin 1
Andreev-Vassallo 1
i koszykówka Rijeka-Trogir 1(zwyciezca)

rocco_1906 14.04.2009 08:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 708474)
a mnie kusi dziś dać na Polskę w hokeja :) kurs bardzo duży a jak chcą awansować to takie mecze trzeba wygrywać.

ja gram dziś dwóje na Ukraine:) to jest dla mnie najwiekszy pewniak w dniu dzisiejszym;]

kameleon2323 14.04.2009 10:16

Bayern M.-Barcelona +2.5
Chelsea-Liverpool +1.5
Schiavone F.-Dominguez L.L. 1
Cluj-Pandurii 1
Cibulkova D.-Paszek T. 1
Andreev I.-Vassallo Arg.M. 1
Ukraina-Polska 1

wklad 10zl
Do wygrania 115.11

juz wiem Ruskich sie nie stawia............;/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl