Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

jgw 17.02.2009 15:30

Może ktoś wrzucić screena z kamerki z tego co się dzieje na stadionie?

Dozamet1 17.02.2009 15:39

http://img.wklej.org/p/4908/

spinnaker 17.02.2009 15:48

Jakby ktoś nie dostrzegł to oprócz pompy są także 3 koparki ;) A i wykop na pożądanej głębokości jest na jakichś 25 metrach ;) to co będą wylewać to będzie według mnie tzw chudy beton tak jak to było opisane na stronie głównej.

filip74 o totototo :) racja, człowiekowi już się miesza od tych wszystkich pojęć.

Arturo Qr2nów 17.02.2009 16:35

Jeśli chodzi o protesty, to póki co cisza.

Co do wylewania betonu, to spokojnie. I tak nie wylewa się całości tylko wykop dzieli się na sekcje, które są zalewane betonem. Więc o trwałość nie ma się co martwić.

radekogi 17.02.2009 17:33

Na budowie pojawiła sie "gruszka" i samochód z długim wyciągnikiem. Wygląda jakby lali już beton w wykopane miejsca..

Bobic 17.02.2009 17:44

A nie wiecie czy to swiatło jest specjalnie tak ustawione żeby mogli teraz robic??
Chyba tak..

filip74 17.02.2009 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spinnaker (Post 675845)
Jakby ktoś nie dostrzegł to oprócz pompy są także 3 koparki ;) A i wykop na pożądanej głębokości jest na jakichś 25 metrach ;) to co będą wylewać to będzie według mnie tzw suchy beton tak jak to było opisane na stronie głównej.

nie suchy a chudy beton :)
Chudy beton to beton nienośny. Chudy beton stosuje się przede wszystkim jako podlewki pod fundamenty lub podkłady podłogowe na gruncie.
Chudy beton charakteryzuje się małą ilością cementu (około 1/3 ilości potrzebnej do wyprodukowania zwykłego betonu). Z tym wiąże się jego znacznie mniejsza wytrzymałość.I właśnie coś takiego wylewają.

dj_ibutti 17.02.2009 20:11

A to światło, jest w Parku Jordana. Nie ma nic wspólnego z budową ;)

^Lisu^ 17.02.2009 21:50

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5289

<wislak88> 17.02.2009 22:41

A co to za dołki? Do czego one potrzebne?

runner 17.02.2009 22:50

Z nowego stadionu Juventusu:

http://i44.tinypic.com/9hnfy8.jpg
http://i43.tinypic.com/ek5lki.jpg

podobny motyw w naszych barwach można by zrobić u nas, skoro nie chcą dać napisu Wisła

WILU TS 17.02.2009 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <wislak88> (Post 676168)
A co to za dołki? Do czego one potrzebne?

Pod fundamenty a niby po co ? na sklep ?

Runner sorry ale dla mnie to totalna wieś i obciach,nie mam pojęcia jakim cudem Juve będzie miało taką kaszane :/
A co do napisu Wisła to nikt nie powiedział nie,trzeba tylko o tym dużo pisać-tak samo jak o Białej Gwieździe.

Wiślak89 17.02.2009 23:52

Jak dla mnie napis Wisła na trybunie C jest idealnym pomysłem. Tylko czy jest taka mozliwosc by go zdealizowac? Chyba ostateczna decyzja juz zapadla. Niestety ;/

WILU TS 17.02.2009 23:55

Skąd takie przekonanie? A o białej gwieździe wiedzielismy od początku ? nie, a jakoś jest i cieszy

zig 18.02.2009 00:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 675947)
A nie wiecie czy to swiatło jest specjalnie tak ustawione żeby mogli teraz robic??
Chyba tak..


Z tego co wiem, to pracować będą na trzy zmiany :-)

mav23 18.02.2009 01:22

Cytat:

A co to za dołki? Do czego one potrzebne?
dokładnie to pod stopy fundamentowe słupów.

co do napisu wisła z krzesełek - może by tak napisać oficjalne pisemko do biura obtułowicza i zarządu wisły w imieniu kibiców wisły
czy to coś da ?? nie wiem bo młody kibic jestem i nie wiem jak to wyglądało podczas budowy już istniejących trybun i białej gwizdy z krzeseł - ale zawsze to coś więcej niz puste pisanie na forum. inny kolor krzesełka niż niebieski nie kosztuje chyba więcej czy mniej więc w przedmiarach i kosztorysach nic się nie zmieni więc problemów z tym nie widze innych niż tylko przerysowanie części krzesełek na inny kolor, jaki pan O jest taki jest ale to da się chyba zrobić.

Island 18.02.2009 03:23

A Krakow robi swoje......
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...obi_swoje.html

dannato 18.02.2009 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mav23 (Post 676267)
dokładnie to pod stopy fundamentowe słupów.

co do napisu wisła z krzesełek - może by tak napisać oficjalne pisemko do biura obtułowicza i zarządu wisły w imieniu kibiców wisły
czy to coś da ?? nie wiem bo młody kibic jestem i nie wiem jak to wyglądało podczas budowy już istniejących trybun i białej gwizdy z krzeseł - ale zawsze to coś więcej niz puste pisanie na forum. inny kolor krzesełka niż niebieski nie kosztuje chyba więcej czy mniej więc w przedmiarach i kosztorysach nic się nie zmieni więc problemów z tym nie widze innych niż tylko przerysowanie części krzesełek na inny kolor, jaki pan O jest taki jest ale to da się chyba zrobić.

Wisła się pisze z dużej litery to po pierwsze.
Po drugie dowiedz się kto jest właścicielem stadionu a potem snuj plany.

Pero 18.02.2009 11:47

Jeśli napis WISŁA KRAKÓW na płocie jest w połowie to dzisiaj powinni osiągnąć mniej więcej połowę gotowego wykopu :)

BRTS39 18.02.2009 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dannato (Post 676297)
Wisła się pisze z dużej litery to po pierwsze.
Po drugie dowiedz się kto jest właścicielem stadionu a potem snuj plany.

pisze ze mlody kibic wiec wybacz mu. a co do pomysłu to zacny ale rzeczywiscie ciezki chyba do wykonania ale posnuc plany można

rafalek 18.02.2009 12:36

Jak widać na kamerce, betoniarka cały czas jeździ do Sztetera i daje beton, więc JEST DOBRZE!:D

wmaster 18.02.2009 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 676415)
Jak widać na kamerce, betoniarka cały czas jeździ do Sztetera i daje beton, więc JEST DOBRZE!:D

Mógłby ktoś wrzucać screeny z kamerki, niestety nie wszystkim działa on-line z krakow.pl

jgw 18.02.2009 15:56

****a jak na złość ! Zaczynają porządnie pracować na budowie a tu pogoda się psuje. Śnieg i mrozy na pewno nie sprzyjają tego typu pracą ale jak się popatrzy na kamerkę to można powiedzieć że i tak dobrze im idzie ;)

vote-for-mikey 18.02.2009 16:17

mrozy? jakie mrozy? :D

jgw 18.02.2009 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 676573)
mrozy? jakie mrozy? :D

a co niby jak to się odmienia?:lol:

edit

już kończą powoli prace :)

WILU TS 19.02.2009 12:26

Nie chodziło o odmianę tylko o fakt ;) -5 to mrozy ?
A co do stadionu to już są w połowie wykopu i lania chudego betonu :)

Nasi się nawet załapali na kamerkę ;) widać jakiś trening mają ;)

ciacho 19.02.2009 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 677088)
Nasi się nawet załapali na kamerkę ;) widać jakiś trening mają ;)

Chyba raczej jakaś obsługa ustawia bandy reklamowe:)

Bufon144 19.02.2009 13:23

oj bardzo brzydkie barwy tych betoniarek..

PhantomRanger 19.02.2009 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bufon144 (Post 677125)
oj bardzo brzydkie barwy tych betoniarek..

Tobie już się chyba naprawdę nudzi. Jeśli masz ferie to zajmij się czymś pożytecznym. Budowa idzie naprzód mimo padającego śniegu(kto to widział śnieg w lutym?). Dla mnie tylko to się liczy. Budimex babrałby się z tym pewnie dłużej, skoro do tej pory nie mogą wykończyć trybuny wewnątrz D, a ile to już jest? 1,5 roku od oddania?

dannato 19.02.2009 22:19

i pewnie będą jeszcze z 315 lat się babrać...szczególnie, że nigdy nie mieli tego w zakresie prac:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl