![]() |
Może ktoś wrzucić screena z kamerki z tego co się dzieje na stadionie?
|
|
Jakby ktoś nie dostrzegł to oprócz pompy są także 3 koparki ;) A i wykop na pożądanej głębokości jest na jakichś 25 metrach ;) to co będą wylewać to będzie według mnie tzw chudy beton tak jak to było opisane na stronie głównej.
filip74 o totototo :) racja, człowiekowi już się miesza od tych wszystkich pojęć. |
Jeśli chodzi o protesty, to póki co cisza.
Co do wylewania betonu, to spokojnie. I tak nie wylewa się całości tylko wykop dzieli się na sekcje, które są zalewane betonem. Więc o trwałość nie ma się co martwić. |
Na budowie pojawiła sie "gruszka" i samochód z długim wyciągnikiem. Wygląda jakby lali już beton w wykopane miejsca..
|
A nie wiecie czy to swiatło jest specjalnie tak ustawione żeby mogli teraz robic??
Chyba tak.. |
Cytat:
Chudy beton to beton nienośny. Chudy beton stosuje się przede wszystkim jako podlewki pod fundamenty lub podkłady podłogowe na gruncie. Chudy beton charakteryzuje się małą ilością cementu (około 1/3 ilości potrzebnej do wyprodukowania zwykłego betonu). Z tym wiąże się jego znacznie mniejsza wytrzymałość.I właśnie coś takiego wylewają. |
A to światło, jest w Parku Jordana. Nie ma nic wspólnego z budową ;)
|
|
A co to za dołki? Do czego one potrzebne?
|
Z nowego stadionu Juventusu:
http://i44.tinypic.com/9hnfy8.jpg http://i43.tinypic.com/ek5lki.jpg podobny motyw w naszych barwach można by zrobić u nas, skoro nie chcą dać napisu Wisła |
Cytat:
Runner sorry ale dla mnie to totalna wieś i obciach,nie mam pojęcia jakim cudem Juve będzie miało taką kaszane :/ A co do napisu Wisła to nikt nie powiedział nie,trzeba tylko o tym dużo pisać-tak samo jak o Białej Gwieździe. |
Jak dla mnie napis Wisła na trybunie C jest idealnym pomysłem. Tylko czy jest taka mozliwosc by go zdealizowac? Chyba ostateczna decyzja juz zapadla. Niestety ;/
|
Skąd takie przekonanie? A o białej gwieździe wiedzielismy od początku ? nie, a jakoś jest i cieszy
|
Cytat:
Z tego co wiem, to pracować będą na trzy zmiany :-) |
Cytat:
co do napisu wisła z krzesełek - może by tak napisać oficjalne pisemko do biura obtułowicza i zarządu wisły w imieniu kibiców wisły czy to coś da ?? nie wiem bo młody kibic jestem i nie wiem jak to wyglądało podczas budowy już istniejących trybun i białej gwizdy z krzeseł - ale zawsze to coś więcej niz puste pisanie na forum. inny kolor krzesełka niż niebieski nie kosztuje chyba więcej czy mniej więc w przedmiarach i kosztorysach nic się nie zmieni więc problemów z tym nie widze innych niż tylko przerysowanie części krzesełek na inny kolor, jaki pan O jest taki jest ale to da się chyba zrobić. |
A Krakow robi swoje......
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...obi_swoje.html |
Cytat:
Po drugie dowiedz się kto jest właścicielem stadionu a potem snuj plany. |
Jeśli napis WISŁA KRAKÓW na płocie jest w połowie to dzisiaj powinni osiągnąć mniej więcej połowę gotowego wykopu :)
|
Cytat:
|
Jak widać na kamerce, betoniarka cały czas jeździ do Sztetera i daje beton, więc JEST DOBRZE!:D
|
Cytat:
|
****a jak na złość ! Zaczynają porządnie pracować na budowie a tu pogoda się psuje. Śnieg i mrozy na pewno nie sprzyjają tego typu pracą ale jak się popatrzy na kamerkę to można powiedzieć że i tak dobrze im idzie ;)
|
mrozy? jakie mrozy? :D
|
Cytat:
edit już kończą powoli prace :) |
Nie chodziło o odmianę tylko o fakt ;) -5 to mrozy ?
A co do stadionu to już są w połowie wykopu i lania chudego betonu :) Nasi się nawet załapali na kamerkę ;) widać jakiś trening mają ;) |
Cytat:
|
oj bardzo brzydkie barwy tych betoniarek..
|
Cytat:
|
i pewnie będą jeszcze z 315 lat się babrać...szczególnie, że nigdy nie mieli tego w zakresie prac:)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl