![]() |
Stokowiec teraz do Zaglebia przychodzi.. może być efekt nowej miotły.. raczej coś zaczną punktować.. Widzew natomiast ma tragiczna sytuacje w dalszym ciągu.. wątpię ze utrzymają to tempo które sobie narzucili od meczu z Wisłą.. fajnie że Piast dziś wygrał.. mam sentyment do tego zespołu :)
|
Cytat:
nie chce mi się wierzyć, ale zobaczymy w końcu maja. @ Lechista 69 A żydzi na razie bez skutku próbują przekonać Fornalika żeby zaczął już (a nie od nowego sezonu). |
Sam jestem ciekawy czy stawowy dogra sezon do końca.. z filipiakiem nigdy nic nie wiadomo.. Fornalik chyba jakąś swoją godność ma i nie będzie robił za marionetkę profesorka który przez telefon wyda mu komendy kto ma grać ;-)
stawowy: "nie podam się do dymisji bo nie jestem tchórzem ale zarząd ma pełne prawo do podjęcia decyzji o zwolnieniu mnie" - niema to jak zębami trzymać się stołka.. ;) No ale czas skończyć dyskusję o brzydalach i przejść do ważniejszej kwestii czyli walki o 3 miejsce które daje ligę Europy.. Lechia gładko poradziła sobie z Pogonią.. w końcu Sadajev odpalił.. nic nie odbierając Wiśle myślę że walka o tą lokatę rozstrzygnie się między Lechią a Ruchem.. |
Zajebista ta reforma. Żydki prawie załapały się do górnej połówki, a teraz będą walczyć do końca o spadek. Równie ciekawie w górnej połówce - wszystkie drużyny mogą jeszcze spokojnie powalczyć o puchary. Że to średnio sprawiedliwe, że dorobek z większości sezonu jest w pewnym momencie w połowie unieważniony? I co z tego? Zasady są takie same dla wszystkich, każdy wiedział, że trzeba się przygotować najbardziej na końcówkę sezonu. Kto tego nie zrozumiał, teraz płacze.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli chcecie się pobawić z Kazachami itp. i stać Was na to to zapewne je zajmiecie. Fornalik ma być marionetką Filipiaka od nowego sezonu - umowa jest podpisana. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dziś nadeszła dla nas smutna wiadomość... Wojciech Stawowy oficjalnie zwolniony u sąsiadek :( Szkoda, że tak wielkiemu trenerowi nie dane było dokończyć swojego dzieła :(
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...cracovii/ehdzy |
bardzo smutna to informacja :( o utrzymanie craksy będzie walczył niejaki Hajdo :((
http://www.weszlo.com/news/19747-Fil..._uratuje_lige_ |
Cytat:
Ale wiadomo - zawsze winny trener. Mam nadzieję, że zmiana trenera przyniesie efekt odwrotny do zamierzonego, ale to chyba oczywiste :D __________________________________________________ _______________ Zmieniając temat - "walka" o puchary to może być niezły kabaret. Nie chcemy ich my, Górnik, nie wiem jak Chorzów i Pogoń. A ktoś będzie musiał dostać wakacyjny oklep od jakiegoś azerskiego albo kazachskiego klubu. EDIT: Jaja będą jak Ruch znajdzie się w trójce, ale nie dostanie licencji na puchary, bo chyba tak kombinują. Może być strach zająć czwarte miejsce. |
Hajdo? Trener w sam raz na 1 lub 2 ligę. Widać gdzie sięgają ambicje Cracovii.
|
Swoją drogą to w przeciągu sezonu jak dobrze liczę, to tylko my, Amica i Pogoń obyliśmy się jak na razie bez zmiany trenera.
|
Cytat:
|
Cytat:
podczas kolejnego meczu tej ladacznicy wszyscy będziemy lubinianami... ;-) |
a w Lubinie w końcu Leńczyk poleciał a na jego miejsce przyszedł Stokowiec.. oby efekt nowej miotły w tym wypadku był pozytywny..
http://www.wroclaw.sport.pl/sport-wr...iec_nowym.html |
A miał niedawno jeszcze wąsy golić, pejs .......ony. Szkoda, myślałem że pójdzie na dno z tą tratwą. Się mu ....a tiki-taki z tel -awiwu zachciało, hehe łeb.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No i dzis druzyna z warszawy zdobyla Mistrzostwo Polski
|
25 maja :)
|
Cytat:
|
1. Legia, 2. Lech, 3. ??? i Zawisza
Znamy już komplet uczestników wakacyjnego konkursu na najbardziej spektakularny Eurowp... w pucharach. Ciekawe kto tym razem wygra? |
Cytat:
|
Jeśli porażki zespołu w grupach LE jest nazywana eurow.......em, to ja sobie życzę dla naszej Wisły co sezon takich eurow.......i :)
|
Cytat:
|
Zobaczymy jak w Lidze Mistrzów poradzi sobie Nowa Legia, według mnie bez 3 bardzo dobrych transferów pokroju niedawnego Ljuboji na bank nie przejdą nawet 3 rundy eliminacyjnej.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl