![]() |
Cytat:
Inna sprawa, ze roznych sie juz tlumaczen ze strony trenerow nasluchalem, m.in. o tym ze murawa byla nierowna, ze sedzia krecil, rywal gral zbyt agresywnie itp, ale z takim kabaretowym objasnieniem sprawy jak Ulatowki, to chyba nikt jeszcze nie wyskoczyl :rotfl: |
Cytat:
Jakby to powiedzial ktos w Premiership czy innel nizszej lidze ..to by ludzie ze stolkow ze smiechu pospadali.. Co maja tam powiedziec gdzie gra sie 50 meczow w sezonie ,puchary itd...,tam forma jest na caly sezon ,sa oczywiscie wachania itd ale nikt nie kompromituje sie takim wypowiedzami, Co do Laskowskiego to kibic Legii powie ze to Kibic Wisly,kibic Wisly powie ze to kibic Legii..i tak w kolko. A co do zbiorowej masturbacjii bo Legia i Amika przegraly.....przypomijcie sobie tamten sezon,tabele po jesieni,potem pol nastapnej rundy i w koncu koncowke ligi.... Wazny koncowy efekt....tyle w temcie. |
W zeszłym sezonie po 3 kolejkach mieliśmy 5 punktów przewagi nad Amicą. Po 18 oni mieli od nas 5 oczek więcej. A na koniec sezonu znowu 5 punktów przewagi dla nas. To wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie. Więc radziłbym ze spokojem do tego podchodzić, bo pewniewarszawiacy jak i hmm... wielkopolanie złapią formę to pewnie też będą ogrywać przynajmniej tych słabeuszy jak leci. A i nam zdarzą się na pewno jakieś potknięcia.
|
Cytat:
A Levadie pewnie jeszcze długo będą nam wypominać, szkoda że to tak naprawdę obrazuje marny poziom naszej całej ligi a nie tylko Wisły. |
Cytat:
|
Cytat:
I tu jest Laskowski pogrzebany pomimo że wychamował z okazywaniem swoich sympatii w trakcie pracy ale dawne pianie z zachwytu nad grą L , za co był często krytykowany pozostawiło swoje pietno . |
Cytat:
Można się kłócić, czy Smuda wybrał optymalną taktykę, ale nie można mieć wątpliwości, że on miał wizję, wiedział jak jego zespół ma grać. |
Inny trener inny styl gry (lepszy lub gorszy).Wisła w jednym sezonie zajeła 8-me miejsce a pozniej praktycznie tymi samymi grajkami (i Kosowskim) Skorża siegnal po majstra z duza przewagą . Trener to 40% sukcesu .
Wcale bym sie nei zdziwil gdyby teraz Cracovia grala tak dobrze jak BOT Belchatów Lenczyka 2 lata temu gdy byl vice majstrem (o ile dobrze pameitam) ,wiec derby i cały sezon z pasiastymi moze byc w tym roku ciekawy :> |
Cytat:
SZTIIIIIIIIIILLLLLLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! |
Co za k... brednie. Laskowski powiedział od razu "oczywiście żartuję troszkę z tą Levadią, bo się zaraz jakieś animozje porobią". I dlaczego byłem pewien, że mimo to banda poszukiwaczy "warszaffskiego spisku" będzie się nad tym rozwodzić dzień cały?
Levadia to obciach na maksa i temat będzie jeszcze ciągnięty. Ale chyba wypada rozróżnić chamskie i debilne zaczepki Kolejorza, którego kibicom żal dupę ściska, że nie mogą tego majsterka zdobyć i jakoś muszą odreagować - pomiędzy zwyczajnym wspomnieniem o tym z nutką żalu, ale takiego że Wisły w tej Lidze Mistrzów nie będzie, choć droga była prosta ŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚSSSTTTTIILIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIĆ |
Cytat:
Takie typowe usprawiedliwianie swojej nieudolności. I potem wychodzi system w polskiej lidze - miesiąc urlopu,2- 3 miesiące treningów przedsezonowych, miesiąc "szukania formy", miesiąc gry z formą, koniec rundy :D urlop...itd Najgorsze, że tyle ludzi to łyka... |
Cytat:
|
Póki co to jest zmęczenie okresem przygotowawczym. Zaraz będzie zmęczenie meczowym, później będzie łapanie formy ale akurat wtedy zacznie się przerwa zimowa. Macie racje. Usprawiedliwienie własnej nieudolności i miernoty ma wiele odcieni.
|
Cytat:
|
|
Cytat:
Ta gazeta straciła wiarygodność dla mnie jak na pierwszej stronie walnęli że 'pan Maniek z betoniarki z Narodowego mówi że zabiorą nam Euro bankowo' :lol: |
Kupiłem 1numer tej gazety ale kolejnego już nie bo leją tam wodę jak w fakcie
|
Cytat:
|
Cytat:
C+>Polsat>TVP>Eurosport>RaiSport>SortKlub>OrangeSo prt>...>...>...>nSport :D Chociaż pamiętam, że ten kumpel Iwańskiego z Szybkiej piłki też komentował mecze i było spoko, pewnie go kupią do Polsatu albo C+ wkrótce. |
Tak "okolo" sportowo: Podobno nie ma juz triady ;-) Ma ktos oficjalne potwierdzenie tego?
|
Urban out, Szalach do psychologa, Roger out, Reszta na kolana i przepraszac :)
Nie czekam na MP, ja czekam na zmiane trenera bo widac ze w szatni w przerwie to oni chyba jabole pija i sie glaskaja po jajkach. |
Cytat:
Niedalej jak 6 dni temu można było wyczytać na 'wiarzeLecha', że zakończono zgodę z Zagłębiem. Dziś na forum Starozakonnych można zaś ujrzeć wpis o końcu zgody na linii Poznań-Gdynia. Ciekawe. :lol: Przecież nie mogą się przyjaźnić z klubami, które zajmują ostatnie miejsca w tabeli, zapewne podpiszą krótki pakt zgodowy z jakąś Polonią Bytom, albo Ruchem Chorzów, bo tamci są wysoko. :-P A tak żeby nie offtopować. http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html To już wiadomo, czemu to Orest zasilił szeregi Pasów. ;] |
Cytat:
Czasem taka wypowiedz wiecej pokaże, niż wywiad z szefem działu układania płytek. Która gazeta prawde mówi? która? |
Cytat:
Która? Żadna, tylko że niektóre mają bardziej bulwarowy charakter inne mniej. |
Chyba nikt nie poruszył tematu skuteczności podczas ostatniej kolejki. Ostatnia kolejka pokazała, że niestety w naszej lidze nie ma obecnie napastnika, który sam by pociągnął drużynę do zwycięstwa. Brożek wciąż szuka formy, a jak ją znajdzie to pewnie w PL, Lewandowski też nie błyszczy jak wszyscy liczą, a Legia w ogóle napastnika nie ma... w innych zespołach też to ciekawie nie wygląda. Moim zdaniem wybija się Jaga z Frankiem i Grosikiem, a reszta nie potrafi napastnika znaleźć;/ Oglądając mecz Odra-Legia nie mogłem uwierzyć jak w Ekstraklasie zespół nie może mieć jednego zawodnika, który trafiłby do PUSTEJ! bramki..., ale to jeszcze nie nasz problem. My również nie razimy skutecznością, lecz póki co udaję się wepchnąć coś do siatki, lecz nie mamy zawodnika na którym by nasza ofensywa spoczywała... i to jest naszym chyba największym problemem....
|
Nie bardzo rozumiem. Strzeliliśmy 10 bramek, zagraliśmy w dobrym stylu 3 na 4 spotkania, a Ty doszukujesz się problemu w tym, że jeden piłkarz nie strzelił ilu -6 bramek czy 3, bo nie wiem już sam co oznacza słowo "ciągnąć drużynę". Strzelić 10 bramek w 4 spotkaniach i stracić jedną oznacza od dzisiaj wepchnąć do siatki ?? Mam nadzieję że nie jesteś liderem (ciągniesz) jakiejkolwiek grupy znajomych i że nie "spoczywa" na Tobie żaden z większych obowiązków, bo raczej temu nie podołasz.
|
Jest jeszcze jedna istotna kwestia, którą pomijacie przy porównaniach Smuda - Zieliński. Mianowicie, po udanym dla Amici sezonie, niektóre gwiazdki złapały wielką chęć na ucieczkę z klubu. Skoro Bosacki w wywiadzie mówi, że niektórych nie wolno krytykować, bo to grozi kilkudniowym fochem, to przecież nie jest to normalne. Przykład Sitilica jest wymowny. Z niewolnika nie ma pracownika.
|
Brozek moze w najwyzszej formie nie jest ale nawet jak w niej nie jest to gra wazne skrzypce w Wisle i w Ekstraklasie, nie jest tak skuteczny jakw tamtym sezonie ale za to jego inteligencja boiskowa pozwala przechytrzyc rywali, dobrze dograc do partnera ktory zamieni podanie na bramke :)
Vinci z kolei wspominasz o czyms oc zym zapomnieli pełni buty kibice Lecha. Tak jaraja sie swoim klubem, tak sie ciesza ze nie sprzedaja pilkarzy, ze sa oferty po 8 mln Euro za Lewego ale nie zarzad nie sprzedaje bo obiecał ze tlyko 1 gwiazde sprzeda (Murawski) ale ci wszyscy kibice sukcesu zapomnieli o tym ze w tej lidze sie nie da utrzymac zawodnikow dłuzszy czas, kazdy kto chce zrobic jakas kariere bedzie uciekał z Polski, kazdy kto chce zarobic bedzie uciekał z Polski, tym bardziej obcokrajowiec ktorego laczy z klubem jeszcze mniej niz Polaka. I tak jesli Lech ugra cos w LE, albo ktorys zawodnik bedzie mial oferty z dobrych klubow to od razu z Lecha jak najpredzej beda chcieli uciekac Lewandowski, Rengifo, Stilic, Arboleda, Peszko itd itd ciekawe co wtedy powiedza ci najlepsui kibice w Polsce ktorzy tak psiocza na Legie i Wisłe ktora zaraz jak osiagnie sukces to sprzedaje swoje gwiazdy... - jak to oni twierdza |
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl