Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

Pan Jotka 07.12.2009 16:52

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,73...bia_Lubin.html I znowu mendy się dosrały. Dla mnie to jakiś absurd , że jak Zagłebie wpuszcza Legie, albo Odra nas to odrazu jestesmy zorganizowana grupą. Skoro nie tworzy sie listy wyjadowej, skoro nie zajmuje się osobnego sektora, skoro ochrona nie musi nikogo ochraniać bo nie ma zamieszek na stadionie to sie pytam jakim cudem fajans pt,.Szadkowski twoierdzi ze grup apodlega pod jakąs ustawę? Bo wyczytał to na ich stronie? Po prostu denerwuje ich to , że prawo jest tak głupie w tym zakresie , że można przy odrobinie inwecji je ominąć. A ominąć nei równa się złamać.

Proud 07.12.2009 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 826647)
wystarczy że trzymają z żydami ,którzy wspomogli ich na tym meczu w oszałamiającej liczbie 4 sztuk ...

widziałem te 4 sztuki w pociągu relacii Warszawa - Kraków:)

jak przechodziłem to czapki zgodowe oglądali :D

Pan Jotka 10.12.2009 07:15

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...___Zydow_.html
No to mamy dalej jazde. Swoja droga rozwala mnie szantaż: albo rozpatrzycie ponownie (i dopatrzycie sie tego co chcemy w domysle) albo my oskarżenie prywatne wniesiemy. Przeciwko komu? Pilkarzom?Tłumowi? A może sfilmowali jakiegos kibica co śpiewa i postawia go niczym Józefa K. przed sądem kapturowym.... Od pewnego czasu zauważyłem , że demokracja zjechała na tory pod nazwą demokratyczna dyktatura.

Kocur 10.12.2009 09:19

Przecież my żyjemy w Izraelu, to wiadomo od dawna:evil:


EDIT: komenatrze pod tym g.wnem:

Cytat:

Natomiast nazywają ich żydami, i w dodatku tylko i wyłącznie ze względu na ich pasiaste, przypominające mundur obozowy z czasów IIWŚ stroje sportowe.
:shock: :rotfl:

Krissu 12.12.2009 17:19

http://www.portalkibica.pl/aktualnos...-ultrasow.html

Konrad. 17.12.2009 10:27

http://www.sport.pl/sport/1,65025,73...zestepcy_.html

Coś pięknego:

Cytat:

A jednak sam często pytam ludzi, którzy za to odpowiadają, a nie są bezpośrednio w mojej dyspozycji - mówię tu o sędziach, o wyrokach sądowych - dlaczego tak jest w Polsce, że jeśli ktoś uderza siekierą policjanta na meczu czy tuż po meczu, to jest kibolem i dostaje kolegium, a w każdym innym miejscu inny obywatel, uderzając policjanta siekierą, dostanie 10 lat więzienia.
Jak wiadomo, dzień w dzień kibole atakują siekierami policję...

Tutaj mamy znowu piękny dopisek wyborczej:
Cytat:

Nie wiem, czy pan pamięta, że ostatnio - a mógłby to być [w walce z chuliganami boiskowymi - rl] moment przełomowy - dostaliśmy po głowie, ja i ówczesny wicepremier Grzegorz Schetyna. Prawdę mówiąc, zdębiałem, gdy usłyszałem, jak kilku parlamentarzystów PiS zaczęło na nas bardzo głośno krzyczeć, gdy policja zatrzymała bardzo dużą grupę kibiców Legii [aresztowano ponad 700 kiboli, którzy maszerowali ulicami Warszawy na stadion Polonii bez biletów, za to wielu z tasakami, łańcuchami i maczugami].
Dla przypomnienia, policja znalazła tylko jeden nie bezpieczny przedmiot wśród 700 osób - widelec.

Chciałbym widzieć 700 osób idących z maczugami i tasakami, w asyście policji, grzecznie warszawskimi uliczkami. :D

Jeszcze jedno, jaka to zadyma była ostatnio na stadionie Zagłębia, bo nie kojarze?

bbbnba 17.12.2009 10:54

Podczas meczu Zaglebie-Legia: Walka z ochrona o transparent konieciti, nastepnie starcia przed i pod trybuna.

pan_premier 17.12.2009 11:13

tonący brzytwy się chwyta, a Tusk plecie coś o kolegiach, o Jezusie co za głąby

Gwiaździsty 17.12.2009 16:28

Najlepsze jest to,że tak niedawno wielu gremialnie na niego i jego partię głosowało, a teraz obudziło się z ręką w nocniku. W dodatku trwa opluwanie kibiców nie tylko przez niego ale i wspierających go i jego partię tuby propagandowe, wielkie koncerny medialne oraz prasowe. Tu już raczej nie da się powiedzeć, ze deszcz pada.

Arked 17.12.2009 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 831214)
Najlepsze jest to,że tak niedawno wielu gremialnie na niego i jego partię głosowało, a teraz obudziło się z ręką w nocniku. W dodatku trwa opluwanie kibiców nie tylko przez niego ale i wspierających go i jego partię tuby propagandowe, wielkie koncerny medialne oraz prasowe. Tu już raczej nie da się powiedzeć, ze deszcz pada.

Zagłosowałbyś na kogokolwiek innego i byłoby dokładnie to samo. Taka rzeczywistość.

Krissu 17.12.2009 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 831115)
Tutaj mamy znowu piękny dopisek wyborczej:
Cytat:

Nie wiem, czy pan pamięta, że ostatnio - a mógłby to być [w walce z chuliganami boiskowymi - rl] moment przełomowy - dostaliśmy po głowie, ja i ówczesny wicepremier Grzegorz Schetyna. Prawdę mówiąc, zdębiałem, gdy usłyszałem, jak kilku parlamentarzystów PiS zaczęło na nas bardzo głośno krzyczeć, gdy policja zatrzymała bardzo dużą grupę kibiców Legii [aresztowano ponad 700 kiboli, którzy maszerowali ulicami Warszawy na stadion Polonii bez biletów, za to wielu z tasakami, łańcuchami i maczugami].
Dla przypomnienia, policja znalazła tylko jeden nie bezpieczny przedmiot wśród 700 osób - widelec.

Ja .......ę...

Zastanawia mnie ile osób czytając to gówno wierzy w każde słowo bez zastanowienia.

Krucjata wybiórczej przeciw kibolom pokazuje jakie metody stosuje ten nędzny brukowiec. Problem polega na tym, że aby to widzieć trzeba mniej więcej orientować się w całej sytuacji. Jestem przekonany, że osoba postronna, która nie siedzi w klimatach kibicowskich bez zawahania przyzna racje szmatławcowi. Bo przecież to takie straszne: 700 kiboli z tasakami, łańcuchami i maczugami na ulicach Warszawy. No jaki normalny obywatel weźmie w obronę zwierzęta co panoszą się po ulicach Warszawy z tasakami, łańcuchami i maczugami?!

I to jest tragedia naszych czasów. Niewiele osób zada sobie trud zweryfikowania tych informacji. Takie mamy dziś społeczeństwo, które woli dostawać gotowe poglądy na talerzu zamiast samemu je wypracować.

Sprawa z "kibolami" jest tylko odbiciem szerszego problemu.

South 17.12.2009 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 831115)
Dla przypomnienia, policja znalazła tylko jeden nie bezpieczny przedmiot wśród 700 osób - widelec.

Chciałbym widzieć 700 osób idących z maczugami i tasakami, w asyście policji, grzecznie warszawskimi uliczkami. :D

****a ale no bez przesady żeby takie farmazony opowiadać ? czyste s****ysyństwo

0 22 17.12.2009 18:11

****a, oni naprawde dopisali, ze na mecz z KSP szlismy z tasakami i maczugami. Nie wierze, po prostu nie wierze. Myslalem, ze ktos u Was to podkoloryzował.

:o

AYALA 17.12.2009 18:35

Jezu jakie laseczki dopingują Piasta i Polonie Bytom.

http://sportslaski.pl/images/photo_day/1/715.gif

matt1906 17.12.2009 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 831260)
Jezu jakie laseczki dopingują Piasta i Polonie Bytom.

http://sportslaski.pl/images/photo_day/1/715.gif

chyba Warszawa i w ogóle to są pewnie modelki ubrane w koszulki tych drużyn, pewnie żadna nie ma nic wspólnego z owymi klubami.

Robbie92 17.12.2009 18:48

mi ta Polonia bardziej podeszła do gustu ;]

Pan Jotka 17.12.2009 18:48

A kto tam się bił w Lubinie? Chyba cos przeoczyłem... Jebać Szadkowskiego=bajkopisarza.

sergio 17.12.2009 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 831264)
mi ta Polonia bardziej podeszła do gustu ;]

Nie żebym był wybredny ale ta pani z Polonii wygląda na transika:>

WiślakNH 17.12.2009 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 831264)
mi ta Polonia bardziej podeszła do gustu ;]

jak one wam sie podobają to śmiem powątpiewać w wasz gust :P

matt1906 17.12.2009 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 831265)
A kto tam się bił w Lubinie? Chyba cos przeoczyłem... Jebać Szadkowskiego=bajkopisarza.

http://foto.ziolo.eu/zdjecia/kibice-...ie-lubin/18783

Pan Jotka 17.12.2009 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matt1906 (Post 831272)


Nie było co widzieć. Zadyma na stadionie... Dobre sobie. Oni chyba zadymy nie widzieli.

http://www.weszlo.com/news/4193 Coś na temat Leniarskiego i GW... :D

Lepiej popatrzcie na TE ceny .Opad szczeny jak dla mnie:

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1...i_w_cenie.html

wolfy 17.12.2009 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 831250)
****a, oni naprawde dopisali, ze na mecz z KSP szlismy z tasakami i maczugami. Nie wierze, po prostu nie wierze. Myslalem, ze ktos u Was to podkoloryzował.

:o

Było się przyzwyczaić.

A zły PiS stanął jeszcze w waszej obronie:lol: Idioci - przecież kibole nie mają praw obywatelskich!

S****ysyny...

Kamson 17.12.2009 20:49

Mam nadzieje, że SKLW będzie domagało się jakiegoś sprostowania (i to na pierwszej stronie) od tej pseudo gazety.

tomasz1906 18.12.2009 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 831264)
mi ta Polonia bardziej podeszła do gustu ;]

Do Clebera podobna:>

lukas(z)1906 28.12.2009 15:30

http://www.youtube.com/watch?v=0el6N...layer_embedded
ITI Spier.....

Martinho 18.01.2010 11:06

Górnik Zabrze na Remes Cup'ie
http://i50.tinypic.com/2el9ija.jpg

Powiem tak, kolejna ekipa jeśli chodzi o wyjazdy nam ucieka...

Kamson 18.01.2010 11:31

W lewym dolnym rogu w czarnej bluzie Grzegorz Kasprzik, bramkarz... Lecha.

Jakie oni mieli liczby wyjazdowe w tym sezonie, że mówisz, że nam uciekają?

Martinho 18.01.2010 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 843013)
W lewym dolnym rogu w czarnej bluzie Grzegorz Kasprzik, bramkarz... Lecha.

Jakie oni mieli liczby wyjazdowe w tym sezonie, że mówisz, że nam uciekają?

A jaki my mimo tych liczb mieliśmy doping? Co wnosi sama nasza liczba ??

orzeu 18.01.2010 14:29

Naprawde meczy juz ta wszechobecna krytyka nas samych przez nas samych. Zastanowcie sie co tym osiagniecie. Potem na stadionie zewszad tylko slychac ze "u nas to sie ****a nic nie da" bo wszyscy sa nastawieni tak ze jest do dupy i nikomu sie nie chce. Jak macie krytykowac dla samej frajdy z krytykowania to najlepiej sobie darujcie bo niczego konstruktywnego to nie wnosi.

Kamson 21.01.2010 15:28

Klub Piłkarski Legia wysyła do kibiców wezwania do zapłaty 10 tysięcy złotych "z tytułu naruszenia przez Pana Regulaminu Stadionu oraz nagannego zachowania polegającego na używaniu u słów uznawanych za rasistowskie oraz naruszających dobra osobiste". Chodzi o spotkanie z Polonią Bytom z 16 maja zeszłego roku, po którym Komisja Ligi Ekstraklasy SA nałożyła na Legię karę w wysokości 10 tys. PLN.
Już wtedy klub zapowiadał, że będzie dochodził na drodze cywilnej zwrotu orzeczonej kary od osób, które skandowały niedozwolone okrzyki.

Klub, oprócz wspomnianych 10 tysięcy złotych, domaga się także odsetek, które naliczane są od siódmego dnia od otrzymania wezwań. "Po upływie w.w. terminu oraz braku wpłaty zostanie skierowany pozew do Sądu , co spowoduje konieczność poniesienia przez Pana dodatkowych opłat w postaci zwrotu kosztów opłat sądowej, kosztów zastępstwa oraz kosztów egzekucyjnych" - czytają w piśmie kibice.

Klub z Łazienkowskiej, w piśmie nie powołuje się na żaden z paragrafów regulaminu stadionowego, ani nie przedstawia żadnych dowodów zarzucanego czynu. Chociaż KP Legia została ukarana przez Ekstraklasę grzywną w wysokości 10 tysięcy złotych, klub stara się wyegzekwować taką kwotę... od każdego kibica. Jak udało się nam dowiedzieć, w związku z brakiem przedstawionych dowodów oraz faktem, że klub domaga się od kibiców kwoty wielokrotnie wyższej, w prokuraturze złożone zostało zawiadomienie o usiłowaniu popełnienia przestępstwa przez KP Legia. Fani uważają, że klub chce od nich wyłudzić pieniądze, na kwotę mogącą osiągnąć wielokrotność orzeczonej kary.

"Klub w walce z kibicami mocno się zagalopował i myśli, że jest ponad prawem. Działacze w żadnym wypadku nie dążą do złagodzenia konfliktu, a cały czas starają się straszyć ludzi nie tylko zakazami stadionowymi, ale również wielotysięcznymi karami nie mającymi żadnego uzasadnienia. Z pewnością nie wygląda to na zapowiadaną przez Klub akcję zachęcającą do przyjścia na nowy stadion" - mówi LegiaLive! jeden z kibiców, który otrzymał wspomniane pismo od klubu.

http://legialive.pl/news/33541_Klub_...s_zlotych.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl