![]() |
Jak nie było Rooneya lub ten nie miał swojego dnia to np. ten cały Valencia ładnie ciągnął gre Manchesteru przecież a Park to dośc szybki o dobry technicznie wyrobnik jak dla Mnie. ;)
Co do Scholesa i Giggsa..mają już swoje lata i nie ma co od nich wymagac że będą ciągle grali na niewiadomo jakim poziomie-dlatego Sir Alex ciągle poszukuje następców dla nich m.in. I by byc na czasie-piłkarze MU to nie łyżwiarze figurowi że oceniac będziemy ich na końcu za styl ale tylko i wyłącznie za wyniki a te narazie przemawiają za nimi. |
Cytat:
C. Ronaldo miał ogromny wkład w gre Manchesteru. Zresztą taki Tevez również. A teraz brakuje mi w składzie United gości z charakterem i zarazem z jakimś błyskiem geniuszu. Oczywiście nie licząc Rooneya. :-p |
jakies tam 10 asyst i baaaaardzo duzo bramek na sezon, ok 20-30 co nie ? mało?
|
Cytat:
Jednak tam bardziej się kalkuluje wygrywanie. Więcej zarabia właściciel Lakersów niż Warriorsów. NBA jest o wiele bardziej "sportowe" niż Real Madryt. Ich można bardziej porównywać z Harlem Globetrotters. |
Nie wie może ktoś czy na cyfrze na jakimś kanale będzie mecz Bayern-Fiorentina,lub Porto-Arsenal?
|
Cytat:
A Rooney to jest klasa sama w sobie - wygląd oprycha, niby rozrywkowy tryb życia a koleś jest niesamowicie waleczny na całym boisku i do tego spokojnie 5 lat na topie. |
Już mam jeżeli ktoś ma Cyfre + to na kanale RAI2 numer programu 230 jest mecz Bayern-Fiorentina
|
Na ogol RAI mecze LM koduje i tak pewnie bedzie i teraz.No chyba, ze stanie sie cud...
|
No i proszę, włączyłem transmisję a tu Fabiański w bramce. Zobaczymy, jak mu dzisiaj pójdzie, ale sądząc po pierwszych minutach łatwo miał nie będzie...
|
Cytat:
|
Ale Łukasz babola walnął. I jak on tu chce się przebić do pierwszego składu ;/
|
Szok... co brak ogrania może zrobić z bramkarzem...
|
Fabiański ma jeszcze czelność narzekać w mediach że nie dostaje szans gry,dostał i ? i s.......ił !
|
Jak oglądam mecz Porto czuje się jakbym oglądał mecz Wisły z tym dopingiem :) Tylko oczywiście nasz jakościowo i decybelowo lepszy :)
|
Fabiański nie jest ograny to prawda, ale pamietam jak dostawał szanse to czesto zawodzil
Nigdy nie uwzałem Fabianskiego za swietnego bramkarza, według mnie to on jaj nie ma do wielkiej gry, nie ma charyzmy, nie potrafi krzyknac. Takie moje odczucie. |
A zapowiadał się na takiego dobrego bramkarza , który wyszedł spod reki Andrzeja Dawidziuka ze szkółki w Szamotułach... ale zobaczymy co będzie dalej , jak na razie to za dużo błędów w swej karierze nie popełnił
|
Cytat:
Tymczasem w Monachium Bayern strzela bramke do szatni z karnego. 1:0 |
Mamy 2 bramkarzy w czołowych angielskich klubach. Kuszczak i Fabian. Obaj w pozornie podobnej sytuacji - są drugimi bramkarzami. Tylko że Fabian ma konkurencję w postaci drewnianego Almunii, a Kuszczak - wygę Van der Sara oraz nadzieję Anglii Fostera.
Kuszczak dostał szansę i ją wykorzystał - broniąc w dobrym stylu w 9 meczach z rzędu. Co prawda wrócił na ławę po powrocie Edvina, ale jest nadzieja że po emeryturze Holendra będzie numerem 1. Fabian taką szansę dostał dzisiaj. I tak ją sp.dolił, że jedno jest pewne. Nie ma co więcej szukać w Arsenalu. Nie po takim golu - to nie pierwsza tego typu wpadka. Po prostu za wysokie progi. Facet nie chce być rezerwowym u Kanonierów - świetnie. Ale nie zasługuje na bycie numerem 1. Niech idzie do słabszej ligi, to będzie grał regularnie. A mecz świetny, obie drużyny grają ofensywnie i z polotem. |
Jak bedziecie mieli klopsa Fabiana to wstawcie.
|
To zdecydowanie jest koszmar dla Fabiańskiego. Ten drugi gol, to jakieś kuriozum...
Cytat:
|
No to niech Łukasz kupi dobrą poduszkę, bo raczej prędko z ławki/trybun nie wstanie ... :shock:
|
Cytat:
|
Co myślicie o drugim golu dla Porto? Fabiański złapał piłkę od Campbella, sędzia odgwizdał wolnego i zrobił gest do Łukasza, żeby ten dał mu piłkę, więc Fabiański najzwyczajniej podał mu ją...potem wiadomo. Co miał zrobić Fabiański? Wykopać w trybuny, schowac pod pazuchę? Sedzia kazał dać to dał...
|
Cytat:
|
Pewnie Fabian i koledzy mysleli ze bedzie gra na gwizdek
|
W meczu Bayern - Fiorentina niesamowite co się dzieje. Najpierw w 3 minucie doliczonego czasu pierwszej połowy był karny naciągany, teraz Robben dostał w szyje, złapał się za głowe, gracz Fiorentiny dostał czerwoną ( Totalnie za NIC ) ! A przed chwilą Klose tak się wpie*dolił nakładką, że za to czerwona na miejscu i 5 meczy kary, a ten Łysy sędzia dał żółtą.
Ogólnie to 1:1 i dobry mecz. PS: Nie lubię Niemców. Brawo Fiorentina ! |
Cytat:
No sorry, ale chłop mu podaje z pół metra, sedzia stoi metr obok i co on sądzi? Że nie zauważy? Wyy...walić w trybuny, przed siebie, gdziekolwiek? A nie łapać. Równa wina Cambella, ale jak już jeden zachował się jak głupek to drugi mógł zachować resztki rozumu ... Bramka normalna, nikt nie pokazywał, że gramy na gwizdek. |
To co Fabianski odstawil w tym meczu to nawet chlopaki nie robia w A klasie.
No chyba ze byl odpowiednio zmotywowany przez Portugalczykow i stad te wyczyny. Portugale juz sie za mnie smieja ze wiekszego lamagi nie widzialy |
Uznali bramke Bayernowi z 2metrowego spalonego na 2:1 .
Jak nie będzie powtórek w piłce nożnej to tego już się powoli nie da oglądać. |
Śmiało można powiedzieć że klubu to prędko nie znajdzie w Premiership ;) (w Portugalii tym bardziej)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl