Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

Cetnik 17.02.2010 12:13

Jak nie było Rooneya lub ten nie miał swojego dnia to np. ten cały Valencia ładnie ciągnął gre Manchesteru przecież a Park to dośc szybki o dobry technicznie wyrobnik jak dla Mnie. ;)
Co do Scholesa i Giggsa..mają już swoje lata i nie ma co od nich wymagac że będą ciągle grali na niewiadomo jakim poziomie-dlatego Sir Alex ciągle poszukuje następców dla nich m.in.

I by byc na czasie-piłkarze MU to nie łyżwiarze figurowi że oceniac będziemy ich na końcu za styl ale tylko i wyłącznie za wyniki a te narazie przemawiają za nimi.

Proud 17.02.2010 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez unpredictable_wislaczka (Post 855660)
Tylko różnica między nimi polega na tym,że Rooney walczy na każdej pozycji, a nie tylko strzela bramki. I było w tym sezonie kilka meczów, w których Roo nie pokazywał się z najlepszej strony,a mimo to ManU wygyrwało ;)

Wiślaczko, ale musisz przyznać, tak jak i ja(pomimo że nie lubię Ronaldo strasznie) że Cristiano robił gre w ManUtd. Nie tylko strzelał gole, ale miał też jakieś tam asysty, stwarzał zagrożenie, absorbował obrońców. W obecnym futbolu nie ma już piłkarzy "tylko" strzelających bramki. Kiedyś był Gerd Muller, a teraz może jeszcze Inzaghi:-p

C. Ronaldo miał ogromny wkład w gre Manchesteru. Zresztą taki Tevez również. A teraz brakuje mi w składzie United gości z charakterem i zarazem z jakimś błyskiem geniuszu. Oczywiście nie licząc Rooneya. :-p

korzychxp 17.02.2010 16:35

jakies tam 10 asyst i baaaaardzo duzo bramek na sezon, ok 20-30 co nie ? mało?

flamengista 17.02.2010 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 855643)
To jest model a la NBA. Taki Golden State Warriors może w ogóle nie grać w Play off ach, może wygrywać 10 spotkań w sezonie, a mimo to przychodzą ludzie na trybuny, kupują bilety i biznes się kręci i jest dochodowy. Liczy się to,że można kupić bilet,zjeść coś,wypić,spędzić czas i mimo woli popatrzeć na jakiegoś gościa co rzuci 30 punktów. A,że to sztuka dla sztuki. Na dłuższą metę widać i tak się to opłaci.

Średnio się opłaci, bo jak jakaś drużyna totalnie dołuje, to żeby sala nie świeciła pustkami, trzeba obniżać ceny biletów. I ludzie wchodzą nawet za 5, 10 dolców. A na playoffach w półfinale konferencji najtańsze bilety są po 150 dolców - i jest komplet!

Jednak tam bardziej się kalkuluje wygrywanie. Więcej zarabia właściciel Lakersów niż Warriorsów. NBA jest o wiele bardziej "sportowe" niż Real Madryt. Ich można bardziej porównywać z Harlem Globetrotters.

Adamek21 17.02.2010 19:33

Nie wie może ktoś czy na cyfrze na jakimś kanale będzie mecz Bayern-Fiorentina,lub Porto-Arsenal?

1q2 17.02.2010 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 855718)

C. Ronaldo miał ogromny wkład w gre Manchesteru.

Pewnie że miał, zresztą Man U miał słaby początek i długo się przestawiał na grę bez C.R.Powiedzmy też szczerze - to jest ten rok gdzie w końcu jest szansa zdetronizowania Manchesteru.
A Rooney to jest klasa sama w sobie - wygląd oprycha, niby rozrywkowy tryb życia a koleś jest niesamowicie waleczny na całym boisku i do tego spokojnie 5 lat na topie.

Adamek21 17.02.2010 19:48

Już mam jeżeli ktoś ma Cyfre + to na kanale RAI2 numer programu 230 jest mecz Bayern-Fiorentina

sessegnon 17.02.2010 20:16

Na ogol RAI mecze LM koduje i tak pewnie bedzie i teraz.No chyba, ze stanie sie cud...

Vinci 17.02.2010 20:50

No i proszę, włączyłem transmisję a tu Fabiański w bramce. Zobaczymy, jak mu dzisiaj pójdzie, ale sądząc po pierwszych minutach łatwo miał nie będzie...

Kamson 17.02.2010 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 855909)
No i proszę, włączyłem transmisję a tu Fabiański w bramce. Zobaczymy, jak mu dzisiaj pójdzie, ale sądząc po pierwszych minutach łatwo miał nie będzie...

No to sie popisał...

AdiWiślak. 17.02.2010 20:58

Ale Łukasz babola walnął. I jak on tu chce się przebić do pierwszego składu ;/

Vinci 17.02.2010 20:59

Szok... co brak ogrania może zrobić z bramkarzem...

WILU TS 17.02.2010 21:07

Fabiański ma jeszcze czelność narzekać w mediach że nie dostaje szans gry,dostał i ? i s.......ił !

WiślakMyślenice 17.02.2010 21:22

Jak oglądam mecz Porto czuje się jakbym oglądał mecz Wisły z tym dopingiem :) Tylko oczywiście nasz jakościowo i decybelowo lepszy :)

qchar90 17.02.2010 21:24

Fabiański nie jest ograny to prawda, ale pamietam jak dostawał szanse to czesto zawodzil
Nigdy nie uwzałem Fabianskiego za swietnego bramkarza, według mnie to on jaj nie ma do wielkiej gry, nie ma charyzmy, nie potrafi krzyknac. Takie moje odczucie.

szczepanwislak 17.02.2010 21:35

A zapowiadał się na takiego dobrego bramkarza , który wyszedł spod reki Andrzeja Dawidziuka ze szkółki w Szamotułach... ale zobaczymy co będzie dalej , jak na razie to za dużo błędów w swej karierze nie popełnił

Kamson 17.02.2010 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 855927)
Jak oglądam mecz Porto czuje się jakbym oglądał mecz Wisły z tym dopingiem :) Tylko oczywiście nasz jakościowo i decybelowo lepszy :)

Ocenianie dopingu siedząc przed tv... :lol:

Tymczasem w Monachium Bayern strzela bramke do szatni z karnego. 1:0

flamengista 17.02.2010 21:43

Mamy 2 bramkarzy w czołowych angielskich klubach. Kuszczak i Fabian. Obaj w pozornie podobnej sytuacji - są drugimi bramkarzami. Tylko że Fabian ma konkurencję w postaci drewnianego Almunii, a Kuszczak - wygę Van der Sara oraz nadzieję Anglii Fostera.

Kuszczak dostał szansę i ją wykorzystał - broniąc w dobrym stylu w 9 meczach z rzędu. Co prawda wrócił na ławę po powrocie Edvina, ale jest nadzieja że po emeryturze Holendra będzie numerem 1.

Fabian taką szansę dostał dzisiaj. I tak ją sp.dolił, że jedno jest pewne. Nie ma co więcej szukać w Arsenalu. Nie po takim golu - to nie pierwsza tego typu wpadka. Po prostu za wysokie progi. Facet nie chce być rezerwowym u Kanonierów - świetnie. Ale nie zasługuje na bycie numerem 1. Niech idzie do słabszej ligi, to będzie grał regularnie.

A mecz świetny, obie drużyny grają ofensywnie i z polotem.

Maciuś 17.02.2010 21:56

Jak bedziecie mieli klopsa Fabiana to wstawcie.

Vinci 17.02.2010 21:57

To zdecydowanie jest koszmar dla Fabiańskiego. Ten drugi gol, to jakieś kuriozum...
Cytat:

Kuszczak dostał szansę i ją wykorzystał - broniąc w dobrym stylu w 9 meczach z rzędu. Co prawda wrócił na ławę po powrocie Edvina, ale jest nadzieja że po emeryturze Holendra będzie numerem 1.
Coś mi się wydaje, że po tym jak Edvin przedłużył kontrakt kolejny raz o rok, Kuszczaka zobaczymy gdzie indziej. Markę w Anglii ma, więc mógłby moim zdaniem próbować się zaczepić, w jakimś klubie ze środka ligi...

Żmijka 17.02.2010 21:58

No to niech Łukasz kupi dobrą poduszkę, bo raczej prędko z ławki/trybun nie wstanie ... :shock:

spartan 17.02.2010 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 855946)
Jak bedziecie mieli klopsa Fabiana to wstawcie.

http://www.zczuba.pl/zczuba/1,104504...istrzow_Z.html

Kordel_Walker 17.02.2010 22:16

Co myślicie o drugim golu dla Porto? Fabiański złapał piłkę od Campbella, sędzia odgwizdał wolnego i zrobił gest do Łukasza, żeby ten dał mu piłkę, więc Fabiański najzwyczajniej podał mu ją...potem wiadomo. Co miał zrobić Fabiański? Wykopać w trybuny, schowac pod pazuchę? Sedzia kazał dać to dał...

Luu... 17.02.2010 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 855956)
Co myślicie o drugim golu dla Porto? Fabiański złapał piłkę od Campbella, sędzia odgwizdał wolnego i zrobił gest do Łukasza, żeby ten dał mu piłkę, więc Fabiański najzwyczajniej podał mu ją...potem wiadomo. Co miał zrobić Fabiański? Wykopać w trybuny, schowac pod pazuchę? Sedzia kazał dać to dał...

mógł ruszyć dupę do bramki i dopiero wtedy oddać piłkę, najwyżej zarobił by żółtą a w tedy piłkarze Porto musieli by czekać na gwizdek

Maciuś 17.02.2010 22:26

Pewnie Fabian i koledzy mysleli ze bedzie gra na gwizdek

Dean 17.02.2010 22:29

W meczu Bayern - Fiorentina niesamowite co się dzieje. Najpierw w 3 minucie doliczonego czasu pierwszej połowy był karny naciągany, teraz Robben dostał w szyje, złapał się za głowe, gracz Fiorentiny dostał czerwoną ( Totalnie za NIC ) ! A przed chwilą Klose tak się wpie*dolił nakładką, że za to czerwona na miejscu i 5 meczy kary, a ten Łysy sędzia dał żółtą.
Ogólnie to 1:1 i dobry mecz.

PS: Nie lubię Niemców. Brawo Fiorentina !

Żmijka 17.02.2010 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 855956)
Co myślicie o drugim golu dla Porto? Fabiański złapał piłkę od Campbella, sędzia odgwizdał wolnego i zrobił gest do Łukasza, żeby ten dał mu piłkę, więc Fabiański najzwyczajniej podał mu ją...potem wiadomo. Co miał zrobić Fabiański? Wykopać w trybuny, schowac pod pazuchę? Sedzia kazał dać to dał...

Przede wszystkim nie powinien łapać piłki ? :>

No sorry, ale chłop mu podaje z pół metra, sedzia stoi metr obok i co on sądzi? Że nie zauważy? Wyy...walić w trybuny, przed siebie, gdziekolwiek? A nie łapać.
Równa wina Cambella, ale jak już jeden zachował się jak głupek to drugi mógł zachować resztki rozumu ...

Bramka normalna, nikt nie pokazywał, że gramy na gwizdek.

saklak1906 17.02.2010 22:31

To co Fabianski odstawil w tym meczu to nawet chlopaki nie robia w A klasie.
No chyba ze byl odpowiednio zmotywowany przez Portugalczykow i stad te wyczyny. Portugale juz sie za mnie smieja ze wiekszego lamagi nie widzialy

Dean 17.02.2010 22:36

Uznali bramke Bayernowi z 2metrowego spalonego na 2:1 .
Jak nie będzie powtórek w piłce nożnej to tego już się powoli nie da oglądać.

WILU TS 17.02.2010 22:37

Śmiało można powiedzieć że klubu to prędko nie znajdzie w Premiership ;) (w Portugalii tym bardziej)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl