Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

zakk 12.08.2008 19:31

z serii gdzie jutro oglądać mecz - do "u Wiślaków" będzie zapewne ciężko wogóle wejść, tak wiec jakie są inne dobre miejsca?
np czy w Jamie w duzej sali jest jakas rezerwacja miejsc??

Precel z makiem 12.08.2008 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zakk (Post 584140)
z serii gdzie jutro oglądać mecz - do "u Wiślaków" będzie zapewne ciężko wogóle wejść, tak wiec jakie są inne dobre miejsca?
np czy w Jamie w duzej sali jest jakas rezerwacja miejsc??

polecam na małym rynku U kuzyna.

S88 12.08.2008 20:40

Kiedy zaczynaja sie mecze pucharu Polski i pucharu ekstraklasy, w ktorych udzial bedzie brala Wisła?

krzysiek92 12.08.2008 20:50

A wie ktoś co z Yakuzą... będzie można obejrzeć?

SpoXsteR 12.08.2008 21:56

Cos mi pierdyklo i nie moge pisac Polskimi literami.. tzn gdy chce np. o z kreska to jest taki sygnal gdzies tam pod obudowa komputera
i na pulpicie wszystkie pliki caly czas sa tak jakby zaznaczone ( tak jakbym je objal myszka..nie wiem jak to wytlumaczyc hehe) i to chyba ma jakis zwiazek
cos musialem kliknac bedac na pulpicie albo cos takiego.. tak mi sie cos przypomina
da to rady jakos naprawic?

walkeroo 12.08.2008 22:17

Mam pewien problem Łacze sie z neostrada i wyskakuja mi nastepujace błedy 621 680 734 wie ktos moze co sie dzieje ?? Prosze o pomoc z gory dzięki...

dymek_nhs 12.08.2008 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 583983)
wie ktos moze dlaczego wlaczam kompa normalnie chodzi natomiast monitor pozostaje w stanie przyciemnienia i dopero po ok. 20 minutach wyskakuje obraz jak windows sie laduje czyscilem wtyczki kable od montora nic nie pomaga

z gory dzieki

Weź popatrz w panelu sterowania na opcjach zasilania moze tam masz cos poprzestawiane

SZYMEK_TSW 13.08.2008 00:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walkeroo (Post 584223)
Mam pewien problem Łacze sie z neostrada i wyskakuja mi nastepujace błedy 621 680 734 wie ktos moze co sie dzieje ?? Prosze o pomoc z gory dzięki...

Dzwoń na bezpłatna całodobową pomoc techniczną i ich tam zamęczaj :]

Młyniu_Miechów 13.08.2008 05:18

Mam prośbę do kogoś kto mieszka w Stanach (najlepiej stan Alabama).
Chciałbym sprowadzić sobie przez kumpla iPhone'a 3G 8GB, ale czytałem, ze trudno go kupić bez podpisywania umowy.
Jeśli ktoś wie coś na temat ceny, pomijając koszty przesyłki i cło, to proszę priv albo tutaj.

Gordian 13.08.2008 05:44

Nie wiem jak wygląda sytuacja z telefonami. Wiem natomiast że jak znajomy sprowadzał laptopa z USA przez swojego kuzyna, to bez pudełka i zapchanym dyskiem różnymi plikami. Laptop był oczywiście nowy, ale żeby nie płacić cła, ten kuzyn, upozorował "używanie" komputera. Musiałbyś popytać, może z telefonami też się tak da.

Co do samego iPhona to raczej taka szpanerska zabawka. Lepiej wypada np. LG KU990 Viewty albo LG KE850 Prada ewentualnie NOKIA N95 8GB

Amfre 13.08.2008 08:40

Hej
Ma ktos ten nowy dekoder cyfry 250 GB?
Ile nagrać można tam pomieścić? Czy wystraczy mi miejsca (250 GB) na powiedzmy 5 h nagrań?
Mam kilka pozycji już a chce jeszcze nagrać mecz Wisły ok 110 minut.

saklak1906 13.08.2008 08:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 584267)
Mam prośbę do kogoś kto mieszka w Stanach (najlepiej stan Alabama).
Chciałbym sprowadzić sobie przez kumpla iPhone'a 3G 8GB, ale czytałem, ze trudno go kupić bez podpisywania umowy.
Jeśli ktoś wie coś na temat ceny, pomijając koszty przesyłki i cło, to proszę priv albo tutaj.


http://phones.shop.ebay.co.uk/items/...1QQ_sacatZ3312

Najprosciej i najszybciej jest znalesc tutaj

Ola7 13.08.2008 08:53

Zna ktoś jakieś dobre strony, gdzie można kupić albo poprostu zabrać psa za darmo?

uher 13.08.2008 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ola7 (Post 584300)
Zna ktoś jakieś dobre strony, gdzie można kupić albo poprostu zabrać psa za darmo?

Psy to istoty żyjące, a nie komórki na allegro. Idź do schroniska.

leyzer87 13.08.2008 08:56

Idź do schroniska na Rybną. Adoptuj psa, a szczepienia zrobią ci za friko.

Ola7 13.08.2008 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uher (Post 584303)
Psy to istoty żyjące, a nie komórki na allegro. Idź do schroniska.

No co Ty?

Schroniska nie mam w pobliżu, więc na razie pytam o strony.

DominoForza 13.08.2008 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ola7 (Post 584300)
Zna ktoś jakieś dobre strony, gdzie można kupić albo poprostu zabrać psa za darmo?

Na rybitwach na gieldzie ,ja kupilem 2 tygodnie temu haszczaka :D i jest zajebisty :-)

krzysiek92 13.08.2008 10:58

Czy był kiedyś na tym forum temat "Boksu na Wiśle" czy mam założyć (szukałem i nie mogę znaleźć...) Chciałbym zacząć trenować i mam kilka pytań.... z góry thx

VrOOb3L 13.08.2008 11:03

Orientuje się ktoś może, w jakich knajpach, klubach, pubach itp., będzie można zobaczyć batalię na Camp Nou ?

krzysiek92 13.08.2008 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez VrOOb3L (Post 584367)
Orientuje się ktoś może, w jakich knajpach, klubach, pubach itp., będzie można zobaczyć batalię na Camp Nou ?


pewnie wszędzie nie licząc kozłówka, prokocima itd...

Młyniu_Miechów 13.08.2008 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 584299)
http://phones.shop.ebay.co.uk/items/...1QQ_sacatZ3312

Najprosciej i najszybciej jest znalesc tutaj


Chiałbym jeszcze żeby napisał ktoś z US i A :).

Precel z makiem 13.08.2008 11:58

jutro busy normalnie jeżdżą?? dokładnie bus Kraków - kazimierza Wielka i bus Kazimierza Wielka - Busko.

sandbender 13.08.2008 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 584043)
Jakie są wymiary murawy na Camp Nou?

Zgodnie z tym co pisza na http://[URL="http://www.fcbarcelona.cat"]www.fcbarcelona.cat[/URL]

"In accordance with UEFA stipulations, the playing area has been downsized to 105 metres x 68 metres".

To jest stadion klasy chyba Elite, a wszystkie tego typu stadiony (podobnie jak stadiony klasy 3, a tylko na tych dwóch można grać od 3 rundy kwalifikacyjnej) mają miec takie właśnie wymiary boiska. Ani pół metra mniej ani więcej.

Tak, że pisanie prze niektorych, o tym, że Camp Nou to lotnisko to bzdura. Tak wygląda tylko w telewizji.
Ciekawostka; według naszej strony oficjalnej plac gry na Camp Nou jest węższy od naszego o 4 m - co czyni z naszego maksymalnie grupe 2 (co mi się znowu nie zgadza z wytycznymi dotyczacymi CL).

St@chu 13.08.2008 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Precel z makiem (Post 584398)
jutro busy normalnie jeżdżą?? dokładnie bus Kraków - kazimierza Wielka i bus Kazimierza Wielka - Busko.

A czemu mają jeździć nienormalnie? W piątek może być różnie bo święto i mogą w ogóle nie jeździć, ale myśle że jutro normalnie...

Nie wiem jak te konkretne, ale taka ogólna tendencja...

michu-k 13.08.2008 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzysiek92 (Post 584373)
pewnie wszędzie nie licząc kozłówka, prokocima itd...

Mylisz się. Kozłówek- "Bar pod Schodkami". Prawdopodobnie, zwykle mecze w europejskich pucharach były transmitowane. Ręki nie dam sobie uciąć że dziś będzie tak samo.

Precel z makiem 13.08.2008 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 584406)
A czemu mają jeździć nienormalnie? W piątek może być różnie bo święto i mogą w ogóle nie jeździć, ale myśle że jutro normalnie...

Nie wiem jak te konkretne, ale taka ogólna tendencja...

heh sory pomyliły mi się dni :) myślałem że święto jest jutro :P

Sensej 13.08.2008 12:23

Witam!
Niewiem jak ale prawdopodobnie od guzików w spodniach, porysowała mi się skóra w aucie porysowała są to nie zbyt duże ryski ale widoczne:/ Potrzebuje to jakoś zatuszować, myślałem nad jakaś pastą czy coś. Ma ktoś jakiś pomysł / porady ?

joker_wislak 13.08.2008 12:44

Busy do Kazimierzy czy jest święto czy nie zawsze jezdza ;) a z kazimierzy do buska to juz nie wiem

klusek106 13.08.2008 14:58

Panowie pomozcie... szukam spisu utworow ktore lecialy w piatek w Sopocie. szukam i szukam i nic z tego.

Pawel.Busko 13.08.2008 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joker_wislak (Post 584426)
Busy do Kazimierzy czy jest święto czy nie zawsze jezdza ;) a z kazimierzy do buska to juz nie wiem

Z Kazimierzy do Buska nawet w święta bardzo często kursują:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl