![]() |
Fajnie jakbyśmy chociaż raz na 5 lat, w okrągły jubileusz grali z Białą Gwiazdą na piersi...
|
Gwiazda musi być!!! BG na koszulce, logo na spodenkach i było by git. Musimy się uzbroić w cierpliwość, oby było warto. BB mówił, że przy projektowaniu koszulki uwzględnią głosy kibiców.
Odbiegając trochę od tematu, co byście powiedzieli gdyby Wisłą S.A. sprzedawała pamiątki, gadżety z białą gwiazdą zamiast loga S.A.,gdyby do tego dorzucili konkurs na opracowanie loga stadionu Wisły, który razem z BG byłby rozpoznawalny w całej Polsce. Chociaż może miasto powinno.... nie dokończę, nie ten temat :] Wie ktoś kiedy można się spodziewać pierwszych oficjalnych, nowych wzorów Adidasa? |
Powinna być Biała Gwiazda na koszulkach,niech zrobią to z myślą o kibicach ! Osobiście marzeniem moim jest zmiana herbu klubu na ten TS Wisła ... może kiedyś :)
|
Mnie osobiście aż tak na tej gwieździe nie zależy, ale jeśli większość z kibiców tak jej pragnie, to mam nadzieję, że wezmą to pod uwagę. Też nie mogę się już doczekać projektów koszulek na nowy sezon, oby się wkrótce pojawiły ;)
|
Białej Gwiazdy raczej na pewno nie będzie...
|
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...#37;C5%82a.jpg
Tyle w temacie Biała Gwiazda powinna być priorytetem dla każdego związanego z Wisłą, w tym dla Basałaja, który robi z siebie osobę, która szanuje historię Wisły i chcę ją pielęgnować. Więc powtarzam, zamiast rozdawać bilety, czy serwować pomieszczenia w lożach / skyboxach "zasłużonym" piłkarzom Wisły, którzy rozegrali 2 czy 4 lata przy Reymonta to niech wezmie się za coś co jest na prawdę ważne, Biała Gwiazda ani na chwilę nie powinna zniknąć z trykotów |
Dlatego zajebiscie się cieszę, że się kiedyś wymieniłem się z kumplem koszulką nike za umbro z białą gwiazdą.To będzie moja pamiątka do końca życia.
|
Cytat:
Dla Ciebie pewnie nie na temat, ale: http://upload.wikimedia.org/wikipedi..._Juve_1898.gif Czy to znaczy ze Juventus powinien teraz zaczac grac w rozowych strojach bo tak grali zaraz po powstaniu klubu i tylko przez pomylke graja teraz w czarno-bialych pasach? Ja osobiscie nie mam wielkiego cisnienia na to by na koszulkach byla biala gwiazda, herb S.A. mi sie podoba wizualnie, natomiast wazne jest to zeby druzyna grala na tyle dobrze by byc godnymi nosic te koszulki. |
Udajesz czy nim jesteś?
Kolor strojów może się zmieniać, ale my mówimy o EMBLEMACIE który towarzyszył Wiśle praktycznie od jej powstania! W tamtych czasach piłkarze często przywdziewali na siebie co mieli pod ręką grając z krawatem czy muszką pod szyją. Czy w bieliznie koleżanki. Emblemat jak BG w przypadku Wisły jest niczym innym jak drugą nazwą klubu Stąd mówiąc Wisła mówisz również "Biała Gwiazda". Cytat:
Podsumowując - gdyby Biała Gwiazda pojawiła się przez przypadek na koszulkach Wisły ponad 100 lat temu na parę dni jak różowy kolor koszulek piłkarzy Juventusu dla których bez znaczenia były czy są one różowe czy białe to i znikła to i owszem , nikt by nawet o niej dzisiaj nie wspomniał. Ale ona towarzyszy Wiśle nieprzerwanie praktycznie od jej powstania i gdy ktoś mówi Biała Gwiazda ma na myśli Wisłę Kraków. No więc się nie dogadamy. Pierwszy raz się spotykam z sytuacją kiedy kibic Wisły mówi że mu się Biała Gwiazda nie podoba. Krój koszulki będzie 100krotnie ładniej wyglądał z BG na piersi niż z czymkolwiek innym a jeśli tego nie rozumiesz to tak jakbyś nie rozumiał historii Wisły. |
Wlasnie o tym mowie. Takich jak ciebie nie przekona sie ze cos innego moze sie komus podobac. Bo ja uwazam ze kroj koszulki to rownie wazna sprawa. Ale i tak bedziesz wiedzial lepiej, wiec z mojej strony eot. Po prostu wyrazilem swoje zdanie.
|
http://www.justsoccerjerseys.com/wp-...ome-jersey.pnghttp://wislakrakow.com/forum/data:im...AASUVORK5CYII=
Taki krój, Biała Gwiazda. Dom - czerwone Wyjazd - niebieskie |
WITAM MAM DO SPRZEDANIA MECZOWĄ KOSZULKĘ PIOTRKA BROŻKA ZAPRASZAM DO LICYTACJI !!!!
LINK DO AUKCJI : http://moda.allegro.pl/show_item.php?item=1617244010 http://img859.imageshack.us/img859/5...ulkabrozek.jpg Uploaded with ImageShack.us |
Mamy dostać na nowy sezon nowe koszulki od Adidasa. Ciekawe czy ten wzór o którym kiedyś pisaliśmy jest możliwy?
Cytat:
I co do ciągle aktualnego tematu sponsora na koszulki: Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Tauron ma zostać sponsorem piłkarskiego Śląska Wrocław Ciekawe jak idą prace w Wiśle nad pozyskaniem sponsora. Jesteśmy Mistrzem więc ktoś powinien się zgodzić wreszcie na nasze warunki. |
Ja tam osobiście liczę na jakiś ciekawszy wzór. Mam nadzieję, że pokombinują, ale nie przekombinują. ;)
Znając Adidasa to cena za koszulkę będzie powyżej 200zł, więc jak już wydawać tyle pieniędzy, to za coś więcej. Btw. Ten wzór powyżej przypomina mi obecne trykoty Liverpoolu, które mi jakoś nie pasują. No, ale to rzecz gustu. EDIT:@Tenzen- ja wiem dobrze, że teraz mamy z Legią to samo i, że są to kroje ogólnodostępne. A do Liverpoolu nie mam nic- wręcz przeciwnie. ;) |
biała gwiazda na piersi powinna być rzeczą obowiązkową, niezależnie od kroju koszulki. myślę, że znacznie zwiększyło by to sprzedaż, sam osobiście bym kupił, natomiast z logo s.s.a. - nigdy!
|
Lepiej by przypominały Liverpool niż Legię :P
http://legia.com/www/galerie/legia/2...x/big/1046.JPG |
ten krój co powyżej z paskami od herbu to jest obecny krój Realu a my teraz mamy krój Realu z sezonu 09/10 podobno i gdzieś słyszałem że w nowym sezonie dostaniemy nowy wzór specialnie dla nas ale nie weim czy to prawda, taka informacja się przewijała w tamtym roku przed podpisaniem umowy z Adidasem
|
Cytat:
|
|
niech ktos pozmienia na nasze barwy bedzie swietna i ta u góry hehee stroje na sezon 11/12
http://www.footballshirtculture.com/...das_home_1.jpg |
Ma być unikatowy wzór koszulek, więc nie ma mowy o koszulkach takich jak Real czy inny Liverpool. Mieli cały rok na przygotowanie projektu.
Koszulka bez BG - sprzedaż, jak zawsze. Kupią przeważnie kibice sukcesu, chcący być na czasie. Koszulka z Białą Gwiazdą - Wydaje mi się, że to by było pospolite ruszenie do sklepów. Większość wiślaków z BG w sercu na pewno by chciała mieć taką koszulkę. Czy Bogdan poszedł drogą, która gwarantuje podniesienie poziomu sprzedaży koszulek meczowych i wiślackich pamiątek? Skad mam to wiedzieć :D Musimy poczekać do pierwszych przecieków. btw. gratulacje dla Śląska za nowego sponsora, ciekawe czy Basałaj też nawinie nowego sponsora. |
heh szukanie sponsora to ciekawy temat...ale nie na dziś.
Mnie frapuje jedno. Dlaczego w sklepie oficjalnym Wisły Kraków nie można kupować ...koszulek zawodników. Przychodzą typy do Realu i potem mówia ze X czy też Y sprzedał swoich koszulek w miesiącu tyle ze odrobił transfer. Wiadomo Wisła Kraków to nie Real Madryt, ale czy nie zwiększyło by coś takiego sprzedaży? IMHO jakoś ale to jakoś by poszło w góre. Jesli można by było powiedzmy za 250 pln kupić w sklepiku koszulke meczową z naszywkami etc każdego piłkarza z druzyny ja byłbym bardzo rad.Czy coś na tym tracimy ? Jeśli koszulki by nie zeszły to przeciez mozna by je na koniec sezonu dzieciom z domow dziecka rozdać czy organizowac konkursy w których można je będzie wygrać. co wy na to. |
Pomysł zacny :) tylko to pytanie kierowane w nieodpowiednim kierunku :) Myślę, że wprowadzenie takich 'frykasów' miałoby na pewno pozytywne przełożenie na wynik finansowy. W sumie jeszcze niedawno powiedziałbym noway, ale od kąd do klubu wrócił szanowny Pan Basałaj to zaczyna to wreszcie mieć ręce i nogi, więc kto wie kto wie ;)
|
Jakbym był Basałajem, to bym powiedział, że jak będzie cały stadion, to będzie tam duży sklep klubowy i możliwość zakupu koszulki z nazwiskiem piłkarza.
|
Orientuje sie ktoś w ogóle kiedy mniej więcej może się odbyć prezentacja nowej koszulki? Będzie to przed nowym sezonem czy przed eliminacjami LM? Na przykład Chelsea już 2 ostatnie kolejki grała w nowych strojach, ale nie wiem od czego to zależy
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...z_Polski_2011/
do kupienia od niedawna! E: natknąłem sie w sieci : http://allegro.pl/t-shirt-wisla-krak...630189013.html Kto to wymyślił ? przeciez to jest niczym z targu z lat 90. http://img.archiwumallegro.pl/?512987266 ta była najfajniejsza. |
Fantastyczny efekt byłby gdyby wszyscy przyszli na fetę w tych koszulkach !
69 zł to wcale nie tak dużo za pamiątkę 13 mistrzostwa Polski :) |
Bardzo fajna i cena też nie najgorsz w dodatku adidas więc sie nie zapsuje
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl