![]() |
Cytat:
|
Z tego, co pamiętam w Wiśle też potrzebował chwilę czasu...
|
Mi sie wydaje ze najbliżej do Wisły będzie miał teraz Czesław Michniewicz
|
Cytat:
P.S - W dodatku pogonil tez z druzyny Szymkowiaka, o ktorym sie wypowiadal bardzo niepochlebnie, a historia potem pokazal ktory z nich wiecej znaczyl dla Wisly. |
Cytat:
|
Dla mnie najlepszym trenerem na tą chwilę dla Wisły wciąż jest Maciej Skorża, ale jeśli boss go zwolni to stawiam na to że zatrudni Smude jednak
|
Dziwne były słowa Skorży przed meczem: "przed nami...yy...przed Wisła kolejne cele" (jakos tak;)
Nie zwróciłem co prawda wtedy na to uwagi ale w sporcie na TVP1 szczególnie sie tego uczepili co mialoby sugerować pożegnanie Skorży z Wisła... |
Cytat:
|
Co zrobi Cupiał to lepsza loteria niż te karne :lol: nie prościej poczekać do poniedziałku niż kombinować :>
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Media sugeruja dymisje, bo ilu trenerow miala juz Wisla od kiedy weszla Telefonika? Cupial jest znany ze zmieniania trenerow, wiec dziennikarzom nie ma co sie dziwic.
|
no i właśnie tu jest problem
jak zrobić żeby nie wyszło tak, że trener S. za uratowanie posady poświęcił JK i reszty, zwalniamy ich, niech pan szuka następców... dal dobra Wisły ktoś powinien porozmawiać ze zwalnianymi... wiem że to śmiesznie brzmi... ale w takich przypadkach lepiej żeby nikt się honorem nie unosił ( mówię tu także o Skorży) a PT czemu miałby niby zostać zwolniony, ledwo co zaczął pracować, skutki jego pracy poznamy dopiero w trakcie sezonu |
Pan Maciej Skorża powinien zostać!!! Co do sztabu szkoleniowego to do wyjazdu Kazimierski a w zamian może Dawidziuk??
|
Cytat:
1906% Poparcia dla MAĆKA SKORŻY :DDD :) |
Cytat:
I tyle w tym temacie z mojej strony. |
Cytat:
Człowiek który mimo kłód rzucanych pod nogi w postaci systematycznego osłabiania drużyny, wywalczył z nam dwa mistrzostwa... Z klubu powinien polecieć Bednarz, jako odpowiedzialny za brak wzmocnień i fatalną politykę transferową. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
No chyba juz co nieco po meczach z Levadia da sie powiedziec na temat skutowi jego pracy, w dodatku sam Skorza publicznie przyznal, ze przygotowania do sezonu zostaly spier...niczone, wiec ? |
Skorza niestety na bank zostanie zwolniony...wystarczy spojrzec na jego mine, poza tym dzisiaj na przedmeczowej wypowiedzi dla reportera tvp zasugerował ze nie bedzie go z wisła w dalszej czescie sezonu mowiąc: ,,...przed nami,...przed Wisła...", nie wiem czy ktos to zauwazył...na konferencji po meczu zapytany o dymisje peosił o cierpliwosc mowiac by dziennikarze poczekali do poniedziałku lub wtroku rano.........co o tym sadzić????
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak było napisane na oficjalnej: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...eniowym_wisly/ |
Cytat:
Nie wiem czy to rozsądne, ale z drugiej strony się nie dziwię. Ja osobiście zostawiłabym Janasa. Nie wiaodmo jak został "rozpracowany" rywal - z efektów wynikałoby że słabo, ale jednak nie tu widzę powody porażki. A wcześniej nie był raczej z nim problemów, treningi prowadzi nieźle, dobrze pracuje inywidualnie z zawodnikami ... Co do Włocha to mam mieszane uczucia - nie sądzę żeby toon zawalił kondycyjną sprawę przygotowań, bo poprostu mało co robił tak naprawdę. No ale to właśnie ta druga strona - on w sumie niewiele robi u nas, od początku wile osób się zastanawia po co on właściwie jest ... |
Cytat:
Natomiast co do przygotowan, to tu cytat ze Skorzy : "przeliczylem sie z przygotowaniami, jest to ewidentny blad w sztuce trenerskiej, biore to wszystko na siebie i prosze oszczedzic pilkarzy, bo oni w tych meczach wiecej dac z siebie nie mogli." W zwiazku z tymi slowami, trudno przypuszczac, aby jakiekolwiek inne okolicznosci mogly miec wplyw na zamiar zwolnienia fizjologa, o ile oczywiscie te sa prawda, bo ja tego potwierdzic niestety nie moge. |
Informacja z pierwszej ręki od człowieka z Wisły SA - najprawdopodobniej Skorża poleci , Smuda nowym trenerem.
Podkreslam , prawdopodobnie ,bo decyduje Cupial |
Jakby doszlo do tego to bylby to ogromny blad...
Wisla zagrala dzisiaj niezly mecz ale z bardzo slaba skutecznoscia...Amica jak tak chce grac w lidze to zycze powodzenie bo jak narazie to bardzo slaba... |
Cytat:
|
WLD-SZRW, z całym szacunkiem, ale słowo "prawdopodobnie" w twoim poście powoduje, że ma on taką samą wartość jak informacje ze wszystkich portali internetowych.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl