Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

pikey 25.07.2009 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kassperr (Post 768248)
Co, pomarzyć nie można ?

Szczerze i obiektywnie, przychodzi Ci lepszy trener do głowy ?

Ok, trenerem jest dobrym ,ale jak sobie to wyobrażasz że Pan Cupiał zatrudni go, po tym w jakim stylu rozstał się z Wisłą?? Dla mnie nie do ,pomyślenia

Kassperr 25.07.2009 18:59

Z tego, co pamiętam w Wiśle też potrzebował chwilę czasu...

kuba7k 25.07.2009 19:00

Mi sie wydaje ze najbliżej do Wisły będzie miał teraz Czesław Michniewicz

For_FuN_ 25.07.2009 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Illargui (Post 768251)
Dobre :lol: - widac było kunszt trenerski Kasperczaka w Górniku Zabrze ......
A z taką kadrą, jak swego czasu miał Kasperczak w Wiśle, to niejeden trener osiągnąłby takie same sukcesy

Pokazal to Liczka runda wiosenna sezonu 2004/2005 :D. Wystarczy porownac pilke z jesieni, a z wiosny, dodajac do tego wyniki.

P.S - W dodatku pogonil tez z druzyny Szymkowiaka, o ktorym sie wypowiadal bardzo niepochlebnie, a historia potem pokazal ktory z nich wiecej znaczyl dla Wisly.

Kassperr 25.07.2009 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pikey (Post 768254)
Ok, trenerem jest dobrym ,ale jak sobie to wyobrażasz że Pan Cupiał zatrudni go, po tym w jakim stylu rozstał się z Wisłą?? Dla mnie nie do ,pomyślenia

Szczerze mówiąc, też sobie tego nie wyobrażam, ale kto, powiedz mi kto...?

pikey 25.07.2009 19:03

Dla mnie najlepszym trenerem na tą chwilę dla Wisły wciąż jest Maciej Skorża, ale jeśli boss go zwolni to stawiam na to że zatrudni Smude jednak

tragez88 25.07.2009 19:06

Dziwne były słowa Skorży przed meczem: "przed nami...yy...przed Wisła kolejne cele" (jakos tak;)

Nie zwróciłem co prawda wtedy na to uwagi ale w sporcie na TVP1 szczególnie sie tego uczepili co mialoby sugerować pożegnanie Skorży z Wisła...

szlaQ 25.07.2009 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kuba7k (Post 768256)
Mi sie wydaje ze najbliżej do Wisły będzie miał teraz Czesław Michniewicz

Nie strasz ...

fond 25.07.2009 19:07

Co zrobi Cupiał to lepsza loteria niż te karne :lol: nie prościej poczekać do poniedziałku niż kombinować :>

Żmijka 25.07.2009 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 768166)
:shock:
Proszę? Że niby jakim podejściem?

Z podejściem, że go już tu nie ma, że go chcą zwolnić przy najbliższej okazji, wszyscy są przeciwko niemu, że on już tu nie popracuje (sezon przed Wisłą, nie przed nami - vide cytat) a także przy wystawieniu mu "wotum nieufności" w postaci pozwalniania jego sztabu. A z tego co wiem to JK i PT nie są do uratwania. Już kiedyś na zwolnienie JK Skorża się nie zgodził.

kONwalia 25.07.2009 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tragez88 (Post 768263)
Dziwne były słowa Skorży przed meczem: "przed nami...yy...przed Wisła kolejne cele" (jakos tak;)

Nie zwróciłem co prawda wtedy na to uwagi ale w sporcie na TVP1 szczególnie sie tego uczepili co mialoby sugerować pożegnanie Skorży z Wisła...

Dokładnie, też zwróciłem na oba szczegóły uwagę. TVP strasznie irytuję, zresztą nie tylko oni. Praktycznie wszystkie telewizję gdy teraz mówią o nas sugerują dymisję. A moim zdaniem ten mecz mimo porażki pozwoli Skroży przetrwać na stanowisku. Superpuchar bardzo szczęśliwie jedzie do Poznania.

mar07 25.07.2009 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Illargui (Post 768251)
Dobre :lol: - widac było kunszt trenerski Kasperczaka w Górniku Zabrze ......
A z taką kadrą, jak swego czasu miał Kasperczak w Wiśle, to niejeden trener osiągnąłby takie same sukcesy

Taaa widać było po tym jak przejął nasz zespół pewien Czech.. A co ty jasnowidzem jesteś? Ciekawy jestem czy Skorża utrzymał by Górnika,naprawdę jak widzę niektórych z Was jak jesteście w niego zapatrzeni to,aż mi słabo

For_FuN_ 25.07.2009 19:14

Media sugeruja dymisje, bo ilu trenerow miala juz Wisla od kiedy weszla Telefonika? Cupial jest znany ze zmieniania trenerow, wiec dziennikarzom nie ma co sie dziwic.

szczebrzeszcz 25.07.2009 19:18

no i właśnie tu jest problem

jak zrobić żeby nie wyszło tak, że trener S. za uratowanie posady poświęcił JK i reszty,
zwalniamy ich, niech pan szuka następców...

dal dobra Wisły ktoś powinien porozmawiać ze zwalnianymi... wiem że to śmiesznie brzmi... ale w takich przypadkach lepiej żeby nikt się honorem nie unosił ( mówię tu także o Skorży)

a PT czemu miałby niby zostać zwolniony, ledwo co zaczął pracować, skutki jego pracy poznamy dopiero w trakcie sezonu

Tasio1906 25.07.2009 19:18

Pan Maciej Skorża powinien zostać!!! Co do sztabu szkoleniowego to do wyjazdu Kazimierski a w zamian może Dawidziuk??

bravelukas 25.07.2009 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 768281)
Media sugeruja dymisje, bo ilu trenerow miala juz Wisla od kiedy weszla Telefonika? Cupial jest znany ze zmieniania trenerow, wiec dziennikarzom nie ma co sie dziwic.

Zgadzam sie z Toba, media juz bełkocą "wywołując wilka z lasu" o dymisji, wszystko co pisza o Wisle jest po to by nam jeszcze bardziej doebac, ale my sie nie damy!!!!

1906% Poparcia dla MAĆKA SKORŻY :DDD :)

Illargui 25.07.2009 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mar07 (Post 768278)
Taaa widać było po tym jak przejął nasz zespół pewien Czech.. A co ty jasnowidzem jesteś? Ciekawy jestem czy Skorża utrzymał by Górnika,naprawdę jak widzę niektórych z Was jak jesteście w niego zapatrzeni to,aż mi słabo

Po pierwsze, napisałam - "niejeden trener" a nie "każdy trener", po drugie - nie jestem jasnowidzem, natmiast uważam, że trzeba było sie postarać, aby z posiadaną sytuacją kadrową i finansową Górnik spadł,po trzecie - nie jestem zapatrzona w Skorżę tylko uważam, że problem Wisły to przede wszystkim brak wzmocnień i nieskuteczność, a nie słaby trener, po czwarte - uważam za wysoce prawdopodobne, że Skorża osiągnalby takie same sukcesy, jak Kasperczak gdyby dysponował takimi jak on zawodnikami.

I tyle w tym temacie z mojej strony.

Lysy 25.07.2009 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kassperr (Post 768248)
Co, pomarzyć nie można ?

Szczerze i obiektywnie, przychodzi Ci lepszy trener do głowy ?

Mnie przychodzi jeden: Maciej Skorża!
Człowiek który mimo kłód rzucanych pod nogi w postaci systematycznego osłabiania drużyny, wywalczył z nam dwa mistrzostwa... Z klubu powinien polecieć Bednarz, jako odpowiedzialny za brak wzmocnień i fatalną politykę transferową.

żuraw_9 25.07.2009 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 768269)
Z podejściem, że go już tu nie ma, że go chcą zwolnić przy najbliższej okazji, wszyscy są przeciwko niemu, że on już tu nie popracuje (sezon przed Wisłą, nie przed nami - vide cytat) a także przy wystawieniu mu "wotum nieufności" w postaci pozwalniania jego sztabu. A z tego co wiem to JK i PT nie są do uratwania. Już kiedyś na zwolnienie JK Skorża się nie zgodził.

Żmijko, mam rozumieć, że skoro JK i PT są nie do uratowania to razem z nimi poleci i Skorża? Przecież PT od niedawna pracuje?

Kassperr 25.07.2009 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez żuraw_9 (Post 768295)
Żmijko, mam rozumieć, że skoro JK i PT są nie do uratowania to razem z nimi poleci i Skorża? Przecież PT od niedawna pracuje?

Kim są Jk i Pt ? ;-)

Eustachy 25.07.2009 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz
a PT czemu miałby niby zostać zwolniony, ledwo co zaczął pracować, skutki jego pracy poznamy dopiero w trakcie sezonu


No chyba juz co nieco po meczach z Levadia da sie powiedziec na temat skutowi jego pracy, w dodatku sam Skorza publicznie przyznal, ze przygotowania do sezonu zostaly spier...niczone, wiec ?

bravelukas 25.07.2009 19:36

Skorza niestety na bank zostanie zwolniony...wystarczy spojrzec na jego mine, poza tym dzisiaj na przedmeczowej wypowiedzi dla reportera tvp zasugerował ze nie bedzie go z wisła w dalszej czescie sezonu mowiąc: ,,...przed nami,...przed Wisła...", nie wiem czy ktos to zauwazył...na konferencji po meczu zapytany o dymisje peosił o cierpliwosc mowiac by dziennikarze poczekali do poniedziałku lub wtroku rano.........co o tym sadzić????

royalmichael 25.07.2009 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 768301)
No chyba co nieco juz udalo sie poznac skutki jego pracy, w dodatku sam Skorza publicznie przyznal, ze przygotowania do sezonu zostaly spier...niczone, wiec ?

Nie zostały spier... tylko szczyt formy ma przyjść na sierpień i wg mnie słusznie, Levadia miała ogromne szczęścię, byli zamknięci na 30m + zaczarowana bramka. Myślisz, że gdyby przygotowania były pod kątem pierwszych meczów to Ćwielong trafiałby do bramki?

żuraw_9 25.07.2009 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 768301)
No chyba co nieco juz udalo sie poznac skutki jego pracy, w dodatku sam Skorza publicznie przyznal, ze przygotowania do sezonu zostaly spier...niczone, wiec ?

Ale czy tak naprawdę po mięsiącu jego pobytu w Wiśle, dałoby się już odczuć skutki jego pracy? Nie wydaje się, praca fizjologa to praca długofalowa i w ciągu miesiąca nie mógł spowodować, tego, że np. Ćwielong jest piłkarzem, który rzadko trafia do bramki, a Brożkowi w głowie Fulhamy i inne. Poza tym za przygotowanie motoryczne w dalszym ciagu odpowiada Bahr, a Terziotti był podobno tylko trenerem "wspomagającym".
Tak było napisane na oficjalnej:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...eniowym_wisly/

Żmijka 25.07.2009 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez żuraw_9 (Post 768295)
Żmijko, mam rozumieć, że skoro JK i PT są nie do uratowania to razem z nimi poleci i Skorża? Przecież PT od niedawna pracuje?

Niekonicznie poleci, a może sam odejść. To to "wotum nieufności" co pisałam - zwolnią jego ludzi, to i on odejdzie. I tak jak już pisałam - ponoć JK już miał wylecieć, ale stanowczo sprzeciwił się temu Skorża ... więc wychodzi na to, że albo wszyscy albo nikt (w myśleniu MS).
Nie wiem czy to rozsądne, ale z drugiej strony się nie dziwię.

Ja osobiście zostawiłabym Janasa. Nie wiaodmo jak został "rozpracowany" rywal - z efektów wynikałoby że słabo, ale jednak nie tu widzę powody porażki. A wcześniej nie był raczej z nim problemów, treningi prowadzi nieźle, dobrze pracuje inywidualnie z zawodnikami ...

Co do Włocha to mam mieszane uczucia - nie sądzę żeby toon zawalił kondycyjną sprawę przygotowań, bo poprostu mało co robił tak naprawdę. No ale to właśnie ta druga strona - on w sumie niewiele robi u nas, od początku wile osób się zastanawia po co on właściwie jest ...

Eustachy 25.07.2009 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 768305)
Nie zostały spier... tylko szczyt formy ma przyjść na sierpień i wg mnie słusznie, Levadia miała ogromne szczęścię, byli zamknięci na 30m + zaczarowana bramka. Myślisz, że gdyby przygotowania były pod kątem pierwszych meczów to Ćwielong trafiałby do bramki?

Nie, Cwielongowi nic by tu nie pomoglo, bo on jest po prostu slabym pilkarzem.

Natomiast co do przygotowan, to tu cytat ze Skorzy : "przeliczylem sie z przygotowaniami, jest to ewidentny blad w sztuce trenerskiej, biore to wszystko na siebie i prosze oszczedzic pilkarzy, bo oni w tych meczach wiecej dac z siebie nie mogli."

W zwiazku z tymi slowami, trudno przypuszczac, aby jakiekolwiek inne okolicznosci mogly miec wplyw na zamiar zwolnienia fizjologa, o ile oczywiscie te sa prawda, bo ja tego potwierdzic niestety nie moge.

WLD-SZRW 25.07.2009 19:48

Informacja z pierwszej ręki od człowieka z Wisły SA - najprawdopodobniej Skorża poleci , Smuda nowym trenerem.

Podkreslam , prawdopodobnie ,bo decyduje Cupial

63.5 Kg 25.07.2009 19:51

Jakby doszlo do tego to bylby to ogromny blad...
Wisla zagrala dzisiaj niezly mecz ale z bardzo slaba skutecznoscia...Amica jak tak chce grac w lidze to zycze powodzenie bo jak narazie to bardzo slaba...

żuraw_9 25.07.2009 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WLD-SZRW (Post 768313)
Informacja z pierwszej ręki od człowieka z Wisły SA - najprawdopodobniej Skorża poleci , Smuda nowym trenerem.

Podkreslam , prawdopodobnie ,bo decyduje Cupial

Tak, tak już wielokrotnie na tym forum były informacje z tzw. "pierwszej ręki" ,np. że Diego Tristan już jest w Krakowie tylko ma przejść badania itp. itd. Więc bardzo proszę poczekajcie spokojnie do przyszłego tygodnia i wszystko się wyjaśni, a nie jakieś pisanie domysłów rzekomo pochodzących z "pierwszej ręki".

Galonek 25.07.2009 19:53

WLD-SZRW, z całym szacunkiem, ale słowo "prawdopodobnie" w twoim poście powoduje, że ma on taką samą wartość jak informacje ze wszystkich portali internetowych.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl