![]() |
Z Forum Pasiastej:
Znaczek na 100-lecie. Autor: sterby (IP zapamiętane) Data: 11 sty 2009 - 12:45:15 "Jako, że param się dość niszowym hobby zwanym filatelistyką zaobserwowałem, że Poczta Polska wydała w III kwartale ubiegłego roku bardzo ładny znaczek na 100-lecie ŁKS-u i tak się zastanawiam jak to się stało, że na nasze 100-lecie nie było podobnej edycji. Szkoda, można było się o to zatroszczyć zwłaszcza, że dyrekcja PPUP Poczta Polska mieści się w Bydgoszczy, a przecież mamy w tym mieście ponoć kontakty Może już bez okazji rocznicowej można zatroszczyć się o wydanie serii np. pt. Najstarszy Klub w Polsce. Wie ktoś jak można załatwić takie wydawnictwo?" Może daltego że ludzie nie wiedzieliby na którą strone pluć? |
Poradnia małżeńska
Poradnia małżeńska. Przed biurkiem siedzi dość nerwowa para. - Na czym polega państwa problem? - pyta Poradnik - Bo żona nie daje mi... - zaczyna mąż - Uch, ty jełopie zakłamany! - przerywa żona - Ja ci nie daję, napalona fujaro złamana?! Ja, ja?! Teraz to ci dupczenie w głowie, co? - ...nie daje mi dojść.- O ty kutafonie wygięty! Ja ci dojść nie daję?! Jak ty masz niby dojść, impotencie zasrany z dziada pradziada, hipokryto ty ?!?!? - ...do słowa. |
|
|
|
Nowy ksiądz był spięty jak prowadził swoją pierwszą mszę w parafii, więc prosił kościelnego żeby mógł do świętej wody dołożyć kilka kropelek wódki, aby się rozluźnić.
I tak się stało. Na drugiej mszy zrobił tak samo i czuł się tak dobrze ( a nawet lepiej ) jak na pierwszej mszy, ale gdy wrócił do pokoju znalazł list: DROGI BRACIE -Następnym razem dołóż kropelki wódki do wody, a nie kropelki wody do wódki; -Na początku mówi się "Niech będzie pochwalony", a nie "****a mac" -Po drugie, Jezusa ukrzyżowali Żydzi, a nie Indianie, -Po trzecie Kain nie ciągnął kabla, tylko zabił Abla, -Po czwarte po zakończeniu kazania schodzi się z ambony po schodach, a nie zjeżdża po poręczy. -A na koniec mówi się Bóg zapłać a nie Ciao -Krzyż trzeba nazwać po imieniu a nie to "duże t" -Nie wolno na Judasz mówić "ten s****ysyn" -Na krzyżu jest Jezus a nie Che Guevara -Jest 10 przekazań a nie 12; -Jest 12 apostołów a nie 10; -Ci co zgrzeszyli idą do piekła, a nie w ****u; -Inicjatywa aby ludzie klaskali była imponująca ale tańczyć makarene i robić "pociąg" to przesada; -Opłatki są dla wiernych a nie na deser do wina; -Pamiętaj że msza trwa godzinę, a nie dwie polówki po 45 minut; -Poza tym Maria Magdalena była jawnogrzesznicą a nie ****ą; -Jezusa ukrzyżowali, a nie zajebali -Ten obok w "czerwonej sukni" to nie był transwestyta, to byłem ja, Biskup. -I w końcu Jezus był pasterzem a nie .......onym domokrążcą! :rotfl::rotfl::rotfl: |
hahaahahaha ^
|
|
|
|
|
|
Aktualności
09.01.2009 Leo Messi w Cracovii! http://www.cracovia2009.republika.pl...liki/n4025.jpg - -Obiecałem kibicom hit transferowy, więc musiałem dotrzymać słowa i zorganizowaliśmy dziś kolejną konferencję prasową - rozpoczął spotkanie z dziennikarzami wiceprezes Jakub Tabisz. MKS Cracovia podpisała dziś trzyletni kontrakt z Leo Messim grającym ostatnio w FC Barcelona. - Gdy tylko dostałem pierwsze sygnały zainteresowania ze strony Cracovii nie było żadnego zawahania - przyznaje Leo Messi. - Chciałem trafić do Cracovii i cieszę się, że to się udało. Chciałbym pomóc drużynie. Mam jeden priorytetowy cel – utrzymać się z drużyną w Ekstraklasie - mówi napastnik. Nowy nabytek Cracovii ostatnio występował w słynnej FC Barcy. - Potrzebowałem zmiany i cieszę się, że kluby doszły do porozumienia. W Barsie nie było źle, ale co polska kiełbasa, to polska kiełbasa - przyznaje. Messi w Primiera Division rozegrał dziewięćdziesiąt jeden spotkań, w których strzelił czterdzieści jeden bramek. Czy będzie chciał poprawić w Cracovii swój dorobek? - Najważniejsze, żeby drużyna wygrywała. Niech mi podają, to będę strzelał gole - zapewnia. Lionel Andrés Messi urodził się 24 czerwca 1987 w Rosario. W Cracovii występował będzie w koszulce z numerem 15. Dzisiaj jest prima-aprilis czy co ? :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: |
Nie dość, że mają najlepszych grafików komputerowych to w dodatku teraz mają Messiego. :/
|
|
hahah http://pl.youtube.com/watch?v=Dfl9Ltbr7PY&NR=1 mam nadzieję ,że nie było :)
|
W sumie to aż tak śmieszne nie jest, ale grzebałem w starych plikach na kompie które nie dały się wszelakim formatom i na wszelakich nośnikach danych wracały, jeden to wyskok rozgrzewkowy Pawełka, a drugie to dziwny zbieg liczb w tematach i postach na tym forum.
http://i40.tinypic.com/6xxbhu.gif http://img171.imageshack.us/img171/2415/69695232es3.jpg |
|
http://pl.youtube.com/watch?v=Tftl3d-3esg - 450 kg na klatę ... Amerykański sen ?
|
Podniosl sztange o 10 cm w gore, wow. Zobaczcie jakie on ma lapy.
|
|
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
|
Autentyczne zdarzenie ze ślubu:
Młody ksiądz udziela ślubu, jak to bywa zdenerwowany. No i zapomniał jak pan młody ma na nazwisko. Więc się pyta (przez przypadek mikrofon był włączony): - Jak się pan nazywa? - Pan się nazywa JEZUS! |
Cytat:
|
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl