![]() |
Cytat:
Gdzie ja nie przesądzam że Dudu zrobi kariere, natomiast należało mu dać o wiele wiecej szans, szczególnie że przyszedł w momencie gdzie można było sobie pozwolić na wszelakie manewry ze składem. I tak jak pisze przedmówca - chłopak od razu przypadł mi do gustu - taki czarny Franek ,niepozorny,niepotrafiący grac 'siłowo' ale dobry technicznie i zwinny ps. nie chce być posądzany o nadmierną krytykę oraz o zbyt szybkie oceny ale to troche tak wygląda że Dudu przyszedł w momencie gdzie byliśmy w gazie ,bez żadnego ciśnienia i Skorża go nadzwyczajniej w świecie olał, sądząc chyba ze będziemy tak cały czas wygrywać lub ze się nie pali i klub mu znajdzie kogoś lepszego. Teraz w zimie jak już od pewnego momentu nie szło i nagle trza było na gwałt kogoś do Pawła, w każdym sparingu od 1 minuty promował Beto, jak by chciał oszukać rzeczywistość. A z tej dwójki jak dla mnie Dudu prezentował się o wiele lepiej - pewnie gdyby przyszedł tej zimy to dziś byłby podstawowym zawodnikiem i to też ironia losu że nasze poczynania, szczególnie po kontuzji Brożka, w dużej mierze będą uzależnione od innego niechcianego w tamtym okresie - Ćwielonga. |
Cytat:
spoko nie wiedzialem o tym akurat. I specajlnie to robil mimo i zjets naszym wychowankiem?? a ze jego wuja jest Kapelanem to wiedzialem.... |
Ja za sytuacje z Dudu Skorzy do konca nie ganie.
Zmienil nam sie teraz stan osobowy i jakosciowy w ataku i Nigeryjczyk by sie przydal - nie mowie nie. A;le nie robmy z Dudu objawienia. Koles strzelil kilka bramek na Wegrzech - w lidze, w ktorej prawdopodobnie Wlodarczyk mialby skutecznosc Romario. Zamiast Dudu wolalbym ogladac ktoregos z naszych mlokosow. Zreszta zamiast Beto tez. |
Cytat:
U mnie Skorża akcją z Dudu załapał solidnego minusa, a to nie jedyne moje do niego zastrzeżenie. |
Ok, przestańcie pisać o DUDU bo jak to czytam to mnie UJ strzela, że nie mamy takiego gościa.
Byłem w szoku jak Skorża go skreślił, przeciez gość strzelil kilka bramek, był młody, miał dużo fajnych zagrań, jak na ochłapy czasowe i ilośc występów to bankowozaprezentował się ponad przeciętną zaprezentował!! Podejrzewam, że nie miał wygurowanej pensji.... Dudu miał papiery. Jakby mierzyć Beto to śa mairą co DUDU, to w lecie powinien wylecieć na bruk jak nic! |
mysle tak samo, Dudu to był napastnik, powtarzam - napastnik. Zaluje, ze juz go nie mamy. Tak samo Paulista, nie wspominajac o Kosowskim. Coraz gorzej z nasza silna ofensywna.
|
Dokładnie, ja nie rozumiem jak można było się pozbyć Kosowskiego i Paulistę. W tym momencie nie mamy ani jednego klasowego napastnika po kontuzji Brożka. Następną osobą, której powinna się pozbyć Wisła to Bednarz!!!
|
Dudu to był egzekutor który potrafił wykanczać akcje a w obliczu kontuzji Brożka takiego snajpera nie mamy który z 2-3 sytuacji przynajmniej 1 zamieniłby na bramke.
|
Jasiek zawsze był dobry tak na 60-70 min meczu,na podmęczonego rywala,kiedy zaczynał ciągnąć z tą piłką do przodu. Poza tym miał też superprzebłyski jak w meczach z Basel czy Lechem. Zadecydowała niestety chyba kasa.Moim zdaniem takiego piłkarza własnie potrzeba,co by rozruszał tą prawą stronę w drugiej połowie,a Jaskowi wychodziło to dobrze
|
Dudu to nie jest piłkarz dobry do gry w Wiśle, to że raz hat-tricka strzeli to nie znaczy, że jest dobry.
Gość był przez pewien czas na Reymonta, nie wykorzystał szansy, a że może nie dostał jej dużo, to już nie ważne, na pewno drugi raz nie przyjdzie do Wisły. |
Kosa zagrał 45 minut dla APOELu w P. Cypru, mial udział przy bramce na 1-0, ale został zmieniony po 45 minutach z powodu możliwosci kontuzji (został kilka razy mocno kopnięty)
|
Piszecie tu o Dudu. Moze by sie i przydal, moze i zaskoczylby z formą mozna go bylo zostawic, mozna bylo go wypozyczyc, wg mnie szkoda ze go juz nie ma, tak samo jak szkoda ze nie ma Franka, ktory jest w formie, strzela tak jak przed odejsciem z Wisly. I teraz wlasnie widac kto jest "prawdziwym kibicem". Wy , czyli Ci ktorzy wlasny interes, czyli poczucie niby-honoru przedkladacie nad dobro Wisly(jak dzieci w przedszkolu- nie bede sie juz z toba bawil bo cos tam powiedziales :)), czy ja i wielu podobnych, ktorzy przymkneliby oko na nie dokonca ladne pozegnanie sie z Wislą.
Gdyby nie wasz liscik do zarzadu kontuzja Pawla nie bylaby dla nas tak straszna choc napewno uciązliwa, ale nie zagladala by nam smierc w oczy tak jak w chwili obecnej! Posypcie glowy popiolem i przynajcie sie do bledu!!!!!!!!!! Przeproscie rzesze Wislaków!!!!!!! Zreszt do kogo ja mowie? Do sciany? Chyba tak! Beton Beton Beton!!!!!! |
Cytat:
|
Niekonik
Daj spokój , podzielam tak jak Michel , Jerry J. i wielu innych Twoje poglądy (w temacie Franka) ale nie widzę sensu zaczynania po raz pięćsetny tej samej jałowej dyskusji . Odpuść sobie ( i innym) .Wszyscy jak zwykle i tak pozostaną przy swoim. :D Szkoda bić pianę. |
Cytat:
-oceniać sytuację według danych z przed jego gry... przerwa w grze, gra w stanach kontuzje... -wstrzymać się z oceną dopóki F. nie zagra conajmniej 10 meczy. było by i B. ale nie mam zamiaru po raz 1000 tłumaczyć... i bić piane. Każdy ma swoje zdanie i każdy przy swoim zostanie... Cytat:
|
Cytat:
Prosiłem o odrobinę szacunku dla obu stron dyskusji, ale dam Ci szansę. Wytłumacz się. |
Cytat:
Niekoniku, na forum przewaznie sie pisze a nie mowi, wiec widocznie w tym Twoj problem |
Cytat:
|
Cytat:
beton beton dom dom radioaktywny blooooooooooooooooooooook :rotfl: |
Cytat:
Tak dużo wyjaśnia, a jednocześnie - tak wiele spraw pozostawia niedopowiedzianych. Otwiera stare rany. Poraża spartańską wręcz prostotą. Piękny. P.S. Niedługo 26 kwietnia. |
Cytat:
ale to niestety nie moja twórczość BRYGADA KRYZYS lp Brygada Kryzys, utwór Radioaktywny blok ps. całość jest taka: RADIOAKTYWNY BLOK Beton, beton Dom, dom Winda, dom Dom, beton Ściana, beton Beton, dom Sklep, beton Praca, dom Radioaktywny blok! Beton, dom Dzień, beton Praca, beton Dom, dom Winda, sklep Beton, dom Balkon, beton Dom, dom Radioaktywny blok! Beton, beton Dom, dom Beton, beton Dom, dom Beton, beton Dom, dom Beton, beton Dom, dom Radioaktywny blok! http://brygada-kryzys.art.pl/ |
Cytat:
|
A może by tak "w pięknych okolicznościach nadchodzących derbów" nie pisać już o Franku tylko np. powspominać BYŁYCH PIŁKARZY którzy w poprzednich latach grali w meczach derbowych i zapisali sie w historii Naszych potyczek ze starozakonnymi lub Hutnikiem.
Pamiętacie Darka Marca ksywa "zimniok" który w drugoligowych derbach (wygranych) na Kałuży strzelił pierwszą bramkę??. Co on teraz robi , wie ktoś coś ?? Może pamiętacie jakichś innych charakterystycznych piłkarzy Wisełki?? |
Marzec, jeden z lepszych grajków tamtego okresu - z Innych derbów a to był o jakaś tarcze prezydenta czy cuś , ogólnie nie ligowy mecz - u nas na Reymonta - było chyba 2-0 a 1 bądź obie bramki strzelił...Mateusz Jelonek...pamiętacie chłopa:D? ,zawsze z niego beka była, bo wirtuozem nie był
|
Jelonek, taa ,jeździec bez głowy, bardzo ambitny, szybki ,tylko że biegał bez ładu i składu , Dubicki mi go przypominał, albo ...Gołoś :D.
Z tego co pamiętam to Pasiaści o Jelonka płakali , że im go "podkupiliśmy". :D |
Jelonek, Pasionek, Szopa, Szeliga, Kupidura, Chlebosołow, Mucharski... do wyboru do koloru
(tylko, że mało kogo te nazwiska dzisiaj interesują, refrenu nic nie przebije. Propozycja przemilczenia palącego tematu na forum jest mało realizowalna : ) ale powodzenia) |
Cytat:
|
Nie "Zimniok" tylko "Ziemniak". Jest teraz trenerem pierwszych juniorów Wisły.
|
Dudka Dariusz - bramka na 2:0 w 20 minucie meczu Auxerre (1sza bramke strzelił Jeleń) ...ale ta francuska liga cienka ;)
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl