![]() |
Lens0 - 1Ajaccio ja sie bardziej boje o Lens...;/ czysta 1...
widac ze jest 13 piatek ;/ |
Jaki farciuch. Postawiłem w 10. minucie meczu Wolfsburg - Schalke, że do przerwy gospodarze będą prowadzić... a z minutę później Szalke jebnęło gola i wygrywali 1-0. No, ale fenks gad Wolfsburgowi udało się wyrównać w 25. i strzelić na 2-1 w 44.
Brawo Jaga! Dobrze, że nie postawiłem dziś na ligę polską, bo bym pięknie płynął. :D |
|
Cytat:
|
francowate lens............ jakim cudem te barany zajmując 1 miejsce w tabeli przegrywaja u siebie z 17 drużyną........ strasznie mnie to wkurza ...........
|
dzięki i gratulacje. poprosiłem o screena bo niektórzy lubią sobie po fakcie napisać że mi wszedł fajny kupon.
naprawdę świetna sprawa co zrobiłeś. chyba jeden z najlepszych kuponów jakie ostatnio widziałem. Żeby nie było OT: Orlando -9 vs Washington @2.00 -> za dużo PLNów :) |
Cytat:
To była dobra analiza :) |
Jaga mi nie weszła, ŁKS mnie "okradł", :D , nasza prowincjonalna liga robi się trudniejsza do typowania niż angielska .Strach się bać co będzie jutro..
Juve - Bologna 1 Lazio - Fiorentina 1 PSG - Marseille 1 Inter - Fiorentina 1 Valencia - R.Huelva 1 i może choćby z 70 wpadło to już będzie na pokrycie strat. |
|
Cytat:
Swoją drogą mój kupon też nie wszedł szlak by to trafił.... :evil: |
Cytat:
edit:moja analiza na Forum Bukmacherskim http://www.forum.bukmacherskie.com/s...ad.php?t=29131 z wczoraj!! z godz.19:31,a na Twoim linku MOJA(!) analiza na innym forum 'napisana' dziś o 16:50...;/ ciesze sie ze komus sie tak spodobała moja analiza ale bez jaj... edit2:zanim kogos oczernisz to upewnij sie czy slusznie edit3:beez napinki :) |
Cytat:
PART 1 complete: :P Cytat:
|
Cytat:
Zagrałem za 30 zł zgarnąłem 101,80 zł |
Ta polska liga to chyba przez bukow jest ustalana,masakryczny dzien..
|
Cytat:
|
Cytat:
Też sprawdzałem Twoją wiarygodność kolego z tamtym forum, no, ale skoro nicki się zgadzały, plus Twój avatar tam to pozbyłem się wątpliwości. Kolega Prawdziwość, widzę, zaczął sprawdzać od złego miejsca. |
Mi dziś hokeje kompletnie nie weszły, z trójki Blues,Jyp,Berlin, tylko ten ostatni wszedł( a pozostali razem wzięci strzelili całą....jedną bramkę:) ) co było o dupe rozbić bo wszystko było na 1 kuponie....90 zeta w plecy zabolało , ale na szczęście tylko na chwile.
Unirea,Norynberga,Kaiserslautern - odbrobiły straty, choć nie wiem jak te ostatnie niemieckie dziady to wygrały(już nigdy na nich nie zagram ,przynajmniej dokąd trenerem będzie nadal Okuka2) Wolfsburg,Galway,Limerick - pozwoliły wyjść na niezły plus. Typy na jutro później zapodam, choć tak na pierwszy rzut oka szału jutro nie ma. ps Wisłe na bank odpuszczam po dzisiejszych wyczynach faworytów, choć to powinna być dla nas dodatkowa motywacja i tak mi się widzi że najpewniejszy jutrzejszy typ jeśli chodzi o naszą lige to żydy:/ |
kilka propozycji na jutro,do wyboru,do koloru,do skomentowania i do ocenienia:
Bełchatów - Wisła (ht/ft) 2/2 Man Utd. - Liverpool 1 Heerenveen - Sparta 1 Bochum - Bayern 2 Valerenga - Stjernen 1 Timra - HV71 2 edit:to nie jest mój kupon tylko propozycje do kuponu zeby nie bylo:) ze względu na nieprawdziwe oszczerstwa/o pod moim adresem w robienie analiz więcej bawić się nie będe |
Moje zdanie weekendowe na temat bukmacherki
Panowie i Panie dajmy sobie spokój z grą za grube pieniądze w ten weekend ,ponieważ po dzisiejszym dniu zapowiada się weekend niespodzianek . Jedynie Wisełka jutro , może Śląsk x2 , Bayern i Barcelona , więcej meczów ciekawych nie widzę a patrząc po dzisiejszym dniu np. Polonia czy Anderlecht nie wróży to dobrze na jutro i niedziele . Pozdrawiam |
Cytat:
|
a jakbyscie obstawili Manchester United-FC Liverpool ??
|
A po co obstawiać mecz, w którym może się zdarzyć wszystko?
|
Po wielu przemyśleniach i dzisiejszym dniu jak się wydarzył w lidze polskiej zagrałem czystą 2 na Wisłę za 530zł dokładnie , zobaczmy co z tego będzie albo będę liczył pieniądze i pił cały tydzień i dalej inwestował albo będę sobie musiał brać nadgodziny w robocie żeby odrobić hajs ;):D
Ciesla bez sensu jest stawiać taki mecz : jeśli już chcesz zagrać bardzo bezpiecznie to myślę że lepszym rozwiązaniem będzie zagranie Bayern 2 , Śląsk x2 , i Wisła 2 lub x2 , ale lepiej 2 większe emocje i większa wygrana |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Ja dla zasady staram sie na Wisłę nie grać bo po prostu zapeszam hehe |
Cytat:
gratuluje trafnego typu, ładnej analizy i pozdrawiam ;) edit2: co ciekawe w moim linku druga analiza też jest stamtąd skopiowana (mecz Jaga - Legia). widocznie ktoś nie potrafi pomyśleć samemu ;) |
Wolwes-Charlton 1
Wodzislaw-Slask Wr. 2 Belchatow-Wisla Kr. 2 Everton-Stoke 1 Bochum-Bayern M. 2 Almeria-Barcelona 2 5 raz pod rzad................wtedy po 1 meczu jak bbedzie teraz????? znowu dupa ;/ nie ma narazie szczescia ;/ ;( |
Kameleon bardzo piękny kuponik , super , ale ja bym wykreślił Zagłębie , bo pierwszy mecz to pierwszy mecz w tej rundzie , a reszta no wiadomo Śląsk i Wisła ryzykowane ale myślę ze zagrają na 100% i wygrają i będzie ok reszty nie trzeba komentować , Barca ww formie , Bayern w super Formie , a Everton musi wygrać bo jak z nimi nie wygra to z kim będzie , chyba już z nikim i plus do tego , że ma atut własnego boiska więc kupon elegancki
|
Ja nie chcę znowu krakać ale ten Śląsk może nie wejść ale mam nadzieje że będzie OK, jeżeli pozwolisz skopiuje twój kuponik bez Wisły i Śląska może ca to np Man 1x zobaczymy
Takie coś wymodziłem... system: 3/6 pokaz kupony systemowe stawka : 40.00 PLN możliwa wygrana 121.48 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs So 14/03/09 13:45 Manchester United - Liverpool podwójna szansa Ang. Premier League 1X 1.20 So 14/03/09 15:30 VfL Bochum - Bayern München akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 2 1.55 So 14/03/09 16:00 Everton - Stoke akumulacyjne Ang. Premier League 1 1.50 So 14/03/09 16:00 Wolverhampton - Charlton akumulacyjne Ang. Championship 1 1.50 So 14/03/09 19:46 Zaglebie Lubin - Gornik Leczna akumulacyjne Pol. I Liga 1 1.50 So 14/03/09 20:30 Juventus FC - Bologna akumulacyjne Wło. Serie A 1 1.45 |
Witam
Moje typy na dzisiaj : Bolton - Fulham 1 kurs 2.15 Arsenal - Blackburn 1 kurs 1.45 Siema "mac251_251 : ja to za 20zł puszczam , wrazie porażki jakoś to przeżyje .pozdrawiam |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl