Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

kameleon2323 13.03.2009 21:20

Lens0 - 1Ajaccio ja sie bardziej boje o Lens...;/ czysta 1...
widac ze jest 13 piatek ;/

pan Dudi 13.03.2009 21:30

Jaki farciuch. Postawiłem w 10. minucie meczu Wolfsburg - Schalke, że do przerwy gospodarze będą prowadzić... a z minutę później Szalke jebnęło gola i wygrywali 1-0. No, ale fenks gad Wolfsburgowi udało się wyrównać w 25. i strzelić na 2-1 w 44.

Brawo Jaga! Dobrze, że nie postawiłem dziś na ligę polską, bo bym pięknie płynął. :D

Kamil_mchw 13.03.2009 22:14

http://img12.imageshack.us/img12/9192/kupono.jpg

Bobic 13.03.2009 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 691773)
VFL Wolfsburg - FC Schalke 04 (Typ) 1
Jagiellonia Bialystok - Legia Warszawa (Podwójna szansa) 1x
Kurs:3.93

Pięknie siadło:D

Devonisch 13.03.2009 22:19

francowate lens............ jakim cudem te barany zajmując 1 miejsce w tabeli przegrywaja u siebie z 17 drużyną........ strasznie mnie to wkurza ...........

PrawdziwośćDlaGry 13.03.2009 22:20

dzięki i gratulacje. poprosiłem o screena bo niektórzy lubią sobie po fakcie napisać że mi wszedł fajny kupon.
naprawdę świetna sprawa co zrobiłeś. chyba jeden z najlepszych kuponów jakie ostatnio widziałem.
Żeby nie było OT:

Orlando -9 vs Washington @2.00 -> za dużo PLNów :)

rocco_1906 13.03.2009 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 691294)
Spotkanie: VFL Wolfsburg - Schalke Gelsenkirchen
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Już jutro o godzinie 20:30 na Volkswagen Arena w Wolfsburgu dojdzie do szlagierowego pojedynku.
Miejscowy VFL Wolfsburg podejmuje Schalke 04 Gelsenkirchen.Faworytem tego pojedynku jest ekipa Felixa Magatha.
Wilki rewelacyjnie spisują się w tym sezonie.Zajmują 4.miejsce w lidze mając tyle samo punktów co wyżej
plasujące się Hoffenheim i Bayern Monachium.Ponadto,Wilki są najlepszą ekipą grającą na swoim stadionie:
na 11 meczy rozegranych na Volkswagen Arena wygrali 11,zremisowali jeden mecz i nie poniesli zadnej porazki!!
Bilans bramkowy 28:7.
Goście,ekipa z Zagłębia Ruhry spisuje sie w tym sezonie znacznie ponizej oczekiwan.W Bundeslidze są na dopiero
8.miejscu i mają 5pkt straty do WIlków i aż 9pkt do liderujacej Herthy Berlin.Druzyna Freda Ruttena bardzo
przecietnie spisuje sie na wyjazdach w tym sezonie.W 12meczach zanotowali 3zwyciestwa,4remisy i az 5porazek.
Bilans bramkowy 15:15
Mój typ na jutro to zwyciestwo druzyny VFL WOLFSBURG http://www.forum.bukmacherskie.com/i...icon_smile.gif

Pozdrawiam


PS:wszelkie uwagi,sugestie,korekty itd itp mile widziane(zawsze moglem cos pominac :) )

Wolfsburg 4-3 Schalke ;]

To była dobra analiza :)

darotsok73 13.03.2009 22:23

Jaga mi nie weszła, ŁKS mnie "okradł", :D , nasza prowincjonalna liga robi się trudniejsza do typowania niż angielska .Strach się bać co będzie jutro..

Juve - Bologna 1
Lazio - Fiorentina 1
PSG - Marseille 1
Inter - Fiorentina 1
Valencia - R.Huelva 1
i może choćby z 70 wpadło to już będzie na pokrycie strat.

PrawdziwośćDlaGry 13.03.2009 22:25

http://www.sfd.pl/Typ_Dnia!-t481273.html

nie ładnie tak kopiować czyjeś analizy ;) pozdro

WISŁAZWE 13.03.2009 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devonisch (Post 691916)
francowate lens............ jakim cudem te barany zajmując 1 miejsce w tabeli przegrywaja u siebie z 17 drużyną........ strasznie mnie to wkurza ...........

Przedostatni mecz grali z Troyes ( 15 m) i też zremisowali, ostatnio też remis więc chyba mają kryzys formy. :) był już pisane , że to nie ciekawy mecz.

Swoją drogą mój kupon też nie wszedł szlak by to trafił.... :evil:

rocco_1906 13.03.2009 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 691928)
http://www.sfd.pl/Typ_Dnia!-t481273.html

nie ładnie tak kopiować czyjeś analizy ;) pozdro

albo skopiowałeś moją analize z Forum Bukmacherskiego albo ktos z owego forum skopiował moja analize i gdzies indziej wkleił:) ja nie kopiuje;] ja mysle;]

edit:moja analiza na Forum Bukmacherskim http://www.forum.bukmacherskie.com/s...ad.php?t=29131 z wczoraj!! z godz.19:31,a na Twoim linku MOJA(!) analiza na innym forum 'napisana' dziś o 16:50...;/ ciesze sie ze komus sie tak spodobała moja analiza ale bez jaj...
edit2:zanim kogos oczernisz to upewnij sie czy slusznie
edit3:beez napinki :)

Waldus88 13.03.2009 22:34

Cytat:

Na dzisiaj taki za drobne:
Mechelen - Anderlecht 2 @ 1,75
Lens - Ajaccio 1 @ 1,47
Istres - Niort 1 @ 1,50
Groningen - Roda 1 @ 1,57
Venlo - Helmond 1 @ 1,60
AKO: 9,69

Później może wrzucę jeszcze kupony z bet-at-home :P

Powodzenia!
Nic nie siadło dzisiaj. Na dodatek zostało mi zaledwie kilka drobniaków na bah-u ;/


PART 1 complete: :P
Cytat:

1 Jaga - Legia 1x
2 GKS - Wisła 2
3 Górnik - Lech 1x

WiślakNH 13.03.2009 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 691606)

Nurnberg 1
Groningen 1
Małysz 1-6

Wygrana :)
Zagrałem za 30 zł zgarnąłem 101,80 zł

maciek777 13.03.2009 22:36

Ta polska liga to chyba przez bukow jest ustalana,masakryczny dzien..

ciesla1991 13.03.2009 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 691811)
pozwólcie że się pochwale...
wygrałem 1169zł.!!!! oł jeeee
stawka 55zł.
betclick
liv
manU
bayern
Barca
Werder
ManCity

pozdro!!:]

Gratuluje :))

pan Dudi 13.03.2009 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 691933)
albo skopiowałeś moją analize z Forum Bukmacherskiego albo ktos z owego forum skopiował moja analize i gdzies indziej wkleił:) ja nie kopiuje;] ja mysle;]

edit:moja analiza na Forum Bukmacherskim http://www.forum.bukmacherskie.com/s...ad.php?t=29131 z wczoraj!! z godz.19:31,a na Twoim linku MOJA(!) analiza na innym forum 'napisana' dziś o 16:50...;/ ciesze sie ze komus sie tak spodobała moja analiza ale bez jaj...
edit2:zanim kogos oczernisz to upewnij sie czy slusznie
edit3:beez napinki :)


Też sprawdzałem Twoją wiarygodność kolego z tamtym forum, no, ale skoro nicki się zgadzały, plus Twój avatar tam to pozbyłem się wątpliwości. Kolega Prawdziwość, widzę, zaczął sprawdzać od złego miejsca.

1q2 13.03.2009 23:05

Mi dziś hokeje kompletnie nie weszły, z trójki Blues,Jyp,Berlin, tylko ten ostatni wszedł( a pozostali razem wzięci strzelili całą....jedną bramkę:) ) co było o dupe rozbić bo wszystko było na 1 kuponie....90 zeta w plecy zabolało , ale na szczęście tylko na chwile.
Unirea,Norynberga,Kaiserslautern - odbrobiły straty, choć nie wiem jak te ostatnie niemieckie dziady to wygrały(już nigdy na nich nie zagram ,przynajmniej dokąd trenerem będzie nadal Okuka2)

Wolfsburg,Galway,Limerick - pozwoliły wyjść na niezły plus.

Typy na jutro później zapodam, choć tak na pierwszy rzut oka szału jutro nie ma.

ps Wisłe na bank odpuszczam po dzisiejszych wyczynach faworytów, choć to powinna być dla nas dodatkowa motywacja i tak mi się widzi że najpewniejszy jutrzejszy typ jeśli chodzi o naszą lige to żydy:/

rocco_1906 13.03.2009 23:05

kilka propozycji na jutro,do wyboru,do koloru,do skomentowania i do ocenienia:

Bełchatów - Wisła (ht/ft) 2/2
Man Utd. - Liverpool 1
Heerenveen - Sparta 1
Bochum - Bayern 2
Valerenga - Stjernen 1
Timra - HV71 2

edit:to nie jest mój kupon tylko propozycje do kuponu zeby nie bylo:)

ze względu na nieprawdziwe oszczerstwa/o pod moim adresem w robienie analiz więcej bawić się nie będe

mac251_251 13.03.2009 23:06

Moje zdanie weekendowe na temat bukmacherki

Panowie i Panie dajmy sobie spokój z grą za grube pieniądze w ten weekend ,ponieważ po dzisiejszym dniu zapowiada się weekend niespodzianek . Jedynie Wisełka jutro , może Śląsk x2 , Bayern i Barcelona , więcej meczów ciekawych nie widzę a patrząc po dzisiejszym dniu np. Polonia czy Anderlecht nie wróży to dobrze na jutro i niedziele . Pozdrawiam

1q2 13.03.2009 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 691968)
kilka propozycji na jutro,do wyboru,do koloru,do skomentowania i do ocenienia:


Timra - HV71 2

Ciekawy typ ,szczegolnie że jeśli tego nie wygrają , to wylatują - ale HV zawodzi na całej lini a na wyjazdach to już w ogóle - co nie zmienia faktu że zagram za niewielką sumę

ciesla1991 13.03.2009 23:32

a jakbyscie obstawili Manchester United-FC Liverpool ??

pan Dudi 13.03.2009 23:33

A po co obstawiać mecz, w którym może się zdarzyć wszystko?

mac251_251 13.03.2009 23:38

Po wielu przemyśleniach i dzisiejszym dniu jak się wydarzył w lidze polskiej zagrałem czystą 2 na Wisłę za 530zł dokładnie , zobaczmy co z tego będzie albo będę liczył pieniądze i pił cały tydzień i dalej inwestował albo będę sobie musiał brać nadgodziny w robocie żeby odrobić hajs ;):D


Ciesla bez sensu jest stawiać taki mecz : jeśli już chcesz zagrać bardzo bezpiecznie to myślę że lepszym rozwiązaniem będzie zagranie Bayern 2 , Śląsk x2 , i Wisła 2 lub x2 , ale lepiej 2 większe emocje i większa wygrana

ciesla1991 13.03.2009 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 691993)
Po wielu przemyśleniach i dzisiejszym dniu jak się wydarzył w lidze polskiej zagrałem czystą 2 na Wisłę za 530zł dokładnie , zobaczmy co z tego będzie albo będę liczył pieniądze i pił cały tydzień i dalej inwestował albo będę sobie musiał brać nadgodziny w robocie żeby odrobić hajs ;):D

hehe no oby Ci sie udalo :)

Zwierze 14.03.2009 00:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 691703)
Wszyscy stawiają na Polonię w tym i ja 2 kupony mam nadzieję że się nie przejedziemy na tym :D

Miałem racje:/
Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251 (Post 691993)
Po wielu przemyśleniach i dzisiejszym dniu jak się wydarzył w lidze polskiej zagrałem czystą 2 na Wisłę za 530zł dokładnie

Jak to mówią, jesteśmy z Tobą...
Ja dla zasady staram sie na Wisłę nie grać bo po prostu zapeszam hehe

PrawdziwośćDlaGry 14.03.2009 08:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 691933)
albo skopiowałeś moją analize z Forum Bukmacherskiego albo ktos z owego forum skopiował moja analize i gdzies indziej wkleił:) ja nie kopiuje;] ja mysle;]

edit:moja analiza na Forum Bukmacherskim http://www.forum.bukmacherskie.com/s...ad.php?t=29131 z wczoraj!! z godz.19:31,a na Twoim linku MOJA(!) analiza na innym forum 'napisana' dziś o 16:50...;/ ciesze sie ze komus sie tak spodobała moja analiza ale bez jaj...
edit2:zanim kogos oczernisz to upewnij sie czy slusznie
edit3:beez napinki :)

a to bardzo pana przepraszam ;) po prostu z ciekawości wkleiłem frazę bo analiza była ładnie napisana, tak w stylu tych serwisów o Bundeslidze, lidze angielskiej itp.
gratuluje trafnego typu, ładnej analizy i pozdrawiam ;)

edit2: co ciekawe w moim linku druga analiza też jest stamtąd skopiowana (mecz Jaga - Legia). widocznie ktoś nie potrafi pomyśleć samemu ;)

kameleon2323 14.03.2009 10:35

Wolwes-Charlton 1
Wodzislaw-Slask Wr. 2
Belchatow-Wisla Kr. 2
Everton-Stoke 1
Bochum-Bayern M. 2
Almeria-Barcelona 2

5 raz pod rzad................wtedy po 1 meczu jak bbedzie teraz?????
znowu dupa ;/ nie ma narazie szczescia ;/ ;(

mac251_251 14.03.2009 10:50

Kameleon bardzo piękny kuponik , super , ale ja bym wykreślił Zagłębie , bo pierwszy mecz to pierwszy mecz w tej rundzie , a reszta no wiadomo Śląsk i Wisła ryzykowane ale myślę ze zagrają na 100% i wygrają i będzie ok reszty nie trzeba komentować , Barca ww formie , Bayern w super Formie , a Everton musi wygrać bo jak z nimi nie wygra to z kim będzie , chyba już z nikim i plus do tego , że ma atut własnego boiska więc kupon elegancki

Zwierze 14.03.2009 10:57

Ja nie chcę znowu krakać ale ten Śląsk może nie wejść ale mam nadzieje że będzie OK, jeżeli pozwolisz skopiuje twój kuponik bez Wisły i Śląska może ca to np Man 1x zobaczymy

Takie coś wymodziłem...

system: 3/6 pokaz kupony systemowe
stawka : 40.00 PLN
możliwa wygrana 121.48 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
So 14/03/09 13:45 Manchester United - Liverpool
podwójna szansa Ang. Premier League 1X 1.20
So 14/03/09 15:30 VfL Bochum - Bayern München
akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 2 1.55
So 14/03/09 16:00 Everton - Stoke
akumulacyjne Ang. Premier League 1 1.50
So 14/03/09 16:00 Wolverhampton - Charlton
akumulacyjne Ang. Championship 1 1.50
So 14/03/09 19:46 Zaglebie Lubin - Gornik Leczna
akumulacyjne Pol. I Liga 1 1.50
So 14/03/09 20:30 Juventus FC - Bologna
akumulacyjne Wło. Serie A 1 1.45

kuczmen 14.03.2009 11:01

Witam
Moje typy na dzisiaj :
Bolton - Fulham 1 kurs 2.15
Arsenal - Blackburn 1 kurs 1.45

Siema "mac251_251 : ja to za 20zł puszczam , wrazie porażki jakoś to przeżyje .pozdrawiam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl