Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [V kolejka] Lech Poznań-Wisła Kraków, niedziela 19 sierpnia godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9993)

pepe72 23.08.2018 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1512794)
Szanowny kolego ale to MY jesteśmy WISŁA KRAKÓW. Poza tym przez kilka lat PP był traktowany po macoszemu, przydałby się spektakularny sukces jakim byłoby zdobycie PP. Fakt faktem trafiliśmy w pierwszej rundzie bardzo silnego rywala ale jest on do przejścia.

Szanowny kolego, grozi nam sytuacja Ruchu. W tym sezonie walczymy o życie. Sportowo raczej damy radę, nawet z wyprzedażami.

Toeju 25.08.2018 09:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Toeju (Post 1512580)
Gramy składną, poukładaną piłkę.. brakuje wykończenia z przodu. Jeżeli zachowalibyśmy troszkę zimnej krwi mielibyśmy 3 domowe zwycięstwa.. no ale nie ma co gdybać. Obecnie po 4 meczach strzeliliśmy 3 gole - słabo. Straciliśmy również 3 - w tym jednego z karnego a drugiego bezpośrednio z rzutu wolnego.
Pierwszą 11-stkę mamy solidną i dopóki nie przydarzą się kontuzję, dopóty możemy grać bardzo fajny futbol. Nie jestem przekonany czy zmiennicy dadzą odpowiednią... jakość, na wypadek gdyby mieli wejść do 1 składu.

Nie miałem przyjemności obejrzeć żadnego dotychczasowego meczu Kolejorza, ale 4/4.. 12 pktów.. dobrze weszli w ligę i choć odpadli z LE to swój poziom z Ekstraklasy pewnie podtrzymają i zapowiada się ciekawy mecz.. przynajmnmiej na taki liczę.

Oczywiscie faworytem meczu jest Lech, ale nie skreślałbym tutaj naszych chłopaków, liczę na troszkę większą skuteczność i otwarty mecz z obu stron. :) Niech wygra lepszy.

Już zupełnie na chłodno.
Trener Stolarczyk zaskoczył mnie zmianą skrzydłowych. Była to dobra zmiana, dynamika tych chłopaków była dla nas zbawienna patrząc z perspektywy całego meczu.
Lech zaczął bardzo dobrze, nie wiem czy to my przespaliśmy początek meczu, czy to Lech zaczął aż tak dobrze.. może i jedno i drugie. Po pudle Amarala na pustaka powiedziałem sobie.. "cóż staliśmy się ofiarą swojej wysokiej, otwartej gry.. dziś Lech nas wypunktuje".. Spodziewałem się powrotu z Poznania z piątką w sieci.. Bramka kontaktowa Kostala była bardzo ważna.. otwarcie drugiej połowy jeszcze ważniejsze. Zespół uwierzył, że po.. słabym początku jest w stanie urwać tu punkty. Co było dalej wszyscy widzieliśmy.
Oczywiście wynik cieszy, pogrom na stadionie w Poznaniu na pewno napawa dumą.. ale ja mam z tyłu głowy że w pewnym momencie mogło być 3:0 i atmosfera na forum nie byłaby taka wesoła.

Po części po tym meczu zrozumiałem, dlaczego Lech nie gra dalej w Pucharach.. :pala::pala::pala:

Brawo drużyna.

Arkadiusz.Czerepach 25.08.2018 09:23

inna sprawa że Zdenek w 30 sekundzie meczu miał obowiązek strzelić na 1:0 dla nas, ciekawe jak wtedy by się ułożyło

filemon 25.08.2018 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1513002)
inna sprawa że Zdenek w 30 sekundzie meczu miał obowiązek strzelić na 1:0 dla nas

Bez przesady :-)

Toeju 25.08.2018 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1513002)
inna sprawa że Zdenek w 30 sekundzie meczu miał obowiązek strzelić na 1:0 dla nas, ciekawe jak wtedy by się ułożyło

http://ekstraklasa.tv/skroty/lech-po...-bramki/bdb514

Obejrzyj sobie powtórkę.
Lewa noga to raz, asysta Vujovidonovica (czy jakoś tak) to dwa. Jeżeli dla Ciebie to 100% szansa, to :rotfl:.

Maciek17 25.08.2018 12:30

No co, powinien sobie podbić i z powietrza zajebać jak Zidane z Leverkusen. ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl