Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXV KOLEJKA] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 28 luty, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9925)

Vinci 03.03.2018 12:15

Widziałem na Wszelko polemikę odnośnie tego zdjęcia. Trochę podobna sytuacja do meczu Legia - Jaga, tyle, że tutaj zawodnik z Korony najpierw chyba trafił w piłkę i dopiero wyciął naszego...

brylant17 03.03.2018 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1495403)
To jest ten faul, którego sędzia nawet nie zauważył?
To Komisja Ligi powinna się tym zająć...

Nic z tego komisja ligi już była....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl