![]() |
Widziałem na Wszelko polemikę odnośnie tego zdjęcia. Trochę podobna sytuacja do meczu Legia - Jaga, tyle, że tutaj zawodnik z Korony najpierw chyba trafił w piłkę i dopiero wyciął naszego...
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl