Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   DERBY KRAKOWA! 13 grudnia, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9899)

Karherop 14.12.2017 10:30

7 lat... Tyle czekaliśmy na zwyciestwo w kurniku.. Sobolewski wraz pilkarzami dokonali wielkiej rzeczy i jestem praktycznie przekonany, że z Ramirezem by się to nie udało, a na pewno nie w takich rozmiarach.

Na wyróżnienie zasługuje cały zespol i nie ma co nikogo wyróżniać. Szkoda tylko, że swojej bramki nie dołożył Brożek, bo na pewno na to zasługiwał.

art 14.12.2017 10:32

Perez gubi się tylko jak dostaje piłke od bramkarza lub obrońców i jest przodem do Naszej bramki na 20-30m lub bliżej - kompletny paraliż i najczęsciej przyjęcie na 2m i ratowanie faulem, ręka w polu karnym itp., gość wygląda na sparaliżowanego. Natomiast przy kole środkowym to zupełnie inny zawodnik już, często ładnie rozrzuca na boki czy zagra z klepki - takie małe podanie których nie widać jako patelnia przed bramke, ale to są piłki w stylu Mączyńskiego, którego Janusze w reprezentacji długo nie kumali przecież.

Charlie 14.12.2017 10:36

Dla mnie Sobol trafił idealnie ze składem:
- Llonch za Pereza i od razu środek pola wyglądał lepiej.
- Brożek za Wojtkowskiego - Paweł jest jaki jest, ale wczoraj dał radę.
- Brak "repolonizacji" składu na siłę - część fanów pewnie spodziewała się Buchalika i Małego za Cueste i Imaza, a tymczasem dwóch Hiszpanów zagrało dobre zawody
- środek obrony złożony z weteranów i Arsenic na prawej stronie - od razu wyglądało to lepiej.

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że Sadlok po podpisaniu nowego kontraktu wygląda znacznie słabiej?

Karherop 14.12.2017 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1489963)

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że Sadlok po podpisaniu nowego kontraktu wygląda znacznie słabiej?

Wczoraj mial 2-3 fatalne straty, natomiast bylbym daleki od wyciagania pochopnych wniosków. Odkad Małecki wypad ze składu jest sam na lewej stronie. Nie bazujemy na skrzydlowych, a boczni obrońcy są rozdarci pomiedzy defensywa, a ofensywa. Jeśli na wiosnę będziemy mieli inna taktykę to być może się to zmieni.

dziabong 14.12.2017 11:23

Chętnie zobaczę mecz ponownie, by juz na spokojnie ocenić zawodników.
Natomiast (nie wiem, czy to tylko moje wrażenie), ze z Cuestą w bramce, czułem się nieco spokojniejszy. Miał kilka niepewnych wyjść (mam nadzieję że to kwestia formy, braku regularnej gry), ale nie jest przyspawany do linii. Było kilka piłek trudniejszych, gdzie sobie poradził. Mam wątpliwość, czy z Buchalikiem w bramce wynik nie byłby inny.

Karherop 14.12.2017 11:27

Cuesta wypadl bardzo pewnie. W końcu wrzutki w nasze pole karne nie przysparzaly za każdym razem palpitacji serca.

Garret 14.12.2017 11:29

Tak już bardziej na chłodno, po słabo przespanej z powodu emocji nocy :) :

1. Nie demonizowałbym tak pierwszej połowy do gola Wasyla. Owszem, sporo było tych dośrodkowań w nasze pole karne, ale zwróćcie uwagę, że było to wszystko bite z rzutów wolnych i rożnych, do typowych akcji nie dopuszczaliśmy. Owszem, fauli było za dużo, ale sporo w tym winy naszych piłkarzy, którzy w pewnym momencie wręcz irytowali nieporadnością - a to podawali za mocno, a to piłka im odskakiwała, a to odgrywali niecelnie (owszem, przeciwnicy ustawiali się dobrze, ale w drugiej połowie grali bardzo podobnie, a dzięki precyzji byliśmy w stanie ich minąć kilkoma szybkimi podaniami). Mimo to i tak potrafili wypracować świetną sytuację dla Imaza po ciasteczku Arsenica.
Swoją drogą, ilość dośrodkowań ze stałych fragmentów gry z każdej niemal pozycji potwierdzała, że Probierz liczył mocno na naszą 'fantastyczną' obronę w tych przypadkach. Na szczęście, jak już było blisko po główce Helika, to Cuesta świetnie obronił.
2. Właśnie, Cuesta. Kilka bardzo dobrych interwencji, jeden klops, który naprawił (pytanie - lepiej mieć przywiązanego do linii Buchalika, czy gościa, który wychodząc zawsze zrobi w meczu jeden pusty przelot? :D), mnóstwo kiepskich wykopów. Ale ogólnie, to jakoś spokojniejszy byłem o obsadę bramki niż zwykle.
3. Imaz. Panie Jesus, wielki szacun za bramki i za grę, kawał dobrej roboty, ale bardzo Cię proszę, daj sobie spokój z tak żałosnymi symulkami jak wczoraj. No nie wypada takim zachowaniem psuć sobie oceny (tylko troszkę, ale jednak) po strzeleniu dwóch goli w derbach w ich kurvidołku. :)
4. Wasilewski już się spłacił. :) I w ogóle para Głowacki-Wasilewski zagrała wczoraj bardzo dobrze. Człowiek się bał, że pogrążą ich braki w szybkości i motoryce, a tu proszę - nie doprowadzili praktycznie do sytuacji, w której byłyby one decydujące. W ogóle cała obrona zagrała bardzo solidnie, oby tak dalej.
5. Szkoda, że nie strzeliliśmy piątej bramki, były okazje. :D
6. Sobol, dziękuję!

Cytat:

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że Sadlok po podpisaniu nowego kontraktu wygląda znacznie słabiej?
Trochę słabiej może i gra, ale weź pod uwagę, że on gra w każdym meczu po 90 minut. Co jak co, ale mała zadyszka ma prawo go złapać.

momo 14.12.2017 11:45

A mi się podobało jak Wasyl przestawiał Głowackiego przy stałym fragmencie około 30 minuty, jak mu z morderczą miną pokazywał gdzie ma stać :D

WISŁAZWE 14.12.2017 12:12

Co za mecz!
Taka radość, że jeszcze mnie trzyma!

Emocje jakich jeszcze na Derbach nie przeżywałem.
Warto było iść!

A co do pasiastych dam, to szkoda słów, jebane zwierzęta.


1:4 GRUDNIA!

FraMat 14.12.2017 12:58

Chciałbym tylko z pozytywów nieśmiało dodać Arsenicia.
Nie dość, że na prawej obronie Arsenic > Bartkowski
To jeszcze Arsenic na prawej stronie > Arsenic w środku

Uśmiałem się jak w początkowym czasie gry ten przygłup Wegrzyn pitolił jak to środkowi obrońcy nie lubią być przerzucani na boki, i że Arsenic pewnie wiele zepsuje, a przynajmniej nic nie pomoże.
Uśmiałem się, bo każdy kto ogląda mecze Wisły wie dobrze, że Arsenic po prawej stronie wypadał zawsze bardzo dobrze.
Tym razem jednak Zoran przebił moje oczekiwania.
Nie dość, że nie sprawiał obronie kłopotu swoją postawą z boku to jeszcze chodził do przodu i przede wszystkim podawał do przodu z głową, mocno i celnie.
Truskawką (hehe) na torcie było jego podanie do Imaza w bodaj 25 minucie. To było mistrzostwo i chciałbym, żebyśmy znaleźli w końcu ofensywnego pomocnika, który takie piłki do napastników będzie wrzucał.

Markus 14.12.2017 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1489963)
Dla mnie Sobol trafił idealnie ze składem:
- Llonch za Pereza i od razu środek pola wyglądał lepiej.

Bo Perez nie jest typowym defensywnym pomocnikiem przeznaczonym do koncentracji na odbiorze piłki, tak jak np. Carlitos nie jest obrońcą. A tak musiał ostatnio grać, ze szkodą dla siebie i Wisły. Mam nadzieję, że wiosną będzie ustawiany wyżej, gdzie jego miejsce.

siedzenaganku2 14.12.2017 13:06

Ale Cuesta noe potrafi dobrze kopnac pilki

Harcownik 14.12.2017 13:09

http://s10.ifotos.pl/mini/7e82b1b02_qxwrehn.png

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a202cf03abe0.png

https://iv.pl/images/71805777284173395427.png

Karherop 14.12.2017 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1489985)
Bo Perez nie jest typowym defensywnym pomocnikiem przeznaczonym do koncentracji na odbiorze piłki, tak jak np. Carlitos nie jest obrońcą. A tak musiał ostatnio grać, ze szkodą dla siebie i Wisły. Mam nadzieję, że wiosną będzie ustawiany wyżej, gdzie jego miejsce.

Biorąc pod uwagę jakimi zawodnikami dysponujemy to nie bardzo widzę miejace dla Pereza (w obecnej formie) i trzeba podkreślić że w przyszlym roku konczy 30 lat więc na dynamice i zwrotnosci bedzie tracić.

Ustawienie Llonch/Velez + Basha wydaje sie obecnie idealne. Perez w moim przekonaniu dubluje pozycje Bashy, a jednocześnie nie dostarcza tylu walorów w defensywie. Owszem, potrafi zagrać dobre pilki do przodu, ale w starciu z silniejszymi rywalami widać, że mocno odstaje tempem gry i szybkoscia realcji. U Halilovicia widać dużo większy potencjał i zapewne w kolejnym meczu dostanie szansę w środku. Chyba że Sobol postawi np na Cywke.

Fakt, że w najblizszym spotkaniu środek będzie dość mocno eksperymentalny.

LucjuszWielki 14.12.2017 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krotochwila (Post 1489939)
Panom od "hiszpańskiego Boguskiego" nie wytłumaczysz nic statystykami i racjonalnymi argumentami. Nigdy też nie skumają jaka to t.......

Chłopaczku .... to chyba Ty nic nie kumasz skoro bierzesz sobie do serca określenie "hiszpański Boguski" jako obelgę... Boguski był irytujący z przyjęciem i goleniem, ale mimo wszystko przez pare sezonów robił dobrą robotę. Tak więc określenie Imaza niekoniecznie jest obraźliwe, a to, że styl gry jest bardzo podobny to chyba każdy widzi (z tą różnicą, że Hiszpan więcej biega i lepiej przyjmuje piłkę).

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1489919)
Proszę o dokładną datę!

;)

Kolego szanowny proszę znalazłem, 18.11.2017, 12:58 , ale wydaje mi się, że jeszcze wcześniej o tym pisałem.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1487515)
Boguski w swoim stylu ping-pong. Imaz czyli hiszpański Boguski w miare ok, chyba się powolutku rozkręca


JudasPriest 14.12.2017 14:43

@Harcownik: Pewnie myślał jaka sztaudyngerowską fraszka wytłumaczyć ten poniżający mecz�� Teraz już pewnie wie, że to on jest kutas a Sobol ma kutasa

brylant17 14.12.2017 14:47

Te głupie porażki można im wybaczyć ważne,że DERBY wygrane !

7 kotów 14.12.2017 14:52

Na forum zydow jest dzis bardzo ciekawie.
"Strzelając pierwszą bramkę gtsowcy jakimś magicznym sposobem przełożyli gówno ze swoich spodenek do spodenek naszych "zawodników" podwajając ich wkład."

:lol: :lol: :lol:

BTW, probierza tak nie zwyzywano ani na naszym, ani na LKSU, ani Widzewa forum nigdy jak zwyzywano po wczorajszym gwalcie na forum zydowek.

FraMat 14.12.2017 15:01

Pewnie @Wolfy mnie wyśmieje, ale co tam:

z tym składem, z dobrym trenerem i z motywatorem Sobolewskim idziemy na mistrza
:>

(jeśli pieniędzy w kasie nie braknie na codzienną działalność)


ps. tak, wiem, że już następny mecz możemy przegrać, ale kiedy się cieszyć i być optymistą jak nie teraz?

LucjuszWielki 14.12.2017 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1490008)
Pewnie @Wolfy mnie wyśmieje, ale co tam:

z tym składem, z dobrym trenerem i z motywatorem Sobolewskim idziemy na mistrza
:>

(jeśli pieniędzy w kasie nie braknie na codzienną działalność)


ps. tak, wiem, że już następny mecz możemy przegrać, ale kiedy się cieszyć i być optymistą jak nie teraz?

A to Sobolewski nie pracował razem z Kiko? Tydzień temu nie był motywatorem ?

Poza tym derbów nie oceniamy za styl, a wynik, przecież do pierwszej bramki widziałeś cos się działo, widziałeś jak Brożek w swoim stylu odgrywał niecelnie, tracił piłki itd, przy bramce na 2:0 tylko jego braku formy zawdzięczamy bramkę, bo pokracznie przyjął, wywrócił się, a następnie w bilardzie przypadkowo zagrał piłkę, tam nie było nic przemyślanego prócz przypadku.

Oczywiście radość ogromna, ale miejmy rozum.

Garret 14.12.2017 15:37

Akurat na 2:0 to Brożek bardzo sensownie podał do Imaza. Największą robotę wykonał oczywiście Hiszpan, bo nie dość, że bardzo dobrze przyjął nie tak łatwą piłkę, to jeszcze uderzył obok bramkarza. Ale Brozio też swój udział miał.

Sytuacja, którą opisujesz zdarzyła się na 3:0. Tam faktycznie kupa szczęścia.

JudasPriest 14.12.2017 15:48

1 Załącznik(ów)
Był taki mecz... 13.12.2017

LucjuszWielki 14.12.2017 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garret (Post 1490013)
Akurat na 2:0 to Brożek bardzo sensownie podał do Imaza. Największą robotę wykonał oczywiście Hiszpan, bo nie dość, że bardzo dobrze przyjął nie tak łatwą piłkę, to jeszcze uderzył obok bramkarza. Ale Brozio też swój udział miał.

Sytuacja, którą opisujesz zdarzyła się na 3:0. Tam faktycznie kupa szczęścia.

Przepraszam, oczywiście chodziło mi o sytuację na 3:0

FraMat 14.12.2017 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1490012)
A to Sobolewski nie pracował razem z Kiko? Tydzień temu nie był motywatorem ?

Nie wiem jak wyglądała ta współpraca i ile Sobol miał do powiedzenia.
Wiem natomiast, że to Kiko stał przy linii i z ta motywacją to mu raczej kiepsko wychodziło.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1490012)
Poza tym derbów nie oceniamy za styl, a wynik, przecież do pierwszej bramki widziałeś cos się działo, widziałeś jak Brożek w swoim stylu odgrywał niecelnie, tracił piłki itd, przy bramce na 2:0 tylko jego braku formy zawdzięczamy bramkę, bo pokracznie przyjął, wywrócił się, a następnie w bilardzie przypadkowo zagrał piłkę, tam nie było nic przemyślanego prócz przypadku.

Oczywiście radość ogromna, ale miejmy rozum.

Też widziałem mnóstwo zawalonych piłek przez Brożka. Liczy się jednak ogólny wynik, a wczoraj Brożek miał mimo wszystko kupę szczęścia. Sytuacja przy 3 bramce skiepszczona przez niego totalnie, ale dobrze, że się nie poddał, nie machał jak zwykle rękami tylko jeszcze tę piłkę wywalczył. Gdyby Imaza nie było tak blisko to oczywiście Brożek nic by sam z tego nie zrobił.
Brożek już nam sam meczu nie wygra. Potrzebny jest ktoś, kto będzie grał z przodu zamiast niego.

Oczywiście, że przesadziłem pisząc, że z tą drużyną idziemy na mistrza :P
Kilka pozycji wymaga korekt i dobrego przygotowania.

Sobol ładnie podziękował Ramirezowi i docenił jego wkład we wczorajsze zwycięstwo, ale to on ustawił dobrze drużynę, to Sobol ich cały czas motywował i korygował ustawienie.

Na pewno potrzebne:
- odmłodzenie stoperów (nawet po powrocie Ivana)
- znalezienie ofensywnego pomocnika
- zatrzymanie Carlitosa, lub znalezienie drugiego takiego kozaka

- no i wytrwała praca u podstaw (szukanie zastępców dla Brożka, Boguskiego, Głowy, Wasyla, juniorzy i ich umiejętne wprowadzanie za 3-4 lata do drużyny)

Karherop 14.12.2017 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1490018)
Na pewno potrzebne:
- odmłodzenie stoperów (nawet po powrocie Ivana)
- znalezienie ofensywnego pomocnika
- zatrzymanie Carlitosa, lub znalezienie drugiego takiego kozaka

- no i wytrwała praca u podstaw (szukanie zastępców dla Brożka, Boguskiego, Głowy, Wasyla, juniorzy i ich umiejętne wprowadzanie za 3-4 lata do drużyny)

ad1.
Od kilkunastu lat słyszy się o tym, żeby "odmłodzic' stoperów. Natomiast od czasów wprowadzenia Jopa, Głowackiego i później Marcelo nie mieliśmy żadnego młodego stopera na poziomie, a testowanych były wielu: Kowalczyk, Kokoszka Nawotczyński, Kowalski, Nalepa, Uryga i inni.

Aby mieć młodego stopera trzeba na niego stawiać. Z siedzenia na ławce nic nie ma, bo i na tej pozycji rotacja nie jest wskazana. W tej chwili mamy Głowę, Wasyla, Ivana oraz może Veleza i Sadloka. Młody stoper u nas pogra co najwyżej w CLJ. Jak karierę skończy Głowa trzeba będzie kogoś dokupić 'na już' do grania. Innym wyjściem jest wychować i wypożyczać, ale niestety przykład Kujawy i Żemło na razie nie zdał egzaminu.

ad2
mamy takich dwóch Wojtkowki oraz Halilović. Pora tylko zrobić z nich piłkarzy.

ad3
Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić.

Wojtas 14.12.2017 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1490018)
Nie wiem jak wyglądała ta współpraca i ile Sobol miał do powiedzenia.
Wiem natomiast, że to Kiko stał przy linii i z ta motywacją to mu raczej kiepsko wychodziło.


Kiko stał tak zrezygnowany przy lini od meczu z Termaliką,nie znam sytuacjii ale byc moze dowiedzial sie ze jest juz nastepca...bo w kolejnych meczach stał tak samo zrezygnowany.cos musialo byc na rzeczy.

Obejrzalem sobie powtórkę meczu i ten gol byl jednak Wasyla bezcenny.

JrQ- 14.12.2017 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1489997)
Chłopaczku .... to chyba Ty nic nie kumasz skoro bierzesz sobie do serca określenie "hiszpański Boguski" jako obelgę... Boguski był irytujący z przyjęciem i goleniem, ale mimo wszystko przez pare sezonów robił dobrą robotę. Tak więc określenie Imaza niekoniecznie jest obraźliwe, a to, że styl gry jest bardzo podobny to chyba każdy widzi (z tą różnicą, że Hiszpan więcej biega i lepiej przyjmuje piłkę).



Kolego szanowny proszę znalazłem, 18.11.2017, 12:58 , ale wydaje mi się, że jeszcze wcześniej o tym pisałem.

Zobacz jak piłkę przyjmuje Imaz. Np przy obu bramkach. Przy drugiej mam na myśli zabranie się po podaniu od Carlitosa. A potem zobacz jak Boguś :-/

WISŁAZWE 14.12.2017 17:11

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Cracovia – Wisła Kraków w 20. kolejce LOTTO Ekstraklasy, na Cracovię nałożono karę zamknięcia stadionu podczas dwóch meczów LOTTO Ekstraklasy oraz podczas jednego, najbliższego meczu z Wisłą Kraków oraz karę finansową w wysokości 100 tysięcy złotych, a także zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na wszystkie pozostałe do końca sezonu mecze LOTTO Ekstraklasy (do 37. kolejki włącznie). Na ww. trzy mecze będą mogły wejść jedynie osoby do 16 roku życia wraz z opiekunami na warunkach określonych przez Komisję. Kary nie są prawomocne, klubowi przysługuje prawo do odwołania się od nich.

jova 14.12.2017 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ-
Zobacz jak piłkę przyjmuje Imaz. Np przy obu bramkach. Przy drugiej mam na myśli zabranie się po podaniu od Carlitosa. A potem zobacz jak Boguś

Przecież LucjuszWielki napisał właśnie, że to Boguskiemu odskakuje piłka, a Imaz przyjmuje lepiej.

Tominho 14.12.2017 18:05

Ktoś się orientuje za co kartkę dostał Llonch? Oglądam sobie teraz powtórkę meczu i wygląda to tak, jakby dostał kartkę bo nie chciał się cofnąć na przepisowe 9 metrów przy wolnym dla rywala. Ale nie widziałem też, żeby Jakubik jakoś stanowczo próbował odsunąć ten mur (stał w nim jeszcze Carlitos). Ciekawy jestem czy można się odwołać od takiej kartki.

swiety37 14.12.2017 18:19

Wydaje mi się, że dostał za ten faul, tylko, że najpierw Jakubik zajął się skulonym żydkiem, a dopiero później zawołał Pola.

ashkeczup 14.12.2017 18:48

Llonch dostał chyba za niebezpieczne zagranie, bo jedna z nóg 'wisiała' w powietrzu przy wślizgu.

KOMINEK 14.12.2017 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1490029)
W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Cracovia – Wisła Kraków w 20. kolejce LOTTO Ekstraklasy, na Cracovię nałożono karę zamknięcia stadionu podczas dwóch meczów LOTTO Ekstraklasy oraz podczas jednego, najbliższego meczu z Wisłą Kraków oraz karę finansową w wysokości 100 tysięcy złotych, a także zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na wszystkie pozostałe do końca sezonu mecze LOTTO Ekstraklasy (do 37. kolejki włącznie). Na ww. trzy mecze będą mogły wejść jedynie osoby do 16 roku życia wraz z opiekunami na warunkach określonych przez Komisję. Kary nie są prawomocne, klubowi przysługuje prawo do odwołania się od nich.

Przyjmuję zakłady że na następne mecze będzie na Kałuży wysyp nastolatków z ,,opiekunami" . Powinni dostać całkowity zakaz a nie jakieś pier....lenie

Kamson 14.12.2017 20:41

http://cracovia.krakow.pl/temat-crac...z-20-30?page=5

Miłej lektury! :lol::lol::lol:

pepe72 15.12.2017 00:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1490066)

Taki sam płacz jak u nas po przegranym meczu z Płockiem i hejt na trenera. Może plus gość krytykujący strzelanie do nas racami.

JudasPriest 15.12.2017 01:05

Moim zdaniem akurat większośĆ zdecydowanie potepila to gowno i chociaż jestem siła rzeczy w stanie wojny z nimi to tu akurat mają rację

7 kotów 15.12.2017 08:05

Potepila, a na telefonach pewnie ponagrywane filmiki zenstadionu na wieczorne taqrgqnje siusiaka w wannie.

Kara dla Żydów skandalicznie niska.

Prezydentowa 15.12.2017 08:47

Większość żydków, z którymi miałam wczoraj styczność w pierwszej kolejności jara się, że "czegoś takiego jeszcze nie widzieli", a potem na boku mówią, że to jednak było przegięcie pały. Reszta - tych głupszych - podnieca się jak dzieci, bo to nie ważne, że przejebali mecz - grunt, że się o nich mówi i że tak naprawdę, to "oni wygrali derby" :D

silver03 15.12.2017 09:00

Syndrom wyparcia, jak bardzo są ch.ujowi kibicowsko i piłkarsko :D

JarooP 15.12.2017 10:36

To był piękny mecz!!!
i tyle w temacie bo na temat kibiców parchów wypowiadać się nie zamierzam bo to było dno totalne dno.

A wypowiedz ich prezesa bardzo słaba. Ma pretensje do wszystkich a sam tak naprawdę gowno zrobił żeby temu zapobiec.
Jak ktoś już tutaj napisał jaki klub tacy kibice
Tutaj link do artykułu:
http://transfery.info/108750,mocna-w...onowych-rozrob


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl