![]() |
Nie wiecie gdzie można sprawdzić czy paczka wysłana? bo z tego co obserwuję to większość dostała to co zamówiła. A ja dalej czekam :-( Paczkę miałem dostać dość sporą bo kilku osobą zamawiałem :-(
|
Cytat:
http://allegro.pl/koszulka-meczowa-k...890334733.html ;) |
No nie wszyscy dostaja jeszcze nagrody. Zona kubek dostala. Ja czekam na koszulke i poduszke
|
Ja również kubek dostałem, miłe podziękowanie :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Potem możesz ją śledzić na emonitoringu Poczty Polskiej. |
Cytat:
|
Cytat:
|
A ja dalej czekam na koszulkę.. Fajnie wiedzieć, że Wam się już udało :lol:
|
A ja czekam na kubek, koszulke i strój dla dziecka... tak więc spoko, mały wyrośnie jak to przyjdzie......
|
Czyli może ja też się doczekam... ile to już czau minęło od akcji?
|
Ktoś jeszcze czeka tak jak ja? :)
|
Ja. :)
10 znaków. |
Ja odebrałem kubek około 10.07 :)
Wychodzi chyba na to, że w pierwszej kolejności wysłali właśnie kubki. |
Odebrałem koszulkę z akcji 12 bohater.
Nie przyszedł mi żaden sms tak jak to było w przypadku kalendarza. Druga sprawa, w pierwszej akcji również zamawiałem m.in koszulkę rozmiar XL, w tej tak samo. Bardzo się od siebie różnią.. Miałem wymienić na większą, jednak nie będę się w to bawił, jeżeli wymiana zajmie tyle czasu co dostarczenie obecnej koszulki. Na marginesie, czy Prezes Sarapata nie mówiła w jednym z wywiadów, że do każdej nagrody kibic otrzyma jakiś mały prezent od klubu w ramach tak długiego oczekiwania? Jeżeli to ma być widokówka z piłkarzami z napisem ''Dziękujemy bohaterze'' to spoko.. Naiwnie liczyłem nawet na głupią opaskę na rękę czy długopis.. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Zamówiłem kubek, szalik, i koszulkę. Obawiam się że w świetle zmian w Wiśle mogę się już tego nie doczekać :(
|
Też nie doszła koszulka do mnie :(
|
Cytat:
|
Cytat:
|
na szczęście przyjdą nabogatsze niemce przyjaciele samego właściciela Redbulla , a najpewniej to on sam we własnej osobie poprzez swojego słupa LOOSERA , i wyślą priorytetem poleconym, nie to co ci oszuści szarakany Dukat z Sarapatą***
***IRONIA ! (disclaimer na potrzeby 85% forum) |
Podbijam, ja też nadal czekam (koszulki dla dzieci). Dość pomału to idzie...
|
Fans4Club w sprawie nagród za udział w akcji #12bohater:
"Z tego co wiemy od klubu do poniedziałku zostanie wysłane wszystko, może nawet jutro." to z facebooka, ja takiej wiadomosci nie dostalem, byc moze ktos zadal to pytanie na fans4club, mam nadzieje, ze to prawda bo ilez mozna czekac |
Dostałem koszulkę.
Bardzo fajna. Szkoda, że rozmiar za mała. Ktoś zjebał rozmiarówkę! Jestem pewny, że zamówiłem dobry rozmiar, bo była tabela. Niestety to co było w tabeli, ma się nijak do tego co przyszło. Masakra. |
U mnie to samo. Zamówiłęm rozmiar XXL, a dostałęm kosuzlkę dla dziecka :P Przynajmniej można powiesić na ścianie dla ozdoby :)
|
Wszystkie rodzaje koszulek dochodzą ze złymi rozmiarami, czy tylko jeden konkretny wzór? Na twitterze kilka osób mówiło, że doszły za małe t-shirty i akurat w ich przypadku chodziło o te koszulki z dużym napisem "Wisła" z boku.
|
Ciekawe ile w tym co podalem wyzej jest prawdy, ze do poniedzialku wysla wszystkie nagrody. Co do koszulek to dla mnie L , M czy S nie ma znaczenia (zamowilem L), gorzej jak przyjdzie dziecieca :D
|
Moja koszulka to właśnie ta z napisem Wisła z boku.
Rozmiar L, na metce tak pisze, ale jak ubiorę wygląda jak z młodszego, mniejszego brata. |
wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
|
Cytat:
ja też zamówiłem "Wisła" jak tylko przyjdzie do Barlinka to dam znać jak wygląda rozmiarówka :) |
Cytat:
|
Kubek doszedl :)
Hah ale koperta oznaczona odrecznym pismem dlugopisem: Wisla Pany .... hehhe |
W końcu i ja doczekałem się na swoją paczkę. Szkoda tylko, że jedna koszulka w paczce jest włożona luzem(sic!) i pobrudziła się przez tą kartkę z podziękowaniem - kartka nie wiem czy się rozkleiła czy posmarowana klejem przykleiła się do koszulki delikatnie ją niszcząc. Co do tej kartki to mogliby chociaż poprawnie napisać nazwisko pani prezes. Żeby nie było, to druga koszulka i kubek dobrze zapakowane, jednak wyglądem odbiegają od tego co miało być, zwłaszcza kubek.
PS. na koszulce miały być autografy całej drużyny, a jest ich 9-10, bo jeden jest z jednej strony ale taki niewyraźny jakby to było odbite od czegoś, ogólnie zamiast ucieszyć się, że po pół roku(?) otrzymuję fajne rzeczy to jestem zawiedziony. |
Jak mi przyjdzie pilka z polowa autografow lub czysta to ja tak wykopie, ze doleci do Krakowa do klubu :rotfl: A tak na powaznie to nie jest smieszne, czlowiek czeka pol roku na nagrody a oni mu wysylaja albo w takim stanie jak badyll1906 dostal albo przysylaja wymiary za male czy tez dziecinne dla starszych osob. Wielka bura za ta akcje, poprzednia byla lepsza jedyne co to klub kase zarobil ale odbiorca nie wystawi w takim wypadku pozytywnej opinii
|
Cytat:
Ja między innymi dostałem rozbity kubek ... Nie otwarłem wszystkich paczek przy kurierze co mi się zdarzyło chyba pierwszy raz w życiu i od razu niespodzianka ... A że mi ręce opadły już dawno temu to nawet nie drążę tematu. |
Paczka dotarła i koszulka jest mega fajna! Mam tę "Wisła". Rozmiar taki jak zamówiony
|
Jakiś absurd... ale to norma u mnie, zawsze wybiorę lewe brami na autostradzie, gdzie ktoś sie wysypie i będzie pol godziny drobnych szukał, kolejka w kasach to zawsze ktoś ma problem z wbiciem kodu kreskowego gdzie obok kasa przeszła już 3 razy.,,...
ehhh są jakieś osoby, które jeszcze czekają ? |
Tak, jeszcze nas trochę zostało.
|
Też cały czas czekam.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl