Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   #12bohater (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9735)

Messi07 19.07.2017 17:51

Nie wiecie gdzie można sprawdzić czy paczka wysłana? bo z tego co obserwuję to większość dostała to co zamówiła. A ja dalej czekam :-( Paczkę miałem dostać dość sporą bo kilku osobą zamawiałem :-(

MaLk 19.07.2017 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1475373)
Ponoc wszyscy wyprzedaja koszulki Krzysia :) Nie chce ktos kupic :p ?

Jest okazja na allegro! 200 zł za legendę to więcej niż promocja.
http://allegro.pl/koszulka-meczowa-k...890334733.html
;)

wislakrakow124 19.07.2017 18:10

No nie wszyscy dostaja jeszcze nagrody. Zona kubek dostala. Ja czekam na koszulke i poduszke

Gucio25 19.07.2017 23:08

Ja również kubek dostałem, miłe podziękowanie :)

jova 19.07.2017 23:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Messi07
Nie wiecie gdzie można sprawdzić czy paczka wysłana? bo z tego co obserwuję to większość dostała to co zamówiła.

Niekoniecznie większość. Po prostu ci, co już dostali paczki, dają znać reszcie, że coś się ruszyło. Ja też jeszcze czekam. Z tego co zauważyłem, to rozsyłane są chyba głównie mniejsze nagrody - szaliki i kubki.

Wiślak709 20.07.2017 00:21

Cytat:

Nie wiecie gdzie można sprawdzić czy paczka wysłana? bo z tego co obserwuję to większość dostała to co zamówiła. A ja dalej czekam :-( Paczkę miałem dostać dość sporą bo kilku osobą zamawiałem :-(
Jeśli Twoja paczka zostanie wysłana dostaniesz smsa z tą właśnie informacją.
Potem możesz ją śledzić na emonitoringu Poczty Polskiej.

X-Ray 20.07.2017 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1475797)
Ja również kubek dostałem, miłe podziękowanie :)

Do mnie dzisiaj doszła podobna przesyłka. :D

mitmichael 20.07.2017 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak709 (Post 1475801)
Jeśli Twoja paczka zostanie wysłana dostaniesz smsa z tą właśnie informacją.
Potem możesz ją śledzić na emonitoringu Poczty Polskiej.

Dobrze wiedziec

WISŁAZWE 20.07.2017 15:23

A ja dalej czekam na koszulkę.. Fajnie wiedzieć, że Wam się już udało :lol:

LucjuszWielki 20.07.2017 15:24

A ja czekam na kubek, koszulke i strój dla dziecka... tak więc spoko, mały wyrośnie jak to przyjdzie......

Sevi 20.07.2017 18:44

Czyli może ja też się doczekam... ile to już czau minęło od akcji?

Błaszczu_WIŚLAK 26.07.2017 17:02

Ktoś jeszcze czeka tak jak ja? :)

Garret 26.07.2017 17:06

Ja. :)

10 znaków.

Above 26.07.2017 17:09

Ja odebrałem kubek około 10.07 :)
Wychodzi chyba na to, że w pierwszej kolejności wysłali właśnie kubki.

WISŁAZWE 26.07.2017 17:13

Odebrałem koszulkę z akcji 12 bohater.
Nie przyszedł mi żaden sms tak jak to było w przypadku kalendarza.

Druga sprawa, w pierwszej akcji również zamawiałem m.in koszulkę rozmiar XL, w tej tak samo. Bardzo się od siebie różnią..

Miałem wymienić na większą, jednak nie będę się w to bawił, jeżeli wymiana zajmie tyle czasu co dostarczenie obecnej koszulki.

Na marginesie, czy Prezes Sarapata nie mówiła w jednym z wywiadów, że do każdej nagrody kibic otrzyma jakiś mały prezent od klubu w ramach tak długiego oczekiwania?
Jeżeli to ma być widokówka z piłkarzami z napisem ''Dziękujemy bohaterze'' to spoko.. Naiwnie liczyłem nawet na głupią opaskę na rękę czy długopis..

mitmichael 26.07.2017 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 1477719)
Ja odebrałem kubek około 10.07 :)
Wychodzi chyba na to, że w pierwszej kolejności wysłali właśnie kubki.

To ja pilki w tym roku moge w takim razie nie dostac :D

serek.c2 26.07.2017 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 1477719)
Ja odebrałem kubek około 10.07 :)
Wychodzi chyba na to, że w pierwszej kolejności wysłali właśnie kubki.

To mam pecha, bo do mnie dojść nie mogą :D

Sevi 26.07.2017 18:53

Zamówiłem kubek, szalik, i koszulkę. Obawiam się że w świetle zmian w Wiśle mogę się już tego nie doczekać :(

Szneka 26.07.2017 19:00

Też nie doszła koszulka do mnie :(

Fugiel 26.07.2017 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sevi (Post 1477746)
Zamówiłem kubek, szalik, i koszulkę. Obawiam się że w świetle zmian w Wiśle mogę się już tego nie doczekać :(

a ja zamowilem dwa kubki i koszulke i tez nic nie mam :D

MaLk 26.07.2017 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1475888)
A ja czekam na kubek, koszulke i strój dla dziecka... tak więc spoko, mały wyrośnie jak to przyjdzie......

Ja też, ale na szczęście w razie czego za 2-3 lata będzie jak znalazł dla młodszej pociechy ;)

Arkadiusz.Czerepach 26.07.2017 19:58

na szczęście przyjdą nabogatsze niemce przyjaciele samego właściciela Redbulla , a najpewniej to on sam we własnej osobie poprzez swojego słupa LOOSERA , i wyślą priorytetem poleconym, nie to co ci oszuści szarakany Dukat z Sarapatą***


***IRONIA ! (disclaimer na potrzeby 85% forum)

17wojownik 27.07.2017 09:28

Podbijam, ja też nadal czekam (koszulki dla dzieci). Dość pomału to idzie...

mitmichael 27.07.2017 21:48

Fans4Club w sprawie nagród za udział w akcji #12bohater:
"Z tego co wiemy od klubu do poniedziałku zostanie wysłane wszystko, może nawet jutro."


to z facebooka, ja takiej wiadomosci nie dostalem, byc moze ktos zadal to pytanie na fans4club, mam nadzieje, ze to prawda bo ilez mozna czekac

Coglin 29.07.2017 18:57

Dostałem koszulkę.

Bardzo fajna.

Szkoda, że rozmiar za mała.

Ktoś zjebał rozmiarówkę!

Jestem pewny, że zamówiłem dobry rozmiar, bo była tabela. Niestety to co było w tabeli, ma się nijak do tego co przyszło.

Masakra.

Giuly 31.07.2017 09:58

U mnie to samo. Zamówiłęm rozmiar XXL, a dostałęm kosuzlkę dla dziecka :P Przynajmniej można powiesić na ścianie dla ozdoby :)

jova 31.07.2017 12:25

Wszystkie rodzaje koszulek dochodzą ze złymi rozmiarami, czy tylko jeden konkretny wzór? Na twitterze kilka osób mówiło, że doszły za małe t-shirty i akurat w ich przypadku chodziło o te koszulki z dużym napisem "Wisła" z boku.

mitmichael 31.07.2017 12:30

Ciekawe ile w tym co podalem wyzej jest prawdy, ze do poniedzialku wysla wszystkie nagrody. Co do koszulek to dla mnie L , M czy S nie ma znaczenia (zamowilem L), gorzej jak przyjdzie dziecieca :D

Coglin 31.07.2017 12:46

Moja koszulka to właśnie ta z napisem Wisła z boku.

Rozmiar L, na metce tak pisze, ale jak ubiorę wygląda jak z młodszego, mniejszego brata.

El'kabat 31.07.2017 13:05

wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

ArturBarlinek 31.07.2017 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1478774)
Ciekawe ile w tym co podalem wyzej jest prawdy, ze do poniedzialku wysla wszystkie nagrody. Co do koszulek to dla mnie L , M czy S nie ma znaczenia (zamowilem L), gorzej jak przyjdzie dziecieca :D

to oddasz mi i będę mieć dwie :haha:

ja też zamówiłem "Wisła" jak tylko przyjdzie do Barlinka to dam znać jak wygląda rozmiarówka :)

mitmichael 31.07.2017 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1478777)
to oddasz mi i będę mieć dwie :haha:

ja też zamówiłem "Wisła" jak tylko przyjdzie do Barlinka to dam znać jak wygląda rozmiarówka :)

Tobie dziecieca akurat idealnie by pasowala :P

Fugiel 04.08.2017 14:56

Kubek doszedl :)

Hah ale koperta oznaczona odrecznym pismem dlugopisem: Wisla Pany .... hehhe

badyll1906 07.08.2017 07:54

W końcu i ja doczekałem się na swoją paczkę. Szkoda tylko, że jedna koszulka w paczce jest włożona luzem(sic!) i pobrudziła się przez tą kartkę z podziękowaniem - kartka nie wiem czy się rozkleiła czy posmarowana klejem przykleiła się do koszulki delikatnie ją niszcząc. Co do tej kartki to mogliby chociaż poprawnie napisać nazwisko pani prezes. Żeby nie było, to druga koszulka i kubek dobrze zapakowane, jednak wyglądem odbiegają od tego co miało być, zwłaszcza kubek.

PS. na koszulce miały być autografy całej drużyny, a jest ich 9-10, bo jeden jest z jednej strony ale taki niewyraźny jakby to było odbite od czegoś, ogólnie zamiast ucieszyć się, że po pół roku(?) otrzymuję fajne rzeczy to jestem zawiedziony.

mitmichael 07.08.2017 07:57

Jak mi przyjdzie pilka z polowa autografow lub czysta to ja tak wykopie, ze doleci do Krakowa do klubu :rotfl: A tak na powaznie to nie jest smieszne, czlowiek czeka pol roku na nagrody a oni mu wysylaja albo w takim stanie jak badyll1906 dostal albo przysylaja wymiary za male czy tez dziecinne dla starszych osob. Wielka bura za ta akcje, poprzednia byla lepsza jedyne co to klub kase zarobil ale odbiorca nie wystawi w takim wypadku pozytywnej opinii

Kocur 07.08.2017 08:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez badyll1906 (Post 1479290)
Szkoda tylko, że jedna koszulka w paczce jest włożona luzem(sic!) i pobrudziła się przez tą kartkę z podziękowaniem - kartka nie wiem czy się rozkleiła czy posmarowana klejem przykleiła się do koszulki delikatnie ją niszcząc. Co do tej kartki to mogliby chociaż poprawnie napisać nazwisko pani prezes. Żeby nie było, to druga koszulka i kubek dobrze zapakowane, jednak wyglądem odbiegają od tego co miało być, zwłaszcza kubek.


Ja między innymi dostałem rozbity kubek ... Nie otwarłem wszystkich paczek przy kurierze co mi się zdarzyło chyba pierwszy raz w życiu i od razu niespodzianka ...

A że mi ręce opadły już dawno temu to nawet nie drążę tematu.

ArturBarlinek 07.08.2017 16:53

Paczka dotarła i koszulka jest mega fajna! Mam tę "Wisła". Rozmiar taki jak zamówiony

LucjuszWielki 07.08.2017 19:25

Jakiś absurd... ale to norma u mnie, zawsze wybiorę lewe brami na autostradzie, gdzie ktoś sie wysypie i będzie pol godziny drobnych szukał, kolejka w kasach to zawsze ktoś ma problem z wbiciem kodu kreskowego gdzie obok kasa przeszła już 3 razy.,,...

ehhh są jakieś osoby, które jeszcze czekają ?

jova 07.08.2017 19:32

Tak, jeszcze nas trochę zostało.

hawaiisurfer 08.08.2017 14:06

Też cały czas czekam.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl