![]() |
Polecam serial Breaking Bad, nie wiem czy już o nim pisaliście i nie chce mi się rozpisywać czemu jest dobry :). Ściągnijcie pierwszy odcinek to się przekonacie.
http://www.filmweb.pl/Breaking+Bad,2...Film,id=430668 |
a ogląda ktoś "WEEDS"
http://www.filmweb.pl/f190890/Trawka,2005 jeśli tak, i wie ktoś kiedy 5 seria to był bym wdzieczny o info, bo miała być w styczniu i lipa .... a serial kapitalny polecam tym co nie oglądają . |
Cytat:
Wiem, że jest na forum przynajmniej kilku fanów "Friday Night Lights", więc czuje się w obowiązku pospieszyć z informacją, że ta seria dostała dwa nowe sezony, po trzynaście odcinków każdy :-) http://showtv.pl/news_item_1766.htm I rzut oka na pierwsze zdjęcie 2. sezonu "True Blood" -> http://showtv.pl/news_item_1768.htm |
Dzięki za to info o FNL :) Mój ulubiony serial :D
|
Friday Night Lights mógłby ktoś zapodać najlepiej w formacie RMVB (na początek 1 odcinek) ?Jak Ibutti to ogląda to ja też muszę ;)
|
Piąta seria Weeds jest zapowiadana na maj (wg oficjalnej strony).
|
Cytat:
No, ale proszę: http://www.mininova.org/search/?sear...y+night+lights |
Cytat:
Cytat:
|
http://rapidshare.com/files/22282817...4x17.part1.rar
http://rapidshare.com/files/22283059...4x17.part2.rar http://rapidshare.com/files/22283309...4x17.part3.rar http://rapidshare.com/files/22283428...4x17.part4.rar Jakby ktoś chciał sobie ściągnąć 17 odcinek Prisona :) (linki nie sprawdzone ale powinny być ok) |
Witam wszystkich po długiej nieobecności:)
Mam ogromna prośbe, mógły ktoś wrzucić odcinki Supernatural sezon 4 odcinki od 13 albo jesli są juz na forum to na której stronie??? Dziękuje i Pozdrawiam |
Cytat:
|
Ma ktoś już 9 odcinek 39 i pół?
|
39.I.Pol.S02E09.PL.WebRip.XviD-MiSia
http://img2.vpx.pl/up/20090422/35.jpg Kod:
http://rapidshare.com/files/224354723/39.I.Pol.S02E09.PL..part1.rar |
Prison.Break.S04E18.HDTV.XviD-LOL
Kod:
http://rapidshare.com/files/225421834/P.B.S04E18.HDTV.XviD-LOL.part1.rarNie wiem co to za serial ale chyba w deche :D bo laska jest na czerwono i białą gwiazdę ma :D http://i39.tinypic.com/s3m5jo.jpg Kod:
info:In.Plain.Sight.S01.DVDRip.XviD-TOPAZ + Subtitles Kod:
CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku sezon 5 PL Odcinek 8 Kod:
http://rapidshare.com/files/225463724/CSINewYorkS05E08PL.part1.rarKod:
www.dx-team.orgHeroes / Herosi SEZON 3 (2009) ENG + napisy http://travellingman.files.wordpress...-wordpress.jpg S03E24 (Sezon 3 odcinek 24) Wersja AVI - party po 200MB z danymi naprawczymi - świetna jakość NAPISY W ŚRODKU Kod:
http://rapidshare.com/files/224317032/hrs.S03E24.part1.rar |
ja .......e - to Prison Break jeszce leci!??!
o coo teraz tam chodzi? bo przestalem ogladac jak uciekli z paki (bo TO powinien byc koniec serialu) |
Cytat:
|
Wie ktos ile wyszlo odcinkow Trawki (Weeds) sezon 4 z lektorem?
|
13 albo 12, tyle miała seria 4, a czy wszystko z lektorem wyszło tego niewiem, z napisami oglądałem
|
No to dziś zakończył sie serial Prison Break ... troche szkoda ale nic nie może przecież wiecznie trwać :) Co myślicie o finałowych odcinkach ??
|
Ogolnie rzecz biorac skonczylo sie dla nich najlepiej jak moglo tylko niedopowiedzen pare jest:).
|
26 maja beda wyemitowane jeszcze dwa odcinki. Ma to byc wprowadzenie do pelnometrazowego filmu. Akcja toczyc sie bedzie pomiedzy ostatnimi scenami serialu, a "4 lata pozniej".
Co do zakonczenia to dla mnie dosc szokujace. Na koniec musieli jeszcze TO dowalic... ehh. Szkoda ze sie skonczyl, po Loscie najlepszy serial ever. |
Cytat:
|
Zainteresował się ktoś serialem Breaking Bad?
http://media.movieweb.com/news/03.20...eaking-bad.jpg Dla nie zdecydowanych polecam ten artykuł: http://www.popcorner.pl/popcorner/1,...az_strach.html |
W USA gorący okres. Do historii przeszły takie seriale:
Terminator My Name Is Earl The Unit Samantha Who? Medium Więcej na ShowTV.pl |
Cytat:
|
Tak zakończenie PB genialne jak dla mnie :)
To jak będzie z tymi dodatkowymi odcinkami?Piszą że chyba 26 będą jeszcze 2 dodatkowe, to prawda? |
Nie wie ktoś czy będą nowe odcinki "świry" dawniej chodziły na TVP1??
|
Dobrze ze skończyli z serialem Prison Break. Zakończenie bardzo ciekawe, o niebo lepsze niż cały 2 czy 3 sezon. Ogólnie serial oceniam pozytywnie, ale i tak pierwszy sezon był najlepszy, no i zakończenie.
|
Cytat:
|
czy moze ktos zapodac linki do ``trawki`` (weeds) od poczatku ?slyszalem ze dobry serial a nie mam skad go sciagnac....interesuje mnie 1 sezon do nie wiem ktory tam jest aktualnie ;)dzieki ...
p.s. Jesli bylo gdzies itp to sorki ale jestem swiezak;) |
Cytat:
peb.pl |
Jak dla mnie Prison Break byl najlepszym serialem:). Bardzo mi imponowala kreacja aktorska takiego geniusza jakim byl Scofield. 4 Sezon chyba byl najlepszym sezonem calego serialu, bardzo duzo sie dzialo, nie byl tak przewidywalny jak poprzednie dwa sezony. Koncowka zas to prawdziwy majstersztyk. Nie moge sie doczekac tego ostatniego odcinka.
|
``mic`` dzieki wielkie;)
|
w pytę, że 4 sezon uważacie za najlepszy z wszystkich serii PB, jak przez 2 pierwsze sezony uważałem ten serial rzeczywiście za jeden z lepszych w TV...tak od 3 straszna obniżka formy...a ostatni sezon to już nakręcony na siłę żeby zamknąć to jako tako
co do gry aktorów to oglądając to czułem się jakbym oglądał niskobudżetowe produkcje amerykańskie, jedynie z całego sezonu na plus te dwa ostatnie odcinki bo jak cała seria była chujowa to końcówką nadrobili trochę o!takie moje zdanie |
Jeśli są tu fani, jednocześnie horrorów i serialowego terminatora to wam powiem że aktor który gra Johna Connora będzie grał jedną z głównych ról w remake'u "Koszmaru z ulicy Wiązów"
|
Ogladal ktos Prison Break: Proof of Innocence ? Jest to wersja komorkowa, akcja podobno rozgrywa sie rownolegle do "oryginalu". Warto?
Linki http://darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=75209 |
ja nie moge juz prisona.
Kazdy jest czyjąś rodzina, kazdy chce panowac nad swiatem i kazdy moze zmartchwywstac Lost koncowka lepsza, niz prison ktorego dało sie ogladac do ....2 sezonu? Jak ktoś sie nudzi polecam Lie to me i Mentalist Ktos ogladał Breaking Bed ? Tak wiecej niz 2 odc ? |
kiedy mozna sie spodziewac nowych odcinkow CSI i CSI:Miami ?
nie moge znalesc na stronie konkretnej daty |
Cytat:
|
nie siedzę w temacie, ale mam pytanie... co się stało, że w ostatnim czasie tak rzadko dodawane są napisy do seriali? Chodzi mi konkretnie o 3 serię Tudorów i Robin Hooda.
Zawsze szło to w miarę regularnie, a teraz dramat |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl