Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Seriale - temat zbiorczy. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=972)

Młyniu_Miechów 27.03.2009 18:42

Polecam serial Breaking Bad, nie wiem czy już o nim pisaliście i nie chce mi się rozpisywać czemu jest dobry :). Ściągnijcie pierwszy odcinek to się przekonacie.

http://www.filmweb.pl/Breaking+Bad,2...Film,id=430668


gabrys_ABG 27.03.2009 21:12

a ogląda ktoś "WEEDS"
http://www.filmweb.pl/f190890/Trawka,2005
jeśli tak, i wie ktoś kiedy 5 seria to był bym wdzieczny o info, bo miała być w styczniu i lipa ....

a serial kapitalny polecam tym co nie oglądają .

hunter 31.03.2009 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gabrys_ABG (Post 699688)
jeśli tak, i wie ktoś kiedy 5 seria to był bym wdzieczny o info, bo miała być w styczniu i lipa ....

Gdzieś Ty takich głupot się doczytał? :o "Trawka" zawsze miała premierę w miesiącach wakacyjnych - pierwsze trzy sezonu w sierpniu, a czwarty w czerwcu. Na razie nie ma oficjalnych informacji co do daty premiery 5. sezonu, ale będzie to właśnie jeden z miesięcy wakacyjnych.

Wiem, że jest na forum przynajmniej kilku fanów "Friday Night Lights", więc czuje się w obowiązku pospieszyć z informacją, że ta seria dostała dwa nowe sezony, po trzynaście odcinków każdy :-) http://showtv.pl/news_item_1766.htm

I rzut oka na pierwsze zdjęcie 2. sezonu "True Blood" -> http://showtv.pl/news_item_1768.htm

dj_ibutti 31.03.2009 17:31

Dzięki za to info o FNL :) Mój ulubiony serial :D

TSW Fanatyk 31.03.2009 20:45

Friday Night Lights mógłby ktoś zapodać najlepiej w formacie RMVB (na początek 1 odcinek) ?Jak Ibutti to ogląda to ja też muszę ;)

Arked 31.03.2009 21:10

Piąta seria Weeds jest zapowiadana na maj (wg oficjalnej strony).

dj_ibutti 31.03.2009 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 701821)
Friday Night Lights mógłby ktoś zapodać najlepiej w formacie RMVB (na początek 1 odcinek) ?Jak Ibutti to ogląda to ja też muszę ;)

Ale to trzeba lubić futbol amerykański, chyba ;)

No, ale proszę:
http://www.mininova.org/search/?sear...y+night+lights


gabrys_ABG 01.04.2009 07:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 701618)
Gdzieś Ty takich głupot się doczytał? :o "Trawka" zawsze miała premierę w miesiącach wakacyjnych - pierwsze trzy sezonu w sierpniu, a czwarty w czerwcu. Na razie nie ma oficjalnych informacji co do daty premiery 5. sezonu, ale będzie to właśnie jeden z miesięcy wakacyjnych.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 701833)
Piąta seria Weeds jest zapowiadana na maj (wg oficjalnej strony).

hunter to maj to też wakacje, (jeśli znowu to nie jest wał i nie przeciągną premiery 5serii)

TSW Fanatyk 18.04.2009 16:06

http://rapidshare.com/files/22282817...4x17.part1.rar
http://rapidshare.com/files/22283059...4x17.part2.rar
http://rapidshare.com/files/22283309...4x17.part3.rar
http://rapidshare.com/files/22283428...4x17.part4.rar

Jakby ktoś chciał sobie ściągnąć 17 odcinek Prisona :)

(linki nie sprawdzone ale powinny być ok)

sylvia 18.04.2009 21:28

Witam wszystkich po długiej nieobecności:)
Mam ogromna prośbe, mógły ktoś wrzucić odcinki Supernatural sezon 4 odcinki od 13 albo jesli są juz na forum to na której stronie???
Dziękuje i Pozdrawiam

Lucas 19.04.2009 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sylvia (Post 710903)
Witam wszystkich po długiej nieobecności:)
Mam ogromna prośbe, mógły ktoś wrzucić odcinki Supernatural sezon 4 odcinki od 13 albo jesli są juz na forum to na której stronie???
Dziękuje i Pozdrawiam

http://www.seriesgringas.us/search/label/Supernatural

avanti 21.04.2009 21:33

Ma ktoś już 9 odcinek 39 i pół?

julo 26.04.2009 10:00

39.I.Pol.S02E09.PL.WebRip.XviD-MiSia


http://img2.vpx.pl/up/20090422/35.jpg


Kod:

http://rapidshare.com/files/224354723/39.I.Pol.S02E09.PL..part1.rar
http://rapidshare.com/files/224354691/39.I.Pol.S02E09.PL..part2.rar
http://rapidshare.com/files/224354623/39.I.Pol.S02E09.PL..part3.rar
http://rapidshare.com/files/224354124/39.I.Pol.S02E09.PL..part4.rar


julo 26.04.2009 12:35

Prison.Break.S04E18.HDTV.XviD-LOL

Kod:

http://rapidshare.com/files/225421834/P.B.S04E18.HDTV.XviD-LOL.part1.rar
http://rapidshare.com/files/225421667/P.B.S04E18.HDTV.XviD-LOL.part2.rar

-----------------------------------------------------------------------------------------


Nie wiem co to za serial ale chyba w deche :D bo laska jest na czerwono i białą gwiazdę ma :D
http://i39.tinypic.com/s3m5jo.jpg



Kod:

info:
http://www.filmweb.pl/f435401/In+Plain+Sight,2008
http://www.imdb.com/title/tt0935095/




In.Plain.Sight.S01.DVDRip.XviD-TOPAZ + Subtitles


Kod:


http://rapidshare.com/files/223948775/InPlainSight.1-1.part1.rar
http://rapidshare.com/files/223953598/InPlainSight.1-1.part2.rar
http://rapidshare.com/files/223958443/InPlainSight.1-1.part3.rar
http://rapidshare.com/files/223963391/InPlainSight.1-1.part4.rar
http://rapidshare.com/files/223968543/InPlainSight.1-1.part5.rar
http://rapidshare.com/files/223973958/InPlainSight.1-1.part6.rar
http://rapidshare.com/files/223979410/InPlainSight.1-1.part7.rar
http://rapidshare.com/files/223984814/InPlainSight.1-1.part8.rar

http://rapidshare.com/files/223986378/InPlainSight.1-2.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224047793/InPlainSight.1-2.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224054011/InPlainSight.1-2.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224061027/InPlainSight.1-2.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224065578/InPlainSight.1-3.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224072796/InPlainSight.1-3.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224080493/InPlainSight.1-3.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224089054/InPlainSight.1-3.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224107793/InPlainSight.1-4.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224114852/InPlainSight.1-4.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224146078/InPlainSight.1-4.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224153488/InPlainSight.1-4.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224158189/InPlainSight.1-5.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224164618/InPlainSight.1-5.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224170727/InPlainSight.1-5.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224176718/InPlainSight.1-5.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224180283/InPlainSight.1-6.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224186119/InPlainSight.1-6.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224309566/InPlainSight.1-6.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224313509/InPlainSight.1-6.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224317226/InPlainSight.1-7.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224321443/InPlainSight.1-7.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224325936/InPlainSight.1-7.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224330104/InPlainSight.1-7.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224332769/InPlainSight.1-8.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224337450/InPlainSight.1-8.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224342068/InPlainSight.1-8.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224347012/InPlainSight.1-8.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224350137/InPlainSight.1-9.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224355218/InPlainSight.1-9.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224361457/InPlainSight.1-9.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224388259/InPlainSight.1-9.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224392366/InPlainSight.1-10.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224399027/InPlainSight.1-10.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224406136/InPlainSight.1-10.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224412071/InPlainSight.1-10.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224415781/InPlainSight.1-11.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224422329/InPlainSight.1-11.part2.rar
http://rapidshare.com/files/224428332/InPlainSight.1-11.part3.rar
http://rapidshare.com/files/224434704/InPlainSight.1-11.part4.rar

http://rapidshare.com/files/224438842/InPlainSight.1-12.part1.rar
http://rapidshare.com/files/225344339/InPlainSight.1-12.part2.rar
http://rapidshare.com/files/225350167/InPlainSight.1-12.part3.rar
http://rapidshare.com/files/225355806/InPlainSight.1-12.part4.rar

Password: Atol


CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku sezon 5 PL

Odcinek 8

Kod:

http://rapidshare.com/files/225463724/CSINewYorkS05E08PL.part1.rar
http://rapidshare.com/files/225465109/CSINewYorkS05E08PL.part2.rar
http://rapidshare.com/files/225466548/CSINewYorkS05E08PL.part3.rar
http://rapidshare.com/files/225467474/CSINewYorkS05E08PL.part4.rar

hasło:

Kod:

www.dx-team.org


Heroes / Herosi SEZON 3 (2009) ENG + napisy
http://travellingman.files.wordpress...-wordpress.jpg
S03E24 (Sezon 3 odcinek 24)
Wersja AVI - party po 200MB z danymi naprawczymi - świetna jakość

NAPISY W ŚRODKU

Kod:

http://rapidshare.com/files/224317032/hrs.S03E24.part1.rar
http://rapidshare.com/files/224347877/hrs.S03E24.part2.rar


banasik 26.04.2009 12:37

ja .......e - to Prison Break jeszce leci!??!

o coo teraz tam chodzi? bo przestalem ogladac jak uciekli z paki (bo TO powinien byc koniec serialu)

TSW Fanatyk 26.04.2009 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 715382)
ja .......e - to Prison Break jeszce leci!??!

o coo teraz tam chodzi? bo przestalem ogladac jak uciekli z paki (bo TO powinien byc koniec serialu)

pracują dla tych co ich wrobili i w ogóle taki burdel :P

mic 04.05.2009 11:50

Wie ktos ile wyszlo odcinkow Trawki (Weeds) sezon 4 z lektorem?

gabrys_ABG 04.05.2009 12:34

13 albo 12, tyle miała seria 4, a czy wszystko z lektorem wyszło tego niewiem, z napisami oglądałem

Schabek 16.05.2009 19:27

No to dziś zakończył sie serial Prison Break ... troche szkoda ale nic nie może przecież wiecznie trwać :) Co myślicie o finałowych odcinkach ??

koyoot 16.05.2009 19:35

Ogolnie rzecz biorac skonczylo sie dla nich najlepiej jak moglo tylko niedopowiedzen pare jest:).

mic 17.05.2009 22:58

26 maja beda wyemitowane jeszcze dwa odcinki. Ma to byc wprowadzenie do pelnometrazowego filmu. Akcja toczyc sie bedzie pomiedzy ostatnimi scenami serialu, a "4 lata pozniej".
Co do zakonczenia to dla mnie dosc szokujace. Na koniec musieli jeszcze TO dowalic... ehh. Szkoda ze sie skonczyl, po Loscie najlepszy serial ever.

hunter 17.05.2009 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 729873)
26 maja beda wyemitowane jeszcze dwa odcinki. Ma to byc wprowadzenie do pelnometrazowego filmu.
Co do zakonczenia to dla mnie dosc szokujace. Na koniec musieli jeszcze TO dowalic... ehh. Szkoda ze sie skonczyl, po Loscie najlepszy serial ever.

To nie tak. Te dwa dodatkowe odcinki będą przedstawione w formule filmu telewizyjnego (dwugodzinnego). Fabuła zostanie osadzona zaraz po tym co zobaczyliśmy na końcu serialu, ale jeszcze przed przeskokiem o cztery lata.

Młyniu_Miechów 19.05.2009 16:58

Zainteresował się ktoś serialem Breaking Bad?

http://media.movieweb.com/news/03.20...eaking-bad.jpg

Dla nie zdecydowanych polecam ten artykuł:
http://www.popcorner.pl/popcorner/1,...az_strach.html

hunter 19.05.2009 17:03

W USA gorący okres. Do historii przeszły takie seriale:

Terminator
My Name Is Earl
The Unit
Samantha Who?
Medium

Więcej na ShowTV.pl

mcovalski 20.05.2009 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 729873)
26 maja beda wyemitowane jeszcze dwa odcinki. Ma to byc wprowadzenie do pelnometrazowego filmu. Akcja toczyc sie bedzie pomiedzy ostatnimi scenami serialu, a "4 lata pozniej".
Co do zakonczenia to dla mnie dosc szokujace. Na koniec musieli jeszcze TO dowalic... ehh. Szkoda ze sie skonczyl, po Loscie najlepszy serial ever.

Mnie też dotknął lekki szok!! jak serial czasami zbyt przewidywalny to zakończenie jak dla mnie mega suprise!

TSW Fanatyk 20.05.2009 09:54

Tak zakończenie PB genialne jak dla mnie :)

To jak będzie z tymi dodatkowymi odcinkami?Piszą że chyba 26 będą jeszcze 2 dodatkowe, to prawda?

bearex 20.05.2009 10:24

Nie wie ktoś czy będą nowe odcinki "świry" dawniej chodziły na TVP1??

tylko_centrum 20.05.2009 11:17

Dobrze ze skończyli z serialem Prison Break. Zakończenie bardzo ciekawe, o niebo lepsze niż cały 2 czy 3 sezon. Ogólnie serial oceniam pozytywnie, ale i tak pierwszy sezon był najlepszy, no i zakończenie.

piter116 20.05.2009 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 731038)
Tak zakończenie PB genialne jak dla mnie :)

To jak będzie z tymi dodatkowymi odcinkami?Piszą że chyba 26 będą jeszcze 2 dodatkowe, to prawda?

Ma być 2-godzinny film na zakończenie :)

palczi 20.05.2009 12:19

czy moze ktos zapodac linki do ``trawki`` (weeds) od poczatku ?slyszalem ze dobry serial a nie mam skad go sciagnac....interesuje mnie 1 sezon do nie wiem ktory tam jest aktualnie ;)dzieki ...
p.s. Jesli bylo gdzies itp to sorki ale jestem swiezak;)

mic 20.05.2009 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palczi (Post 731081)
czy moze ktos zapodac linki do ``trawki`` (weeds) od poczatku ?slyszalem ze dobry serial a nie mam skad go sciagnac....interesuje mnie 1 sezon do nie wiem ktory tam jest aktualnie ;)dzieki ...
p.s. Jesli bylo gdzies itp to sorki ale jestem swiezak;)

darkwarez.pl
peb.pl

koyoot 20.05.2009 12:29

Jak dla mnie Prison Break byl najlepszym serialem:). Bardzo mi imponowala kreacja aktorska takiego geniusza jakim byl Scofield. 4 Sezon chyba byl najlepszym sezonem calego serialu, bardzo duzo sie dzialo, nie byl tak przewidywalny jak poprzednie dwa sezony. Koncowka zas to prawdziwy majstersztyk. Nie moge sie doczekac tego ostatniego odcinka.

palczi 20.05.2009 12:56

``mic`` dzieki wielkie;)

usiu 21.05.2009 18:35

w pytę, że 4 sezon uważacie za najlepszy z wszystkich serii PB, jak przez 2 pierwsze sezony uważałem ten serial rzeczywiście za jeden z lepszych w TV...tak od 3 straszna obniżka formy...a ostatni sezon to już nakręcony na siłę żeby zamknąć to jako tako

co do gry aktorów to oglądając to czułem się jakbym oglądał niskobudżetowe produkcje amerykańskie, jedynie z całego sezonu na plus te dwa ostatnie odcinki bo jak cała seria była chujowa to końcówką nadrobili trochę

o!takie moje zdanie

han_solo 21.05.2009 18:39

Jeśli są tu fani, jednocześnie horrorów i serialowego terminatora to wam powiem że aktor który gra Johna Connora będzie grał jedną z głównych ról w remake'u "Koszmaru z ulicy Wiązów"

mic 22.05.2009 11:07

Ogladal ktos Prison Break: Proof of Innocence ? Jest to wersja komorkowa, akcja podobno rozgrywa sie rownolegle do "oryginalu". Warto?

Linki
http://darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=75209

szprotson 22.05.2009 11:25

ja nie moge juz prisona.
Kazdy jest czyjąś rodzina, kazdy chce panowac nad swiatem i kazdy moze zmartchwywstac

Lost koncowka lepsza, niz prison ktorego dało sie ogladac do ....2 sezonu?

Jak ktoś sie nudzi polecam Lie to me i Mentalist


Ktos ogladał Breaking Bed ? Tak wiecej niz 2 odc ?

West 05.06.2009 19:27

kiedy mozna sie spodziewac nowych odcinkow CSI i CSI:Miami ?
nie moge znalesc na stronie konkretnej daty

hunter 05.06.2009 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez West (Post 741122)
kiedy mozna sie spodziewac nowych odcinkow CSI i CSI:Miami ?
nie moge znalesc na stronie konkretnej daty

Najprawdopodobniej wrzesień.

zim zum 09.06.2009 09:50

nie siedzę w temacie, ale mam pytanie... co się stało, że w ostatnim czasie tak rzadko dodawane są napisy do seriali? Chodzi mi konkretnie o 3 serię Tudorów i Robin Hooda.

Zawsze szło to w miarę regularnie, a teraz dramat


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl