Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Pomoc finansowa dla piłkarskiej Wisły - dyskusja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9693)

mgła 28.08.2016 14:20

Szybkie pytanie ile trwa realizacja w Wiślackim? chce zamówić 2 koszulki jedną z napisem do czwartku odebrać potem jadę na wakacje? Da rade?

Dobra kupione przeze mnie 230pln

http://www.fotosik.pl/zdjecie/39652c358938adc1

http://www.fotosik.pl/zdjecie/39652c358938adc1

bonawentura 28.08.2016 22:23

Superowo :) Razem daje to nam 2.589 zł !!! To już całkiem nieźle, ale prosimy o więcej! Moi drodzy! Zwracam się zwłaszcza do najmłodszych forumowiczów, którzy jeszcze mają wakacje! Macie ostatnie wolne dni! Pojedźcie do W.S. i coś kupcie! Wiśle to da naprawdę wiele! Nie chcecie czuć satysfakcji, że budujecie coś wielkiego? Kupcie chociaż kubek za 8 zł, kalendarz z 2016 r. za 10 zł i już będzie to cegiełka na budowę naszego klubu bez ery BC! Każdy grosz się przyda! Zawsze ludzie myślą, że ich 10 zł nic nie da... Nieprawda! Tutaj musimy się budować. Dlatego - kupujcie, przesyłajcie potwierdzenia dokonania zakupów w formie zdjęcia zakupionych produktów z paragonem lub potwierdzenia przelewów :) czekamy cały czas na Wasze zakupy! Kupcie nawet najdrobniejszy gadżet i się tym pochwalcie! :) pozdrawiam wszystkich :)

Don Donson 29.08.2016 08:13

http://pics.tinypic.pl/i/00815/b7aherhw1n4o.jpg

259 z tej transakcji

Prezydentowa 29.08.2016 10:06

Są białe meczówki w WŚ? Bo na stronie niet :(

kicur 29.08.2016 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1452154)
Są białe meczówki w WŚ? Bo na stronie niet :(


Ja kupowałem w piątek meczówke z tego sezonu. Udało mi się trafić na rozmiar L (tylko takie zostały) pewnie będą domówione.

bonawentura 29.08.2016 16:10

Doskonale! Mamy już 2.848 zł !!! Prosimy o więcej! Zróbmy razem dla Wisły coś pięknego! Kupujmy jak najwięcej! :)

Franeklowcabramek 29.08.2016 16:35

Mam bardzo dobrą wiadomość dla osób, które mieszkają poza Krakowem a chciałyby mieć kartę kibica by móc kupować bilety na mecze Wisły Kraków mimo, że nie pojawią się na meczu. Na oficjalnej stronie internetowej klubu jest napisane, że KK można wyrobić tylko osobiście stawiając się z dokumentem tożsamości na Reymonta. Nic bardziej mylnego. Ja mieszkając w województwie mazowieckim złożyłem wniosek o wyrobienie KK na https://bilety.wisla.krakow.pl 23 sierpnia 2016 roku. W mailu potwierdzającym otrzymacie wiadomość o treści "Dziękujemy za złożenie wniosku o Kartę Kibica w sklepie www.bilety.wisla.krakow.pl. Procedura wyrobienia Karty Kibica zajmuje do 5 dni roboczych. O możliwości odbioru karty poinformujemy Cię kolejnym mailem." Dzisiaj po powrocie z pracy do domu Karta Kibica Wisły już na mnie czekała w kopercie. Okres ważności na dwa lata :)

sobol024 29.08.2016 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1452233)
Mam bardzo dobrą wiadomość dla osób, które mieszkają poza Krakowem a chciałyby mieć kartę kibica by móc kupować bilety na mecze Wisły Kraków mimo, że nie pojawią się na meczu. Na oficjalnej stronie internetowej klubu jest napisane, że KK można wyrobić tylko osobiście stawiając się z dokumentem tożsamości na Reymonta. Nic bardziej mylnego. Ja mieszkając w województwie mazowieckim złożyłem wniosek o wyrobienie KK na https://bilety.wisla.krakow.pl 23 sierpnia 2016 roku. W mailu potwierdzającym otrzymacie wiadomość o treści "Dziękujemy za złożenie wniosku o Kartę Kibica w sklepie www.bilety.wisla.krakow.pl. Procedura wyrobienia Karty Kibica zajmuje do 5 dni roboczych. O możliwości odbioru karty poinformujemy Cię kolejnym mailem." Dzisiaj po powrocie z pracy do domu Karta Kibica Wisły już na mnie czekała w kopercie. Okres ważności na dwa lata :)

ale jak ja np. byłem na meczu i podawałem już nr PESEL do biletu to teraz nie mogę wyrobić karty kibica, a tez mieszkam w Warszawie :(

kicur 29.08.2016 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sobol024 (Post 1452249)
ale jak ja np. byłem na meczu i podawałem już nr PESEL do biletu to teraz nie mogę wyrobić karty kibica, a tez mieszkam w Warszawie :(

Niby dlaczego nie możesz wyrobić karty kibica ? Tak Ci powiedziała kobieta w kasie ?

krzaq12 29.08.2016 19:49

Mała cegiełka ode mnie.

Kubek:20 zł

Zdjęcie jako potwierdzenie. Czekam na sponsora i uderzam po meczówkę.

https://zapodaj.net/images/ca65f09fdbad7.jpg

bonawentura 29.08.2016 20:00

Fantastycznie :) Dzięki krzaq12 :) Razem mamy 2.868 zł :) Jest coraz lepiej, ale dobrze byłoby, gdyby jeszcze inni takie cegiełki wrzucali :) Krzaq12 zrobił pierwszy krok :) Jedziemy Panowie do przodu! Jazda ! Jazda ! Jazda ! Biała Gwiazda!!! :)

Blaszczu16 03.09.2016 12:35

Podbijam. Sorry że tak późno, bo obiecywałem tydzień temu, ale raz że czasu nie miałem, dwa chciałem trochę odpocząć od Wisły, bo po ostatniej porażce serce bardzo bolało, a trzy to jak na tygodniu chciałem kupić to trwały prace administracyjne.

http://s10.ifotos.pl/img/Zamowieni_ahxaswh.png

ostr 04.09.2016 00:43

1 Załącznik(ów)
Wartość zamówionych produktów: 90.00
Koszty dostawy: 12.00
Wartość zakupów: 102.00

wikink1 04.09.2016 09:41

Powiecie mi co z tymi cegielkami

bonawentura 04.09.2016 13:29

Fantastycznie mamy już 3.043 zł!!! :) Już całkiem nieźle, ale prosimy o więcej. Kupujcie nawet najdrobniejsze rzeczy! Wisła w czasie przerwy meczowej tym bardziej potrzebuje wsparcia :) Zachęcam też do wspierania AP Wisła Kraków w temacie, który stworzył WISŁAZWE :) Pozdrawiam :)

@wikink1 - cegiełek narazie nie ma, więc lepiej ruszaj tyłek do sklepu i coś kup.

mcrap 05.09.2016 06:04

Zakupiłem jeszcze szalik dla małżonki za 35 zł.

http://wrzuc.se/images/57ccfbc424d44.png

bonawentura 05.09.2016 19:11

Fantastycznie! Kupujcie więcej szalików dla żon, dziewczyn, babć :) Razem mamy już 3.078 zł!!! :)

Blaszczu16 05.09.2016 19:24

Cos slabo Panowie Wislacy. O Meresinskim kolo stu stron a tu raptem 6 stron. Co jest z Wami?

s1mone 05.09.2016 22:25

Zacytuję klasyka, 'pieniądze lubią ciszę' :)

suikoden 06.09.2016 09:20

nie każdy się chwali zakupami ;)

xanti1906 06.09.2016 16:52

Fajnie, jakby ktoś z góry zainicjował oficjalną akcję. Tak, żeby miało ręce i nogi. Byłaby to mega akcja promocyjna + z pewnością wyczyszczenie magazynu = kasa.

bonawentura 07.09.2016 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1452957)
Fajnie, jakby ktoś z góry zainicjował oficjalną akcję. Tak, żeby miało ręce i nogi. Byłaby to mega akcja promocyjna + z pewnością wyczyszczenie magazynu = kasa.

Póki nie inicjują trzeba kupować coś z W.Ś. ! :) Panowie! Jedziemy do przodu! Kupujmy coś :) Trzeba wspierać Wisłę na bieżąco! Mam nadzieję, że też aktywnie udzielacie się we wspieraniu młodej Wisły, ale przez pamiątki też Wisłę wspieracie! :) dajemy czadu!!! Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazdaaaaa!!!!

Blaszczu16 07.09.2016 19:12

Tu nie chodzi o przechwalanie sie kto ile kupil i za ile ale o nakrecanie sie nawzajem. jak jest duzo osob ktore kupily cos i wrzucily potwierdzenie to innych moze to zmobilizowac to kupna. Takze kupowac i wrzucac skany Pany. Za miesiac kupie cos znowu.

kicur 07.09.2016 19:18

Na urodziny od kumpli dostałem kubek Wisły za 30 zł. Niestety paragonu mi nie dali ;)

bonawentura 07.09.2016 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1453026)
Tu nie chodzi o przechwalanie sie kto ile kupil i za ile ale o nakrecanie sie nawzajem. jak jest duzo osob ktore kupily cos i wrzucily potwierdzenie to innych moze to zmobilizowac to kupna. Takze kupowac i wrzucac skany Pany. Za miesiac kupie cos znowu.

Ja również kupię pewnie coś przed Piastem, ale - Panowie i Panie - jeśli mieszkacie nieopodal Wisły pójdźcie prosze do sklepu i weźcie - cokolwiek, za marne 10 zł ;) budujmy Wisłę od nowa :) i właśnie Błaszczu16 trafił w sedno sprawy... tutaj chodzi o mobilizację, motywację. Wielu pewnie się nie odzywa i widzi - niech ich trochę sumienie pogryzie i w końcu kupią. O to tu chodzi. A nie o przechwalanie się.
Kicur - spoko - taki drobny wydatek, wyjątkowo, możemy doliczyć - by nie stał się jednak stałą praktyką, więc zastrzegam, że innych takich wpisów zaliczać nie będziemy ;)
RAZEM 3.108 zł!!! :)

Blaszczu16 07.09.2016 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kicur (Post 1453027)
Na urodziny od kumpli dostałem kubek Wisły za 30 zł. Niestety paragonu mi nie dali ;)

Ale zdjecie kubka mozesz chyba wstawic, nie?

bonawentura 17.09.2016 09:52

Moi drodzy ! Dzisiaj chcę widzieć tutaj kwotę co najmniej 4 tysiące! Sam dziś zrobię zakupy i je wrzucę na forum :)

suikoden 17.09.2016 11:26

4000 tysiące na taki okres działanie tej aukcji mało

kolarz90 17.09.2016 21:41

1 Załącznik(ów)
W zeszłym miesiącu zakupiłem koszulke meczową czerwoną, w sumie można doliczyć 259 zl. Czekam aż pojawi się znowu biała i też kupie

bonawentura 19.09.2016 20:41

Dzięki za wrzucenie zdjęcia. Dorzucamy kwotę 259 zł do ogólnej zebranej kwoty. Ja - jak obiecałem - byłem na stadionie i kupiłem kolejną rzecz - czapkę za 35 zł :) na potwierdzenie wrzucam jej zdjęcie
http://s2.ifotos.pl/mini/144237246_ahaewha.jpg

A zatem, razem zebraliśmy już 3.402 zł!!! :) dziękujemy wszystkim, którzy dokonali zakupów dotychczas i czekamy na więcej!!!

Prezydentowa 21.09.2016 22:33

Są jakieś wieści mówiącec o tym, kiedy pojawią się białe meczówki w sklepie? Wstrzymuję się z zakupem, bo czekam, ale trochę to już trwa...

szprotson 21.09.2016 22:46

jak chcesz biala meczowke na dzis to licytuj tą dla chłopakow bo jakby nie było spotkała ich tragedia

wiesniak842 21.09.2016 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1453989)
Są jakieś wieści mówiącec o tym, kiedy pojawią się białe meczówki w sklepie? Wstrzymuję się z zakupem, bo czekam, ale trochę to już trwa...

Od dzisiaj sa do kupienia w R22.

ABGwislakABG 22.09.2016 05:47

I z tego co widzę czysta bez sponsora. Poleci zamówienie :D

wiesniak842 22.09.2016 06:17

A no. W oficjalnym sklepie tez sa juz czyste.

bonawentura 23.10.2016 19:50

Byłem ostatnio na stadionie i kupiłem szalik - kolejne 35 złotych wsparcia/pewnie do budżetu mniej, ale zawsze warto i w ten sposób wspierać/.

http://s2.ifotos.pl/mini/IMG201610_arqaesq.jpg

Razem zebrało się już 4.437 zł.

pekaczech 23.10.2016 20:11

2 Załącznik(ów)
Jak chcesz dodaj jeszcze parę złotych ;)

bonawentura 29.10.2016 20:47

Karnetu nie doliczamy, ale koszulkę - jak najbardziej.
Razem mamy już 4.696 zł :)

mitmichael 06.11.2016 22:08

Masz bonawentura, dopisz sobie 259zł, btw. biała meczowka zajebista

http://up.programosy.pl/foto/dsc_0951.jpg

szczepans21 07.11.2016 18:29

Kita był.. ciekawe jest o co poszło w Nantes..

Ciekawe byłoby gdyby temat wrócił.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl