![]() |
Szybkie pytanie ile trwa realizacja w Wiślackim? chce zamówić 2 koszulki jedną z napisem do czwartku odebrać potem jadę na wakacje? Da rade?
Dobra kupione przeze mnie 230pln http://www.fotosik.pl/zdjecie/39652c358938adc1 http://www.fotosik.pl/zdjecie/39652c358938adc1 |
Superowo :) Razem daje to nam 2.589 zł !!! To już całkiem nieźle, ale prosimy o więcej! Moi drodzy! Zwracam się zwłaszcza do najmłodszych forumowiczów, którzy jeszcze mają wakacje! Macie ostatnie wolne dni! Pojedźcie do W.S. i coś kupcie! Wiśle to da naprawdę wiele! Nie chcecie czuć satysfakcji, że budujecie coś wielkiego? Kupcie chociaż kubek za 8 zł, kalendarz z 2016 r. za 10 zł i już będzie to cegiełka na budowę naszego klubu bez ery BC! Każdy grosz się przyda! Zawsze ludzie myślą, że ich 10 zł nic nie da... Nieprawda! Tutaj musimy się budować. Dlatego - kupujcie, przesyłajcie potwierdzenia dokonania zakupów w formie zdjęcia zakupionych produktów z paragonem lub potwierdzenia przelewów :) czekamy cały czas na Wasze zakupy! Kupcie nawet najdrobniejszy gadżet i się tym pochwalcie! :) pozdrawiam wszystkich :)
|
|
Są białe meczówki w WŚ? Bo na stronie niet :(
|
Cytat:
Ja kupowałem w piątek meczówke z tego sezonu. Udało mi się trafić na rozmiar L (tylko takie zostały) pewnie będą domówione. |
Doskonale! Mamy już 2.848 zł !!! Prosimy o więcej! Zróbmy razem dla Wisły coś pięknego! Kupujmy jak najwięcej! :)
|
Mam bardzo dobrą wiadomość dla osób, które mieszkają poza Krakowem a chciałyby mieć kartę kibica by móc kupować bilety na mecze Wisły Kraków mimo, że nie pojawią się na meczu. Na oficjalnej stronie internetowej klubu jest napisane, że KK można wyrobić tylko osobiście stawiając się z dokumentem tożsamości na Reymonta. Nic bardziej mylnego. Ja mieszkając w województwie mazowieckim złożyłem wniosek o wyrobienie KK na https://bilety.wisla.krakow.pl 23 sierpnia 2016 roku. W mailu potwierdzającym otrzymacie wiadomość o treści "Dziękujemy za złożenie wniosku o Kartę Kibica w sklepie www.bilety.wisla.krakow.pl. Procedura wyrobienia Karty Kibica zajmuje do 5 dni roboczych. O możliwości odbioru karty poinformujemy Cię kolejnym mailem." Dzisiaj po powrocie z pracy do domu Karta Kibica Wisły już na mnie czekała w kopercie. Okres ważności na dwa lata :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mała cegiełka ode mnie.
Kubek:20 zł Zdjęcie jako potwierdzenie. Czekam na sponsora i uderzam po meczówkę. https://zapodaj.net/images/ca65f09fdbad7.jpg |
Fantastycznie :) Dzięki krzaq12 :) Razem mamy 2.868 zł :) Jest coraz lepiej, ale dobrze byłoby, gdyby jeszcze inni takie cegiełki wrzucali :) Krzaq12 zrobił pierwszy krok :) Jedziemy Panowie do przodu! Jazda ! Jazda ! Jazda ! Biała Gwiazda!!! :)
|
Podbijam. Sorry że tak późno, bo obiecywałem tydzień temu, ale raz że czasu nie miałem, dwa chciałem trochę odpocząć od Wisły, bo po ostatniej porażce serce bardzo bolało, a trzy to jak na tygodniu chciałem kupić to trwały prace administracyjne.
http://s10.ifotos.pl/img/Zamowieni_ahxaswh.png |
1 Załącznik(ów)
Wartość zamówionych produktów: 90.00
Koszty dostawy: 12.00 Wartość zakupów: 102.00 |
Powiecie mi co z tymi cegielkami
|
Fantastycznie mamy już 3.043 zł!!! :) Już całkiem nieźle, ale prosimy o więcej. Kupujcie nawet najdrobniejsze rzeczy! Wisła w czasie przerwy meczowej tym bardziej potrzebuje wsparcia :) Zachęcam też do wspierania AP Wisła Kraków w temacie, który stworzył WISŁAZWE :) Pozdrawiam :)
@wikink1 - cegiełek narazie nie ma, więc lepiej ruszaj tyłek do sklepu i coś kup. |
|
Fantastycznie! Kupujcie więcej szalików dla żon, dziewczyn, babć :) Razem mamy już 3.078 zł!!! :)
|
Cos slabo Panowie Wislacy. O Meresinskim kolo stu stron a tu raptem 6 stron. Co jest z Wami?
|
Zacytuję klasyka, 'pieniądze lubią ciszę' :)
|
nie każdy się chwali zakupami ;)
|
Fajnie, jakby ktoś z góry zainicjował oficjalną akcję. Tak, żeby miało ręce i nogi. Byłaby to mega akcja promocyjna + z pewnością wyczyszczenie magazynu = kasa.
|
Cytat:
|
Tu nie chodzi o przechwalanie sie kto ile kupil i za ile ale o nakrecanie sie nawzajem. jak jest duzo osob ktore kupily cos i wrzucily potwierdzenie to innych moze to zmobilizowac to kupna. Takze kupowac i wrzucac skany Pany. Za miesiac kupie cos znowu.
|
Na urodziny od kumpli dostałem kubek Wisły za 30 zł. Niestety paragonu mi nie dali ;)
|
Cytat:
Kicur - spoko - taki drobny wydatek, wyjątkowo, możemy doliczyć - by nie stał się jednak stałą praktyką, więc zastrzegam, że innych takich wpisów zaliczać nie będziemy ;) RAZEM 3.108 zł!!! :) |
Cytat:
|
Moi drodzy ! Dzisiaj chcę widzieć tutaj kwotę co najmniej 4 tysiące! Sam dziś zrobię zakupy i je wrzucę na forum :)
|
4000 tysiące na taki okres działanie tej aukcji mało
|
1 Załącznik(ów)
W zeszłym miesiącu zakupiłem koszulke meczową czerwoną, w sumie można doliczyć 259 zl. Czekam aż pojawi się znowu biała i też kupie
|
Dzięki za wrzucenie zdjęcia. Dorzucamy kwotę 259 zł do ogólnej zebranej kwoty. Ja - jak obiecałem - byłem na stadionie i kupiłem kolejną rzecz - czapkę za 35 zł :) na potwierdzenie wrzucam jej zdjęcie
http://s2.ifotos.pl/mini/144237246_ahaewha.jpg A zatem, razem zebraliśmy już 3.402 zł!!! :) dziękujemy wszystkim, którzy dokonali zakupów dotychczas i czekamy na więcej!!! |
Są jakieś wieści mówiącec o tym, kiedy pojawią się białe meczówki w sklepie? Wstrzymuję się z zakupem, bo czekam, ale trochę to już trwa...
|
jak chcesz biala meczowke na dzis to licytuj tą dla chłopakow bo jakby nie było spotkała ich tragedia
|
Cytat:
|
I z tego co widzę czysta bez sponsora. Poleci zamówienie :D
|
A no. W oficjalnym sklepie tez sa juz czyste.
|
Byłem ostatnio na stadionie i kupiłem szalik - kolejne 35 złotych wsparcia/pewnie do budżetu mniej, ale zawsze warto i w ten sposób wspierać/.
http://s2.ifotos.pl/mini/IMG201610_arqaesq.jpg Razem zebrało się już 4.437 zł. |
2 Załącznik(ów)
Jak chcesz dodaj jeszcze parę złotych ;)
|
Karnetu nie doliczamy, ale koszulkę - jak najbardziej.
Razem mamy już 4.696 zł :) |
Masz bonawentura, dopisz sobie 259zł, btw. biała meczowka zajebista
http://up.programosy.pl/foto/dsc_0951.jpg |
Kita był.. ciekawe jest o co poszło w Nantes..
Ciekawe byłoby gdyby temat wrócił. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl