![]() |
Przepraszam bardzo ale do czego wy dążycie w tym temacie bo nie rozumiem za bardzo.
|
Przepraszam, czy jakikolwiek prawnik , kibic, wypowie się na temat mojego apelu ? Bez Was nie damy rady.
|
@TASAIO - jak widać 'kibice' są zajęci plotkowaniem w innym temacie
@Franeklowcabramek - tu chyba miała być dyskusja w jaki sposób pomóc klubowi, w przypadku gdyby coś poszło całkowicie nie tak. Możliwości jest wiele ale do tego trzeba ludzi, pomysłów. Ale jak widać plotkowanie jest ciekawsze. |
jedyna osoba, która w jakiś minimalny sposób dawała nadzieję, że może jednak jest jakiś plan bo firmuje to swoim nazwiskiem czyli Marek Citko właśnie spier...liła z Krakowa. Jak to zostało powiedziane w wątku o JM czas wziąć taczki ruszyć dupe pod stadion ii wywieść tego pajaca pod Częstochowę...
|
Dalej wam się nie chce działać?
W takim razie nie jesteście ludźmi godnymi podania ręki. |
dramat... na gwałt potrzebna jakaś akcja pod klubem.....
|
Cytat:
Jutro?Sobota?Niedziela? Albo będziemy działać ,albo skończymy w IV lidze albo w B klasie. |
Kochani chce was przeprosić jednak pomyliłem się do JM chcąc u dać czas po oświadczeniu Citko zrozumiałem ze pan JM zrobi walą tylko nie wiemy jeszcze jakiego.
Do kolegi Wola miałeś racje sory i do reszty tez |
Jeśli SKWK(szok że to piszę, nie jestem fanem tego stowarzyszenia) nie zaangażuje się w tę sytuację, żadnej akcji nie będzie, zbyt podzielone to forum :///
|
ustalmy datę i godzinę spotkania pod klubem, trzeba kupić taczki bo już rozmawiać nie ma o czym! Tak ajk wcześniej pisałem, mimo wszystko trzeba dogadać się z SKWK i teraz nie robić podziałów. Poprosimy Ludwika Mięttę-Mikołajewicza by nas wsparł...
Chyba nie ma co czekać do poniedziałku, w weekend wiadomixa nie będzie w klubie na pewno, więc jutro? |
Dobra ....a! ja kupię te taczki jebane! o której jutro pod stadionem?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Zbierać kasę na odkupienie klubu nawet po zawyżonej cenie bo Wisła to nasze wspólne dobro
|
Cytat:
|
Cytat:
Na zakup Wisły są chętni inwestorzy, ale JM nie chce sprzedać. |
Zrozumcie w końcu, że SKWK ma wy.......one na takie akcje. Oni już dawno przestali reprezentować kibiców Wisły, a teraz zajmują się swoimi interesami. Taka prawda
|
Cytat:
|
Kasę trzeba zbierać albo odkupienie się Wiśle a jak będzie nowy właściciel to kasa może iść na akademia
|
Może wreszcie przestańmy chociaż na chwilę jeden na drugie naskakiwać i zacznijmy działać wspólnie? Bo zaraz obudzimy się z ręką w nocniku i przez pół sezonu będziemy oglądać resztę ekstraklasy w TV, a od przyszłego marzyć o IV lidze.
Jeśli ktoś ogarnięty ma konto na forum skwk (moje jest zablokowane od dawna) niech napisze do mnie na prv |
Meresiński zagrał va banque i wyszedł mu strzał życia.
Liczę, że Patryk Vega zrobi o tym film. Będziemy o tej akcji opowiadać dzieciom. W szeregu z opowieściami o Wiśle grającej w Ekstraklasie. Powiedziałbym, że ostatni gasi światło, ale czuję że nawet żarówki już nie będzie. |
panowie trzeba ustalić godzinę spotkania jutro pod stadionem! ja nie mam bladego pojęcia o której wiadomix będzie! Musimy w to wciągnać SKWK. Oni maja wszystkie te możliwości jakich mu nie mamy (o co chodzi wiadomo).
HALO jest tiu ktoś z SKWK? |
12? 13? 14? chyba dłużej niż do 16 wiadomix nie pracuje? Czy on w ogóle będzie jutro w Klubie?
|
Myślę, że JM już dawno nie ma w Krakowie....
|
to może szanowne SKWK wypowie się w temacie i już dzisiaj wyda kolejne oświadczenie co do działań związanych z ratowaniem Wisły, zwoła manifę pod stadionem. Świetna okazja dla "niektórych" by odkupić choć częściowo swoje winy z dawnych lat...
|
Może lepiej w sobote,jutro skontaktowac sie z SKWK ,zebrac ludzi. JM i tak juz pewnie w Krakowie nie ma.
|
chyba masz rację... trzeba to przygotować. Może międzyczasie SKWK tez coś zrobi... ....a jak nigdy liczę na nich!
|
JM obiecal ludziom z SKWK miejsce w zarządzie, to oni siedzą cicho ; )
|
No właśnie... absurd
|
nic tylko to "miejsce w zarządzie" w kółko.
Nawet jeśli takie obietnice były, to miało to miejsce kilka dni po przejęciu klubu, kiedy jeszcze żadnych trupów nie było (poza tym, że nie wiadomo kim Meresiński jest i skąd ma kasę). Teraz sytuacja jest zgoła inna, więc SKWK i TS ostatnie o czym myślą, to jakieś miejsca w zarządzie, skoro zaraz nie będzie żadnego zarządu, a już na pewno nie w ekstraklasie. Też jestem za podejściem pod stadion w sobotę |
Smutne trochę, że kiedyś bez internetu więcej ludzi skrzykneloby się pod stadion niż dzisiaj, gdzie mamy o wiele większe możliwości :/
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać. Ja już nic więcej nie piszę, bo jak pisałem, że SKWK rozmawia z Jakubem M. mimo wszystko, to "prawdziwi" wyśmiali mnie od razu. Mam jedynie nadzieję, że rozmawiali z nim w kontekście wywalenia tego pasożyta z klubu. |
Czy ktoś może wziąć na siebie próbę kontaktu z SKWK? Ludzie przecież tu na tym forum są setki takich podobno co zawsze mają kontakty wszędzie , więc co? Nagle wszyscy pochowali się w norę? Ja .......ę co za naród!!!
RUSZCIE DUPY!!! |
Jeśli nie ma miejsc w zarządzie S.A. to SKWK jest prowadzenie Wisły od IV ligi. Kasa się liczy.
|
I co ....a dalej czekamy na rozwoj wydarzen? Czy ruszy ktos ....a dupe i zorganizujemy to?! Ja chocbym chcial sam tego nie ogarne ludzie ....a do roboty bo zaraz bedzie za pozno!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Pytanie ilu jest kibiców Wisły. Po tym forum widać że dużo pierdzielenia a mało konkretów.
A ja spróbuję być konkretny. Proste założenie - 50tys kibiców wpłaca co miesiąc 10zł. Kwota dla każdego śmieszna a w skali roku jest to 6mln zł. Czyli bardzo dobry sponsor. Potrzebujemy: 1. programisty webowego - który stworzy stronkę z rejestracją gdzie każdy kto chce wesprzeć Wisłę będzie podawał swoje dane. Na stronce będzie info że rejestrując się zobowiązuje się do wpłaty jednorazowej 50zł i późniejszych comiesięcznych wpłat 10zł. 2. prawnika/prawników którzy ujmą tą zrzutkę w ramy prawne. Zabezpieczą przekazywanie środków do klubu na określone cele (np. pensje lub opłaty za stadion) tak żeby kasa nie trafiała do kieszeni właściciela. 3. Managera który to ogarnie biegając po urzędach i bankach. Założy jakiś twór prawny, konta bankowe itp. 4. W zamian za to wpłacający kibice dostaną pewne możliwości wpływania na politykę klubu. Można to bardzo łatwo zrobić poprzez stronkę o której pisałem wcześniej. Na początek oczywiście trzeba określić ilu jest chętnych, akcja na fb, petycja. Nie wiem, cokolwiek. Byle by mieć nawet szacunkową liczbę możliwych 'ofiarodawców'. Mając ta liczbę można stawiać kolejne kroki, o których wspomniałem wcześniej. Ja zrobiłbym to za pomocą https://www.change.org/ - do wstępnego zliczenia chętnych wystarczy. Od razu zaznaczę nie myślę o wspieraniu JM, raczej o firmach które chciały by wesprzeć Wisłę, ale mają obawy. Konkretna deklaracja ze strony kibiców może znacząco ułatwić decyzję wejścia w Klub. A w razie największego nieszczęścia będą środki na funkcjonowanie klubu. |
dobra dość pierd...lenia bo szkoda czasu. Osoby, które mają jakieś pomysły, chęci proszę o kontakt: [email protected]
|
Cytat:
mail brzmi: [email protected] :D więc mamy dwa maile, i nikogo kto chce działać. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl